Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Програма співпраці з родбілдерами від North Fork Composites

Авторскі статті учасників форуму

Програма співпраці з родбілдерами від North Fork Composites

» 13.05.2010 12:24 am

Переклад інформації розміщеної на офіційному сайті North Fork Composites

North Fork Composites

North Fork Composites – останній проект Гарі Луміса (Gary Loomis), присвячений виробництву високоякісних, зроблених в Америці бланків для родбілдерів чи для фірм які випускають готові прути. Всі бланки що випускаються під ім’ям North Fork розроблені і виготовлені на власному обладнані компанії North Fork розташованій в Вудланті (Вашингтон). І хоча North Fork є результатом колективної праці, ми вважаємо що є сенс представити ключових людей:

Перший це Гарі (Gary Loomis) – ключовий гравець в використанні графіта останніх 30 років.

Другій – це син Гарі, Бред (Brad). Він не багатослівний, і щасливий що його робота говорить замість нього. Ми можемо лише сказати, що багато людей вважать Бреда висококласним інженером, що є справді високою оцінкою в нашій справі.

Третій - Jon Bial, якій виступає в ролі генерального директора (та юрист консультанта). Якщо ви подзвоните на North Fork, вам ймовірно відповіть Джон. Він риболов що проводить багато часу на природі і любить якісну ручну зборку прутів. Джон вважає що вільний час найкраще можна провести подорожуючи з наплічником в пошуках недоторканої форелі, або можливо проходячи на рафті 10 футовий водоспад.

За кулісами є також команда, яка переконується що бланки North Fork є найкращими з тих що можуть бути – це дизайнери, виробники, відповідальні за доставку чи ті що здійснюють стару добру моральну підтримку. Ми сподіваємось що їхні зусилля роблять ваші банки North Fork кращими – знайте, як тільки ви зловите свою першу велику рибу – вони будуть щиро радіти за вас.

Запрошення від Гарі

Родбілдери допомогли мені створити мою останню компанію. І я це не забув. Одна з причин чому я повернувся – це створення бланків для родбілдерів. І саме для родбілдерів ми створили Програму схвалення родбілдера NFC (NFC Approved Rod Builder Program).

Чому

Ми одержуємо запити на створення готових прутів щодня, але ми не виробляємо прути, ми виготовляємо бланки. Очевидно що більшість риболовів не хочуть мати лише бланк, рукоятку і мішок дротів! Ці риболови хочуть мати готовий для рибальства прут, і купують щось готове.

Але замість того щоб відправляти їх у найближчий супермаркет, для рибалок які цінують якість спорядження але не знають наскільки просто одержати прут зроблений під індивідуальні вимоги, ми вирішили вивести родбілдерів на загальнодоступний ринок.

Ми вважаємо що буде корисним для родбілдерів (і як наслідок для North Fork) якщо Гарі і NFC будуть розповідати світу про родбілдерів. Ми думаємо що Програма схвалення родбілдера є гарним рішенням для цього.

Мета

Ми спробуємо створити індустрію виготовлення прутів на замовлення. Якщо в одному місці люди зможуть отримати прути виготовленні на замовлення на основі бланків останньої конструкції від Гарі – ми віримо що вони будуть дзвонити.

Звичайно для цього ми маємо мати висококваліфікованих родбілдерів. Хоча North Fork раді тому що будь хто може робити прути на базі наших бланків, ми також хочемо вивести професійних родбілдерів на новий рівень. Таким чином ми створємо реєстр підтверджених професійних родбілдерів. Цей реєстр ведеться на нашому сайті і маркується логотипом NFC Approved Rod Builder (ARP).

Цей логотип буде розміщуватись в нашій рекламі, каталозі та в іншій маркетинговій продукції.

Що

Що це дасть для мене?
1. Можливість переглядати власну панель родбілдерів Гарі і визнання вашої роботи.
2. Шанс вдосконалити свої вміння шляхом одержання відгуків від панелі Гарі.

У разі якщо ви отримаєте схвалення (визнання):
1. Потенційні клієнти можуть захтіти щоб ви зробили прути на наших бланках.
2. Ліцензію на використання NFC Approved Rod Builder логотипу у вашому бізнесі.
3. Стікер на авто з логотипом програми
4. Інформація про вас буде показуватись в нашому списку підтверджених родбілдерів з вказаним телефоном, адресою та веб сайтом.
5. Легітимність в роботі з новими клієнтами, особливо з тими що хочуть мати прути виготовлені на база бланків розроблених і виготовлених в сполучених штатах.
6. Місце для презентації своїх робіт на базі бланків North Fork blanks (шляхом показу інформації про вас в реєстрі родбілдерів).
7. Всебічна програма просування вашої продукції (в рамках рекламування самого родбілдера) через рекламу North Fork (де це можливо).
8. Розміщення прутів виготовлених підтвердженими родбілдерами в кімнаті NFC на ICRBE (в рік відправки, при начвності місця).
9. Можливість отримати безкоштовний бланк.
10. Подарунковий сертифікат на продукцію North Fork на суму еквівалентну вартості бланка прибаного для прута мінус $50.

Як

1. Скачати форму з офіційного сайту North Fork Composites.
2. Купити будь якій блан NFC в одного з наших дистрибуторів (список наведений на офіційному сайті).
3. Збудувати прут на базі бланку що ви вибрали. Прут має показувати загальну якість вашої роботи а також вашу компетентність, не тільки демонструвати спеціальні навички (якщо родбілдер не хоче показати звісно і це). Майте на увазі, що дужа базовий прут не показує багато в сенсі демонстрації широкого набару знань, і прут якій буде схвалений буде демонстрований широкому загалу як приклад роботи родбілдера!
4. Відправте готовий прут North Fork, заповнену форму, і рахунок про купівлю бланка (адресу для поштових та ті інших носіїв можна взнати на офіційному сайті). Невелика група кваліфікованих людей (вибраних Гарі і включаючи Гару) проведе оцінку загальної якості виконання прута. Ваш бланк буде оцінюватись так щоб люди які це роблять не мали інформації про те хто виготовив прут. Якщо ви розміщюєте ваше ім’я чи якусь іншу інформацію яка може вас ідентифікувати, це чудово, ми обережно сховаємо/закриємо ці написи на для процесу оцінювання.
5. Якщо прут відповідає критеріям панелі, і форма заповнена повністю – ви родбілдер одержить сертифікат підписаний Гарі і буде визнаний як підтверджений North Fork родбілдер.

Примітка: Програма ARB є поточною співпрацею North Fork з родбілдерами. В ній не існує читках часових рамок чи інших обмежень на виготовлення чи відправку прута на схвалення. Витрачайте стільки часу скільки вважаєте за потрібне щоб забезпечити демонстраційний приклад як ви відчуваєте якість виготовлення і робіть те що ви можете комфортно продемонструвати широкій публіці.

Вітрина

Всі схвалені прути залишаються в North Fork як частина вітрини схвалених прутів. Прути в вітрині удуть частиною North Fork стенду на виставках (з зазначеним ім’ям родбілдера). Загальна кількість типів прутів (басові, на хлистові і т.д.) що North Fork буде використовувати на стендах може змінюватись залежно від розміру стенда, типу виставки та інших.

North Fork планує використовувати лютневу виставку в High Point для презентації найкращих прутів року і буде видавати призи за перше, друге та треті місця. Можливо ми будемо залучати учасників ICRBE для оцінювання найкращих прутів.

Додаткові шляхі просування визнаних North Fork родбілдерів, включаючи ARB світлини прутів в реєстрі, можливо буде додано в майбутньому. Слідкуйте за анонсами!

Другій шанс
  • Якщо NFC група оцінювання прутів відчуває що загальна якість виготовлення прута не відповідає нашій програмі, родбілдер одержить повідомлення з закликом удосконалити певні техніки. Якщо родбілдер бажає і оплатить доставку – завершений прут буде повернутий до родбілдера. Тоді білдер може переробити і відправити прут на оцінку ще раз.
  • North Fork не розглядає це як відмову, але як заохочення і підтримку білдера для подальшого вдосконалення. Покращення навичок означає – кращі прути для клієнтів та більше роботи для родбілдера
  • Білдер може повторно відправляти прут двічи (загальна кількість відправок прута на оцінку - три). Після цього, білдер має знов подати заявку на участь у програмі і збудувати прут на базі новго бланку купленуму в дистриб'ютора North Fork.
Примітка: Всі рішення група оцінювання приймає на основі власної думки і використовує власний і колективний досвід. Не існує правового механізму оскарження рішень що приймає група оцінювання. Всі рішення групи не залежно від результату є остаточними у будь якій учасник якій прислав прут на оцінювання має погодитись з такими умовами перед відправкою прута.

p.s. зауваження, пропозиції по вдосконаленню переклада приймаються виключно шляхом приватного листування

admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 359
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів

Повернутись в СтаттіХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей