Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

III Кубок ЛОФРС (спінінг- берег) Жуків 20.05.2012

Звіти зі змагань які проводять львівські риболови чи в яких вони брали участь

III Кубок ЛОФРС (спінінг- берег) Жуків 20.05.2012

» 20.05.2012 11:37 pm

III Кубок ЛОФРС

Зображення

Організатори:
Львівська обласна Федерація риболовного спорту

Інформаційна підтримка:
Львівський клуб активного відпочинку

Місце проведення:
Водойма "с.Жуків Бережанський район"

Спонсори:
Зображення Зображення Зображення Зображення
Генеральний спонсор змагання - національна мережа риболовно - екіпірувальних магазинів "ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ"
Мережа рибальських магазинів та інтернет - магазин "Риболов еліт"
Компанія "Сraze fish"
Компанія "САНДОРА"

Організатори та судді змагання:
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
11.jpg
21.jpg

Преса

Повідомлення: 771

Re: III Кубок ЛОФРС (спінінг- берег) Жуків 20.05.2012

» 21.05.2012 12:30 am

Зображення

Здавалося б, ну що тут складного – купити спінінг, якісь там приманки, і чкурнути на рибалку? Так думають ті, хто ніколи не тримав спінінг в руках. А ні. Спінінгова ловля, тим паче спортивна – це детально продумана, фінансово затратна, та чітко спланована стратегія вилову як найбільшої кількості хижої риби.
На рибалці, як в житті – щоб завоювати жінку потрібно знайти до неї підхід, запропонувати те, від чого вона не зможе відмовитись, правда це не завжди легко, проте можливо(чим довше завойовуєш, тим більший інтерес та більше витрат). А що робити коли дама серця вже завойована, сім’я росте, на роботі все добре, а бажання завоювувати і перемагати нікуди не поділось? Тоді терміново потрібно реалізовувати свої бажання на рибалці, а ще краще з адреналінчиком – на змаганнях.
І якраз нагода трапилась – ЛОФРС запланувала провести ІІІ Кубок Львівської області з лову хижої риби спінінгом з берега. І що тут почалось! Чи то за рибалкою скучили, чи то азарт в крові кипить, але такої кількості учасників не було вже давненько.

91.jpg
94.jpg
93.jpg
95.jpg

Невідомо, який стимул став сильнішим, проте всі бажаючі попрямували до місця призначення, та крізь густий туман і непробивну темряву прибули на водойму Жуків, для реєстрації та жеребкування до 5.00 ранку 20 травня 2012 р. Протягом години організатори реєстрували учасників, проводили жеребкування та урочисте офіційне відкриття змагань.

2.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
14.jpg

Після офіційного відкриття змагань всі зареєстровані учасники попрямували у свої зони займати в секторах стартову позицію, і о 7.00 пролунав стартовий сигнал І етапу. Як завжди, ранішній кльов тішить спінінгістів, та дарує надію на порядний улов. Метеоумови сприятливі, хижак ведеться на приманки невеликий, проте стабільний. Спортивний окунь та молоденькі і недосвідчена щучка забезпечили відхід від 0 практично всім спортсменам. Із спортивною надією та після трьохкратної зміни позицій, спінінгісти закінчили боротьбу у І етапі.

21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg

Трохи перепочивши, та скорегувавши свою стратегію, учасники знову тягнули жереб, щоб дізнатися в яких секторах він здобуватиме перемогу та перемістилися на свої місця в нових зонах.

31.jpg
32.jpg
33.jpg
34.jpg

Об 11.15 розпочався ІІ етап змагань. Спортсмени спочатку випробовували свої уловисті приманки, а згодом розпочали експериментальні комбінації з проводками і усілякими суперновими засобами лову. Досвідчені рибаки знають, що як тільки заходить обід, то активність риби дещо знижується, і очікувати вражаючих результатів не варто. В кожному старті 2-го етапу, при багаторазових спробах різноманітних методів, із величезними зусиллями та безмежним терпінням учасникам все ж таки доводилось вихопити декілька невеликих окунців. Крім затишшя на воді, ще була цілковита спека без жодного натяку на хмари, що знесилювало та вимотувало і без того змучених довгою дорогою та безсонною ніччю учасників. Єдиним підбадьорювачем була думка про юшку, яка вже готувалася, та більш тривалий відпочинок, щоб хоч трішечки поновити сили для наступного етапу.

42.jpg
41.jpg
43.jpg
44.jpg

О 14 .00 із невражаючими результатами і похмурим настроєм спортсмени закінчили боротися у 2 етапі.
Поки судді зважували улов, учасники потихеньку збиралися біля казана із запашною юшкою, яку організувала адміністрація озера. Після перших порцій юшки та інших їстівних запасів, настрій у спортсменів помітно покращав. Вони активно обговорювали свої результати та командно міркували над наступними кроками.

51.jpg
52.jpg
54.jpg
55.jpg

Нажаль перерва промайнула дуже швидко, і учасники знову прийнялись тагнути останній на сьогодні жереб із новими секторами.
І ось, о 15.45 розпочався завершальний 3-й етап. Учасники зібрали свою волю в кулак, і з бойовим настроєм розпочали полокати у воді всі приманки, які тільки були в арсеналі. І результат не змусив себе чекати: результативні покльовки стали частішими ніж у 2-му етапі, навіть вдалося вибороти «Big Fish» - 900 грамова щучка значно покращила результати команди ГУРУ та особисті результати Ферцака Антона. А вже під сам кінець змагань здійнявся сильний вітер, який нагнав дощові хмари та трошки освіжив всіх присутніх на водоймі.
О 18.30 пролунав фінішний сигнал, що сигналізував про завершення 3-го етапу та змагань в цілому. Із підвищеною цікавістю учасники заглядали в протоколи суддів, і порівнювали свої результати з загальними. Роботи у суддів та оргнанізаторів було багато, і довелося витратити на очікування результатів трохи часу, так як кожна цифра мала суттєве значення, і помилки були не допустимі. Поки йшли підведення підсумків, спінінгісти потихеньку збирались, спілкувались, аналізували помилки та вдачі, та відкривали невеличкі таємниці своїм конкурентам.

І ось настала довгоочікувана мить, оголошення результатів:

1.jpg
Upstream
2.jpg
Форсаж
3.jpg
Фарт

1-ше місце – команда "Upstream" -Пономаренко Костянтин, Потилицький Денис, Князєв Сергій - здобули медалі, Кубок і призи від спонсорів змагань
2-ге місце – команда "Форсаж"- Віжанський Віталій, Волохов Микола, Шевич Іван - здобули медалі, кубки і призи від спонсорів змагань.
3-тє місце – команда "Фарт"-Жалнін Віктор, Хмарін Павло, Солтан Володимир - здобули медалі, диплом та призи від спонсорів змагань.

А переможцями в особистому заліку перемогу здобули:

1.jpg
Черпак Олександр
2.jpg
Шевченко Назар
3.jpg
Редчук Максим

1-ше місце – Черпак Олександр – здобув диплом, Кубок, нагороджений подарунком від спонсорів змагань.
2-ге місце – Шевченко Назар – здобув диплом,отримав подарунки від спонсорів змагань.
3-тє місце – Редчук Максим – нагороджений дипломом, та отримав подарунки від спонсорів змагань.

4.jpg
Ферцак Антон
5.jpg
Пономаренко Костянтин

В номінації «Найбільша риба» - переміг Ферцак Антон та здобув цінний приз.
В номінації «13-й в списку» переміг Пономаренко Костянтин, та отримав заохочувальний подарунок від команди «Флагман» - фартовий спінінг.
Всі учасники змагань отримали цінні подарунки від компанії "Сraze fish" (м. Одеса) .

IMG_1844.jpg
IMG_1849.jpg

Преса

Повідомлення: 771

» 22.05.2012 09:47 am

Протоколы
Приєднані файли
.4.jpg
Ітоговий
.3.jpg
Ітоговий
.2.jpg
Ітоговий
.1.jpg
Ітоговий
3 тур лічка.3.jpg
3 тур лічка C
3 тур лічка.2.jpg
3 тур лічка В
3 тур лічка.1.jpg
3 тур лічка А
2 тур лічка.3.jpg
2 тур лічка С
2 тур лічка.2.jpg
2 тур лічка В
2 тур лічка.1.jpg
2 тур лічка А
1 тур лічка.3.jpg
1 тур лічка С
1 тур лічка.2.jpg
1 тур лічка В
1 тур лічка.1.jpg
1 тур лічка А
Востаннє редагувалось Марущенко Роман в 22.05.2012 01:36 pm, всього редагувалось 1 раз.

Марущенко Роман

Повідомлення: 17

» 22.05.2012 12:35 pm

Дякую всім нашим учасникам, суддям, спонсорам ІІІ Кубку Львівської області з лову хижої риби спінінгом з берегу !!! Окрема хочу подякувати:
- Слівінському Олегу (м. Львів) – співзасновнику мережі «Золотий карась» за гарні призи (рибальський ящик, тубуси, блешні) для всіх призерів та всіляку підтримку львівських спінінгістів;
- Погостинському Кірилу (м. Черкаси) – засновнику мережі «Риболов еліт» за надані першим 50 зареєстрованим учасникам (а також всім переможцям в командному та особистому заліку) воблери «Kosadaka» та «Lucky John»;
- Ведуте Андрію (м. Одеса) – представнику компанії «Crazy fish» за чудову їстівну гуму виробництва «Сrazy fish» для всіх учасників змагання;
- Компанії «Sandora» - за прохолодні напої «Pepsi Cola» для кожного учасника змагання;
- Копчаку Сергію - за допомогу з матеріальною базою для суддівства, оперативний підрахунок «мокрих» протоколів;
- Марущенко Роману – за ведення електронних протоколів змагання;
- Підгірному Олегу – за допомогу у виготовленні позначок секторів, розбитті зон, в’язанні наспинних номерів та іншу допомогу у організаційній частині;
- Адміністрації водойми (Оксані Богданівні та Ігору) – за сприяння у проведенні змагання, смачну юшку, річні безкоштовні абонементи для переможця у особистому заліку та містеру «Біг фіш».

РЕКОРДНА кількість учасників (80) та команд (27) з семі областей України, серед яких багато досвідчених, сильних та перспективних спортсменів (Чемпіони, призери та учасники чемпіонатів Світу, чемпіонатів та кубків України) – це випробування спортивної майстерності не тільки для учасників а і для організаторів змагання. Так, наші обласні змагання ВПЕРШЕ обслуговувала суддівська колегія у складі 10 суддів (з двох областей) і судячи з відгуків спортсменів із своїм завданням наші судді впорались на відмінно!!! Змагання пройшли (як і завжди) у надзвичайно напруженій боротьбі а якщо додати, що наші змагання проводились на гостинній тернопільській землі, то ще і з традиційними природними катаклізмами. Разом з тим, коректна поведінка учасників та невимушене спілкування серед старих знайомих – запорука гарного настрою на весь період змагання! Щодо водойми, то вона не поспішала розкривати свої секрети для наших учасників, особливо пасивною (традиційно) риба була у другому та третьому етапах, коли навіть визнані спортсмени спінінгісти лишались без улову та відповідно втрачали не тільки свої лідерські місця але і значно «топили» свої команди.
Для мене ці змагання (спортивна частина) складались більш-менш нормально, шкода, що часу на спілкування (обмін інформацією по зонах, робочих приманках і т.і) із сокомандинками з «Upstream» в мене майже не було (весь час, в тому числі і обідню перерву витратив на організаційні питання):
- зона «С» - на ПЕРШОМУ забросі відійшов від «0», далі дрібнотою наковиряв близько 230 грамів та (згідно попередньої установки Сергія Князєва «не нижче п’ятого місця») посів 5 місце в зоні;
- зона «А» - (Сергій установку вже не встиг дати) - хвилин за 5 після старту, на «другому якорі», беру окунька на 18 грам – вроді перша риба в зоні, потім ще пару краснопірок і все… 13,5 місце в зоні;
- зона «В» - (Сергій ставить завдання відійти від «0», та на моє прохання все ж визначити мені потрібне місце в зоні, визначає «не нижче 5-го»), хвилин за 20 після старту секторів за 5-7 від мене спортсмен витягує «околокільовку», в мене глухо. Третій етап для всіх вирішальний, на особистий залік мені розраховувати (після провального 2-го етапу) не варто але в команді («якщо будемо без нулів» - шанси на медалі є). В зоні представники конкурентів «Форсаж» Віталік Віжанський, «Золотий карась» Олег Підгірний, «Актів» Володя Зарума, «Антилопа Гну» Черпак Саня. Перший рестарт бігаємо разом з Олегом Підгірним у обох справи не їдуть. Міняю приманку на самий наноджиг і маю першу клеваку, з третьої спроби (лише за хвилину до фінішу 1-го старту) беру окунька на 20 грам. 2-3 старт бігаємо разом з Володею Зарумою, він також відходить «0» окунцем на 24 грами - обличчя щасливої людини, я все ж потім за етап виковирюю ще 3-х, з вагою в 68 грм. - 5 місце в зоні. Конкуренти з «Форсажу» та «Золотого карасю» з «0», Черпак з рибою 5 хвостів мене обходить. Хвилин за 10 до фінішу поступає пропозиція – через наближення грози та дощу припинити змагання, але погода дозволила нам завершити етап вчасно і лише після цього була злива з грозою.
До протоколів вже не підхожу, рахують та зводять результати Копчак Сергій та Роман Марущенко. Нагородження призерів, спонсорські подарунки для всіх учасників, нагорода Ферцаку Антону за «біг фіш», мені за «фартове 13 місце». Всім учасникам подарунки від спонсорів, загальне фото та пора до дому!
Вважаю, що змагання в цілому пройшли нормально а в плані спортивного азарту, злості на себе та можливістю спостереження за провідними спортсменами України так взагалі супер!!! Ну якщо Черпаку Олександру заканало треті змагання поспіль, то призові місця для Шевченко Назара та Редчука Максима – це прояв не тільки справжньої майстерності але ще і сталевих нервів !!! Перемога в командному заліку справедливо дісталась львівській команді «Upstream» (наш лідер Денис виступав з температурою 38, Сергій взагалі фідеріст, а я був заклопотаний на організаційних питаннях – імовірно ми просто її більше ніж інші заслуговували), і хоча після 2-го етапу наша команда йшла третьою, в останньому етапі ми виклались майже на 100 відсотків, та піднялись на 1 сходинку!!!
Впевнений, що всі учасники зробили певні висновки (снасті, екіпіровка, тактика, техніка і т.і.) на майбутні змагання та вже більша кількість учасників дадуть справжній бій лідерам !!!
Востаннє редагувалось кочевник в 22.05.2012 02:11 pm, всього редагувалось 1 раз.

кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 452

» 22.05.2012 01:49 pm

Напишу трохи від себе.
Спершу хочу подякувати організаторам та спонсорам за чудові, цікаві і надзвичайно напружені змагання.
Особлива подяка керівнику спінігового напрямку ЛОФРС Кості Пономаренку. Організувати такі масштабні змагання, заручитись такою значною спонсорською підтримкою та визначитись з водоймою в умовах серйозного морального пресингу з усіх боків - це, можна сказати, подвиг.
Самі змагання, з одного боку, трохи розчарували, оскільки цілились на цю водойму з розрахунку на більш-менш пристойний розмір риби, але не так сталося і змагання пройшли традиційно в погоні за нано-окунем. З іншого боку, для мене ці змагання були найцікавішими з усіх, на яких бував. Вперше я відчув, що хоч трохи розумію що робити, куди бігти і як підходити до процесу ловлі в таких складних умовах, можу проаналізувати помилки і зробити хоча б частково правильні висновки.
Ну а далі по порядку.
Перший етап, зона В, стартовий сектор недалеко перед будкою.
Традиційно(хоча щось треба робити з тою традицією :) ) змагання для мене починаються з коломийки по зацепах, обривах, розпутуванню, перев"язуванню. Десь після десятка забросів зацеп за плиту, відбити приманку не виходить, щоб не тратити час - рву. При обриві шнур відстрілює так, що намотується гордієвим вузлом на вершинку. Про себе матерюсь, вчиняю як Македонськи - "розрубую" вузол, щоб не бавитись в розпутування. Перев"язуюсь, перший заброс - відстріл. "Твою ж м...ть! :twisted: " думаю знов таки про себе... Нерви починають похитуватись, майже тремтячими руками перев"язуюсь, але в спішці допускаю помилку і кілька разів вузол просто розв"язується. Нецензурна лексика в голові гримить громом. А час то біжить.
Збираю всю волю в кулак, таки перев"зуюсь успішно. Роблю кілька закидів - пусто. По картині навколо розумію, що в уловах піпісочний окунь, зосереджений в основному в секторах за будкою і місць там не густо, і ловлять його явно не з дальняка... Ставлю найменшу наявну мормиху.Звіряю годинник, до фінішу першого рестарту лічені хвилини. Але вибору нема, біжу стометрівку за будку, стаю в перший вільний сектор. Заброс, проводка і майже в ногах сідає окунець грам 30. Практично вишвирюю його на берег, полегшено видихаю і чую фінішний гудок. Наступні сектори в мене у цій же ділянці, заспокоююсь, перекурюю.
В другому рестарті за рахунок активної біготні таким же способом наковирюю 4 окунці смішного розміру, але результат є і розуміння ситуації також приходить. В перерві переговорююсь з Сергієм Князєвим, в нього також 5 хвостів за 2 години, але вага побільше мого.
В третьму старті в стартовому секторі майже одного за одним беру 5 окунців. Бойовий дух зашкалює. Бачу більшість побігла на початок зони. Вирішую за всіма не гнатись і перевіряю другу половину секторів. Доходжу до кінця, сектори 44 і 45 - вільні. Стаю в 45, так як в попередньому старті взяв там 2 хвости. Але ловлю одного йоржика і все. І тут бачу свій прокол: в 44 сектор підбігає спотрстмен і бере 2 хвости... Так і закінчився етап. В перерві дізнаюсь, що обійшов кількох іменитих спотрсменів. Отут то я і розслабився... :?
В другому етапі кілька краснопірок і 0. Окуня під ногами вже нема, на дальняку зацепи на кожній проводці. Пристосуватись так і не зміг... :(
Настрій нижче плінтуса, втомлений спекою повзу до машини. Напарник розказує, що в зоні С, куди мені йти на третій етап, дно чистіше і окуня треба шукати на дальняку. Шаманю з приманкою, відпочиваю і з установкою будь що відійти від нулю неспішно йду в зону.
В стартовому секторі з другого забросу беру окунька 11гр і заробляю ще одну клюваку. На душі потеплішало, а надворі взагалі сауна... Знаю, що окуня більше вкінці зони, але туди після стартового сигналу вже промарширувала ватага спортсменів з епрших секторів. Всетаки знаходжу вільний сектор, але результату це не приносить.
Далі стартові сектори в мене в першій половині зони, тому в рибну ділянку точно не попадаю. Вирішую пробити вільні сектори на початку, всетаки там майже безлюдно, може який окунець поголодається... Всередині другого старту на плиті вішається окунятко 6гр. Вирішую перебудуватись на облов ближньої дистанції. Результату це не принесло.
Після фінішного сигналу майже біжу до машини і встигаю скластись до зливи.
Через форс-мажор змушені були поїхати до нагородження.

Вітання переможцям і призерам, щира подяка всім спортсменам за цікаву та напружену боротьбу.
До зустрічей в протоколах :D

Fishkeen

Повідомлення: 703

» 22.05.2012 04:03 pm

Пройшли змагання-вимушений дати оцінку.Маємо щастя що спінінг очолює Костя.Настільки відповідальна,тримаюча все під контролем людина,що навіть після змагань мене нагрузила якимось ящиком,щоб до машини доніс :) Біля нього зібралась класна команда,біля нього збираються спонсори і партнери.Все крутиться навколо нього і він цим спокійно оперує.
Суддівський корпус-тут вже традиційно.Якщо КСІ головний-то ні про що вже не переживаю.І за своїх суддів вже не переживаю також.От якось біля нього все завжди в порядку.Чи то енергетика в нього така...я-тут,там,що,де все добре?? і ще по 50 м. в обидві сторони,а він-дивиться на ці всі двіжи і спокійний як удав. :)
Спонсори і партнери-вам особлива подяка за те що ви не відвертаєтесь від загальної справи.Адже ви і ми це основа і похіда.Один без одного ми не ціле.Неважно які призи,яка їх к-сть чи якість,важливо що ви не пропадаєте.А найприємніше те,що призики то стають все грошовитішими і потрібнішими (це в мене споживач проснувся).
Змагання супер,к-сть і якість йдуть поряд.
Про свій виступ-мене постійно окуповували Рівно,Волинь і ЗК :) Але власне Міхненко і Щевич дав мені підказку по вибору приманки.Вони валили на їстівну з дальняка,і середні дистанції.Стояли ми майже завжди в сусідніх секторах.Я зробив висновок, що в роботі з їстівною я ще лопух,отже треба ставити свій улюблений ,обгризений 3/4 ,на 1,2 мормиху і технікою "а-ля алкаш зранку" видурювати цього мікроба.Саша Вільгуцький також тільки на 3/4 висмикував,але тряска в нього поспокійніша :D Мав все-і тички на цунакіші,і зріз на вибросі,і удари на падінні,і видрочку з-під плити,і 9 грам і 80 :) А.найголовніше.що почав розуміти що треба робити на змаганнях,до кого прилипати,від кого йти і чим біля них ловити.
Висновки по змаганням зробив,деякі питання на майбутнє ми будемо обговорювати після завершення нашого сезону на зборах спінінга.В ,основному,це місце і час майбутніх берегових.
Всім задоволений,все супер!

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2206

» 22.05.2012 04:58 pm

Подивився протоколи, цікава статистика, як треба мені постійно потрапляти в самі нерибні зони? Жереб тягнув сам, тому грішити не має на кого С-А-В. Зона С - перший етап 4 нулі (більше нулів лише в зоні А- 5), другій етап зона А – 11 нулів (в інших зонах 4 та 9), третій етап зона В – в зоні 12 нулів :shock: (в інших зонах 6 та 7 нулів).

кочевник

Повідомлення: 452

» 23.05.2012 01:24 pm

Чиркану от себя немного....Напишу росiйською щоб передати думку докладнiше...
Эпопея Львовского "фитнеса" для меня длилась почти 14 дней(открывали новый магазин и работали как чумовые по 12 часов в день без выходных) после этого поехал с Ромычем на Жуков (Я же заявился да и пацанов нельзя подводить). Шмотки мои рыболовные собирали в Киеве всем миром по звонку. Я приехал на водоем без снастей в джинсах и туфлях ну и конечно кепочка LUCKY. Виноградова и компанию дождались к вечеру, за это время успели обойти и посмотреть водоем, зарегистрировать всех своих заочно и провести жеребьевку. Познакомились с народом,чуть информации. Вечернюю эпопею описывать не буду - Я пошел спать как можно быстрее, а то Виноградыч храпит жестко...
Утром подъем и в бой. Зона А. По составу зоны бегаю вместе с Марущенко, Щевичем и другими крошителями мелочи. Короче окунь был расшифрован в среднем слое воды на дистанции короткого 6-7 метрового заброса в ложбинах за первой полосой травы. Вес монтажа в 2 грама это уже "якорь", все ловят в грам и меньше. Ловлю бонус на 100 гр. и еще 4-х мелких - общиий вес 168 гр - повторяется Хотяновская эпопея. В первом туре вошел в десятку по зоне. Результат средний.
Второй тур. Зона В - Короче протупил - слишком много перемещений и зараза пух. Баранка
На третий тур перемотался на флюр от вариваса 0,12 и был таков. Пух уже не досаждал. В начале расшифровал окуня в краю зоны на 22гр., а потом доловил гиганта в 4гр.. в итоге 12 в зоне и в середине турнирной таблицы в личке.
За 13 место Косте ушел мой "горячий" INVENTO и энергия рыболовной школы Киевской Областной.
Все остальное видно в протоколах.
С ув. Виктор Цыбра

tzerberv78

Повідомлення: 29

» 24.05.2012 12:04 pm

Постійно слідкував за темою реєстрації на дані змагання і в один момент, побачивши кількість зареєстрованих учасників, виникло бажання поїхати попереймати трошки досвід від іменитих спортсменів-спінінгістів, не учасником, а просто поспостерігати, змагання наразі це не моє, хоча добре розумію, що в цьому є багато позитивних моментів - це й дух змагань, і постійний адреналін та й прагненя перемоги багато чого означає. Трішки подумавши, вирішив запропонувати Кості свої послуги в якості судді. Моя кандидатура була схвалено. І от, в день змагань о 2-00 ночі мене підібрав ще один суддя змагань Саша Міловський (йому велике спасибі за доставку туди й назад). По дорозі підібрали ще Сергія та ще одного суддю Івана і потихеньку вирушили в напрямку Жукова. Дорога промайнула швидко й без ексцесів, лише трішки блуканули за Бережанами. на озеро прибули вчасно. біля озера зустріли учасників, які проводили останню передбоєву підготовку. Вирушаємо в напрямку будки суддів, де вже перебували судді із Тернополя. Прослуховуємо вступний суддівський інструктаж від головного судді, вияснюємо основні нюанси. Потрошки підгодять учасники змагань. скажу чесно - такого "лісу" різноманітних спінінгів я ще не бачив :D . Після реєстрації усіх учасників та їх розподілу по зонах, вирушаємо в свою зону. На початку зони провели жеребкування учасників по рестартах і, зачекавши поки учасники розійшлись по своїх місцях, займаю бойовий пост, так щоб добре проглядати учасників, і теж чекаю сигналу старту з думками, що мені сьоодні прийдеться добряче побігати. Через деякий час прозвучав довгоочікуваний і у воду полетіли найрізноманітніші приманки. От, думаю, зараз піде кльов крупного окуня та ще більшої щуки. Та не так сталось, як мені гадалось. Учасники потрошки висмикували окунів, щоправда не тих розмірів, на які я сподівався. Час-від-часу учасники міняли місця ловлі, то ж мені доводилось зважувати рибу, але це мені навіть подобалось, бо стояти на місці й скучати якось не зовсім приємно.

Ранок, туман. Учасники в очікуванні старту
GCc5CG_YaWw.jpg

NQbbXyZeLts.jpg

n-WNp9MzRzI.jpg

В процесі підготовки
Gz1QuhtWKsA.jpg

Довгоочікуваний старт
ZvnkP-dkONo.jpg

Стаю поруч із Назаром Шевченком і собі тихенько підглядую техніку ловлі. Як виявилось згодом, стояв я поруч із майбутнім призером змагань. Чи то я такий фартовий :oops: , але швидше за все досвід молодого спортсмена. Час-від-часу важу рибу іншим спортсменам, бігаючи по зоні і розминаючи ноги. І думаю, а що ж думаю - де той крупний окунь?). Перший рестарт, зміна секторів. Другий рестарт, третій. перший етап пройшов у виковирюванні мілкого окуня з недалекої дистанції. принаймні з могу боку це виглядало так. Комусь це вдавалось краще, комусь гірше. Але в першому етапі з нулями було значно менше учасників, ніж в інших.

Ляпота :D
e0jj_IBfmtk.jpg

Попри слідкування за учасниками отримував непередаване задоволення відд споглядання навколишніх красот. Та що тут казати, сонечко світить, штиль, пташки співають. Краса та й годі. От так поступово й дійшов до закінчення перший етап змагань. Зачекавши екіпаж нашої машини, вирушаємо трішки перекусити. Бігати з пустим шлунком, це якось так не вельме додає задоволення :D

Жабка, яка наквакала грозу
-LKOtWOdF1U.jpg

В процесі перекусу, Іван помічає на паркані жабку-квакшу. пригледівшись до неї, роблю прогноз, що жабка квакає на дощ. Як виявилось я, на жаль, був правий. Перекусивши та набравшись сил, переходимо в зону С. На початку зони знову проводимо жеребкування рестартів, ділимо між суддями "зони відповідальності" і після сигналу старту приступаємо до виконання свої суддівських обов'язків.

Пригріло добряче :)
a34ZAvVp7zw.jpg

Другий тур, зважаючи на те, що сонечко добряче пригріло, був для мене найважчим. Бігати під палючим сонцем не так приємно як по холодку. Радувало, що догадався перевдягнутись.
По зоні літав пух, який забивав учасникам шнури, ускладнюючи і так не легку процедуру ловлі окуня. та що казати, середній розмір окуня в моїй частині зони коливався в районі 15 грам, а 25 грам це вже був крупняк :D .
І саме в цьому етапі було найбільше спортсемнів із нулями. Тим не менше, три рестарти промайнули майже непомітно, і після другого туру всіх чекала смачнюча уха. За неї дякую, значно підкріпила мої сили.
за час перерви спортсмени попереглядали тактику ловлі, радячись із співкомандниками, і з новим "зарядом" вийшли на останній, вирішальний етап.

IMo7hJP-ds8.jpg

E0kQSIZiOdo.jpg

Ривака бачиш? :wink: А він є (с)
XAO9kvPn5CU.jpg

На останній етап, нашій трійці суддів знову випала зона С. Стаю на її початку. Старт. Учасники роблять по закиду і поступово починають від мене втікати :D в інший кінець зони. І то так швиденько, що моя частина зони поступово опустіла. Постояв трошки, посидів. Відчуваю, що починаю засинати. тому міняюсь із судею з краю зони С - бігаючи не заснеш. Саме й так і було. основні баталії точились в кінці зони С і учасники час-від-часу висмикували окунців, не даючи мені заснути :D

На позиції
pKyuLT7oN6k.jpg

Хочу таку кепку :roll:
hl5R00DM9Do.jpg

Кульбабки
h-Jm6MWmOvQ.jpg

uJa1VwH60oU.jpg

Частково секретна приманка
ScLt4U-A9oA.jpg

Кінець зони С
pE-vlHx8kIg.jpg

Починає хмаритись
fq9rhC3HTRk.jpg

Після першого рестарту третього етапу небо починає активно затягувати хмарами. Добре, що був готовий, то ж діставши дощовик, продовжую свою роботу по зважуванні.

8l9q_56kcLs.jpg

Остання фотка перед грозою. Фінальний акорд
RgJXWCSU1yg.jpg

Поступово небо повністю затягнуло хмарами, піднявся вітерець, але тим не менше змагання закінчились до дощу і по встановленому розкладу. Після сигналу закінчення змагань, учасники вирушили в напрямку машин, а я потихеньку почав збирати пропорці-обмежувачі секторів. Дійшовши до середини зони С, підняв голову в гору і :o , швиденько запакувався в дощовик, протоколи сховав за пазуху :) та й іду собі в напрямку будки сторожів.. хех.. Не дойшов...так ливануло. Але тим не менше, протоколи свої здав)).
Потрошки дощик вщух, хоча й покрапував. Підрахували результати, нагородили переможців і з відчуттєм приємної втоми вирушили додому.
Загалом, резюмуючи свою участь в даних змаганнях в якості судді, напишу наступне - свою ціль я виконав: і суддею побув, і попідглядував багато нового і цікавого в більш досвідчених колег по діагнозу. Є куди рости, і є що засвоювати. За цей момент хочу подякувати Всім учасникам. Я залишився хоч і надзвичайно втомлений, але не менш надзвичайно задоволений :D

Дякую організатором, спонсорам, суддям-колегам та звичайно ж всім учасникам за таке рибальське свято :wink:
Молодці.

П.С. Вибачаюсь за багато букв. Люблю пописати)

v'JurOK

Повідомлення: 401

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей