Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

IV Чемпіонат України по ловлі риби фідером.

IV Чемпіонат України по ловлі риби фідером.

» 30.08.2008 10:15 pm

І так: виїхали ми зі Львова десь в районі 19,00. Жара спадала отож без пригод і особливих напрягів мій тазік зміг нас дотягти за Вінницю але не доїжжаючи десь з 50км до Умані приблизно в другій ночі я здався і заснув. В 5,00 ранку ми вирушили далі перехопивши по каві уже при виїзді на київську трасу в Умані. Машини практично одним суцільним потоком в два ряди одна на перед другої везли своїх пасажирів в сторону водних просторів Чорного моря. 8,00 ранку, в салоні вже майже нема чим дихати, до Одеси вже ніби рукою подати і ... пробка. :( Хтось перегнув палку (педаль газу) і ось такі наслідки
DSC01780.jpg

Півтора години часу втрачено і ми добре піджарились і пропотіли доки не досунулись до місця ДТП.
Ну потім ми вже досить швидко були на одеській об'їзній, а менш ніж за годину на березі комплекса "Три карася" що в м. Біляївка Одеської обл. Зразу пройшли реєстрацію, отримали номера, кєпки, кульок наклейок і каталог від спонсора і пару баклажок води, пройшлись по берегу, оцінили розмір водойми і сектора.
00 (2).jpg
00.jpg

На перший погляд - мені сподобалось. Розчарувались ми хіба коли нас доправили в зону розташування лагеря - мінус був в тому що від води, а значить і від вологого повітря нас відділяло всього метрів 50, але суцільних хащів якихось колючих кущів. Внаслідок чого дихнути в цих хащах не було чим. Повітря здавалось таким важким що напевне підняв би ноги і не впав. Але ... де наша не пропадала... вибрали місце для табору, розклались, перекусили і пішли а тренування. Юра застовбив нам помост з якого практично сходу я взяв амурчика грам на 400, пару карасів, ну і плотва, по місцевому тарань. Розуміючи що тренування це одне а самі змагання це зовсім інше, а сонце так пече що так і хочеться з того помосту з розгону і в воду... Але я склався і ми з дружиною поїхали за холодною водою і кавуном в місто. Додам що яка б вода в пляшці не була холодна і як ви ви ту пляшку не ховали за дві години таке враженя що в горло ви собі залили кипяточку... :(

І так самі тури:
Старт в 7,00. До того плюс-мінус півтора години на приготування і маркерування, розміщення вудилищ і т.д.. В першому турі мені випав сектор N'7 зони А, дикий берег. Перші півтори годи пройшли в мене в очікуванні покльовки хоть чогось але пару холостих мене почали виводити з себе. Сусіди з обох сторін відчували те саме. З горем пополам за весь тур я таки витяг вісім рибин (що по словам судді під час зважування по кількості досить багато в зоні) заг. вагою в 630грам! Сусід зправа (самий юний учасник з Одеси-3) витяг всього три, але обійшов мене на десять грам. :x Зліва кримчанин в два рази менше по вазі. Водойма почала викликати подив. Що ж то за характер в тутешньої риби...? Коли ввечері побачив статистику зони Б взагалі впрів, там улови практично у всіх на порядок вище.
На наступний день мені випав сектор N'21 відповідно зони Б (на помостах). Готуючи собі помост, прикормку і снасті постійно і жадно спостерігав за великими колами і плюскотом риби на воді в мому і сусідніх секторах. Трохи заспокоївся - риба є, вона тут і гуляє і харчується. Стартовий пострыл, стартовий закорм,... Першу покльовку довго чекати не прийшлось, другу і наступні теж. Нажаль невнятні і холості. Міняю поводок на коротший і з першого закиду витягаю кілограмового карпа (вірніше 1050г). Далі не зміг впоратись з двома торпедами (не знаю як це ще назвати). Щось клюнуло і тупо поперло в протилежний від мене бік і зійшло. Боявся форсувати події, попускав фрикціон щоб заспокоїти, приборкати рибу. Не вийшло... :(
Далі ще гірше - в 9,00 розумію що моя прикормка знизу почала прокисати, жара вже нетерпима і від сонця ніде дітись. Зрозумів що моя саморобна прикормка, яку я довго конструював сам і постіно випробовував на різних водоймах і бачив що вона працює!!! не витримує такої жари. При тому самому складі при температурі до 28'C жодного разу не було такого казусу а тут під 40'C!!! Іншого пояснення я не бачу. Готую нову, трачу час, в результаті трачу рибу. Вона пішла... :cry:
Виходу нема, сиплю в нову прикормку всього опариша і ставлю на плотву. А що робити..? Хай дрібна, але багато. Не пам'ятаю точно кількості риб але десь під тридцять штук було, заг. вага - 2,875кг. Тішить, але не зовсім. Якби не ті сходи... :cry:
В результаті 14-те місце в зоні... :(

Результати і звідні таблиці тут - http://www.goldencatch.com.ua/Sorevn08/4_chemp_fider/

volvo-leon
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 744

Re: IV Чемпіонат України по ловлі риби фідером.

» 07.09.2008 09:09 pm

Маленький фотозвіт

.jpg
DSC01800.jpg
DSC01802.jpg
DSC01790.jpg
DSC01787.jpg

volvo-leon
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 744

Повернутись в Звіти