Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

KУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

KУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 22.12.2020 06:46 am

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ «КУБОК ЛЬВОВА 2021»

Прилбичі, 04.05 - 09.05.2021р.
Формат змагань - відкриті, міжнародні.
Вступний внесок -7000 грн. Сплата до 01 березня 2021р.
Розклад проведення змагань:

04 травня 2021 р- 16:00 - збір і реєстрація команд.
З 16:00 до 17:00 збори капітанів, відкриття, жеребкування.
17:00 - роз'їзд по секторам, встановлення табору, підготовка до змагань.
05 травня 2021 р.
06:00 старт змагань – зразу можна все.
з 05 по 09 травня 2021 р.- змагання.
09 травня 2021 р- 10:00 фініш змагань.
13.00 нагородження переможців.

РЕГЛАМЕНТ
1. Основні положення:
1.1. Команда (двійка клубу) складається з максимум 3-х повнофункціональних учасників. Протягом турніру допускається тільки одна заміна.
1.2. У залік йдуть спіймані коропи та білі амури, вагою від 1,00 кг.
1.3. Номер сектора позначений відповідною табличкою, що знаходиться по центру сектора, робоча зона (ринг) - 20 х 12 метрів позначена стрічкою, в цій же зоні розташовуються снасті, прикормка і табір команди. Відстань між центрами секторів не менше 40 метрів. Зона лову та напрямок лову обмежені стрічками, що визначають ширину рингу.
1.4. Переможець визначається за найбільшою сумарною вагою всієї спійманої риби. У разі рівності результатів перевага віддається команді, що має більшу середню вагу риби.

ІІ. ВИМОГИ ДО СНАСТЕЙ, ОСНАСТКИ, НАСАДКИ, ПРИКОРМКИ І ПІДГОДОВУВАННЯ.
2.1. Використовується тільки донна снасть.
2.2. Кожна команда ловить на 4 вудки, по одному гачку на кожній. В запасі у команди може бути не більше 4 оснащених запасних вудлищ.
2.3. В якості робочого вудлища дозволено використання спода, але тільки в тому випадку, коли його довжина відповідає параметрам, обумовлених в п.2.15.
2.4. Заборонено використання плетінки, нанофілу в якості основної волосіні. Відрізок довжиною не більше 8 м в якості шок-лідера. Мінімальний діаметр жилки 0,18мм.
2.5. Заборонено використання будь-яких видів годівниць, в т.ч. «метод» і обліплювання прикормкою будь-якого елементу монтажу, причому на гачку не повинно бути ніяких пристосувань для фіксації обліплюючого матеріалу.
2.6. Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються в воду разом з оснащенням під час закидання спорядженої снасті.
2.7. Заборонені живі тваринні насадки і ікра, а також їх використання в прикормці в якості складових.
2.8. Максимальний розмір насадки не обмежується, в той же час використання макушатників, «сосок», тощо заборонено.
2.9. Дозволено встановлювати в своїй зоні лише два маркера, робота маркером дозволена протягом всього часу змагань. Використання ехолотів заборонено.
2.10. Використання ракети, ложки, парашута або стаціонарної рогатки для доставки великих порцій прикормки дозволено з 07 до 19 годин. З 19.00 до 07.00 години- тихе годування- тільки кобра. Використання пристосувань для підгодовування, що приводяться в дію за допомогою стисненого повітря заборонено.
2.11. Дозволяється протягом всього часу проведення турніру годування за допомогою кобри або ПВА сітки (ПВА матеріалів), дозволяється застосування каліброваних пристосувань для ліпки шарів, діаметром не більше 70 мм.
2.12. Закидування і підгодовування ведеться тільки з рингу з берега - захід у воду заборонений.
2.13. Використання дистанційно керованих засобів і плавзасобів для доставки прикормки і оснасток заборонено.
2.14. Вимоги до монтажу:
Основною вимогою до безпеки монтажів є можливість звільнення риби від грузила і інших елементів оснастки у випадку обриву снасті.
а) безпечна кліпса.
б) при прохідному монтажі або інлайн монтажі з'єднання лідкора з шок-лідером - тільки петля в петлю або буферним вузлом - заборонено використання застібок і вертлюгів!
в) те ж саме при напівпрохідному монтажі або "вертольоті", але в додаток до цього, верхній стопор та той (ті), що ближче до з'єднання лідкора з шок-лідером) повинен бути незакріплений наглухо.
г) оснащення типу Зіг Ріг дозволені - головне, що б вони відповідали основним вимогам з безпеки до монтажу. Поплавці-контролери заборонені.
2.15. Довжина робочого вудлища обмежена 13 ft, заявлених виробником.
2.16. Заборонено використання вудилища типу «квівер-тип», фідер або пікер.
2.17. Дозволені сигналізатори клювання - будь-якого типу.
3. ЛОВ, ПОВОДЖЕННЯ З РИБОЮ, ЗВАЖУВАННЯ, ПОВЕДІНКА НА БЕРЕЗІ.
3.1. Тільки учасники команди можуть закидати снасті, виважувати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників не мають права допомагати підсачувати або виводити рибу.
3.2. Закидування вудок, маркерування і маніпуляції з закормочним обладнанням виконуються тільки зі свого рингу з берега або вимостки, встановленої організатором - захід у воду заборонений. Боковий закид заборонений. Використання транспортних платформ, самостійно збудованих «пірамід» з піддонів і ін. - заборонено. Закидування, маркерування і закорм (підгодовування) з драбини заборонено.
3.3. Заходити у воду при підсачуваніі і виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно, але не глибше, ніж на висоту забродних чобіт, і тільки в межах, встановленими бічними стрічками робочої зони (рингу).
3.4. Якщо під час виважування риби буде зачіплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані, заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
3.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсачека. Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою і є караним - дискваліфікація. Підсак повинен мати сітку, що завдає мінімальної шкоди рибі. Застосування підсаків з сіткою з жилки заборонено, вважається навмисним необережним поводженням з рибою і карається дискваліфікацією команди.
3.6. Спіймана риба дістається з підсачека і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному матраці. До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без коропових мішків (мінімум 5 шт) і карпового матраца до змагань не допускаються.
3.7. Не забувайте рибу, що знаходиться на матраці, поливати водою.
3.8. Зважування буде проводитися з періодичністю кожних 3 години. Про великого (понад 10 кг) спійманого коропа або білого амура будь-якої ваги відразу ж повідомляється суддям для якнайшвидшого зважування.
3.9. Риба, що має ознаки недбалого поводження, не зараховується, а команда отримує жовту картку. При загибелі риби - дискваліфікація.
3.10. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, проводиться відразу ж після зважування в присутності судді, після чого риба повинна бути відразу ж відпущена. В окремих випадках (коли спіймана велика риба в темний час доби) оргкомітет змагань може просити залишити рибу в мішку після зважування до настання світанку для фотографування організаторами.
3.11. При фотографуванні риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над карповим матрацом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаку. У разі, якщо зазначені в цьому пункті порушення мали місце без подальшого падіння риби, команда, яка припустилася цього, отримає жовту картку. ПРИ ПАДІННІ РИБИ - Дискваліфікація.
3.12. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків - використання потужних ліхтарів, а також освітлення води, не пов'язане з процесом виважування карається попередженням.
3.13. Заборонено шуміти на березі, купатися, вживати алкоголь і розводити багаття.
3.14. Учасники зобов'язані не чинити перешкод в роботі журналістів, фото- і кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом змагань (це означає, що все, що не заховане з «секретної зброї» або з не заклеєною етикеткою, має право бути сфотографованим і знятим, але є недоторкане руками , крім суддів в окремих випадках).
3.15. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні з суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- і відеооператорами.
3.16. Заборонено перебувати учасникам в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів.
3.17. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда.
3.18. Все сміття повинно бути акуратно зібране в поліетиленові мішки (видаються організаторами), які вивозяться організаторами протягом і після змагань. Вітається самостійний вивіз сміття по закінченні змагань.
4. ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ, ГОСТІ І ГЛЯДАЧІ.
4.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу. Зона проведення змагань - не менше 50 метрів від берегової лінії, таким чином, транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною. Подальші пересування тільки пішки.
4.2. Транспортні засоби (ТЗ) учасників змагань повинні бути розташовані так, що б не перешкоджати візуальному спостереженню за тим, що відбувається в робочій зоні (ринзі).
4.3. Виїзд ТЗ учасників зі своїх місць дозволений тільки з відома судді, який видає тимчасовий пропуск для даного ТЗ. Виїзд ТЗ учасників із зони проведення змагань без спеціальної перепустки карається жовтою карткою. Повернення ТЗ на місце відбувається також з відома судді. Переміщення ТЗ учасників уздовж берегової лінії (по зоні змагань) заборонено. За порушення, зазначені в даному пункті - жовта картка.
4.4. Знаходження гостей і глядачів в зоні проведення змагань дозволено тільки в світлий час доби.
4.5. Гості допускаються в зону лову, але не в ринг, тільки при виконанні наступних умов:
а) учасник зобов'язаний попередити суддю своєї зони про майбутній візит, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів;
б) гості в обов'язковому порядку реєструються в штабі змагань, після чого вони отримують пропуск для відвідування певного сектора- пропуск повинен бути розміщений під лобовим склом а / м в зручному для прочитання зовні місці;
в) заборонено пересування автотранспорту гостей по дорогах уздовж озера;
г) при першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а по відношенню до приймаючої сторони розглядається питання про застосування штрафних санкцій;
д) учасники несуть відповідальність за поведінку своїх гостей, згідно з Регламентом;
4.6. Глядачі в сектор (ринг) не допускаються, і можуть знаходиться тільки поза межами кордонів сектора (рингу)!
5. ШТРАФНІ САНКЦІЇ.
Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному Регламенту карається попередженням (жовтою карткою). Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється до жовтої картки.
Крім того:
5.1. Застосування тваринних насадок (або як складових прикормки), а також наявність їх під час проведення змагань серед оснасток і в багажі учасників, карається дискваліфікацією команди.
5.2. Порушення положень, що стосуються вимог до монтажу та оснащення- карається дискваліфікацією команди.
5.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою, крім випадків, коли рибу беруть за зябра або кидають на землю- дискваліфікація. Якщо командою вчинені дії, що призвели до смерті риби - в цьому випадку команда дискваліфікується.
5.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів карається дискваліфікацією.
5.5. Невикористання карпового матраца карається дискваліфікацією.
5.6. При предявленні третьої жовтої картки- команда дискваліфікується. Причому друга жовта картка означає зняття з заліку найбільшої на даний момент спійманої командою риби (в разі відсутності риби - першої, що йде в залік).
5.7. Діскваліфікая команди означає, що її результати анулюються, команда видаляється із зони проведення змагань, а кошти, внесені командою при реєстрації, не повертаються. Дискваліфікована команда повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.
6. СУДДІ, СУДДІВСТВО, ЖЕРЕБКУВАННЯ І ПРЕТЕНЗІЇ.
6.1. Судді розподіляються по зонам і представляються учасникам змагань під час відкриття турніру до жеребкування.
6.2.На відкритті змагань обирається жюрі у складі пяти осіб: Головний суддя змагань, три судді – по одному з кожної зони і пятий учасник журі обирається жеребом з числа учасників змагань.
6.3. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання, і перевіряються до початку змагань в присутності жюрі змагань.
6.4. У регламентні періоди зважування проводиться суддями в присутності хоча б одного сусіда.
6.5. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями. У протоколі в обов'язковому порядку навпроти кожного результату зобов'язані стояти підписи учасника, судді і свідка зважування (сусіда).
6.6. Жеребкування проводиться наступним чином:
-команда (клуб), що тягне жереб першою (визначається за домовленістю), після того, як витягне кульку з номером сектора, тягне кульку з номером наступної команди (клубу), що буде тягнути жереб.
- клуб, який тягне жереб, однією кулькою витягує відразу комбінацію секторів в усіх трьох зонах, при чому двійка зазначена першою в складі клубу рибалить у зоні і секторі зазначеному першим у карточці жеребу. Організатор визначає розкладку секторів і зон для кульки кожного клубу.
Клуби витягують кульки з мішка позначеного буквою «К».
- Номером команди (клубу) є порядковий номер присвоєний при реєстрації команди;
- так само роблять наступні команди, аж допоки не будуть розіграні всі наявні сектори.
Наявність куль або капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком комісією з 5 членів-учасників турніру.
6.7. Претензії щодо виконання учасниками турніру правил цього регламенту повинні подаватися суддям зони протягом 60 хвилин з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, а так само свідчення сусідів. Претензії щодо правильності розмітки секторів, пересікання ліній закидання, розмірів рингу, переміщення ліній зон ловлі - приймаються виключно до старту змагань.
6.8. Претензії розглядаються журі змагань. Присутність пред'явника претензії обов'язково. Якщо виникла потреба в голосуванні щодо виниклого питання або претензії, то за однакової кількості голосів, голос головного судді є вирішальним. Питання винесення попереджень відноситься до компетенції судді зони. Питання предявлення жовтої картки відноситься до компетенції судді зони і головного судді. Питання дискваліфікації команди вирішує журі змагань.
6.9. При розгляді спірних питань, але не претензій, рішення головного судді змагань є вирішальним, і оскарженню не підлягає.
7. ОПЛАТА І РЕЄСТРАЦІЯ.
Мінімальна кількість команд-учасників– 15, максимальна- 75. У випадку меншої кількості офіційно зареєстрованих команд до 01 березня 2021 року, змагання відміняються.
Повна вартість участі повинна бути сплачена не пізніше 01 березня 2020 року. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань.
Черговість реєстрації визначається датою і часом подачі заявки.
Дозволена передача права участі в змаганнях на розсуд і вибір зареєстрованої команди.
Реквізити для оплати: картка Приватбанку 5363542603280026 Сендега Тарас Романович, до суми додаємо 1%.

8. ПРИЗОВИЙ ФОНД.
В призовий фонд йде 5000 грн з кожного внеску. З загальної суми переможець отримує 50%, друге місце- 30%, третє місце і бігфіш- по 10%.
Крім того будуть вручені призи від спонсорів в різних номінаціях.
За бажанням учасників можлива організація Джек-потів.

9. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ.
Для зареєстрованих команд водойма відкрита для тренувань до 01.05.2020 р.
На час проведення змагань буде можливо замовити харчування з доставкою в сектор, вартість харчування буде оголошено додатково.
Дотримуйтесь чистоти і порядку в секторах під час змагань - вас можуть невдало сфотографувати з подальшим розміщенням знімка для публічного ознайомлення.
Оргкомітет залишає за собою право доповнити або частково змінити регламент, але не пізніше, ніж за 1 місяць до старту змагань.
Оргкомітет має право, в окремих випадках, відмовити команді в реєстраціі без пояснення причин.
Будь-яке умисне порушення цього регламенту, принципу fair play (чесної гри) карається дискваліфікацією.
Востаннє редагувалось terry в 22.01.2021 08:15 pm, всього редагувалось 2 разів.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: ЛУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 26.12.2020 07:09 pm

Мінімальна кількість команд-учасників– 15, максимальна- 75. У випадку меншої кількості офіційно зареєстрованих команд за 30 днів до старту, змагання не проводяться, або організатори разом з зареєстрованими командами приймають окреме рішення.
Повна вартість участі повинна бути сплачена не пізніше 01 березня 2020 року. Тільки в цьому випадку команда є офіційно зареєстрованою серед учасників змагань.
Черговість реєстрації визначається датою і часом подачі заявки.
Дозволена передача права участі в змаганнях на розсуд і вибір зареєстрованої команди.
Реквізити для оплати: картка Приватбанку 5363542603280026 Сендега Тарас Романович, до суми додаємо 1%.
В разі відсутності до 01 березня 15 зареєстрованих команд-змагання відміняються.
Востаннє редагувалось terry в 04.01.2021 07:34 pm, всього редагувалось 2 разів.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: ЛУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 26.12.2020 07:09 pm

я думаю можна потихенько реєструватись.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: ЛУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 27.12.2020 03:12 pm

РЕЄСТРАЦІЯ:
1. BIG BROTHERS CARP Львів

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: ЛУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 22.01.2021 02:33 pm

2.Карбон м.Вінниця

rihtik
 
Повідомлення: 16
З нами з: 24.01.2012 01:29 pm

Re: KУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 23.01.2021 12:34 pm

3. Trinity baits 2 м. Львів

Аватар користувача
сима
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 68
З нами з: 31.08.2012 09:00 pm
Звідки: львів

Re: KУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 29.01.2021 06:45 pm

Список зареєстрованих команд на Кубок Львова:
1. BIG BROTHERS CARP Львів7000
2.Карбон Вінниця 7000
3.Trinity baits 2 м. Львів
4.Viked carp(БКК)7000
5. VCC - Carpelit.com.ua
6. МАХ Трускавець 7000
7.APTEROS Львів 3500
8.Fresh Carp Ternopil7000
9.Carp Pride м.Рівне
10.Kryptonit Мостиська. 7000
11.С-К СПОРТ (БКК)7000
12.Morgan Carp(БКК) 7000
13.Bucovina Carp(БКК) 7000
14Lucky Carp(БКК)7000
15.Amateurs Carp_Fishing (Львів)
16.CardioCarp м.Львів7000
17.Star Carp (БКК)
18.444 Львів
19. ОЛІМП м. Хмельницький
20.Big Carp&Brothers м. Хмельницький
21.ZAGORODNYJ.TIEM
22.Карпуша(БКК)7000
23Дімон Буковина 7000
24.Carpstar м.Київ 7000
25.PLEYSTON м.Львів

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 396
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: KУБОК ЛЬВОВА 2021 04-09 ТРАВНЯ

» 25.06.2021 04:07 pm

Відео з Кубку Львова 2021 https://youtu.be/N2IfTgmgYDM

Аватар користувача
vovk@rp
 
Повідомлення: 89
З нами з: 15.09.2011 01:30 pm


Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей