Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

Звіти зі змагань які проводять львівські риболови чи в яких вони брали участь

Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 30.10.2011 08:34 pm

ГАМАЛІЇВСЬКИЙ ХИЖАК

Зображення

Організатор:
Львівська обласна Федерація риболовного спорту (ЛоФРС)

Информаційна підтримка:
Львівський Клуб активного відпочинку (ЛКАВ)

Місце проведення: Водойма "ГАМАЛІЇВКА"
Зображення

Спонсор: - Мережа магазинів "Хата рибака"
Зображення

Учасники:
1.jpg
67
2.jpg
ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ
3.jpg
Team Flagman-Lvov
4.jpg
ЛІРОЛ
5.jpg
Сусіди
6.jpg
Рибальська вдача
7.jpg
Аctive.lviv
8.jpg
Рибак
9.jpg
ТРГО- 2
10.jpg
Lemberg
11.jpg
MARK UL
12.jpg
Ріттер- захід
13.jpg
Upstream
14.jpg
ТРГО-1


Організатори та судді змагання:
1.jpg
Костянтин
2.jpg
Роман
3.jpg
Олексій
4.jpg
Романович
5.jpg
Володимир

Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 789
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 30.10.2011 10:35 pm

Зображення

Бабине літо – це теплий відгомін спекотного літа, і можливість скористатися осінніми теплими днями на повну потужність. Саме так, сьогодні, 30 жовтня 2011 р і вирішили зробити рибаки. Озброєні спінінгами і човнами, вони згуртувалися у команди та приїхали на водойму у с. Гамаліївка, щоб позмагатися між собою у майстерності та фартовості у котрий раз.

11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg


О 6-ій ранку, коли всі 14 команд прибули на місце, організатори змагань приступили до реєстрації учасників, під час якої кожному спортсмену було вручено наспинний номер згідно списку, та пам’ятний значок про сьогоднішні змагання.

21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg


По закінченню реєстрації, урочисту церемонію відкриття та підняття Прапору України і Прапору Львівсьої обласної федерації риболовного спорту, доручили провести багаторазовому переможцю спінінгових змагань різного масштабу – Вільгуцькому Олександру.
Коли прапори були підняті, головний суддя іще раз нагадав правила і відповідальність за їх порушення,та відправив всіх на підготовку спорядження та спуску човнів на воду.
О 6.55 судді перевірили човни на наявність заборонених об’єктів та дозволили спуск на воду. А о 7.00 команди почули довгоочікувану команду «СТАРТ!», після якої спінінгісти енергійно налягли на весла та кермо електродвигунів, випереджаючи один одного, щоб зайняти найвигідніше місце для лову. Так як нововведеннями цих змагань стали не найбільша кількість зловленої риби, а найбільша риба в складі 20 хвостів, які обирав спортсмен, та ще + й номінація «Big Fish», то спінінгісти морально налаштувалися на ловлю не тільки окуня, а й іще велетенської щуки.

31.jpg
32.jpg
33.jpg
34.jpg


А так як всі знають, що думки матеріалізуються, то думали і бажали зловити як можна більше трофейної рибки. Проте, осінній морозний ранок не дозволив одразу втілити мрію в реальність, і попсув плани спортсменам в перші 2 години змагань. Але в другій половині, коли зійшло сонце, та трохи пригріло верхній шар води, хижак активізувався та вирішив поснідати, не підозрюючи, що йому замість апетитної рибки, підсунули смачненький їстівний силікон замаскований під малька. І в цю пастку потрапило декілька величеньких досвідчених окунів та щук, та багато маленьких окунців. Ну і не обійшлося без пригод – у однієї із команд майже наприкінці турніру, утворилась тріщина у шві човна, яка поставила під загрозу можливість продовжувати змагання.
На такій оптимістичній ноті, об 11 ранку завершився перший етап змагань.

41.jpg
42.jpg
43.jpg
44.jpg


По прибуттю всіх човнів на берег, судді розпочали контрольне зважування зловленої риби та вимірювання щуки, розмір якої повинен бути не менше 40 см (знижка на сантиметри надається з урахуванням специфіки даної водойми).

51.jpg
52.jpg
54.jpg
53.jpg


Поки судді рахували рибу та бали, спінінгісти обступили головного шеф-повара всіх змагань – Романича, та чемно чекали своєї порції смачної традиційної юшки, яка своїм ароматом притягувала всіх присутніх рибаків та спортсменів. Уха якраз вдало відновила сили, та нормалізувала теплорегуляцію організму після довготривалого перебування на воді.

61.jpg
62.jpg
63.jpg
64.jpg


Та довго насолоджуватися перервою не довелося, так як час відпочинку скоротили на 15 хвилин, і вже о 12.10 судді знову перевірили човни на наявність заборонених предметів та залищків улову у першому етапі, і о 12.15 пролунала команда розпочинати ІІ етап змагань.
За час перерви, азарт у спортсменів тільки підвищився, і вони почали реалізовувати всі свої потаємні плани по вилову щуки. А команда, яка ледь не потонула у першому турі, знову отримала реальний шанс на перемогу, завдяки колегам, які любязно позичили човен.
Застосовували все, що дозволено: силікон їстівний і не дуже, воблери, блесну та інші приманки, які приваблювали щуку. І важка праця не пройшла дарма: учасники почали ловити щук не менше 40 см, та був навіть 400грамовий окунь. Якраз активність риби припала на вечірній кльов(за літнім часом), і хто фартовіший і зайняв правильну територію, той не залишився без улову. А на прикінці змагань, одним із учасників був пійманий трофей – щука понад 3 кг. Шкода, що одній команді не вдалося добитися бажаного результату, і не подолавши нульової позначки, учасники першими вирушили до берегу.

71.jpg
72.jpg
73.jpg
74.jpg


З такими різними, хорошими і не дуже результатами, команди о 16.15 завершили боротьбу за перемогу, і вирушили до берегу.
Завдяки нововведенню з обмеженням кількості найбільших хвостів до 20, значно спростилась процедура зважування, та зменшилась кількість виловленої маленької рибини. Поки зважували рибу, та рахували результати, учасники потихеньку сушили весла та човни, змотували спінінги та підглядали в суддівські протоколи, гублячись в здогадах : хто ж переможець?

75.jpg


Зображення

А ось і відповідь. Переможцями сьогоднішніх змагань стали:

1.jpg
1-ше місце
2.jpg
2-е місце
3.jpg
3-тє місце
4.jpg
Big Fish


1-ше місце - команда "Ріттер- захід" - Пономаренко Костянтин, Підгірний Олег, - вибороли золоту медаль, Кубок , диплом і цінний приз від спонсора змагань – сумка спінінгіста.
2-е місце - команда ТРГО-2 - Кіцак Віталій, Ангел Руслан - нагороджені срібною медаллю, дипломом, та цінними призами від спонсора змагань- кейси для рибалки.
3-тє місце - команда "Lemberg" - Гіжовський Володимир, Цап Ігор - здобули бронзову медаль, диплом та приз від спонсора змагань – набір приманок для рибалки.
Кубок в номінації «Big Fish» здобув Гладкий Роман, завдяки трофейній щуці на 3 кг.
Переможцям змагань були вручені іменні дипломи згідно зайнятих місць та оголошена подяка за участь у турнірі.

Дякуємо всім, хто приїхав на змагання, а також гостям, за їхнє непереборне бажання підтримувати свої вміння в належній формі та складати сильну та здорову конкуренцію своїм колегам!
Бажаємо Вам спортивних успіхів та міцного здоров’я !
До нових зустрічей!


5.jpg
IMG_1105.jpg


Аватар користувача
Преса
 
Повідомлення: 789
З нами з: 21.04.2007 03:58 pm
Звідки: Львівський клуб активного відпочинку

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 30.10.2011 10:58 pm

Від імені трго-1,2 дякую організаторам за змагання,все було супер,нові правила(20 окунів)супер,повару за смачну юшку(судакова :) )і звичайно всім
спортсменам за повагу і розуміння.
до зустрічі на воді :f1:
наперед дякую пресі за звіт і фотки

patriot3163
 
Повідомлення: 3
З нами з: 05.09.2011 12:16 am

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 31.10.2011 12:18 pm

Мне интересно почитать коментарии от победителей. На что и каким способом ловили?
А так же коментарии команды "Сусиди", которые не словили ни хвоста. :( На что делали ставку в наживке?

Аватар користувача
Boockatik
 
Повідомлення: 122
З нами з: 02.04.2007 05:52 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 31.10.2011 01:17 pm

Враховуючи основні аргументи рибалок (що поки що не приймають участь у наших спортивних змаганнях з лову хижої риби з човну) - «ми не хочемо ловити дрібну рибу на швидкість», «знов виграють мормишатники» і т.д., з метою збільшення кількості учасників за рахунок «новачків» та «трофейщіків- тихушників», ми вирішили провести ВПЕРШЕ наші човникові змагання саме по НОВИМ правилам – до заліку приймалось ЛИШЕ 20 окунів та необмежена кількість щуки (але від 40 см і вище). Крім того, наша спортивна водойма Гамаліївка та ще і «щучий сезон» давали сподівання на нормальні трофейні :huge улови!!!
Насамперед, хочу ПОДЯКУВАТИ :appl всім, хто витрачав свій вільний час та фінанси для того, щоб наш Перший Кубок Львівської обласної федерації риболовного спорту відбувся, а саме:
ЛКП «Львівтеплоенерго» - за чудову водойму та надання можливості для проведення нашого змагання;
Мережі рибальських магазинів «Хата рибака» - за спонсорство турніру – гарні призи для переможців;
Риваку Олегу – за домовленість щодо водойми та іншу організаційну допомогу;
Суддям (Олексію та Роману) – за об’єктивне та оперативне суддівство;
Вові та Тані – за гарні фото та гарний звіт;
Романичу – за традиційно смачну та вчасну юшку для всіх учасників;
Олегу Підгірному за виготовлення буїв, Володі Зарумі – за їх установку, Сергію Князєву – за виготовлення пам’ятних значків
Всім спортсменам – за запеклу боротьбу, гарне спілкування, коректну поведінку та збереження інтриги до останнього зважування!!!

Особливо хочу подякувати напарнику по нашій команді «Ріттер – Захід» Олегу Підгірному, якій не тільки одноосібно веслував весь час змагання, добре ловив рибу, а головне своєю впевненістю на не зворушливістю на протязі всього змагання, вдало компенсував мою знервованість (на початку 1 етапу) та мою надмірну поспішність.
Ще раз переконався, що організовувати змагання (пошук спонсорів, суддів, протоколи,човни, розбивка зон, нагороди, номери, ваги, банери, харчування і т.і.) та одночасно брати в них активну участь, це надзвичайно проблематично. На своєму прикладі, в човен на перший етап я вскочив останній з учасників, підготуватись як слід не встиг. Тому, не встиг взяти робочий флюрік, сигарети, мобільний телефон, добре, що хоч снасті закинув в човна, але збирати їх прийшлось вже під час етапу.
Щодо спортивної частини, за тиждень до змагання нам (команді «Ріттер- Захід») вдалось побувати на тренуванні на Гамаліївці саме з човна. За результатами тренування встановили, що риба (окунь 40-70 грм) була дуже прошена а щучка взагалі була піймана лише одна – і та на 100 грм :? ., але головне, що ми більш - менш визначили тактику пошуку риби та стратегію на змагання. Власне, на цьому отриманому досвіді і спробували провести змагання. З старту, всі починають веслувати на колишні (літні) робочі точки – до вхідного каналу, а ми встаємо неподалік від табору і починаємо закриватись окунцем (окунь дрібний), але Олег бере залікову щучку (переміряли довжину - 50 см 8) ), я нервую та відстаю в темпі від Олега, але маю один схід також залікової щучки – потримав секунд 10, але вона нормально «не пробилась» - зійшла :( . Потрохи продовжуємо закриватись окунцем, але вирішаємо переміщатись в напрямку «спаду» (шукати більшого за розміром окунця) – але цей район лову для себе запам’ятали (може ще і пригодиться :wink: ). На інших точках ми лише половлювали несерійного дрібного окунця, і лише на одній точці (десь хвилин за 30 до фінішу) потрапили на трохи більших окунців (почали сортування двадцятки). Точка в цілому перспективна, (поруч ловить «Aсtiv.lviv») я спочатку маю щучу покльовку (але вона лише зрізає хвіст приманки :evil: ), за пару хвилин на «Фінезу 732 -S» і флюр 0,16 сідає щука, яка після декількох надзвичайно адреналінових хвилин :f1: таки опиняється у підсаку. В мене, лише після цієї щуки піднімається настрій та відновлюється віра в себе. Ми ще не знаємо як відловились інші, але розраховуємо, що дві залікові щуки + двадцятка окунців – це вже не погано. Фініш, так і є - на зважуванні першого етапу ми єдині з двома щуками та перші в заліку. Крім того, наша щука на 1,7 кг – «Big Fish» першого етапу. Судді зважують та рахують швидко, юшка вчасно готова, тому всі вже поїли і за загальною згодою учасників – починаємо раніше другій етап. Традиційно, для мене 2-й етап на всіх човникових змаганнях гірший за перший, тому завдання на цей етап – «не впасти» :oops: . Початок, такий саме як і в першому етапі, але спочатку у Олега щука після 10 секунд боротьби ріже шнур :twisted: , потім ще одна робить те саме :twisted: , потім знов у Олега одна щука виходить за спійманим окунцем, в мене лише щучий зріз хвосту :evil: . Час йде, і хоча окунцями ми закрились давно, але без щуки попасти в призи не має жодних шансів. Змінюємо точки, але щуки в нас не має, за 30 хвилин до фінішу (встаємо на «свою точку» з першого етапу , знов неподалік від фартової для нас команди «Aсtiv.lviv»). Хвилин за 15 до фінішу :!: таки умовляю одну щучку, ще при виважуванні бачу, що щучка «на грані» заліку. Тому уважно замірюю – є 40 см, переміряю ще раз - точно 40 см, УРА – ми з щукою!!! :!: Фініш. На зважування не їду, бо треба займатись організаторськими справами – підготувати нагородження команд і т.і. Судді знову швидко зважили та звели протокол етапу, а вже потім і всього змагання. Потім було нагородження, призи, фото, збори, «проставляння» за перемогу і т.і.
Як на мене, то наші сподівання на видовищну трофейну спортивну рибалку цілком виправдались! :super Власне, нові правила змушували спортсменів впиратись в щучих трофеїв а не в пошук «кулеметних окуневих точок», в наслідок чого - наші учасники на зважування привезли досить пристойні :huge екземпляри щук. Так, були спіймані щуки на 3, 038 кг, на 1, 976 кг, на 1, 760 кг, 1,426 кг, 1,268 кг і близько 10 щук до 1 кг, крім того було спіймано і пару пристойних окунів – найстарший на 436 грм. Крім того, що не менш важливо - майже вся спіймана риба повернулась живою назад до водойми!!! :fish Тепер проведення ВСІХ наших човникових змагань буде саме за такими правилами – думаю мене підтримають всі наші учасники та спортсмени!
До зустрічей на водоймах!!! Всім - ні хвосту ні луски!!!
Востаннє редагувалось кочевник в 06.11.2011 07:55 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 452
З нами з: 23.04.2008 03:02 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 31.10.2011 02:10 pm

Хочу сказать большое спасибо Косте, как ответственному по спиннинговому направлению и всем кто ему помогает!
Соревнования проходят очень интересно, безупречно в подходе организации, подсчёту результатов, поиску спонсоров..... Молодцы!

Держать марку! :appl

Аватар користувача
Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 3276
З нами з: 13.01.2007 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 31.10.2011 04:22 pm

Вітаю усіх учасників з чудовим святом :f1:
Переможців та призерів з нагородами.
Молодці так тримати. :D

Аватар користувача
bayda
 
Повідомлення: 19
З нами з: 31.01.2011 03:30 pm

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 31.10.2011 08:05 pm

Невеличкий звіт напишу і я. Ранок зустрів нас на воді обмерзанням кілець, що не завадило Сергію на перших проводках взяти щупачка. Проте побачивши його розміри, Сергій "струсив" його не виймаючи з води, щоб не мочити в льодяній воді руки. Піднялось сонце, розвіявся туман і окунь своїми покльовками запевнив нас, що з кількістю він не підведе. З якістю було гірше-стограмові матроси попадались рідко. Час від часу я брав щучий спінінг і обкидував периметри довкола човна при кожній зміні місця. Був лише один "смик", але не засікся. У Сергія зрізало джигу і за пару хвилин в мене відверто щучий смик на дропшот. Виймаю-приманка ціла, флюрік теж :?: Вже вдома мені прийшла в голову одна версія, перевірив її: так і є-на грузилі сліди щучих зубів.
А потім ми почули легеньке шипіння по лівому борту... Перезирнулись:
-дотягнемо?
-дотягнемо, ловим далі.
а шипіння все голосніше і голосніше. Перегинаюсь через борт і бачу, що наш човен розійшовся по шву. Терміново ставлю латку, знімаємось з якоря і на всіх парах до берега. Сергій помпує, я керую до берега і телефоную суддям, щоб дали дозвіл причалити і здати улов згідно регламенту. Добре, що на той момент два десятки окунів в нас вже було, що дало змогу стати дев'ятими в етапі. Але нічого б нам це не дало, якби не допомога хлопців з Team Flagman-Lvov, які виручили нас з човном, який призначався для судді Олексія. Він з розумінням віднісся до нашої проблеми і надав його у наше користування на другий тур. Виручили, за що вам ВЕЛИКЕ дякую! :hi
На другий етап Сергій взяв окуня на себе, а я впирався в щуку, тому що було зрозуміло, що без неї на серйозний результат сподіватись марно. Та як завжди це буває на змаганнях, у другому турі щука не хтіла :D . Тому мій внесок у результат другого туру-менше десятка окунів, з яких до топ-двадцятки :D увійшло два-три. Все решта-заслуга Сергія. Дуже виручив нас окунець на 250-300 грам. Одним словом-нові правила дуже цікаві, стимулюють до постійного пошуку "крупняка" протягом зманань, застосування різних тактик та вдосконалення щучої ловлі.
Окрема подяка всім причетним до організації. :super

Аватар користувача
oleh
 
Повідомлення: 814
З нами з: 11.09.2008 04:58 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 01.11.2011 01:20 pm

Тепер і я попробую написати пару слів про наші змагання.
Організація - СУПЕР!!! Костя, респект і уважуха :go :go :go :go :go :go . Всім учасникам привіт і велике дякую за боротьбу, за набутий досвід та підказки. Ці змагання були для нашої команди лише другі, а невеликий прогрес я вже помітив.
Як відомо - рибалка починається зі зборів, і в нас це правило не було виключенням. Проте, на відміну від попередніх змагань, наші збори не були такими хаотичними, а більш виваженими і спокійними. Перемогу за мету собі ми не ставили (замало досвіду та немає знання водойми), адже в грі ми зовсім недавно і правильно ловити мікроджигом лише вчимось.
Сподобалась атмосфера змагань. Приємно було без всіляких "заморочок" поспілкуватись із браттями по крові, не зважаючи на те, що буквально через кілька хвилин ми опинимось в різних човнах і між нами виникне спортивна боротьба під час якої необхідно вирватись вперед, щоб зайняти стратегічну точку, знайти рибу, підібрати робочу приманку. Та навіть після сигналу про початок змагань, коли усі відчайдушно навалились на весла, всеодно продовжували перекидатись жартами з човна в човен.
Набравши крейсерську швидкість (Дімон – ти монстр, обганяв мотори) ми рванули на першу точку, яка потішила нас кількома матросиками, але їх розмір був не дуже пристойний. Піднявши якір ми рушили шукати горбуликів, проте наші пошуки були не дуже вдалими і на закінчення першого туру ми навіть не назбирали 20 хвостів. Була виловлена одна зубаста, але після замірів довжини була втоплена.
Романович !!! Ти реально потішив наше братство гарною юшкою. Чи то юшка була така смачна, чи то я такий голодний, бо так обпік язика, що до тепер він не відчуває смаку.
Стартував другий етап і ми з Дімоном рушили на пошуки рибальського щастя. В цьому етапі ми все-таки змогли підібрати ключик до окушка і все стало на свої місця- ми ловили рибу і отримували від цього задоволення. Спостерігаючи за іншими екіпажами пробували аналізувати їхні дії, порівнювати їх зі своїми.
По завершенню зважування ми, нажаль пасем задніх, але перемога – це не головне (усе попереду), головне це досвід, висновки і розуміння своїх помилок, яки ми вже не припустимось.
Офіційне завершення змагань і всі по коням. Дома кохана чекає звіт про змагання, чекає мене з результатами…
P.S.
Величезне спасибі організаторам, суддям, повару, учасникам, всім хто був задіяний та приймав участь.
Окреме дякую керівництву за допомогу, Дімону, який веслував весь час, хлопцям з команди Роману та Сергію, коханій за підтримку...
Всім решта - до зустрічи на воді.

Аватар користувача
Jekovskiy
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 134
З нами з: 07.12.2010 05:55 pm

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 01.11.2011 04:06 pm

Всім дякую за теплі слова в мою адресу, але хотілось би побачити більше відгуків та звітів про змагання від команд- учасників, може щось не сподобалось в організаційному чи спортивному плані? Крім того, може в когось е ще фото?

Аватар користувача
кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 452
З нами з: 23.04.2008 03:02 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 01.11.2011 04:32 pm

Я вважаю, що усі залишились задоволені. Тільки в мене залишив осад на душі один нюанс. Незнаю, як кому, а мені дуже не подобається коли щупака беруть за очі :evil: .Навіть, якщо ти зібрався його на пательні смажити, навіщо над істотою знущатись??? Я рахую, що це занадто і таке не повинно допускатись, тим більше на змаганнях.
Ми повинні бути більш гуманні!!! Пропоную ввести якийсь пункт в положеннях. Змагання повинні бути змаганнями, а не промислом. Треба риби - йди в СІЛЬПО!!! На рахунок окуня, бичка, ротана зовсім инша ситуація - вони сорна риба і на тараньку підуть аж бігом.
Все написане ІМХО

Аватар користувача
Jekovskiy
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 134
З нами з: 07.12.2010 05:55 pm

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 01.11.2011 04:45 pm

Суддівство...
підвищуєм швидкість зважування, за рахунок економії часу на фотографуванні.

по новій схемі, вже є риба яку треба міряти. І це добре!, почали шукати щуку, а її в цей день виявляєтся можна було знайти!

" В другому турі пройшовся дамбою, до шлюза. Було багато рибаків-любителів, ловили на живця.......але щуки небуло, дехто вийняв пару окуньків
...їшов зі спінінгом, декілька стандартних матросів підсіло, потім заброс на сам кут очерета - пару обертів , і на паузі шнур пішов в протилежному напрямку..........натяжка......метр, два,.... !!!!!!......ііііііі......зуБи"

а Фінальне зважування принесло красивих окунів, непоганих щучок, а в кінці принесли і її.........трьошКу.
(може автор надрукує. Були би дуже вдячні).


Організаторам, суддям, спортсменам - всім щира подяка за підготовку, допомогу, участь і відповідальне відношення до формату змагань

Аватар користувача
oleksij07
 
Повідомлення: 420
З нами з: 23.02.2011 05:38 pm
Звідки: Львів/Новий Львів

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 01.11.2011 10:09 pm

Уточнення до протоколу:
1 етап - зараховано загальну вагу 14,940 кг
2 етап - зараховано загальну вагу 21,5 кг
всього за змагання зараховано - 36,440 кг

Аватар користувача
кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 452
З нами з: 23.04.2008 03:02 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінг.Човен. I Кубок ЛО. ГАМАЛІЇВКА 30.10.2011

» 01.11.2011 10:29 pm

Від нещодавно спеченої команди "Рибальська вдача" величезна подяка органіаторам, поварам, суддям, спортсменам та пресі..
враження від змагань тільки позитивні:
Всьо чотко по плану (ато переважно завжди затягують з результатами, стартами і т. д.).. що дуже важливо приїздним командам так як бувало що через відтягування графіку приходилосьїхати додому вже вночі..
Вдало вибрана водойма..
сподобались нові правила..
гарі памятні призи від спонсорів (статуетки).. вже переможцям є що в сервант поставити :)
нууу більше хвалити не будем щоб не рослаблялись і тримали такий ж високий рівень організації..
що до того щоб брати рибу за очі то людина яка зловила ту щуку вже по дорозі додому вислухала "люлєй" від всіх Тернопільських команд.. і на майбутнє такого робити більше не буде.. тай дійсно треба робити пункт щоб на маганнях всю рибу окрім сорної відпускати.. як не як спорт (з фудболістів ж ніхто ворота не забирає в які мяч забили :lol: )
хоча наша команда зайняла аж 11 місце всеж відпишу невеликий звіт..
Підготовка до магань почалась після вирішення питань з транспортом і реєстрації на форумі.. і ми наслухані від колег (команди ТРГО-1) про дану водойму і рибу яка там водиться побігли в магазин підтарюватись приманками.. брали все не маленький ромірів так як розповідям на попередніх змаганнях рубав грубенький окунь і щучка.. того в сумки і коробки понапихили 2-3" сатурнів від рейнса, баскі, фіштейли, джавастіки 3-ки, лів імпакти, шеди, граби, копита та предаптори 3-ки і т. д. мета була одна поторчати від грубеньких матросів і хорошої щуки..
дорога до водойми швидко пронеслась в розмовах, приколах, анегдотів і т. д. так як в автобусі нас їхало аж 4-ри команди.. по приїзді.. швидко розкладаємся, готуєм снасті, качаєм човни, реєструємся щей вспіваєм перекинутись словами з знайомими обличчами і на шикування.. підняття прапору і ось він довгоочікуваний вихід на воду.. напарнк на веслах вуває мотористів.. я керую куди плисти (дивлячись куди пливе більшість :swim2 )
і стаєм неподалік від буйків, коло нас ще паро човнів.. я беру хеві комплект і пробую спровокувати щуку яка ну точно має тут бути.. а колега приймається за ловлю крупного окуня.. яерез паро десятків забросів і переміщення ми розумієм що крупняка тут явно нема.. і пробуєм хочаб закритись 20-кою окуньців так як пів туру вже проср...ли.. далі починаєм пробувати.. (славнозвісний сілікон ЛОХ - принципово навіть не брали з собою).. в ітозі найшли спочатку більш менш стабільну приманку це червоненький нідл на +1г. підібрали проводку і почучуть "щолкаєм" на довгих паузах.. але всеж багато сходів і тре щось думати ато час все йде і йде.. а матросів ледве до десятка натягуєм.. кращий результат показав світло зелений вагабонг + 2г.. але всеодно сходів хватає.. вже в кінці всеж найшли явного фаворита який завалявся в далекому кутку коробки (гума лайк форк - лів бейбі шед).. сходів мінімум.. місцевому окуню дуже сподобався.. і так докіньця ледве встигаєм закритись 20-ма окуньцями.. по приїзді бачим щучки народ важе трошки грубших матросів.. ну ідем попоїсти.. гаряча юшка додає (як кажуть в рекламі) заряду бадьорості :lol: і стартуєм на 2-гий тур.. явно вирішуєм плисти на право.. неподалік старту де почався камих находим матросів.. і закриваємось з 20-кою.. далі пливем до дамби і камиша.. де вже стоїть паро лодок.. і пробуєм найти заміну самим малим полосатим в садку і спокусити щучку.. так як без неї не світить місце навіть в 10-ці того починаєм бомбарбувати кругом лодки.. находим явний перепад рельєфу дна і пресуєм те місце як має бути з впевненістю що там є риба.. і вона таки є :D одна щука, друга, третя.. прикладаєм кожну до мірки 40см.. і перша 36, друга 32, третя 38 :evil: з нецензурними викриками дущі і емоцій безжалісно топим їх в воді.. зїждаєм з того місця і пливем трішки далі але там справи не ліпше.. +- на наще місце стає дружня команда "рибак" і :shock: а 15 хв рубає 3 зачотні щуки.. остання на 3 кг.. отакето.. тріщшки підпливаєм.. знімаєм відео виважування (скину потім) підсьогуєм приколами один одного і гайда на берег без єдиної зубатої але всеж з хорошим настроєм від цікавої рибалки, нових знань та приємного спілкування.. а далі збори, нагородження ф додому..

Seryoja
 
Повідомлення: 15
З нами з: 08.05.2011 11:35 am
Звідки: Тернопіль


Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей