Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Nеmіrоff Чемпіонат України з зимового лову риби на мормишку

Nеmіrоff Чемпіонат України з зимового лову риби на мормишку

» 02.02.2013 04:04 pm

Команда Львівської області:
-Потилицький Денис(капітан)
-Пономаренко Костянтин
-Вільгуцький Владислав
-Міловський Олександр
-Нановський Тарас
-Зарума Володимир(запасний)
-Вільгуцький Олександр(тренер)
Закінчився 1 тур:
Зона А-Денис 3-й в зоні!
Зона В-Тарас 10-й в зоні!
Зона С-Костя 4-й в зоні!
Зона D-Влад 1-й в зоні!
Зона Е-Саша 12-й в зоні!
ТРИМАЄМО КУЛАКИ!!!
Востаннє редагувалось ВОВА83 в 02.02.2013 10:11 pm, всього редагувалось 1 раз.

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 370

Re: Nеmіrоff Чемпіонат України з зимового лову риби на мормишку

» 02.02.2013 04:45 pm

Зона Е-Саша -й в зоні!
ТРИМАЄМО КУЛАКИ!!!

Йотий в зоні теж не погано :D
Результати:
1А..1.jpg
Зона А
1А..2.jpg
Зона В
1А..3.jpg
Зона С
1А..4.jpg
Зона D
222..5.jpg
Зона Е
team_I.jpg
Командний 1 тур

Підсумки Особистий залік 1 тур:
1 тур..1.jpg
1 тур..2.jpg
1 тур..3.jpg

Pavel K

Повідомлення: 2646

» 02.02.2013 05:15 pm

По підсумкам 1 туру Вільгуцький Влад перший з хорошим запасом по балам - 999 :)
Молодець! Тьху-тьху-тьху... :D
Зона Е - чекаєм нового протоколу, але по загальному видно, що Саша 12-й

Pavel K

» 03.02.2013 11:52 am

SAM_0961.JPG
SAM_0957.JPG

Pavel K

» 03.02.2013 12:04 pm

Вчора , були на озері в Тернополі , група підтримки Львівського карпового клубу в кількості 4 чол. я, Тарас Сендега , Ігор Уж , Юра НЕмо вболівали за наших хлопців . що хочеться відмітити майстерність росте просто на очах , досвід велика справа , хлопці впевнено себе почувають поряд з Чемпіонами світу , а Влад Вільгуцький просто розірвав не тільки свою зону , а і всю водойму. Непогано виступили Денис і Костя , трішки не повезло Тарасу і Сашку . Шосте місце в командному заліку це дуже непоганий результат , думаю сьогодні повинні показати результат не гірший . Ще хочу відмітити наш тренерський штаб це Сашу Вільгуцького та Вову Заруму , я ще не бачив щоб Зарума так льотав , я даже пропонував його на другий день виставити на змагання , так він горів , і переживав треба було цю єнергію в мирне русло направити бо наслідки могли бути непередбаченими :lol: . Саша також грамотно все контролював , підказував коли було потрібно , правда до Міловського не могли докричатись , бо він втік в центр зони .
Враження дуже позитивні , я думаю ми свідки народження непоганої команди , якій під силу любі завдання .
П.С. Зараз дзвонив в Тернопіль знайомому , Влад попав в групу смерті , йому буде дуже важко боротись з злими приниженими після першого дня, чемпіонами світу , сподіваємось на чудо , фарт , і майстерність хлопців . Я сижу біля компа , просто відчуваю яка там йде заруба . Хлопці тримайтесь ...

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1668

» 03.02.2013 01:06 pm

Все фініш , чекаємо результатів , думаю що хлопці в командному заліку будуть в пятірці , я цього дуже хочу .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 03.02.2013 02:17 pm

починають з'являтись протоколи
2..1.jpg
Зона А
2..2.jpg
Зона В
2..3.jpg
Зона С
2..4.jpg
Зона D
2..5.jpg
Зона Е

Поміняв протокол зони Е 1 туру

Pavel K

» 03.02.2013 03:36 pm

Командне - 4 місце, не хватило одного бала!!!
Потилицький Денис - III (третій) в особистому заліку, Влад Вільгуцький - 5 (п'ятий)!
Сьогодні виступили дуже добре. А от вчора чуть не дотягнули...

Pavel K

» 03.02.2013 04:10 pm

Молодці , ну просто монстри, а я думаю чого це вони мене завжди обловлюють , а вони одні з кращих в Україні , а значить і в світі :appl :appl :appl

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 03.02.2013 09:00 pm

Фінальних протоколів ще немає, але є альбом фотографій зважування і нагородження

Pavel K

» 03.02.2013 10:26 pm

Вже приїхали до дому! Поки не охолонули емоції та по гарячих "слідах" - всім хто за нас вболівав та допоміг матеріально ( магазин "Ловчий" та наша Федерація) - ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА!!!! :super ! Організація ЧУ в Тернополі (якось вже традиційно) - на ВИЩОМУ рівні (оркестр, жива музика, харчування та інше). Нашій львівській групі підтримці - респект за підтримку, поради та допомогу (особливо за львівські пампухи від Оксігена :wink: ). Більш менш нормальна підготовка до змагання (вперше :shock: в нас у команди було два дні на тренування, було 2-а постійних координатори та потрібна кількість мотилю :lol: ) мала спрацювати. І якщо в перший день ми дещо не виконали (через брак досвіду ми наробили дитячих тактичних помилок) свою програму (посіли 6 командне місце, лише Влад красавчег :dance ), то після грамотного розбору своїх помилок у першому етапі, у другому етапі ми виступили більш впевнено та командою зайняли (у другому етапі) 2 місце (поступились 1 балом лише Києву). Відповідно не дотягнули лише 1 балу до загальних командних призів (а це було б не третє а відразу 2 командне місце :( ) - по вазі виловленої риби :huge ми випереджали найближчих конкурентів. Цього разу з львів'ян - "рванув зону" СУПЕРДЕНИС та відповідно виборов бронзу у лічці (ПЕРШИЙ з львів'ян) - красава :super. Влад - дещо запізно "сів на рибу" але 5 загальне місце - це також КРУТО!!! Змагання з динозаврами та монстрами сучасної зимової мормишки на такій трофейній спортивній водоймі - це ВЕЛИЧЕЗНИЙ досвід та практика для нашої команди !!! Перемоги в нас ще попереду!
https://plus.google.com/photos/117463025125321774038/albums/5840400244812540081/5840400714334952082

кочевник

Повідомлення: 452

» 04.02.2013 09:40 am

Ех- ми в неділю так тримали кулаки за Влада. Все одно всі молодці. Денис просто монстр. Це ж Кубок України. Випадкових людей там не було. Тим вагомішим є успіх наших товаришів. Вітаю вас всіх. Бажаю вам здоровя і успіхів.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 862

» 04.02.2013 11:28 am

IMG_2754.jpg
Хочу висловити велику подяку магазинуЛовчійза підтримку збірної на чемпіонаті України.Мотиль наданий вами , як казали хлопці, просто бомба!
Дмитру та Олегу від всієї збірної дякую!!!

Саша Борода

Повідомлення: 29

» 04.02.2013 12:46 pm

Зведений протокол:
 мормишка.png

Pavel K

» 05.02.2013 12:41 pm

Ще трохи спогадів...
Поїздка команди Львівської області на цьогорічний Чемпіонат України (через брак коштів) лишалась під великим питанням. Лише за 5 днів до змагання були вирішенні фінансові питання – дякуємо магазину «ЛОВЧИЙ» та Президенту нашої обласної Федерації. Я взагалі не планував цього року виступів на такому рівні, тому не поїхав на виїзні змагання а лише виступив (посів 2-е місце в особистому заліку) на нашому обласному Чемпіонаті. Але, коли за 3-и дні до виїзду на ЧУ мені несподівано подзвонив капітан команди та запропонував їхати в Тернопіль учасником, я дещо розгубився але погодився.
Для нашої команди цей Чемпіонат був лише 3-м змаганням такого рівня а для Тараса Нановського взагалі дебютним. Пам’ятаючи провальний (через банальну нестачу мотиля) КУ в тому ж Тернополі 2011 року, Олександр Міловський вчасно вирішив питання по забезпеченню команди всім необхідним. Виїхали зі Львову в четвер о 5 ранку, жахливу дорогу покращують лише яскраві розмови Володі Заруми та гарні ходові якості авто Тараса Нановського. На водоймі ми близько 8 ранку та відразу (тренера та спортсмени) в бій - тренуватись.
Риба є різного розміру і відзивається на наші дії цілком нормально, що після наших внутрішніх змагань (середній розмір плотви був близько 10 грам, та деякі зони «рвались в хлам» 120 -250 грамами загального улову за 2,5 годинний етап) - тернопільська водойма взагалі ЄЛЬДОРАДО!!!
Останнім часом, рибальський ящик в зони змагань я вже не беру (покращую оперативність пересування по зоні), «балалайки» (5-6 шт. під конкретні умови водойми) тягаю у напоясній сумці. За два дні тренувань я не мав жодної бороди або обриву мормишки (ловив жилками 0,058, 0,069), ловив переважно окуня (30-60 грм), проскакувала плотиця (60-120), йоржик також проскакував але в йоржа я цілеспрямовано не впирався (не люблю). Тренувався переважно по крайних кутах зони змагання, щоб мати уяву про особливості рельефу та домінуючій рибі саме в крайних зонах.
По жеребу на перший етап, стартую в зоні «С» (не тренувався) тому мусів довіритись інтуїції та запланованій командній тактиці пересування по зоні. За першу годину змагання маю лише 3-х йоржів та 1 окунця, інші половлюють, в мене починається легка паніка. Але продовжую вірити в командну тактику та себе, бігаю по своїх базах та прохідним і потрошки починаю ловити вже і я і що особливо приємно плотву. Останню годину нарешті остаточно «сідаю на рибу», поруч Іван Шевич (регалії перераховувати напевно не вистачить години), в мене вже е відрив по рибі але в нього більша швидкість лову, тому все вирішують грами. Три години минає швидко, на останніх секундах майже на гліс вивожу плотицю, знімаю з гачка за 2-і секунди - Фініш. Здають пакети інші учасники, по зовнішньому вигляду бачу – що маю десь 2 кг. риби та маю бути десь в 5-ці, та і є - я 4-ий (лише на 20 грм) але випередив Івана. Наші: Влад – з великим відривом «виніс зону», Денис - 3, дещо не «попали в рибу» Олександр та Тарас, в підсумку етапу ми 6, але відрив до 2-го місця цілком реально подолати.
За перший етап в мене бороднулась лише одна балалайка. Чуйка мені підказала, що 2-й етап буде більш рибний і я збільшив кількість вудок до 7 (так на всяк випадок) одна з котрих була навіть на 0,08 жилці. Більш якісний обмін інформацією по зонах першого етапу, та прочухан від тренерів-координаторів, дають чітку впевненість на наступний день. Жереб для команди майже аналогічний до першого етапу, єдина відмінність ми з Владом міняємось зонами, від в «С», я в «Д». Знаю, де зроблю бази та як буду рухатись, але вже на першому проході зрозумів – риба вже підійшла і почався темповий лов риби. Олександр Вільгуцький (тренер) говорить, що в мене темп гарний. Десь за годину, маю більше 1,5 кг риби, перебігаю на другу базу – навіть не перевіряю – забираю 2-й прапорець і швидко вертаюсь –захищатись . Бачу, що ловлять майже всі (ближче до зони «С») причому в гарному темпі я (ближче до зони «Е» майже сам) також намагаюсь збільшити темп але бракує досвіду швидкісної ловлі крупної риби. Починаються бороди та обриви, був період коли 10-15 хвилин я втратив відразу 3-и «балалайки» (одна борода та 2-а обриви крупної риби, навіть 0.08 не витримала свого не підйомного бонусу). За 40-хв. до фінішу залишилось лише 2-і вудки на 0,047 жилці, відповідно на гарний темп розраховувати вже не варто. За 10 хвилин до фінішу – змагання для мене завершились – обірвав на рибі останню балалайку – сумно хоч плач - ЛОШАРА. Ловив би вже і вудками з бородами, але раніше (щоб не валялись на кризі) їх оперативно розукомплектував щоб влізли в поясну сумку. Знати б прикуп – бути вище. Координатори вже не підходять – піджинають інших наших учасників, тому я лише мужньо намагаюсь перев’язатись але марно. Спостерігаю, як інші учасники зони сидять на своїх «кулеметах» та розумію, що моя недалекозорість буде дорого коштувати і мені і команді в цілому. Так і сталось, я лише 5-й в зоні, і нашій команді не вистачило 1 балу до медалей (можливо «того самого»). Ось така наука на все моє спортивне життя.

кочевник

Повідомлення: 452

Далі

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей