Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Компанія "IVER"

Інформація про тих з ким ми співпрацюємо, конкурси

Компанія "IVER"

» 08.11.2010 02:03 pm

:!: Для членів клубу ЛКАВ Компанія "IVER" надає додаткову знижку на свої послуги.

.jpg


"IVER" агенство комерційної
нерухомості для малого та
середнього бізнесуНАШІ ПОСЛУГИ НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ У ЛЬВОВІ


Якщо Вам необхідно купити, продати, обміняти, взяти або здати в оренду комерційну нерухомість у Львові та Львівській області, ми завжди раді надати Вам кваліфіковані консультації, розмістити на нашому сайті детальну інформацію про об'єкт, підібрати декілька найкращих варіантів пропозицій та проконсультувати про стан комерційної нерухомості у даному регіоні.

Ми пропонуємо найширший вибір фотооголошень об'єктів комерційної нерухомості на нашому сайті www.iver.com.ua: оренду, продаж, попит Складів, Офісів. Магазиів, Автосалонів. Автосервісів, Ресторанів, Готелів та інших останніх пропозицій за 2010 рік.

Укладання угоди між агенством комерційної нерухомості та нашим клієнтом дає можливість швидко знайти потрібні варіанти нерухомості по заданим параметрам, які б його влаштували, а також найширшої реклами об'єктів нерухомості у засобах масової інформації та інтернеті, що, у свою чергу, дозволяє швидко знайти покупця чи орендаря.

Додатковою перевагою є те, що ми обмінюємось базою даних з декількома провідними агенствами на умовах співпраці, котрі спеціалізуються на комерційній нерухомості. Таким чином, наші можливості по обсягу інформації збільшуються у десятки разів.

Прискіплива перевірка документів на право власності кваліфікованим юристом та нотаріусом гарантує безпеку нашим клієнтам чим позбавляє від зайвих проблем у майбутньому. По бажанню клієнта агенство комерційної нерухомості “IVER” може запропонувати послуги будівельної, охоронної та страхової фірми, з якими ми співпрацюємо вже не один рік. Довірте пошук відповідних варіантів покупки або оренди комерційної нерухомості професіоналам!

Ми чекаємо на Вас та на Ваші пропозиції !КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Сергій Миколайович
Львів, в. Городоцька 174
тел. моб: (067) 748-745-0
наш е- mail: iver.lviv@i.ua
http: //www.iver.com.ua

Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 775
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Повернутись в Наші спонсори, партнери і друзіХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей