Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Все что вас интересует в GPS

Про надувний човен, електродвигун, двигун внутрішнього згорання, GPS навігаію, карти, ехолот

Re: Все что вас интересует в GPS

» 10.09.2007 03:46 pm

Возможно, и подойдет КПК, но в таком случае не знаю или можно это будет считать бюджетной моделью???

Blast

Повідомлення: 49

» 10.09.2007 06:50 pm

2 Blast
можна я втручусь, замість Сергія?
якщо портативний ДЖІПІЕС, то загружати свої(генштабівські растрові) карти ти не зможеш, в принципі є карти які лежать вільно в Неті, але це творіння ентузіастів. Якщо ж загружати растрові карти, то варіант тільки один КПК(або ноут) + Озі, також під КПК є непогані векторні карти і програми які можна загружати по мірі необхідності безкоштовно. Ціна КПК з модулем ДЖІПІЕС розраховуй з 350 баксів. А портативний ДЖІПІЕС ти купиш дешевше (правда знову дивлячись яка модель), але відповідно і карти до них коштують бабло. Краще визначись для чого тобі ДЖІПІЕС... тоді навіть я вже зможу дещо сказати, а Сергій і подавно він вже дока в цих справах :)

tosi

Повідомлення: 1419

» 10.09.2007 07:34 pm

tosi, що таке "непогані векторні карти" ... і де вони є? мене цікавтиь топографічна карта західної України ... шукав довго (але не дуже наполегливо) і нічого путнього не знайшов

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

» 10.09.2007 08:42 pm

Blast
Твой выбор будет зависеть от того для какой цели тебе нужен GPS.
Например один мой знакомый охотник купил себе небольшой, портативный водонепроницаемый и противоударный аппарат Garmin. Ему его полностью хватает для того что бы видеть свой маршрут. Не кружить по лесу и не заблудится. Имеет возможность запоминать точки и подгружать карты. То что он монохромный и с маленьким экраном, ему не играет большого значения.
Зображення

Такой навигатор является полезной вещью для пешеходных туристов, велосипедистов, грибников, охотников.
Но вот при увелечении скорости он уже не подойдет. Пробовал им пользоватся в автомобиле-отвратительно.

Следующий навигатор, который наблюдал в работе совсем недавно- был установлен на катере. Совмещал в себе эхолот и GPS. Опять таки для катера супер. Не боится воды. Большой экран. Большие кнопки. Для использования в других случаях не удобен. Тяжелый, громоздкий, бесцветный.
Зображення

Еще один навигатор видел в самолете ЯК-52, Львовского авиа клуба. Довольно таки дорогая модель. Но нужен ли он в автомобиле? Да много информации ну и цена за то больше 1000 у.е.
Зображення

Ну и наконец автомобильные. Не нравятся они мне. С картами постоянные менингиты. Вешь практически стационарная. Другого использования кроме как в авто не вижу.
Зображення

Поэтому еще раз заявляю альтернатив КПК не вижу.
Недавно вот заинсталировал себе еще одну програмку I Go. Как для езды на авто-бомба. Голосовые подсказки, 3-Д графика, простой и удобный интерфейс. Очень рекомендую. А вот для рыбалок и туризма конечно старый незаменимый Ози.
А КПК с GPS можно посмотреть в инете. Я выбирал именно там, и вкачестве варианта остановился на Асус-632. Хотя жалею, надо было брат 636, он с Вай Фай, а так часто в аеропортах в ожидании рейса, хотелось бы почитать http://www.active.lviv.ua.

Сергей А

Повідомлення: 370

» 10.09.2007 09:38 pm

2 admin
"непогані векторні карти", мав на увазі карти ентузіастів, які перероблюють, справляють помилки в гарміновських картах. Наприклад в автомобільних навігаторах використовуються такі карти де можна здійснити пошук по вулиці, номеру будинку, об'єкту (АЗС, готель) такі карти використовуються і в портативних навігаторах типу GPS60Сх. І відповідно в нього можна загрузиити карту Львова і так само витягувати її для редактування, але справа геморойна, потребує дуже багато часу, але самі карти (в основному міст) в неті лежать, завтра подивлюсь дам лінк.
Поки що схиляюсь так само як і Сергій, до варіанту з КПК, наприклад той самий Асус639+Озі+IGo.

tosi

Повідомлення: 1419

» 11.09.2007 09:22 am

Значить карти генштабовські загружати не зможу, шкода. Але це для мене важливо. Як що КПК то чому тільки ASUS, чи може наприклад HP чи інші виробники? ще суттєво щоб це все ж таки була бюджетна модель...

Blast

» 11.09.2007 09:35 am

Blast написав:Значить карти генштабовські загружати не зможу, шкода. Але це для мене важливо

Генштабівських карт в форматі ozf2, файлів привязки для програми OziExplorer в інеті вже достатньо. Загружай в КПК і працюй...
Топографические ("генштабовские") карты Украины 1:100000 (формат ozf2)

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 11.09.2007 09:48 am

Pavel K написав:
Blast написав:Значить карти генштабовські загружати не зможу, шкода. Але це для мене важливо

Генштабівських карт в форматі ozf2,файли привязки для програми OziExplorer в інеті вже достатньо. Загружай в КПК і працюй...
Топографические ("генштабовские") карты Украины 1:100000 (формат ozf2)

Ці карти в мене вже є, я трошки раніше ними озброївся. З вибором між КПК чи навігатор практично визначився - КПК, але от тепер задача стоїть яку ж модель обрати щоб вона була бюджетна, а то я виберу собі дорогу цяцьку, то мене жінка не зрозуміє, точніше не схоче дарувати, що порадеш нарахунок бюджетної моделі КПК???

Blast

» 11.09.2007 06:37 pm

Ну это уже не просьба о консультации, а просьба о проведение маркетинга.Так что мой совет. Набираешь в поисковике "КПК с GPS" и читаешь, читаешь, читаешь. Потом анализируешь. Потом сравниваешь цену, условия гарантии, доставки и т.д. Потом принимаешь с а м о с т о я т е л ь н о е решение и покупаешь.

Сергей А

Повідомлення: 370

» 12.09.2007 10:58 am

Спасибо и на том! Буду искать! :D

Blast

» 12.09.2007 01:37 pm

To Blast
Трохи спощу тобі пошук http://i-m.com.ua/cgi-bin/prop/prop.pl? ... e_name=hpc

ples@

Повідомлення: 50

» 23.10.2007 06:27 pm

Народ, объясните плиз как уcтановить ОЗИ-эксплорер в КПК (ASUS A639).
не получается. или я что-то не понимаю?

Бонд

Повідомлення: 178

» 23.10.2007 06:50 pm

Хм, пробовал на КПК установить версию для нормального компа. :)

Скачал OziExplorerCE Beta Version 1.12.3 - а может кто-то помочь с лицензией? ;)

Бонд

Повідомлення: 178

» 24.10.2007 07:52 am

:D Могу помочь в этом вопросе! :D сейчас только поищу на компе все необходимое, кстати имеетса и русификатор, если нужно...

Blast

» 24.10.2007 08:15 am

Ну вот как и обещал - помощь. :)
посколько сюда на сайт файлы загружать запрещено то выложил их сюда http://depositfiles.com/files/2144806 пользуйся пожалуйста!!! :D это русификатор + ключик (серийник или лицензия) :)
ну и вот сама програма на всякий случай, в случае не совместимости, но должно все так работать!
програма тут http://depositfiles.com/files/2144836 8)

Blast

Поперед.Далі

Повернутись в Човни, мотори, ехолоти, GPS, навігація, карти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей