Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Iron Fish

Анонси змагань з ловлі флет фідером, обговорення, реєстрація

Re: Iron Fish

» 27.07.2019 09:57 am

Станом на 8:00 ранку, маємо результати першого планового зважування.

Зображення

У зоні «А», що, як і інші, розташована по обох берегах водойми «Підкова», на 06:00 відійшли від нуля лише 4 з 10 Команд. Першу сходинку наразі займає Команда «Arctic Fox», учасники якої подали на зважування 7 риб загальною вагою 21,38кг. Друге місце у загальному рейтингу зони утримує «Sound Squid» із чотирма рибами, загальна вага яких становить 7,88кг. Команда «FISH SPORT BROTHERS» подала на зважування 2 риби масою 3,2кг і займає третє місце загального рейтингу зони. Результати ранкового зважування по обох краях водойми залишають бажати кращого, проте ми вже бачимо як Команда-лідер починає набирати темп. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення

Зображення

У зоні «В» за першу ніч відловилися вже 7 з 10 Команд. Перше місце по зоні займає Команда «Amur Rivne», сектор В/7, учасники якої зважили одну рибу, вагою 8,44кг. Наступною Командою у загальному заліку зони стає Команда «Chilli Peppers», із результатом 3 риби, 7,96кг. Третє місце, на протилежному березі, утримує Команда «RF team», результат якої станом на 6:00 становить 2 риби, 7,46кг. У зоні «В» всі Команди тримаються з незначним відривом одна від одної, тож кожна риба тут є вирішальною.

Зображення

Зображення

У зоні «С», Команди якої розташувалися по центральній частині водойми, ми спостерігаємо найцікавіші результати. Перше місце тут займає Команда «family», сектор С/10, її результат наразі становить 8 риб, загальною вагою 52,540кг, а переважну частину вилову становлять доволі великі амури. Друге місце, з протилежного берегу, займає Команда «РК Кричевичі», із результатом 9 риб, 36,42кг. Третє місце утримує Команда «Трофей», результат якої становить 9 риб, загальною вагою 23,16кг. У межах цієї зони, до ранку, відійшли від нуля 9 з 10 Команд, а проміжкові зважування показують лише зростання темпу виловів. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин «Трофей».

Зображення

Зображення

Найбільша спіймана риба, як і лідерство по водоймі, на даний час належить Команді «family», це був Амур вагою 11,34кг, який також, за умовами етапу №5, гарантує учасникам бонусний бал у загальну таблицю Турніру. Нагадуємо, що спонсор номінації BIG FISH, цього року — Команда «FUN FISHING CARP», дарує переможцям 100 літрів будь якого пального.

Зображення

Не зважаючи на прогнози синоптиків, ми спостерігаємо доволі теплий та сонячний ранок, проте, як показує практика, погодні умови будь якої миті можуть змінитися. Наступне планове зважування, що розпочнеться о 18:00, покаже вже значно більш інформативніші результати щодо того, які саме Команди зможуть вчасно розібратися із особливостями водойми.

Особиста подяка генеральному спонсору Труніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 28.07.2019 12:06 am

Нарешті маємо результати другого планового зважування Етапу №5, Водойма «Підкова».

Зображення

Зона «А», з ранку, помітно набирає темп, проте відійшли від нуля лише 8 з 10-ти Команд. Перше місце тут і надалі утримує Команда «Arctic Fox», наразі її результат збільшився, ще більш ніж на 20кг, та становить 15 риб або 45,7кг. На другому місці у загальному заліку зони йде Команда «Sound Squid» із результатом 12 риб, вага яких становить 33,94кг. Третє місце зони залишається за Командою «FISH SPORT BROTHERS». Відстань між загальною вагою зваженої риби Команд у зоні дедалі зростає, проте залишається невеликою. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення

У зоні «В» різниця між Командами найменша, достатньо великий карп або пара амурів може вивести будь-яку Команду у трійку лідерів. Перше місце тут посідає Команда «CNR Fishing», результат якої на вечір суботи становить 21,06кг. Слідом йде Команда «Chilli Peppers», учасники якої спіймали 9 риб, загальною вагою 20,16кг. Третє місце у загальному заліку зони займає Команда «Amur Rivne», результат якої становить 5 риб загальною вагою 15,3кг. Будь-якої миті розташування Команд у таблиці може змінитися, і змінитися кардинально.

Зображення
Зображення

Зона «С», як і протягом перших 12 годин, приносить своїм учасникам найбільші результати. На перше місце по зоні виходить відома всім фанатам коропової риболовлі України Команда «РК Кричевичі», яка зважила у присутності суддів 19 риб, загальною вагою 70,02кг. Команда «family» залишається у трійці лідерів та наразі посідає друге місце у загальному заліку зони, її результат наразі становить 10 риб, вагою 65,6кг. На третє місце, зваживши за останні 12 годин майже 50кг, виходить Команда «FISHING TIME» із результатом 17 риб або 64,98кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #TrofeyShop.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Перша доба етапу №5 позаду, та результати другої ночі стануть вирішальними для багатьох учасників. Наразі, небо затягнуто хмарами, а після спекотного та сонячного дня може випасти дощ, що неодмінно вплине на кількість спійманої риби. Ми ж, з вами, нетерпінням чекаємо на результати третього планового зважування, результати якого будуть опубліковані до 08:00 неділі.

Особиста подяка генеральному спонсору Труніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 28.07.2019 10:34 am

Вже третє планове зважування етапу №5 позаду.

Зображення

Протягом всього етапу, не зважаючи на прогнози синоптиків спостерігаємо приємну, сонячну погоду. Другий ранок пройшов значно жвавіше за попередній, за ніч Команди надали суддям значно більше риби аніж було виловлено за минулу ніч, також зросла і її середня вага.

--

У зоні «А», станом на ранок, Команда «Arctic Fox» продовжує утримувати лідерство, претендуючи на місце серед трійки призерів етапу, наразі її загальний результат складає 20 риб, 69,02кг. На перше місце по зоні, у свою чергу, претендує Команда «Sound Squid», яка зловила загалом 23 риби, загальною вагою 57,04кг. На друге місце по зоні претендує Команда «FISH SPORT BROTHERS», її вилов наразі становить 10 риб та 28,44кг. Третє місце по зоні може дістатись Команді «Geofish», результат якої складає 9 риб, вагою 16,44кг. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення
Зображення

Найбільше шансів на попадання у трійку призерів від зони «В» у Команди «E-95», загальний результат якої наразі складає 14 риб, вагою 44,3кг. На перше місце у межах зони претендує Команда «Chilli Peppers», яка зловила протягом 36 годин 14 риб, загальною вагою 32,64кг. На друге місце претендує Команда «CNR Fishing», результат якої складає 12 риб, вага яких становить 26,42кг. Із незначним відставанням, вже на третє місце претендує Команда «Яворів Інтернаціонал» із 7 рибами загальною вагою 25,04кг. Результати цієї зони, враховуючи мінімальну різницю між виловами, є найбільш непередбачуваними.

Зображення
Зображення

Основним претендентом на перше місце серед призерів, після доволі продуктивної, в наявних умовах, доби, стає Команда «FISHING TIME», результат якої складає 28 риб, а загальна вага — 106,82кг. Команді «family», все ж вдалося випередити протягом ночі Команду «РК Кричевичі», її результат наразі становить 15 риб, загальною вагою 90,06кг. Результат Команди «РК Кричевичі», у свою чергу, налічує 22 риби, 79,7кг. На третє місце по зоні наразі претендує Команда «ДВА-КАРАСЯ», яка зважила 20 риб, загальною вагою 55,46кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #TrofeyShop.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

--

Попереду лише 6 з 42-х годин, проте саме вони вирішують, хто саме займе своє заслужене місце серед трійки призерів та розподілить порядок переможців номінації зон. З нетерпінням чекаємо на фінальні цифри, які будуть опубліковані за посиланням https://iron.fish/results/55-etap-5 після закриття етапу, яке заплановане на сьогодні, на 14:00.

--

Особиста подяка генеральному спонсору Турніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 29.07.2019 02:52 am

П'ятий етап Турніру «IRON FISH - 2019» завершено.

Зображення

Позаду 42 години напруженої боротьби за лідерство в умовах, коли місце у турнірній таблиці вирішував кожен кілограм. Зони та сектора були заздалегідь розставлені так, аби учасники опинились у максимально рівних умовах, та як результат, різниця між результатами Команд були мінімальними, що тільки додавало напруженості боротьбі між учасниками.
-
Зона «А»:
По зоні «А», від самого початку лідерство займала Команда «Arctic Fox», яка продемонструвала непоганий старт та тримала темп до самого завершення етапу, завдяки чому і вийшла у призери. Перше місце по зоні, у свою чергу, займає Команда «Sound Squid», результат якої налічує 30 риб, загальною вагою 82,6кг. Друге місце отримує Команда «FISH SPORT BROTHERS», учасники якої зважили 13 риб, загальною масою 38,4кг. Третє місце по зоні залишає за собою Команда «Geofish», результат якої становить 20 риб, 33,74кг.
Перша трійка зони «А» отримує сертифікати на 2000грн від спонсора Турніру, Компанії ZEMEX, виробника найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

-
Зона «В»:
Команді E-95, яка вже традиційно виборює призові місця у рамках Турніру «IRON FISH», вдається зберегти місце у лідерах зони, та ми раді знову привітати їх із черговим призовим місцем. Перше місце у рамках зони дістається Команді «Chilli Peppers», яка зважила загалом 20 риб, масою 47,52кг. Друге місце по зоні залишає за собою Команда «Яворів Інтернаціонал», які зловили 12 риб, загальною вагою 38,42кг. Третя сходинка зони залишається за Командою «CNR Fishing», результат якої становить 15 риб, масою 33,2кг.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

-
Зона «С»:
Команді «Fishing Time», не зважаючи на надзвичайну конкуренцію, вдається відстояти лідерство у своїй зоні, завдяки чому, учасники заслужено отримують своє місце серед трійки призерів етапу. Перше місце у межах зони дістається Команді «РК Кричевичі», вилов якої налічує 30 риб, загальною масою 116,96кг. Команда «family» опиняється на другому місці зони із незначним відставанням, їх результат становить 17 риб, загальною вагою 103,82кг. Третє місце залишає собі Команда «ДВА-КАРАСЯ», із результатом 25 риб, масою 68,12кг.
Трійка переможців зони «С» отримує сертифікати на 2000грн від— Інтернет-Магазину #TrofeyShop.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

--

Настав час перейти безпосередньо до головних номінацій етапу:

· BIG-FISH, — приз за найбільшу спійману протягом етапу рибу, дістається Команді «family», за спійманого коропа вагою 11,68кг. Нагадуємо, що спонсором номінації є Команда #FunFishingCarp, яка надає переможцю 100 літрів будь-якого пального.

Зображення

· 3 місце Етапу, а разом із цим, відповідний Кубок та медалі, а також сертифікат на 5000 гривень отримує Команда Е-95, її результат складає 19 риб або 66,84кг. Команда також отримує від Генерального Спонсора Турніру, Торгівельної Марки #ЯВОРА Нова Ультрам’яка, грошовий сертифікат на 5000 гривень.

Зображення

· 2 місце Етапу №5, Кубок Турніру «IRON FISH», медалі та сертифікат від Торгівельної Марки #ЯВОРА Нова Ультрам’яка на 6000 гривень, отримує Команда «Arctic Fox», загальний результат якої налічує 19 риб, вага яких становила 66,84кг.

Зображення

· Перше, та найголовніше місце Етапу №5, дістає Команда «FISHING TIME» за результат 34 риби, загальна маса яких складає 130,76кг. Команда отримує головний приз: Кубок та медалі першого місця етапу, а також сертифікат від Торгівельної Марки #ЯВОРА Нова Ультрам’яка номіналом 7000 гривень.

Зображення

Зображення

--

Тепер до загальної таблиці Турніру «IRON FISH» 2019 року:
Передбачувано, у загальній таблиці сезону спостерігаються зміни. Команда «family» підіймається на шосту сходинку з 47 Команд, відповідно, Команда «ЖКК АДРЕНАЛІН» займає вже сьому позицію. Переможець Етапу №5, Команда «FISHING TIME», підіймається одразу на 18 сходинок та нарешті займає своє місце серед десятки кращих.

Зображення

Зображення

--
Більш детальні результати етапу №5 доступні за посиланням https://iron.fish/results/55-etap-5
--
Від імені організаторів Турніру «IRON FISH», висловлюємо величезну подяку спонсорам, виробнику найкращих вудлищ Компанії #ZEMEX, Інтернет-Магазину #TrofeyShop, Команді #FunFishingCarp, а також Генеральному спонсору Турніру, Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка!
--

Зображення


Наступний, та останній, відбірковий етап Турніру «IRON FISH» 2019 проходитиме на водоймі «Крута Балка», з 16 по 18 серпня!
#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 16.08.2019 07:24 pm

Рівно о шостій вечора над водоймою «Крута Балка», що розташована у Дніпропетровській області, пролунав стартовий салют Етапу №6.

Зображення

До початку останнього відбіркового етапу року, о першій годині дня, було проведене жеребкування, підсумки якого розташували Команди по наступних секторах та зонах:

Зображення

Зона «А»
• «Sound Squid»
• «ИНТЕРКОМ»
• «Барракуда»
• «Е-95»
• «FUN FISHING CARP»
• «Fishtorbish»

Зона «В»
• «Geofish»
• «Old Fish»
• «FeederStrike»
• «ЮСа Карп»
• «АСи»

Зона «С»
• «Arctic Fox»
• «2+2»
• «Трофей»
• «КарпМетод»
• «Carp Extreme Dnepr»

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Одразу після стартового сигналу, у водойму злетіли спомби та методні годівниці. Команди поспішають загодувати найбільш вигідні ділянки, що були визначені протягом декількох годин передстартового маркування.
--
Нагадаємо, що бонусний бал, який має, наразі особливо велике значення для Команд, які ставлять собі мету попасти у Фінал, цього Етапу видається за спійманого коропа або амура, вага якого перевищує 13кг.

Всі результати планових зважувань будуть опубліковані на сайті Турніру за посиланням https://iron.fish одразу після отримання відповідних результатів. Вітаємо всіх учасників із початком останнього відбіркового етапу 2019 року та бажаємо їм ні хвоста, ні луски!
--
Зображення

Неодмінно, виражаємо особливу подяку Спонсорам Турніру #IronFish, Інтернет-Магазину #TrofeyShop, виробнику найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанії #ZEMEX, Спонсору номінації BIG FISH, Команді #FunFishingCarp та Генеральному Спонсору Турніру, Торгівельній Марці #ЯВОРА Нова Ультрам’яка!

Зображення

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 17.08.2019 11:28 am

День 2 / Етап №6 Турніру IRON FISH 2019

Зображення

О 06:00 суботи відбулося перше планове зважування, та ми з вами можемо ознайомитись з його результатами:


Зона «А»
Найкращі результати наразі демонструє зона «А», проте по обох її берегах ловиться здебільшого молодий короп. Перше місце по зоні за результатами першого зважування займає Команда «Sound Squid», яка зловила 19 риб, загальною вагою 49,76кг. На другому місці, із різницею у трохи більш ніж один кіло, — Команда «Барракуда», результат якої становить 7 риб загальною вагою 48,24кг. Третю сходинку посідає Команда «FUN FISHING CARP» із результатом 19 риб, 32,78кг. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення

Зона «В»
По зоні «В», за підсумками першого планового зважування, лідерство займає Команда «Geofish», яка зважила 9 риб, загальною вагою 20,24кг. На другому місці — Команда «FeederStrike» із результатом 14 риб загальною вагою 16,16кг. Третє місце за Командою «АСи», учасники якої зловили 9 риб загальною вагою 9,14кг. Через мінливі погодні умови, активно годуються та попадаються на гачок здебільшого екземпляри вагою близько 1кг, тож кожен короп вище 5кг має дуже велике значення.

Зображення

Зона «С»
По зоні «С», зловивши за ніч лише 3 риби, лідерство займає Команда «Arctic Fox», за підсумками зважування її результат складає 21,62кг. Друге місце утримує Команда «Carp Extreme Dnepr», яка розташована на протилежному березі. Команда зважила 6 риб, загальною масою 8,72кг. Третє місце займає сусідня Команда «КарпМетод», учасники якої подали на зважування 6 риб, загальною вагою 8,38кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #Трофей.

Зображення

У номінації BIG FISH основним кандидатом на приз за найбільшу рибу стає Команда «Барракуда», яка о 21:05 п’ятниці зважила коропа вагою 15,42кг, окрім цього, за правилами етапу, Команда одразу отримує бонусний бал до загальної турнірної таблиці. Нагадуємо, що спонсор номінації BIG FISH — Команда «FUN FISHING CARP» пропонує переможцю 100 літрів будь якого пального.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

--
Погодні умови на водоймі «Крута Балка» за ніч значною мірою погіршились. Небо затягнуте хмарами та піднявся сильний вітер, який дує у напрямок зони «С». Тим не менш, синоптики прогнозують лише 10% вірогідність випадіння дощу.
--


Особиста подяка Генеральному спонсору Турніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 18.08.2019 01:09 am

Вечір / День 2 / Етап №6 Турніру IRON FISH 2019

Зображення

До вечора суботи всі Команди значною мірою підвищили темп, наразі ми маємо більші показники середньої виловленої риби та відчутні зміни по розташуванню учасників по турнірній таблиці:

Зона «А»
По зоні «А» лідерство продовжує утримувати та нарощує темп Команда «Sound Squid», наразі її результат становить 57 риб, загальною вагою 138,56кг. На іншому березі водойми, у тій самій зоні також значно пришвидшилася Команда Е-95, яка наразі утримує друге місце, а результат учасників становить 61 риба, 106,2кг. Команда «Барракуда», за результатами другого планового зважування посідає третє місце, із незначною різницею та результатом 25 риб 104,56кг. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення

Зона «В»
У зоні «В», за результатами другого планового зважування, на перше місце виходить Команда «FeederStrike», загальний результат якої налічує вже 77 риб загальною масою 99,12кг. Команда «Geofish» опускається на другу сходинку із загальним результатом 36 риб, загальною вагою 75,74кг. Третє місце залишає за собою Команда «АСи», яка зважила протягом першої доби 44 риби загальною вагою 72,84кг.

Зображення

Зона «С»
У зоні «С» лідерство залишається за Командою «Arctic Fox» яка протягом останніх 12 годин зважила 96кг та наразі має 20 риб, загальною вагою 117,68кг. З п’ятої одразу на другу сходинку підіймається Команда «Трофей», результат якої наразі становить 80,56кг. Третє місце утримує Команда «Carp Extreme Dnepr» учасники якої подали на зважування 33 риби загальною вагою 65,22кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #Трофей.

Зображення

У номінації BIG FISH з’явився новий головний претендент, Команда «Arctic Fox» опівдні зважила коропа вагою 18,28кг!

Зображення

За правилами етапу, зваживши коропа на більш ніж 13кг, Команда також отримує, вже ТРЕТІЙ, бонусний бал, який разом із двома призовими місцями зайнятими протягом року, та загальною вагою спійманої риби на водоймі «Вовкове», НЕАБИЯК ускладнює іншим Командам боротьбу за перше місце у загальній турнірній таблиці! Спонсор номінації BIG FISH — Команда «FUN FISHING CARP» пропонує переможцю 100 літрів будь якого пального.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Протягом дня, погодні умови суттєво покращились, температура зросла та вгамувався вітер, проте небо так і залишилося хмарним. На завтра синоптики передають сонце та підвищені температури, а попереду у учасників довга ніч, яка, як ми сподіваємося, принесе ще більші результати до третього планового зважування.

Особиста подяка генеральному спонсору Турніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 18.08.2019 11:55 am

День 3 / Етап №6 Турніру IRON FISH 2019

Зображення

Протягом прохолодної ночі клювання дещо стило по всій водоймі, проте результати вийшли доволі впевненими та багатообіцяючими. Маємо декілька дуже важливих змін:

Зона «А»
По зоні «А» впевнене лідерство продовжує утримувати Команда «Sound Squid», результат якої станом на ранок становить 76 риб загальною вагою 212,02кг та саме ця Команда претендує на перше місце по водоймі. На другому місці — Команда «ИНТЕРКОМ», результат якої налічує 75 риб загальною вагою 186кг. На третьому місці у Зоні — Команда «Е-95», учасники якої спіймали 74 риби загальною вагою 147,4кг. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення

Зона «В»
Перше місце у зоні «В» наразі дуже непередбачуване, оскільки різниця між двома Командами дуже незначуща, проте лише одна з них пройде у призери. Допоки, на першому місці тримається Команда «FeederStrike» яка зважила 84 риби загальною вагою 116,42кг. На другому місці — Команда «Geofish», результат якої налічує 51 рибу загальною вагою 116,36кг. На третьому місці Команда «АСи», яка зважила 57 риб, загальною вагою 94,24кг.

Зображення

Зона «С»
У зоні «С» перше місце утримує Команда «Arctic Fox», результат якої наразі становить 29 риб загальною вагою 175,48кг. На другому місці — Команда «Carp Extreme Dnepr» яка зважила 49 риб загальною вагою 146,76кг. Команда «Трофей» опускається на третю сходинку, а її загальний результат складає 58 риб та 114,56кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #Трофей.

Зображення

--

У номінації BIG FISH основним номінантом залишається Команда «Arctic Fox» із коропом вагою 18,28кг.Спонсор номінації BIG FISH — Команда «FUN FISHING CARP» пропонує переможцю 100 літрів будь якого пального.

--

Там часом, Команда «Sound Squid» зважила коропа вагою 13,36, завдяки чому отримує ТРЕТІЙ бонусний бал, що дає учасникам можливість позмагатися з Командою «Arctic Fox» протягом цього та фінального етапів за перше місце у загальній турнірній таблиці сезону! Вже за декілька годин, по завершенні нагородження визначених переможців зон та призерів Етапу, будуть опубліковані повні результати.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Особиста подяка генеральному спонсору Турніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 19.08.2019 03:03 am

Останній відбірковий етап 2019 року Турніру IRON FISH, який проходив на водоймі «Крута Балка», завершено і вже ми можемо підвести підсумки не тільки останнього, але і одразу всіх відбіркових етапів. Розпочнемо з підсумків Етапу №6, останнє зважування якого принесло дуже несподівані та відчутні зміни у турнірну таблицю.

Зображення

Зона «А»:
Від зони «А» у призери, очікувано, виходить Команда «Sound Squid», яка протягом попередніх зважувань трималася у лідерах по всій водоймі. У свою чергу, перше місце по зоні, завдяки продуктивній ночі, залишає за собою Команда «ИНТЕРКОМ», результат якої складає 98 риб, 226,38кг. Друге місце зони дістає Команда «E-95», загальний результат якої налічує 97 риб загальною масою 196,9кг. Команді «Барракуда», яка показала нам дуже жвавий старт, дістається третє місце зони, загальний результат учасників склав 32 риби, 131,7кг.
Трійка переможців зони отримує сертифікати номіналом 2000 гривень від виробника найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанії #ZEMEX.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зона «В»
Результати зони «В» залишалися вкрай непередбачуваними до останніх хвилин етапу. Протягом останніх шести годин змагань, обійшовши більшу частину конкурентів, у призери виходить Команда «АСи». Перше місце по зоні, за підсумками етапу, дістається Команді «FeederStrike», результат якої склав 96 риб, 131,4кг. Друге місце залишається за Командою «Geofish», яка зважила 61 рибу, загальна вага яких склала 128,32кг. Третє місце по зоні дістається Команді «Юса Карп», за результат 21 риба, 29,9кг.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зона «С»
По зоні «С», від самого початку змагань, лідерство утримувала Команда «Arctic Fox», яка вигідно виділялася серед іншизх високою середньою масою риби, і саме вона вийшла у призери від своєї зони. Перше місце у рамках зони "С" виборює Команда «Carp Extreme Dnepr», результат якої склав 58 риб, загальною масою 178,42кг. Друге місце зони дістає команда «Трофей», загальний результат якої склав 75 риб, 147,8кг. Команда «КарпМетод» дістає бронзу зони із результатом 32 риби, 77,58кг.
Трійка переможців зони «С» отримує сертифікати номіналом у 2000 гривень від спонсора зони, Інтернет-Магазину #Трофей

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

--

Саме час перейти до головних призів відбіркового етапу:

У номінації BIG FISH перемогу здобуває Команда «Arctic Fox», яка на другий день етапу, опівдні, зважила коропа вагою 18,28кг. Завдяки цьому, Команда отримує не лише надважливий для загального рейтингу бонусний бал, але і призи від спонсора номінації, Команди «FUN FISHING CARP», у вигляді 100 літрів будь якого автомобільного пального, а також презент від Генерального Спонсору Турніру «IRON FISH», торгівельної марки #ЯВОРА — Нова Ультрам’яка!

Зображення

--

Третє місце Етапу, буквально на останніх хвилинах, випередивши основного суперника лише на трохи більш ніж 1кг, дістає Команда «АСи», результат якої склав 78 риб загальною вагою 132,42кг (проти 131,4кг Команди «FeederStrike»).

Зображення

Друге місце Етапу, дістається Команді «Souns Squid», яка трималася у лідерах до останніх годин. Результат Команди склав 94 риби, а загальна вага 254,84кг. Також варто зауважити, що Команда «Souns Squid» також зловила коропа 13+кг, за що отримує свій третій бонусний бал.

Зображення

Перше місце етапу, та відповідні призи отримує Команда «Arctic Fox»! Загальний результат Команди склав 39 риб, 268,76кг. І варто віддати належне її учасникам, оскільки вони брали участь у всіх шести відбіркових етапах та лише раз не попали у трійку призерів, взявши натомість, перше місце у своїй зоні!

Зображення

Трійка переможців Етапу нагороджується відповідними кубками, медалями та отримує від Генерального Спонсора Турніру, торгівельної марки #ЯВОРА — Нова Ультрам’яка, грошову винагороду, номіналом 5000, 6000 та 7000 гривень відповідно!

Зображення

--

Тепер до головних змін у Таблиці Турніру 2019

Команди «Arctic Fox» та «Sound Squid» наразі мають однакову кількість балів (-1), що робить їх, основними претендентами на приз за перше місце у загальному рейтингу. Нагадуємо, що результати Фіналу ВПЛИВАЮТЬ на місце у загальному рейтингу, тож в обох Команд є шанси на перемогу в номінації.

Із повним списком Команд (перші 30 за загальним рейтингом), які мають можливість позмагатися за головний приз року, можна ознайомитись за посиланням https://iron.fish/results

--

Це був неймовірний етап, який тримав у тонусі навіть найсильніших учасників та не давав жодного шансу передбачити результат бодай однієї з зон, величезна подяка всім учасникам та тим, хто оказував їм підтримку. Звісно ж, хочеться виразити величезну подяку і спонсорам Турніру IRON FISH: виробнику найкращих вудлищ Компанії #ZEMEX, Інтернет-Магазину #TrofeyShop, Команді #FunFishingCarp, а також Генеральному спонсору Турніру, торгівельній марці #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка!

Зображення

Фінальний Етап проходитиме на водоймі «Орлеан», Дніпропетровська область, з 13 по 15 вересня!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 14.09.2019 11:56 am

Старт фінального Етапу Турніру IRON FISH сезону 2019 // 13.09.2019


Зображення

Фінальний Етап Турніру IRON FISH проходить на водоймі «Орлеан», розташованій у Дніпропетровській області. Для більшості Команд, які приймають участь у змаганнях, це нова водойма, особливості якої учасникам ще потрібно розгадати.

Зображення
Зображення

У Фіналі приймають участь 22 Команди з першої тридцятки за загальним рейтингом Турніру. Команди зібралися на водоймі о 12:00, а о 13:00 відбулося жеребкування, за підсумками якого учасники розподілилися по своїм секторам та зонам:


Зона «А»:

1. «Sound Squid»

2. «Е-95»

3. «FUN FISHING CARP»

4. «АСи»

5. «Хмельницькі линки»

6. «ДВА-КАРАСЯ»

7. «Барракуда»



Зона «В»:

1. «Carp Extreme Dnepr»

2. «FeederStrike»

3. «Amur Rivne»

4. «КаРпМіКс»

5. «КарпМетод»

6. «Arctic Fox»

7. «Hanter»

8. «CNR Fishing»



Зона «С»:

1. «family»

2. «Файна компанія»

3. «RF team»

4. «Geofish»

5. «Chilli Peppers»

6. «Трофей»

7. «ЖКК АДРЕНАЛІН»


--

Зображення


Всі команди розташовані по обидва береги водойми, тож шанси на перемогу максимально прирівняні. А особливо важливо саме те, що за умовами етапу, цього року, у Команд зберігається можливість заробити бонусний бал, який може відіграти вирішальну роль у їх розташуванні у загальний таблиці Турніру. До речі, враховуючи наявні результати, за перше місце за загальним рейтингом наразі змагаються лише дві Команди, «Sound Squid» та «Arctic Fox», обидві мають на своєму рахунку по -1 балу та кожна з них може підвищити наявний результат зловивши коропа або амура вагою за 13кг. Лідируюча команда перемагає лише за загальною вагою двох найкращих виступів на відбіркових етапах.

Наразі перші 10 Команд за загальним рейтингом розташувалася у загальному рейтингу наступним чином:

Зображення


--

Результати наступних 42 годин підведуть підсумки цілого сезону, тож ми з величезним нетерпінням чекаємо на перші зважування та їх результати. Перше планове зважування проходитиме, як і раніш, о 06:00 ранку суботи та будуть одразу опубліковані на сайті Турніру за посиланням https://iron.fish/results/57-final-battle-2019

Залишається лише побажати всім учасникам ні хвоста, ні луски!

Зображення

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 14.09.2019 12:26 pm

Субота / 14.09.2019 / Другий день Фіналу IRON FISH 2019

Зображення

Перший вечір та ніч змагань принесли свої результати, за підсумками першого планового зважування ми бачимо багато невеликих коропів та доволі значну частину кількості риби складає молодий карась. В уловах також присутні і амури, тож можна зробити висновок, що не зважаючи на прохолодні ночі риба залишається активною, а пік активності скоріш за все припадає на період з 3 по 8 ранку. Вечір п’ятниці пройшов із небагатими уловами, та враховуючи середню масу риби, один великий короп або амур можуть кардинально вплинути на місце у таблицях зон етапу.

Зображення

По зоні «А» перше місце за підсумками ночі займає Команда «Два Карася», яка зловила 15 риб загальною вагою 30,400кг. Друге місце за рейтингом зони займає наразі Команда «АСи», яка зважила аж 26 риб, загальною вагою 19,56кг. Третє місце по зоні за Командою «Хмельницькі линки», учасники якої подали на зважування 8 риб, вага яких склала 18,740кг. Далі по зоні відстань між загальною вагою між Командами складає лічені грами. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення
Зображення

Дуже цікаві результати спостерігаються у зоні «В», де лідерство по зоні та водоймі в цілому, виборює Команда «КарпМетод», що займає сектор №5, крайній по своєму березі, яка зловила 16 риб, вагою 44,200кг. На другому місці Команда «Amur Rivne», улов якої за ніч налічує 17 риб загальною вагою 35,760кг. Третє місце по зоні за Командою «CNR Fishing» результат якої становить 19 риб, загальною вагою 34,120кг.

Зображення
Зображення

Перше місце по зоні «С» закріплює за собою Команда «family», яка виловила 27 риб вагою 32,720кг. Цей результат лише на 100 грамів перевищує вагу нічного вилову Команди «Трофей», яка виловила 41 рибу, вагою 32,620кг. На третьому місці по зоні Команда «ЖКК АДРЕНІЛІН» результат якої складає 9 риб, вага яких становить 15,500кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #Трофей.

Зображення
Зображення

У номінації «BIG FISH» на даний момент лідерство утримує Команда «Sound Squid», учасники якої зловили коропа вагою 10,580кг. Спонсор номінації BIG FISH, цього року — Команда «FUN FISHING CARP», дарує переможцям 100 літрів будь якого пального.

Зображення

Динаміка уловів стає дедалі цікавішою, здебільшого завдяки сприятливим погодним умовам. Наступне планове зважування відбудеться о 18:00, а результати, традиційно, будуть опубліковані на сторінці фіналу за посиланням https://iron.fish/results/57-final-battle-2019

Користуючись можливістю, висловлюємо особливу подяку генеральному спонсору Турніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 15.09.2019 07:35 am

Субота / 14.09.19 / Вечір другого дня Фіналу IRON FISH 2019

Зображення

Ближче до вечора небо вкрило хмарами та піднявся відчутний вітер, разом із чим спостерігалися також і зміни у поведінці риби, що, у свою чергу, не заважало багатьом Командам значною мірою підвищити свої результати. Проте дощ, як і було відомо з місцевих прогнозів, минув стороною водойму «Орлеан», а вітер, із настанням сутінок, стих. Більшу частину уловів Команд і надалі складає молодий короп та карась, подекуди попадаються амури. Втім, Команди розраховують на нову, ще більш результативну ніч та особливо передранкові години. А до ранку, коли стануть відомі результати планового зважування, ми можемо підвести підсумки першої доби Фіналу:

Зображення

У зоні «А», записавши на свій рахунок за день ще 56кг, виходить Команда «Sound Squid», результат якої наразі складає 43 риби - 71.400кг. Команда «ДВА КАРАСЯ» опускається на друге місце, а її результат становить 39 риб та 58,240кг. На третьому місці по зоні — Команда «АСи», результат якої налічує 70риб, загальною вагою 53,560кг. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення
Зображення

По зоні «В» перше місце зберігає за собою Команда «КарпМетод», учасники якої підвищили свій результат до 26 риб або 60,340кг. Друге місце також залишається за Командою «AmurRivne», результат якої на даний момент складає 27риб, 53,620кг. На третє місце по зоні виходить Команда «FeederStrike», яка зважила загалом 29 риб на 52,480кг.

Зображення
Зображення
Зображення

У зоні «С» на перше місце виривається Команда «Geofish», результат якої складає 36 риб загальною вагою 55,740кг. Друге місце, із незначним розривом від першого, зберігає за собою Команда «Трофей», яка зважила 62 риби загальною вагою 51,98кг. На третьому місці — Команда «family», результат якої складає 37риб, загальна вага яких становить 49,180кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #Трофей.

Зображення

У номінації «BIG FISH» продовжує утримувати лідерство Команда «Sound Squid», із коропом вагою 10,580кг. Спонсор номінації BIG FISH, цього року — Команда «FUN FISHING CARP», дарує переможцям 100 літрів будь якого пального.



По справжньому осінній, дуже напружений, етап, в якому кожна риба, кожен невеликий карась, вирішує долю цілого сезону. За цим безумовно цікаво спостерігати, особливо враховуючи вкрай незначну розбіжність між результатами Команд. На ніч та ранок синоптики прогнозують ясне небо, подальше підвищення атмосферного тиску та зміну напрямку вітру на північно-західний. Наступне планове зважування, що підведе підсумки ще 12 годин напруженої боротьби, розпочнеться о 06:00, а результати будуть одразу опубліковані за посиланням: https://iron.fish/results/57-final-battle-2019

Особлива подяка за підтримку Турніру «IRON FISH» — генеральному спонсору, Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 15.09.2019 08:42 am

Неділя / 15.09.19 / Ранок останнього дня Фіналу IRON FISH 2019

Зображення

Ніч була дуже вологою та прохолодною, навіть не зважаючи на відсутність опадів. Разом із цим, ми спостерігаємо відчутне зменшення активності риби в більшості секторів. Далі на водоймі «Орлеан», очікується теплий та сонячний день, що, як ми сподіваємося, позитивно вплине на улови. Вже за декілька годин ми з вами дізнаємося переможців Фіналу та Загального Рейтингу сезону 2019, та вже зараз можемо підвести підсумки другої ночі змагань:

У зоні «А» перше місце продовжує утримувати Команда «Sound Squid», найбільш вірогідний претендент на місце серед призерів, її результат наразі вже налічує 59 риб загальною вагою 88,840кг. Із дуже незначним відставанням, у лічені грами, далі за рейтингом Зони слідує Команда «ДВА КАРАСЯ», яка зважила 64 риби загальною вагою 88,020кг. На третьому місці йде Команда «АСи» із результатом 93 риби та 70,860кг. Спонсор Зони «А» — виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, Компанія #ZEMEX.

Зображення

На перше місце по зоні «В» виходить Команда «CNR Fishing», результат якої складає 59 риб, 86,420кг, і саме вона наразі є основним претендентом на місце серед фіналістів. Друге місце у зоні займає Команда «КарпМетод» із результатом 33риби, 73,100кг. На третє місце виходить Команда «FeederStrike», яка зважила 39 риб, вага яких становить 69,840кг. Далі слідує Команда «Amur Rivne» із 29 рибами вагою 58,960кг.

Зображення

Основним кандидатом у призери від зони «С» залишається Команда «Geofish», результат якої наразі налічує 53 риби загальною вагою 78,84кг. На друге місце за рейтингом зони виходить Команда «ЖКК АДРЕНАЛІН», яка зважила 43 риби загальною вагою 63,280кг. Третє місце, обійшовши Команду «Трофей», наразі займає Команда «family», результат якої становить 43 риби, загальною вагою 60,760кг. Спонсор зони «С» — Інтернет-Магазин #Трофей.

Зображення

У номінації «BIG FISH», лідерство залишається за Командою «Sound Squid» завдяки коропу вагою 10,580кг. Спонсор номінації за найбільшу рибу — Команда «FUN FISHING CARP», дарує переможцям 100 літрів будь якого пального.

Останні години Фіналу будуть дуже напруженими, риба тільки прокидається після холодної ночі, а різниця у результатах Команд дуже і дуже незначна, тож таблиця по зонах етапу може сильно відрізнятися від наявної. Бажаємо всім учасникам ні хвоста ні луски, та, користуючись можливістю, висловлюємо особливу подяку за підтримку генеральному спонсору Турніру «IRON FISH», Бренду #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка.

Зображення

#Yavoravodka #Явора

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 16.09.2019 10:52 am

Фінальний етап Турніру IRON FISH 2019 завершено!

Зображення

Перш за все, хочемо подякувати всім учасникам за результативну, напружену боротьбу та купу позитивних емоцій. У фінальному етапі приймали участь 22 команди з першої тридцятки загального рейтингу року. Найбільшими інтригами для нас були: нова водойма, хто переможе по загальному рейтингу «Arctic Fox» який лідирував за підсумками відбіркових етапів або ж свій черговий бонусний бал візьме лише «Sound Squid», наскільки буде активною риба в умовах мінливої погоди та у яких частинах водойми може бути перевага.

Зображення

Водойма «Орлеан», на якій проводилися змагання, стала виявилася напрочуд пристосованою до змагань подібного класу, оскільки сектора були максимально рівнозначними. Риба, відповідно, негативно зреагувала на похолодання протягом другої ночі, проте вже з початком теплого ранку відновила активність, що дозволило учасникам відігратися за останні 6 годин змагань і саме останні години так сильно вплинули на фінальні результати Команд.

Зона «А»:
Протягом перших 12 годин, перше місце у межах своєї зони займала Команда «ДВА КАРАСЯ», проте вже на другому плановому зважуванні основним кандидатом у призери стає Команда «Sound Squid» та утримує першу сходинку до самого завершення змагань. Команда «ДВА КАРАСЯ», у свою чергу займає перше місце по зоні, із результатом 80 риб, 99,420кг. Друге місце займає Команда «АСи», результат якої становив 131 риба 88,380кг. Третю сходинку зони дістає Команда «Е-95» учасники якої зважили 59 риб загальною вагою 84,060кг. Компанія #ZEMEX, спонсор зони «А» та виробник найкращих вудлищ для найрізноманітніших видів риболовлі, надає першій трійці зони сертифікати на 2000 гривень.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зона «В»:
У зоні «В», від самого початку лідерство зайняла та утримувала Команда «КарпМетод», проте на передостанньому плановому зважуванні їх обійшли «CNR Fishing», але за останні 6 годин «КарпМетод» зміг повернутись на першу позицію та все ж таки вийти у трійку призерів Фіналу. Можете собі уявити, наскільки це був напружений момент для учасників, коли до фінішу лічені години, а різницю у результатах Команд все ще може перекрити один, навіть невеликий, короп. Команда «CNR Fishing», у свою чергу, дістає перше місце зони із результатом 63 риби загальною вагою 94,340кг. Команда «FeederStrike» виходить на другу сходинку зони після другого планового зважування та зберігає свою позицію до фінішу, її результат становить 58 риб, загальною вагою 91,140кг. Третє місце по зоні «В» займає Команда «Carp Extreme Dnepr», із результатом 72 риби, загальною вагою 85,740кг.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зона «С»:
Непоганий старт у зоні «С» продемонструвала Команда «family», проте ініціативу на другому плановому зважуванні перехопила Команда «Geofish», яка, у підсумку і зайняла місце серед призерів. Команда «family», яка зважила близько сотні лише карася, натомість виграє перше місце у зоні «С», із результатом 122 риби загальною вагою 90,020кг. Друге місце по зоні займає Команда «ЖКК АДРЕНАЛІН», результат якої складає 62 риби, загальною вагою 81,660кг. Третє місце посідає Команда «Трофей» із результатом 81 риба 68,760кг. Перша трійка зони «С» отримує сертифікати на 2000 гривень від інтернет-магазину #Трофей

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

---

Головні номінації Фіналу розподілилися наступним чином:

• У номінації BIG FISH перемогу отримує Команда «Sound Squid», за спійманого коропа вагою 10,580кг. Команда отримує відповідний Кубок від Турніру IRON FISH, а також приз від спонсора Турніру, Команди «FUN FUSHING CARP», 100 літрів будь якого пального. Наші вітання!

Зображення

• Третє місце Фіналу, відповідний кубок, а також грошовий приз від генерального спонсора, торгівельної марки #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка, номіналом у 5000 гривень отримує Команда «Geofish», результат якої склав 93,420кг.

Зображення

• Друге місце Фіналу, відповідний кубок та грошовий приз від генерального спонсора, торгівельної марки #ЯВОРА – Нова Ультрам’яка, номіналом у 6000 дістається Команді «КарпМетод», яка зважила 99,860кг риби!

Зображення

• Нарешті, перше місце Фінального етапу, а також головний приз: поїздку на змагання між топ 8 Команд Турніру IRON FISH та Угорщини на водоймі Rober-To за рахунок організаторів Турніру, отримує Команда «Sound Squid», за результат 121,380кг!

Зображення
Зображення

Наші щирі вітання і подяка призерам та взагалі всім учасникам за жорстку та азартну боротьбу до останнього! Тепер, по завершенні Фіналу, варто перейти до лідерів повністю сформованої таблиці загального рейтингу Турніру IRON FISH:

Зображення

Перші 8 Команд також мають можливість поїхати до Угорщини на водойму «Rober-To» разом із фіналістами, а Лідер таблиці, Команда «Arctic Fox», так само як і переможець Фіналу, отримує можливість на поїздку за рахунок Турніру IRON FISH!
Детальну таблицю по всім Командам можна знайти за посиланням https://iron.fish/results

Сезон 2019 року, Турніру IRON FISH офіційно завершено! Безмежна подяка всім учасникам та вболівальникам, а також Генеральному спонсору Турніру, торгівельній марці #ЯВОРА — Нова Ультрам’яка, та спонсорам Зон Турніру, Компанії #ZEMEX та інтернет-магазину #Трофей!

Зображення
Зображення
Зображення

Незабаром чекайте на новини зі змагань з водойми «Rober-To»!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Re: Iron Fish

» 16.11.2019 10:34 am

Субота \\ Ранок другого дня змагань «IRON FISH» \\ Угорщина – Україна.

Ранок на водоймі «Робер-То» видався прохолодний та вологий, проте температура має піднятись до +16 градусів.

Зображення

Планове зважування відбулося о шостій ранку, у Зоні «А», яка представлена угорською стороною, на даний момент, відловилися чотири Команди. Перше місце у своїй зоні займає Команда «Fönix CT», результат якої становить 5 риб, загальною вагою 45,980кг. Друге місце займає Команда «Кöltő Hajdu CT», яка зважила 2 риби на 16,360кг. Третє місце — Команда «Devil CT» — 5 риб, 16,040кг. Четверте — Команда «Lazok Team», 1 короп, 12,540кг. Нагадуємо, що у листопаді короп здебільшого поводить себе дуже пасивно, тож це дуже гарні результати.

Зображення
Зображення

У зоні «В», яку представляє українська сторона, відійшли від нуля 9 з 10 Команд. Перше місце, наразі, по своїй Зоні та водоймі, займає Команда «family» із результатом 8 риб, 69,84кг. Друге місце по зоні «В» утримує Команда «Arctic Fox», результат якої становить 3 риби, 28,32кг, у тому числі BIG FISH водойми, короп 14,64кг. Третє місце займає Команда «Е-95», учасники якої зважили 4 риби на 18,56кг.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

На сході сонця, як правило, риба проявляє найбільшу активність, а учасники матимуть шанс якісніше загодувати ділянки лову, тож ми чекаємо на значне збільшення кількості зваженої риби. Детальніше, із результатами змагань, ви можете ознайомитись за посиланням https://iron.fish/results/100-uhorshchyna-ukraina . Наступне планове зважування відбудеться о 18:00.

--

Неодмінно, дякуємо за підтримку Генеральному Спонсору Турніру, «IRON FISH» Торгівельній Марці #ЯВОРА Нова Ультрам’яка!

Олександр Пригора
 
Повідомлення: 77
З нами з: 22.06.2017 03:57 pm

Поперед.Далі

Повернутись в Спортивна ловля Flat Feeder



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей