Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Iron Fish

Анонси змагань з ловлі флет фідером, обговорення, реєстрація

Re: Iron Fish

» 16.11.2019 11:50 pm

Субота \\ Вечір другого дня змагань «IRON FISH» \\ Угорщина – Україна.

Зображення

Останні півдоби змагань між Командами Угорщини та України на водоймі «Робер-То» видалися дуже теплими, сонячними та результативним для переважної більшості учасників. Друге планове зважування розпочалося о 18:00 за місцевим часом, та більшість риби було зважено саме у ранкові години, на позапланових зважуваннях зі світанку до опівдня.

У зоні «А», за результатами другого планового зважування, лідерство виборює Команда «Devil CT», результат якої склав 13 риб та 66,34кг. Команда «Fönix CT» наразі утримує друге місце із результатом 5 риб, загальною вагою 45,980кг. Команда «Lazok Team» виходить на третє місце, маючи 4 риби загальною вагою 38,48кг. Угорці поступово, проте впевнено, нарощують темп не даючи розслаблятися Українцям.

Зображення
Зображення
Зображення

У зоні «В», представленій українською стороною, також спостерігається збільшення виловів. Перше місце по зоні та водоймі в цілому, й надалі, утримує Команда «family», наразі маючи 16 риб, загальною вагою 128,20кг. На друге місце, із дуже непоганим ранковим уловом, включно з двома коропами за 12 кг, виходить Команда «Sound Squid», яка зважила 8 риб, загальною вагою 47, 32кг. На третє місце, у свою чергу, виходить Команда «CNR Fishing», із результатом 5 риб, 39,56кг.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Навіть враховуючи те, що протягом дня було спіймано багато карася (який здебільшого важив за 1кг), середня вага спійманої риби наразі становить 6,80кг! Детальніше, із результатами змагань, ви можете ознайомитись за посиланням https://iron.fish/results/100-uhorshchyna-ukraina Попереду довга ніч перед третім плановим зважуванням, яке розпочнеться о 06:00 неділі.

--

Особиста подяка за підтримку Генеральному Спонсору Турніру, «IRON FISH» Торгівельній Марці #ЯВОРА Нова Ультрам’яка!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 17.11.2019 11:25 am

Неділя \\ Ранок останнього дня змагань «IRON FISH» \\ Угорщина – Україна.

Зображення

Після теплої суботи ніч на водоймі «Робер-То» була прохолодною та вологою, проте пройшла без опадів. Клювання цього разу було дуже мало та середня вага риби у виловах дещо зменшилася, тож жодна Команда за останні 12 годин не виловила більше 20кг.

Першу сходинку у зоні «А», з угорської сторони, продовжує утримувати Команда «Devil CT», наразі маючи загалом 15 риб, загальною вагою 81,68кг. Друге місце також зберігає за собою Команда «Fönix CT», яка має вже 7 риб, загальна вага яких становить 64,86кг. На третє місце у зоні виходить Команда «Speed Carp Team», із результатом 8 риб, 43,98кг.

Зображення
Зображення

Серед українських Команд, які займають зону «В», перше місце зі значним відривом, утримує Команда «family», загальний результат якої налічує 19 риб, загальною вагою 146,78кг і саме вона, за лічені години до завершення змагань, претендує на перше місце по водоймі. Друге місце у зоні «В» утримує Команда «Sound Squid», результат якої становить 9 риб, загальною вагою 58,54кг. Третє місце також зберігає Команда «CNR Fishing», учасники якої виловили 8 риб, загальною вагою 54,82кг.

Зображення
Зображення

Основним претендентом на номінацію BIG FISH залишається Команда «Arctic Fox», завдяки виловленому коропу вагою 14,64кг. Детальніше, із результатами змагань, ви можете ознайомитись за посиланням https://iron.fish/results/100-uhorshchyna-ukraina

Зображення

Фініш змагань відбудеться о 12:00 за місцевим часом, а остаточні результати, як і завжди, будуть опубліковані до 15:00, одразу після нагородження.

--

Неодмінно дякуємо за підтримку Генеральному Спонсору Турніру, «IRON FISH» Торгівельній Марці #ЯВОРА Нова Ультрам’яка!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 18.11.2019 02:10 am

Змагання між топ 10 Командами Турніру «IRON FISH – 2019» та топ 10 Командами Угорщини за рейтингом Pecamania завершено. Можемо підвести підсумки.

Зображення

Нагадуємо, змагання проводилися на водоймі «Робер-То», вже знайомій нашим Командам за першим етапом Турніру «IRON FISH 2019». До підготовки до змагань, українські учасники віднеслися зі всією серйозністю, оскільки для багатьох угорських Команд ця водойма є домашньою. Повернемося до підсумків етапу по зонах:

--

Серед зони «А», представленою угорцями, протягом перших 12 годин, першою, ініціативу взяла на себе Команда «Fönix CT», зваживши 5 риб на 45кг, проте вранці поступилася Команді «Devil CT», загальний результат якої, протягом змагань, становив 17 риб, загальною вагою 98,82кг. Наші вітанні переможцю зони!

Зображення

Команда «Fönix CT», у свою чергу, зберігає за собою друге місце серед угорських Команд із результатом 9 риб, загальною вагою 78,28кг.

Зображення

За третю сходинку у зоні велася напружена боротьба, за підсумками якої, на третьому плановому зважуванні, своє заслужене місце виборює Команда «Speed Carp Team» яка також зважила 9 риб, загальна вага яких становила 50,50кг.

Зображення

BIG FISH зони, та відповідні кубки від угорської сторони отримує Команда «Lazok Team» за коропа вагою 13,38кг. Наші вітання!

Зображення

--

Серед українських учасників, які представляли зону «В», від самого першого зважування лідерство утримувала Команда «family», яка за перші півдоби подала суддям на зважування риби на 69кг. Загальний результат Команди «family» становив 19 риб, 146,78кг. Наші щирі вітання переможцям!

Зображення

За друге місце, з української сторони також велася неабияка боротьба. Спершу, основним претендентом стала Команда «Arctic Fox», виловивши риби на 28кг, що доволі немало по міркам сезону та в умовах суворого пресингу від 20 Команд. На другому плановому зважуванні, на друге місце претендувала Команда «Sound Squid». Проте, вже на останньому плановому зважуванні, за лічені години до завершення змагань, друге місце остаточно закріплює за собою Команда «CNR Fishing», які зважили у підсумку 13 риб, загальною вагою 95,20кг.

Зображення

Команда «Sound Squid», у свою чергу, отримує нагороди за третє місце у зоні «В». Загальний результат Команди становив 10 риб, 65,30кг!

Зображення

У номінації BIG FISH, з української сторони, кубок отримує Команда «Arctic Fox», за коропа вагою 14,64кг! Наші вітання!

Зображення

Зображення

--

До вашої уваги також статистика та підсумки загального заліку!

Загальна вага спійманої риби:
- Україна — 498,14кг
- Угорщина — 339,42кг
- Загалом — 837,56кг

Загальна кількість риб:
- Україна — 69
- Угорщина — 50
- Загалом — 119

Сума місць загального рейтингу (менше – краще)
- Україна — 91
- Угорщина — 119

BIG FISH етапу — Команда «Arctic Fox» \ короп 14,64кг


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Результати змагань, як і завжди, опубліковані на сторінці етапу https://iron.fish/results/100-uhorshchyna-ukraina Наостанок, хочемо привітати всіх учасників та вболівальників із завершенням дуже цікавих змагань. Вітаємо українські Команди із перемогою! Вітаємо угорськи Команди із сильним виступом! Впевнені, нам є чому повчитися один в одного. Особиста подяка за підтримку змагань Генеральному Спонсору Турніру, «IRON FISH» Торгівельній Марці #ЯВОРА Нова Ультрам’яка!

Зображення

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 23.05.2020 10:16 am

Вітаємо всіх учасників та вболівальників Турніру “IRON FISH” із відкриттям нового сезону 2020!

У другому етапі Турніру “IRON FISH”, що проходить на водоймі «Підкова» (Житомирська область) приймають участь 30 Команд. Враховуючи карантинні умови, перший етап Турніру не відбувся, а жеребкування проводилося онлайн. Всі учасники прибули одразу до секторів, аби зберегти необхідну відстань між людьми. Також, варто звернути увагу і на зміни у регламенті, серед яких подовжене використання сигналізаторів, які наразі дозволені починаючи з часу, за дві години до заходу сонця, та закінчуючи двома годинами після сходу.

Зображення

Станом на ранок другого дня змагань у зоні «А» перше місце, за загальною вагою виловленої риби, займає Команда «ДВА КАРАСЯ», результат якої після першого планового зважування становить 6 риб, 22,160кг. Друге місце, із вагою 15,160кг, займає Команда «ГАРАЖ». Третю позицію утримує Команда «Grand@co» із трьома рибами загальною вагою 11,060кг.

Зображення

Перше місце у зоні «В» займає Команда «Sound Squid» із результатом 4 риби 11,380кг. На другому місці у зоні Команда «Amur Rivne», яка зважили 2 риби на 9,920кг. Третє місце займає Команда «АСы» результат якої станом на ранок становить 4 риби, 4,080кг.

Зображення

Лідерство по водоймі утримує Команда «Fishing Time», яка займає сектор С/6, учасники якої здали на зважування 18 риб загальною вагою 48,520кг. Одразу після ранкового планового зважування, Команда також зважила коропа вагою 15,180кг, найбільшу на даний момент зловлену рибу, та стала основним кандидатом на номінацію BIG FISH. Друге місце по зоні «С» наразі займає Команда «Хмельниицькі линки» із результатом 9 риб, 22,720кг. Третє місце у зоні за Командою «Barracuda», результат якої налічує 8 риб, 20,820кг.

Зображення

Погодні умови дуже мінливі, а температура низька, особливо вночі, що відчутно сповільнює активність коропа. Опадів синоптики не обіцяють, проте небо вкрите хмарами. Значна частина улову спортсменів припала на вечір першого дня змагань та ранок, які супроводжувались проясненнями.

Наступне планове зважування відбудеться о 18:00. Детальніше, із результатами змагань можна ознайомитись на сторінці етапу за посиланням https://iron.fish/rezultaty/rezultaty-turniru-2020/116-etap-2

Попереду ще три планових зважування, тож прогнозувати щось дуже рано. Як і завжди висловлюємо величезну подяку незмінному спонсору Турніру, Компанії «ЯВОРА» — нова ультрам’яка, за підтримку та бажаємо всім учасникам ні хвоста, ні луски!

Зображення

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 23.05.2020 11:20 pm

Друге планове зважування завершилося, попереду ще два, щ 06:00 та фінальне, о 12:00 неділі.

Зображення

Погодні умови залишаються мінливими, а попереду довга, прохолодна ніч, як обіцяють синоптики, температура опускатиметься до +4 градусів. Тим часом, день видався доволі продуктивним для більшої частини Команд. Перш за все — це ранковий BIG FISH, завдяки якому Команда «Fishing Time» претендує не лише на перемогу в етапі але і на номінацію за найбільшу рибу. Станом на ніч з суботи на неділю, ми спостерігаємо суттєві зміни у розташуванні Команд у Турнірній таблиці.

Зображення

Зона «А». Перше місце тут виборює Команда «Grand@co», загальна вага смійманої риби в якої наразі становить 57,600кг, що забезпечує їм відрив у більш ніж 20 кіло від наступної. Слід за нею, друге місце посідає Команда «Трапер-Адреналін», яка піднялася з четвертої на другу позицію, загальна вага спійманої риби становить 35,520кг. Команда «ДВА КАРАСЯ», яким вдалося виловити одну рибу за останні 12 годин, опускається на третю сходинку. Дві Команди у зоні не відійшли від нуля.

Зображення
Зображення

Зона «В». Ця зона видалася для учасників найтяжчою, перше місце тут посідає Команда «Amur Rivne», яка виловила лише 3 риби, загальною вагою 13,420кг. Друге місце за Командою «Sound Squid», загальна вага виловленої риби в якої становить 13,060кг. Не третьому місці йде Команда «family» із результатом 2 риби, 10,720кг. Кожен грам, найменший карась тут грає велику роль.

Зображення
Зображення

Зона «С». Тут результати на порядок цікавіші. Станом на 18:00 на перше місце виходить Команда «Хмельниицькі линки», учасники якої зважили 34 риби загальною вагою на 78,820кг. Команда «Fishing Time» залишає за собою другу сходинку, а відрив «Линків» може перебити лише один короп, середнього розміру. Результат Команди «Fishing Time» налічує 73,860кг. На третьому місці у зоні Команда «Barracuda», із результатом 16 риб 44,700кг.

Зображення
Зображення
Зображення

Результати ранкового зважування можуть бути дуже несподіваними, нагадаємо, що третє плоанове зважування проводиться починаючи з 06:00 неділі. Наостанок, висловлюємо величезну подяку незмінному спонсору Турніру, Компанії #ЯВОРА — нова ультрам’яка!

Зображення

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 24.05.2020 08:26 am

08:00. Третє планове зважування. Водойма «Підкова». Другий етап Турніру “IRON FISH” — 2020.

Ніч була прохолодною та пройшла дуже тихо, більшість Команд протягом останніх 12 годин залишалися з нулем.

Зображення

Зона «А». Перше місце у зоні «А» зберігає за собою Команда «Grand@co», яка за ніч зловила 2 риби та наразі має загалом 18 риб вагою 58,760кг. Скорочує дистанцію та має всі шанси на перемогу у зоні Команда «Трапер-Адреналін», результат якої наразі становить також 18 риб загальною вагою 56,960кг. На третьому місці залишається Команда «ДВА КАРАСЯ», яка за ніч відловилася на 14кг та має 38,760кг загалом, забезпечивши собі відрив від інших учасників більш ніж на 20кг, що в даних умовах можна вважати суттєвим.

Зображення
Зображення

Зона «В». Як ми зауважували раніше, у зоні «В» важлива кожна риба, навіть невеликий карась. На перше місце тут виходить Команда «family», учасники якої за ніч зважили 2 риби загалом на 3кг та мають 4 риби загальною вагою 13,720кг. На другому місці із загальною вагою 13,420кг — Команда «Amur Rivne», яка має загалом 3 риби. На третьому місці у зоні Команда «Sound Squid», загальна вага виловленої риби в якої становить 13,060кг.

Зображення
Зображення

Зона «С». Ще ввечері суботи, Команда «Fishing Time» зловила коропа вагою 11,400, що дозолило їм знов зайняти першу сходинку не тільки зони, але і етапу, наразі їх загальний улов налічує 29 риб, вага яких становить 94,420кг. Команда «Хмельницькі Линки» посідає другу позицію, загальна вага їх улову становить 81,920кг. Третє місце у зоні зберігає за собою Команда «Barracuda», із результатом 18 риб, 53,380кг.

Зображення
Зображення
Зображення


Попереду вирішальні 4 години, пік клювання за наявних умов припадає на ранкові години, а жоден лідер зони не має достатнього відриву аби стовідсотково забезпечити собі перемогу. Останнє та вирішальне планове зважування розпочнеться о 12:00, результати будуть опубліковані за посиланням https://iron.fish/rezultaty/rezultaty-turniru-2020/116-etap-2 одразу після нагородження.

Зображення

Незмінно висловлюємо величезну подяку Генеральному Спонсору Турніру «IRON FISH», Компанії #ЯВОРА — нова ультрам’яка та чекаємо на фінальні результати.

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 24.05.2020 11:17 pm

Вітаємо всіх учасників та вболівальників Турніру «IRON FISH» із завершенням другого етапу 2020 року!

Зображення

Змагання проходили у дуже складних умовах, температура вдень трималася близько позначки у +14, вночі падала до +6. Найпродуктивнішим часом став ранок, особливо перший, коли риба ще не була так сильно запресована 30-ма Командами. Зони були розподілені по двом берегам, аби забезпечити максимально рівні умови для учасників. Результати 42 годин змагань наступні:

Зона «А». Перші 12 годин лідерство утримувала Команда «ДВА КАРАСЯ», проте вже ввечері суботи поступилася Команді «Grand@co», яка і втримала лідерство зони до самого завершення етапу. Перше ж місце у Зоні отримала Команда «Трапер-Адреналін», результат якої налічував 21 рибу загальною вагою 62,080кг. Команда «ДВА КАРАСЯ» залишає за собою друге місце у зоні із результатом 14 риб 57,540кг. Третє місце за результатами етапу дістається Команді «Geofish», яка увірвалась у першу трійку зони зранку неділі, не зважаючи на тяжкі умови та відчутний вітер по березі. Перша трійка зони отримує призові сертифікати від спонсору змагань, Компанії «ZEMEX» та призові дипломи від Турніру «IRON FISH».

Зображення
Зображення
Зображення

Зона «В». Ці сектори виявилися найтяжчими для Команд, навіть для тих, які частіше за інших виходили у призери з надзвичайними уловами. Тут змагалися за кожен грам зваженої риби, від початку лідирувала Команда «Sound Squid». На другому плановому зважуванні лідерство виборола Команда «Amur Rivne». Зранку неділі на лідерство претендувала Команда «family», а за останні 6 годин, визначним став короп вагою менш ніж 2кг, що дозволило Команді «Amur Rivne» залишити за собою місце серед призерів етапу. Перше місце серед призерів зони займає Команда «Sound Squid», результат якої 6 риб, загальною вагою 14,660кг. Команда «family» посідає друге місце у зоні із результатом 4 риби або 13,720кг. Третє місце дістає Команда «АСы» із сімома рибами загальною вагою 10,640кг. Лідери зони «В» отримують сертифікати від Компанії «TRAPER» та призові дипломи від Турніру «IRON FISH».

Зображення

Зона «С». Учасники тут розташувалися по центру водойми, і саму тут, у наявних умовах, риби виявилося найбільше. У лідери етапу від зони тут виходить Команда «Fishing Time» яка боролася до останнього за своє місце із сусідньою Командою «Хмельницькі линки» на протязі другої половини змагань. Команда «Хмельницькі линки», у свою чергу, залишає за собою перше місце у зоні, із результатом 35 риб, загальною вагою 81,920кг. На другому місці у зоні — Команда «Barracuda», учасники якої зважили 19 риб на 56,440кг. Третє місце у зоні дістає сусідня Команда «Холера», результат якої становив 12 риб, 38,060кг. Перша трійка зони отримує призові дипломи від Турніру «IRON FISH».

Зображення
Зображення

--

До найцікавішого

3 МІСЦЕ етапу: Команда «Amur Rivne», сектор В/9 — 15,360кг, 4 риби. Команда отримує відповідний Кубок та медалі, а також сертифікат на 5000 гривень від Генерального спонсору Турніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

2 МІСЦЕ етапу: Команда «Grand@co», сектор А/10 — 67,120кг, 22 риби. Команда отримує Кубок Турніру та відповідні медалі за друге місце, а також сертифікат на 6000 гривень від Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

1 МІСЦЕ етапу: Команда «Fishing Time», сектор С/6 — 102,360кг, 33 риби. Команда отримує Кубок та медалі першого місця етапу та сертифікат від Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка на 7000 гривень.

BIG FISH етапу, а саме Короп вагою 15,180кг також належить переможцям, Команді «Fishing Time». За це, Команда також забирає відповідний кубок та повезуть додому обидві головні нагороди Етапу, з чим ми їх щиро вітаємо!

Зображення
Зображення

--

Другий етап Турніру, без сумніву, був тяжким для всіх учасників, як фізично так і морально, оскільки протягом 42 годин різниця між командами у зонах по вазі риби могла бути перебита у будь який момент і навіть переможці етапу не могли бути на 100% впевнені що їх не обійдуть на фінальному зважуванні. Від імені організаторів Турніру «IRON FISH», висловлюємо величезну подяку Компаніям, спонсорам зон, #ZEMEX та #TRAPER, а також незмінному Генеральному спонсору Турніру, Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка!

--

Наступний етап проходитиме з 19 по 21 червня на водоймі «Прилбичі», Львівська область. Чекаємо, вболіваємо та підтримуємо наших спортсменів, бо вони того варті!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 20.06.2020 10:12 am

Зображення

Вітаємо всіх шанувальників риболовлі, учасників та вболівальників Турніру «IRON FISH» на третьому етапі сезону 2020. Сьогодні ми знаходимося на водоймі Прилбичі, Львівська область, яка представляє собою дуже велике та дуже складне озеро. Погодні умови тут, як і завжди, дуже непередбачувані, на відкритті було переважно сонячно та спекотно, протягом другого дня змагань ми спостерігаємо стабільно хмарне небо та періодичні опади.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Станом на 9 ранку ми вже маємо нічні результати першого планового та нічних позапланових зважувань, а також першого кандидата на номінацію BIG FISH:

Зона «А». Зона, ставки на яку були найвищі, де традиційно улови найбільші, а середня риба важить близько 8кг, принесла своїм Командам лише 2 риби. Перше місце у зоні займає Команда «CNR-FISHING» із коропом вагою 8,52кг. Друге місце посідає команда «Krakin», із одним карасем вагою 1,12кг. 12 з 14 команд ще не відійшли від нуля. Нагадуємо, що спонсор Зони «А» — Компанія #Zemex виробник найкращих вудлищ для фідерної, а також спінінгової та коропової риболовлі.

Зображення

Зона «В». Тут результати на порядок цікавіші, жодна з Команд не залишилася з нулем. На першому місці тримається Команда «Sound Squid», яка загалом зважила 8 риб та записала на свій рахунок 45,62кг, зокрема і найбільшого виловленого на цей момент коропа вагою 14,64кг. На друге місце у зоні виходить Команда «Е-95», учасники якої спіймали 6 риб загальною вагою 25,74кг. На третє місце тут претендує Команда «Amur Rivne» із трьома рибами загальною вагою 23,88кг. Зранку, по цій частині водойми, подекуди спостерігалося інтенсивне клювання, частина з яких не була реалізована виключно через складний рельєф та активний спротив риби. Спонсор Зони «В» — Компанія «TRAPER» виробник найкращого коропового спорядження!

Зображення
Зображення

Зона «С». Команда «Arctic Fox», як і завжди, робить ставку на велику рибу, маючи власний підхід до лову, завдяки чому, тримають перше місце у своїй зоні із 5 рибами загальною вагою 35,62кг. На другому місці Команда «Хмельницькі линки», вже із 10 рибами, загальна вага яких становить 21,96кг. Третє місце утримує Команда «КарпМіКС-Домінант» із одним коропом вагою 8,28кг. Спонсор зони «С» — Інтернет Магазин «Carp Elit».

Зображення

Різниця між загальним виловом Команд, як бачимо, за перші 12 годин залишається не дуже суттєвою, тож за поліпшення погодних умов ситуація швидко може змінитися на користь будь якої Команди. Попереду ще 30 напружених годин, та 3 планових зважування, результати яких ви зможете дізнатися на офіційному сайті Турніру https://iron.fish

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Окрема подяка за підтримку Генеральному спонсору Турніру, Торгівельній марці ЯВОРА - ультрам'яка кленова!

Зображення

#ЯвораВодка #yavora #YavoraVodka #явора #YavoraUkraine #ironfish #trofey #короп #ironfish2020 #carp2020 #zemex #traper #carpelit

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 21.06.2020 12:20 am

Другий день третього етапу Турніру «IRON FISH» добігає кінця. Сьогодні ми бачили і безпросвітно хмарне небо і пекуче сонце і навіть нетривалу, проте доволі потужну, грозу. Друге планове зважування розпочалось о 18:00, одразу після грози, та протягом двох наступних годин спостерігалися активні виважування, насамперед у зоні «В» та «А», де протягом дня ловили здебільшого карасів.

Зображення

Звісно ж, останні 12 годин суттєво вплинули на рейтинг Команд по зонах, проте їх лідерам вдалося втримати свої позиції. Наразі, ситуація на водоймі наступна:

Зона «А». Протягом перших 12 годин відловитися тут змогли лише 2 Команди з 14, проте по завершенні першої доби, із нулем залишаються вже 5 Команд, а найактивніше ловлять останні сектори. Лідерство тут утримує Команда «CNR-FISHING», загальний результат якої налічує 2 риби загальною вагою 14,44 кг. Тим часом, вилов коропа вагою 8,14 кг дозволяє Команді «Energofish Uzhgorod», наскільки це можливо у наявних умовах, претендувати на друге місце загального рейтингу зони. На третє місце виходить Команда «ВВН croco» із результатом 8 риб, загальною вагою 6,54 кг. Спонсор Зони «А» — Компанія #Zemex виробник найкращих вудлищ для фідерної, а також спінінгової та коропової риболовлі.


Зображення
Зображення
Зображення


Зона «В». Як протягом першого, так і другого планового зважування, Команда «Sound Squid» здає на ваги майже вдвічі більше риби за інші Команди, що дозволяє їй закріпити за собою лідерство не лише по зоні, але і по водоймі. Також, саме ця Команда претендує на номінацію «BIG FISH» із коропом на 14,64 кг. Наразі, результат учасників становить 26 риб або 74,46 кг. Друге місце тут виборює Команда «Great Fishing RV» із 11 рибами, загальною вагою 39,52 кг. Команда «Е-95» наразі претендує на третю сходинку загального рейтингу зони, маючи 8 риб вага яких становить 34,86 кг. Спонсор Зони «В» — Компанія «TRAPER» виробник найкращого коропового спорядження!


Зображення
Зображення
Зображення

Зона «С». Перше місце на протилежному березі утримує Команда «Arctic Fox», із 6 рибами загальною вагою 43,14 кг. Друге місце також утримує Команда «Хмельницькі линки», результат якої налічує 13 риб на 33,16 кг. На третє місце, тим часом, претендує вже Команда «КарпМіКС-Домінант» із результатом 3 риби загальною вагою 23,34кг. Спонсор зони «С» — Інтернет Магазин «Carp Elit», сайт де можна придбати найякісніше спорядження для коропової та фідерної риболовлі.

Зображення
Зображення
Зображення

Навіть зараз, коли більша частина етапу позаду, а до фінішу залишається 12 годин, ситуація на водоймі залишається непередбачуваною, особливо зважаючи на погодні умови. Попереду залишається лише 2 планових зважування, результати яких ви зможете дізнатися на офіційному сайті Турніру за посиланням https://iron.fish/rezultaty/rezultaty-turniru-2020/117-etap-3

Особлива подяка за підтримку Генеральному спонсору Турніру, Торгівельній марці ЯВОРА - ультрам'яка кленова!

Зображення

#ЯвораВодка #yavora #YavoraVodka #явора #YavoraUkraine #ironfish #trofey #короп #ironfish2020 #carp2020 #zemex #traper #carpelit

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 21.06.2020 11:06 pm

Вітаємо всіх учасників та вболівальників Турніру «IRON FISH - 2020» із завершенням вже третього етапу сезону! Умови для риболовлі, час від часу, були доволі тяжкими, здебільшого через дуже мінливі погодні умови, властиві озеру Прилбичі, розташованому на заході Львівської області, неподалік міста Яворів.

Зображення

У третьому етапі цього року приймали участь 42 Команди, серед яких було багато новачків, проте серед них, як виявилось, достатньо учасників, які дуже добре знають особливості водойми. Змагання завершилися о 12:00, а о 14:00 відбулося урочисте нагородження призерів зон, водойми та Команди, яка виловила найбільшу рибу.

Зображення

Настав час підвести підсумки:

Частина берегу зони «А» від самого початку стала найважчою, за перші 12 годин відловитися змогли лише 2 Команди. Протягом першої доби лідерство утримувала Команда «CNR-FISHING», до ранку неділі лідерство перехопила Команда «Pro100 Feeder Team», проте за останні 6 годин поступилася Команді «FeederStrike», яка і вийшла у трійку призерів Етапу. Перше місце у зоні «А», у свою чергу, дістає Команда «ДВА КАРАСЯ», результат якої налічує 15 риб загальною вагою 27,52 кг. Команда «Pro100 Feeder Team» посідає друге місце у своїй зоні, із результатом 4 риби, загальна вага яких становить 25,60 кг. Третє місце у зоні, дістається Команді «Energofish Uzhgorod», яка зважила 5 риб на 16,30 кг. Спонсор Зони «А» — Компанія #Zemex виробник найкращих вудлищ для фідерної, а також спінінгової та коропової риболовлі, дарує першій трійці зони сертифікати номіналом 2000 грн.


Зображення
Зображення
Зображення

Лідерство у зоні «В», протягом усіх чотирьох планових зважувань, утримувала Команда «Sound Squid», яка за підсумками жеребкування займала 13-й сектор з 14-ти, що дозволило їй зайняти заслужене місце серед призерів етапу. Перше місце серед призерів зони, за підсумками другого планового зважування та до кінця етапу утримує Команда «Great Fishing RV», яка завершила змагання із 18 рибами загальною вагою 58,32 кг. Друге місце у зоні, завдяки дуже продуктивній ночі з суботи на неділю, дістається Команді «Трофей», результат якої склав 20 риб, загальною вагою 56,82 кг. Третє місце зони дістається Команді «Трапер-Адреналін», яка зважила 13 риб, вага яких склала 51,06 кг. Спонсор зони «В» — Інтернет Магазин «Carp Elit», сайт де можна придбати найякісніше спорядження для коропової та фідерної риболовлі, забезпечує першу трійку зони сертифікатами номіналом 1000 грн.

Зображення
Зображення
Зображення

Протягом першої доби етапу, у зоні «С» лідерство утримувала Команда «Arctic Fox», проте вранці Команда «Хмельницькі Линки» подала на зважування 66,80 кг, що по міркам фідерних змагань, у наявних умовах, стало найкращим результатом за 12 годин. Саме це дозволило «Хмельницьким линкам» зайняти заслужене місце серед трійки призерів етапу. Команда «Arctic Fox», у свою чергу, займає першу сходинку зони із результатом 19 риб загальною вагою 102,04 кг. На другому місці зони завершає етап Команда «Старая ондатра», її результат склав 8 риб, загальною вагою 39,10 кг. На третій сходинці зони Команда «Barracuda», результат якої склав 7 риб та 37,72 кг. Спонсор Зони «С» — Компанія «TRAPER» виробник найкращого коропового спорядження, забезпечує першу трійку зони сертифікатами на 1000 гривень.


Зображення
Зображення
Зображення


Зображення

--

Самий час перейти до призерів третього етапу 2020:

Третє місце етапу — Команда «FeederStrike», 12 риб – 32,08 кг. Команда отримує кубок третього місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 5000 гривень.

Зображення

Друге місце етапу — Команда «Sound Squid», 45 риб – 124,60 кг. Команда отримує кубок другого місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 6000 гривень.

Зображення

Перше місце етапу — Команда «Хмельниицькі линки», 48 риб – 128,28 кг. Команда отримує кубок першого місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 7000 гривень.

Зображення

Команда «Sound Squid» також забирає додому кубок за найбільшу спійману рибу, а саме коропа вагою 14,64 кг.

Зображення

Наші щирі вітання переможцям!

--

Наостанок, хочемо ще раз висловити подяку спонсорам зон, Компаніям #Zemex та #TRAPER, інтернет магазину #CarpElit та, безперечно, окрема, величезна подяка за підтримку Генеральному спонсору Турніру, Торгівельній марці «ЯВОРА - ультрам'яка кленова»!

Наступний етап проходитиме на майже такій самій великій та прекрасній водоймі Мар’ївка, Донецька область, старт заплановано 17 липня.

Зображення

#ЯвораВодка #yavora #YavoraVodka #явора #YavoraUkraine #ironfish #trofey #короп #ironfish2020 #carp2020 #zemex #traper #carpelit

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 18.07.2020 10:18 am

Зображення

Етап № 4 цього року проводиться на чудовій та дуже доглянутій водоймі «Мар'ївка», яка розташована у Донецькій області. Згідно прогнозам синоптиків, протягом всіх трьох днів, на нас чекає приємна, не надто спекотна, літня погода. У п’ятницю, 17 липня, на відкриття етапу прибули 32 Команди, які за результатами жеребкування розташувалися по наступним секторам та зонам:

Зона «А»:
1 - «Hi-Tech»
2 - «Два Кабана»
3 - «AIDAR-FISH»
4 - «КарпМетод»
5 - «Amur Rivne»
6 - «Grand&co»
7 - «Старая ондатра»
8 - «Arctic Fox»
9 - «Carp Classic Dnepr »
10 - «CNR-FISHING»
11 - «family»

Зона «В»:
2 - «ДВА КАРАСЯ»
3 - «Fishbones»
4 - «ГАРАЖ»
5 - «Sound Squid»
6 - «HQ_FF_Team»
7 - «Fishing Time»
8 - «АСы»
9 - «Трофей»
10 - «Е-95»
11 - «КарпМіКС-Домінант»

Зона «С»:
1 - «CarpCool»
2 - «CarpStar»
3 - «PELIKAN»
4 - «Ку - Ку»
5 - «Geofish»
6 - «Barracuda»
7 - «GidroBak FT»
8 - «Great Fishing RV»
9 - «Трапер-Адреналін»
10 - «Хмельниицькі линки»
11 - «FeederStrike»

--

Станом на 9 ранку ми вже маємо результати першого планового зважування:

Зона «А», цього року, поділена на два береги, та як і очікувалось, принесла за першу ніч дуже непогані результати. Перше місце у зоні посідає Команда «Hi-Tech», Сектор А\1, яка зважила 16 риб, загальною вагою 121,92кг, що є найкращим результатом по всій водоймі за перші 12 годин етапу. На другому місці Команда «Arctic Fox», яка розташувалася на протилежному березі у секторі А\8, її результат налічує 15 риб, а загальна вага — 109,36кг. На третьому місці зони Команда «Carp Classic Dnepr», яка зважила 11 риб на 90,640кг. Спонсор Зони «А» — Компанія #Zemex виробник найкращих вудлищ для фідерної, а також спінінгової та коропової риболовлі.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зона «В». Перше місце тут впевнено тримає Команда «КарпМіКС-Домінант», сектор В\11, що розташований поряд із дамбою, її результат наразі налічує 10 риб - 73,46кг. На другому місці у зоні Команда «Sound Squid», сектор «В\5», результат якої, станом на ранок становить 6 риб, 51,62кг. На третьому місці у зоні Команда «Е-95», яка за 12 годин зважила 5 риб загальною вагою 38,20кг. Спонсор зони «В» — Інтернет Магазин «Carp Elit», сайт де можна придбати найякісніше спорядження для коропової та фідерної риболовлі.
Зображення
Зображення
Зображення

Зона «С». На першому місці на протилежному березі, у зоні «С» — Команда «Barracuda», результат якої налічує 8 риб загальною вагою 66,92кг. На другому місці, із різницею менш ніж 1кг, Команда «Хмельницькі линки», із результатом 10 риб, 66,06кг. На третьому місці у зоні Команда «FeederStrike» із результатом 5 риб загальною вагою 46,60кг. Спонсор Зони «С» — Компанія «TRAPER» виробник найкращого коропового спорядження.
Зображення
Зображення
Зображення

BIG FISH етапу лише протягом перших двох годин змагань переходив від Команди до Команди. Першим кандидатом стала Команда «AIDAR-FISH» із коропом на 12,54кг.

Зображення

Вже згодом цей результат був перебитий Командою «Трапер-Адреналін», яка подала на зважування коропа вагою 16,50кг.

Зображення

Останнім кандидатом на номінацію стала Команда «CarpCool», із коропом вагою 16,70кг.

Зображення

Станом на ранок, після сходу сонця ми спостерігаємо зниження активності риби, пік клювання якої припав на вечір п’ятниці та першу половину ночі, також спостерігалося декілька виважувань вранці. Попереду ще 3 планових зважування, наступне з яких розпочнеться о 18:00 суботи, а його результати будуть неодмінно опубліковані на офіційному сайті Турніру за посиланням https://iron.fish/rezultaty/rezultaty-turniru-2020/118-etap-4 .

Зображення

Величезна подяка за підтримку Генеральному спонсору Турніру, Торгівельній марці ЯВОРА - ультрам'яка кленова!

Зображення

#ЯвораВодка #yavora #YavoraVodka #явора #YavoraUkraine #ironfish #trofey #короп #ironfish2020 #carp2020 #zemex #traper #carpelit

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 19.07.2020 12:14 am

Етап №4 // День 2 // 18.07.2020

Зображення

Другий день змагань видався теплим та сонячним, проте не надто спекотним. Друге планове зважування, яке розпочалося о 18:00, як і очікувалося, внесло суттєві зміни у розташування Команд у таблиці Етапу:

Зона «А». Денні результати по обох берегах зони значно відрізняються від минулої ночі, половина Команд подвоїли свої результати, тоді як Зони «В» та «С» здали на зважування на порядок менше риби. У лідери зони «А» виходить Команда «Carp Classic Dnepr», яка зважила за день 240кг та загалом записала в таблицю 38 риб загальною вагою 331,02кг, що є найкращим результатом по водоймі. На друге місце виходить Команда «Arctic Fox» із результатом 34 риби 289,74кг. Лідер минулого зважування, Команда «Hi-Tech» залишає за собою третє місце із результатом 33 риби, 270,82кг. Спонсор Зони «А» — Компанія #Zemex виробник найкращих вудлищ для фідерної, а також спінінгової та коропової риболовлі.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

У зоні «В» половина Команд протягом дня не доповнили свої результати, проте всі вони протягом ночі встигли відійти від нуля. Перше місце за результатами вечірнього зважування залишається за Командою «КарпМіКС-Домінант», яка зважила загалом 14 риб загальною вагою 99,90кг. На друге місце виходить Команда «ГАРАЖ», результат якої налічує 7 риб, 53,26кг. Команда «Sound Squid» опиняється на третьому місці з тим самим результатом, 6 риб, 51,62кг. Спонсор зони «В» — Інтернет Магазин «Carp Elit», сайт де можна придбати найякісніше спорядження для коропової та фідерної риболовлі.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

У зоні «С» також суттєві зміни. Стабільно добре протягом дня відловилася Команда «Хмельницькі линки», яка наразі подала на зважування загалом 15 риб вагою 124,18кг. На другому місці у зоні Команда «Geofish», результат якої наразі складає риб загальною вагою 88,84кг. Ранковий лідер зони, Команда «Barracuda» опиняється на третьому місці із результатом 11 риб 86,86кг. Спонсор Зони «С» — Компанія «TRAPER» виробник найкращого коропового спорядження.

Зображення
Зображення

Лідером у номінації BIG FISH залишається Команда «CarpCool», із коропом вагою 16,70кг.

Передбачити результат другої ночі змагань у настільки мінливих умовах дуже важко, оскільки навіть не зважаючи на значні улови, Команди швидко змінюють позиції у рейтингах зон. Наступне планове зважування розпочнеться о 06:00, та протягом двох годин його результати будуть опубліковані за посиланням https://iron.fish/rezultaty/rezultaty-turniru-2020/118-etap-4

Незмінно велика подяка за суттєвий вклад у розвиток змагань Генеральному спонсору Турніру, Торгівельній марці ЯВОРА - ультрам'яка кленова!

Зображення

#ЯвораВодка #yavora #YavoraVodka #явора #YavoraUkraine #ironfish #trofey #короп #ironfish2020 #carp2020 #zemex #traper #carpelit

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 19.07.2020 06:37 pm

Етап №4, який мав місце на прекрасній та дуже доглянутій водоймі «Мар’ївка», що розташована у Донецькій області, нарешті добігає кінця і саме час підвести підсумки.

Зображення

Поведінка риби, протягом всього етапу була дуже мінливою, а її маршрути непередбачуваними. Сектор поблизу дамби, де минулі роки середня вага риби ледве перевищувала 3кг, наразі приніс перемогу у зоні одній з команд зони «В». На протилежній стороні водойми, згідно завчасно узгодженій карті розміщення секторів були задіяні нові вимостки, які зламали перевагу сектору №40 за внутрішньою нумерацією водойми. Погодні умови вдень були не надто спекотними, а ночі — відчутно прохолодними. Перейдемо до переможців по зонах:

--

Зона «А». Від самого початку лідерство утримував той самий сектор №40, за нумерацією Турніру це був А/1, Команда «Hi-Tech» зважила протягом перших 12 годин майже 122кг риби. Проте згодом, у лідери вийшла Команда «Carp Classic Dnepr», а на останному плановому зважуванні, за останні 6! годин, у лідери вийшла Команда «Arctic Fox» і саме вона вийшла у фіналісти Етапу. За Командою «Carp Classic Dnepr» залишається перше місце зони, учасники зважили протягом змагань 72 риби загальною вагою 528,78кг. Друге місце у зоні «А» виборює Команда «family» із результатом 47 риб, 401.50. Команда «Hi-Tech» отримує призи за третє місце у зоні, зваживши 43 риби загальною вагою 352,64кг. Спонсор Зони «А» — Компанія #Zemex виробник найкращих вудлищ для фідерної, а також спінінгової та коропової риболовлі, дарує першій трійці зони сертифікати номіналом 2000 грн.

Зображення
Зображення
Зображення

Зона «В». Від самого початку та до самого кінця змагань, лідерство тут утримувала Команда «КарпМіКС-Домінант», сектор В/11, розташований біля дамби, і саме ця Команда виходить у фіналісти від своєї зони. Перше місце у зоні дістається Команді «ГАРАЖ», загальний результат якої склав 17 риб, 119,78кг. Друге місце у зоні, здебільшого завдяки останнім трьом красивим амурам, зваженим протягом останніх 6 годин, дістається Команді «Fishing Time», результат якої склав 9 риб, 70,44кг. Третє місце у зоні, за результатами етапу, дістається Команді «Sound Squid», яка зважила також 9 риб, загальною вагою 68,44кг. Спонсор зони «В» — Інтернет Магазин «Carp Elit», сайт де можна придбати найякісніше спорядження для коропової та фідерної риболовлі, забезпечує першу трійку зони сертифікатами номіналом 1000 грн.

Зображення
Зображення
Зображення

Зона «С». На протилежному від зони «В» березі також було нелегко, особливо протягом дня, коли сонце починало припікати. Від самого початку ініціативу взяла на себе Команда «Barracuda», яка здала на першому зважуванні 66кг, проте вже на другому зважуванні на перше місце вийшла Команда «Хмельницькі линки», яка змогла утримати свою позицію до завершення змагань та вийти у фіналісти від своєї зони. Перше місце у зоні дістається Команді «Geofish», результат якої склав 13 риб, 122,38кг. Команда «Barracuda» дістає друге місце у зоні, а її загальний результат становить 111,94кг. Третє місце у зоні виборює Команда «FeederStrike», результат якої склав 11 риб загальною вагою 103,78кг. Спонсор Зони «С» — Компанія «TRAPER» виробник найкращого коропового спорядження, забезпечує першу трійку зони сертифікатами на 1000 гривень.

Зображення
Зображення
Зображення

--

Самий час перейти до призерів вже четвертого етапу 2020:

Третє місце етапу — Команда «КарпМіКС-Домінант» 17 риб – 132,88 кг. Команда отримує кубок третього місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 5000 гривень.

Зображення

Друге місце етапу — Команда «Хмельницькі линки» 32 риби – 257,44 кг. Команда отримує кубок другого місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 6000 гривень.

Зображення

Перше місце етапу — Команда «Arctic Fox» 72 риби – 626,24 кг. Команда отримує кубок першого місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 7000 гривень.

Зображення

Команда «КарпМетод», яка обіймала сектор А/4 забирає додому кубок за найбільшу спійману рибу, а саме коропа вагою 20,98 кг.

Зображення

Наші щирі вітання переможцям! Детальніше із результатами етапу можна ознайомитись за посиланням: https://iron.fish/rezultaty/rezultaty-turniru-2020/118-etap-4


--

Як ми бачимо, змагання були дуже важкими для всіх учасників, особливо враховуючи мінливу поведінку риби та суттєві перепади температури. Різниця між результатами більшості Команд є дуже несуттєвою, враховуючи лише середню масу риби, яка цього разу становила 8,3кг! Наостанок, хочемо ще раз висловити подяку спонсорам зон, Компаніям #Zemex та #TRAPER, інтернет магазину #CarpElit та, безперечно, окрема, величезна подяка за підтримку Генеральному спонсору Турніру, Торгівельній марці «ЯВОРА - ультрам'яка кленова»!

Зображення

Наступний етап проходитиме на дуже відомій та дуже красивій водоймі Кричевичі, Волинська область, старт заплановано вже на 31 липня.

Зображення

#ЯвораВодка #yavora #YavoraVodka #явора #YavoraUkraine #ironfish #trofey #короп #ironfish2020 #carp2020 #zemex #traper #carpelit

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 19.07.2020 06:38 pm

Етап №4, який мав місце на прекрасній та дуже доглянутій водоймі «Мар’ївка», що розташована у Донецькій області, нарешті добігає кінця і саме час підвести підсумки.

Зображення

Поведінка риби, протягом всього етапу була дуже мінливою, а її маршрути непередбачуваними. Сектор поблизу дамби, де минулі роки середня вага риби ледве перевищувала 3кг, наразі приніс перемогу у зоні одній з команд зони «В». На протилежній стороні водойми, згідно завчасно узгодженій карті розміщення секторів були задіяні нові вимостки, які зламали перевагу сектору №40 за внутрішньою нумерацією водойми. Погодні умови вдень були не надто спекотними, а ночі — відчутно прохолодними. Перейдемо до переможців по зонах:

--

Зона «А». Від самого початку лідерство утримував той самий сектор №40, за нумерацією Турніру це був А/1, Команда «Hi-Tech» зважила протягом перших 12 годин майже 122кг риби. Проте згодом, у лідери вийшла Команда «Carp Classic Dnepr», а на останному плановому зважуванні, за останні 6! годин, у лідери вийшла Команда «Arctic Fox» і саме вона вийшла у фіналісти Етапу. За Командою «Carp Classic Dnepr» залишається перше місце зони, учасники зважили протягом змагань 72 риби загальною вагою 528,78кг. Друге місце у зоні «А» виборює Команда «family» із результатом 47 риб, 401.50. Команда «Hi-Tech» отримує призи за третє місце у зоні, зваживши 43 риби загальною вагою 352,64кг. Спонсор Зони «А» — Компанія #Zemex виробник найкращих вудлищ для фідерної, а також спінінгової та коропової риболовлі, дарує першій трійці зони сертифікати номіналом 2000 грн.

Зображення
Зображення
Зображення

Зона «В». Від самого початку та до самого кінця змагань, лідерство тут утримувала Команда «КарпМіКС-Домінант», сектор В/11, розташований біля дамби, і саме ця Команда виходить у фіналісти від своєї зони. Перше місце у зоні дістається Команді «ГАРАЖ», загальний результат якої склав 17 риб, 119,78кг. Друге місце у зоні, здебільшого завдяки останнім трьом красивим амурам, зваженим протягом останніх 6 годин, дістається Команді «Fishing Time», результат якої склав 9 риб, 70,44кг. Третє місце у зоні, за результатами етапу, дістається Команді «Sound Squid», яка зважила також 9 риб, загальною вагою 68,44кг. Спонсор зони «В» — Інтернет Магазин «Carp Elit», сайт де можна придбати найякісніше спорядження для коропової та фідерної риболовлі, забезпечує першу трійку зони сертифікатами номіналом 1000 грн.

Зображення
Зображення
Зображення

Зона «С». На протилежному від зони «В» березі також було нелегко, особливо протягом дня, коли сонце починало припікати. Від самого початку ініціативу взяла на себе Команда «Barracuda», яка здала на першому зважуванні 66кг, проте вже на другому зважуванні на перше місце вийшла Команда «Хмельницькі линки», яка змогла утримати свою позицію до завершення змагань та вийти у фіналісти від своєї зони. Перше місце у зоні дістається Команді «Geofish», результат якої склав 13 риб, 122,38кг. Команда «Barracuda» дістає друге місце у зоні, а її загальний результат становить 111,94кг. Третє місце у зоні виборює Команда «FeederStrike», результат якої склав 11 риб загальною вагою 103,78кг. Спонсор Зони «С» — Компанія «TRAPER» виробник найкращого коропового спорядження, забезпечує першу трійку зони сертифікатами на 1000 гривень.

Зображення
Зображення
Зображення

--

Самий час перейти до призерів вже четвертого етапу 2020:

Третє місце етапу — Команда «КарпМіКС-Домінант» 17 риб – 132,88 кг. Команда отримує кубок третього місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 5000 гривень.

Зображення

Друге місце етапу — Команда «Хмельницькі линки» 32 риби – 257,44 кг. Команда отримує кубок другого місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 6000 гривень.

Зображення

Перше місце етапу — Команда «Arctic Fox» 72 риби – 626,24 кг. Команда отримує кубок першого місця та грошову винагороду від Генерального спонсора Турніру, Торгівельної Марки, «ЯВОРА — ультрам'яка кленова», номіналом 7000 гривень.

Зображення

Команда «КарпМетод», яка обіймала сектор А/4 забирає додому кубок за найбільшу спійману рибу, а саме коропа вагою 20,98 кг.

Зображення

Наші щирі вітання переможцям! Детальніше із результатами етапу можна ознайомитись за посиланням: https://iron.fish/rezultaty/rezultaty-turniru-2020/118-etap-4


--

Як ми бачимо, змагання були дуже важкими для всіх учасників, особливо враховуючи мінливу поведінку риби та суттєві перепади температури. Різниця між результатами більшості Команд є дуже несуттєвою, враховуючи лише середню масу риби, яка цього разу становила 8,3кг! Наостанок, хочемо ще раз висловити подяку спонсорам зон, Компаніям #Zemex та #TRAPER, інтернет магазину #CarpElit та, безперечно, окрема, величезна подяка за підтримку Генеральному спонсору Турніру, Торгівельній марці «ЯВОРА - ультрам'яка кленова»!

Зображення

Наступний етап проходитиме на дуже відомій та дуже красивій водоймі Кричевичі, Волинська область, старт заплановано вже на 31 липня.

Зображення

#ЯвораВодка #yavora #YavoraVodka #явора #YavoraUkraine #ironfish #trofey #короп #ironfish2020 #carp2020 #zemex #traper #carpelit

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Поперед.

Повернутись в Спортивна ловля Flat FeederХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей