Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Турнір Iron Fish 2й єтап Кричевичі

Турнір Iron Fish 2й єтап Кричевичі

» 13.06.2017 06:12 pm

Другий єтап Iron Fish Кричевичі.
Кричевичі це вже третій турнір по флет фідеру в цьому сезоні , ми вже трішки втягнулись , вже зявились деякі напрацювання і Ми з моїм напарником Русланом Слівінським їхали з наміром поборотись за гарний результат . Але Кричевичі як і кожна водойма , мала свої фішки , свій характер , зовсім інший видовий склад риби і нам треба це все в ході змагань зрозуміти , тому що на озері Ми були перший раз .
Озеро зразу сподобалось , комфортно , помости, 220 В ,багато різної риби, що ще рибаку треба ? Правильно гарний жереб , нажаль з жеребом нам не повезло , витягнули С-2 . На перший погляд всі сектора рівнозначні але тут по перше вітер в спину , по друге до перепаду глубин Ми не докидували , хоча кидали 130 метрів . старт і ми, і сусіди почали ловити линочків . Здавалось все клас, але на линках результату не получиш, тим більше через годину і вони перестали ловитись . День пройшов в роботі підбор насадки і корма , пробували і амура підтягнути і карпа , але так до вечора і промучались , тільки під вечір зловили карпіка на 1,5 кг . На вечірнє зважування у нас будо близько 7 кг . Чесно кажучи було сумно , але сіли подумали і вирішили на ніч зробити максимальний закорм , мішаєи сипуху , пелетс . трішки бойлів , кукрудзи і спомби в руки і вперед . Сплеш 450 монстр фідер , справився з закормом на всі 100 . Нам дали його на тест, але я вже хочу другий до пари .
Закормили , на вечір поставили сигналізатори Prologic і почали чекати , чекали до 24-00 і вже думали що виспимось? але тут озеро включилось , і почалась тяжка але така приємна робота . До світанку у нас вже 9 карпів і нам прийшлось викликати раніше бригаду суддів бо мішки закінчились і одного карпа вже тримали в підсаку , Судді молодці швидко прийшли , поважили і до планового зважування ми ще три карпа зловили один з них майже 10 кг . Настрій клас тим більше вітер повернувся до нас лицем ане ж... і треба очікувати продовження банкету . І тут Ми на мою думку думку зробили помилку і з 6-00 не почали массового закорму , а треба було втримати рибу . Ми звичайно підловились трішки, але не достатньо , і нас витиснули з трійки призерів . Звичайно засмутились , але висновки зробили , помилки зрозуміли , думаю на другий раз будемо рішучими . Вітаємо переможців і призерів , дякуємо організаторів , організація поліпшується з кожним єтапом , але прохання посилити фактор суддівства , щоб небуло навіть натяків на порушення , а вони вже починають зявлятись.#BrainFishing #Ibis #Braingroundbaits #IronFish #Sensas #Prologic #IbisFishing #IbisBrainLviv

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1628
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Re: Турнір Iron Fish 2й єтап Кричевичі

» 14.07.2017 05:09 pm

Коротке кіно про даний етап...https://youtu.be/uzUU9JRn1KI

Аватар користувача
vovk@rp
 
Повідомлення: 83
З нами з: 15.09.2011 01:30 pm


Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей