Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

G.STREAM КУБОК ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФЛЕТ ФІДЕРУ

Анонси змагань з ловлі фідером, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

G.STREAM КУБОК ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФЛЕТ ФІДЕРУ

» 19.03.2017 07:33 pm

http://s6.uploads.ru/Lc8jI.jpg
Положення про проведення G.STREAM КУБКУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФЛЕТ ФІДЕРУ на спортивній водоймі Кричевичі - Волинська область, Ковельський район, с. Кричевичі.
Дата проведення змагань - 27-29 липня 2017 року
Генеральний спонсор змагань компанія G.STREAM
Вакансії титульних та інших спонсорів - відкриті до обговорення.
Головний суддя змагань: суддя національної категорії Віктор Шанюкевич.
Контактні особи:
Шихотаров Дамір - 067-771-68-72
Смоленський Дмитро - 067-223-30-93
1. Цілі і завдання
1.1Пропаганда активного здорового способу життя, популяризація спортивного лову риби донною снастю
1.2.Підвищення риболовної майстерності, обмін досвідом.
1.3.Визначення переможців та призерів змагання в командному заліку.
2. Місце проведення й регламент
2.1.Змагання проводяться з 27 по 29 липня 2017 на спортивній водоймі Кричевичі. Всього водойма має можливість прийняти 39 команд, відповідно до наявної кількості спеціально обладнаних секторів/помостів. Кожен помост має доступ до електромережі 220 вольт, та WIFI покриття. Водойма має базу відпочинку та діючу кухню з можливістю замовлення їжі.
Приїзд 27 липня 2017 року. Реєстрація з 17-00 до 18-00 год. Збори капітанів18-00 – 18
15год. Шикування 18-30 год. Відкриття змагань. З 18.40 - жеребкування і роз'їзд по секторах, дозволяється вхід в сектор й на помост, підготовка, секторів, розбиття табору, підготовка снастей, прикормок. Підготовчі міроприємства у воді (маркеріння, закиди у воду, тощо) – заборонені до окремого сигналу.
Увага ! До закінчення жеребкування, без дозволу головного судді, учасники не розходяться.
28 липня 2017 року.
З 5-00 год., дозволено маркеріння. О 7.00 год. - СТАРТ.
29 липня 2017 року.
Фініш - 13.00 год.
16-00 Урочиста частина: нагородження переможців, закриття змагань
Заявки на участь подаються, на даному сайті.
У заявці на реєстрацію має бути зазначена наступна інформація - назва команди населений пункт проживання, П.І.Б. учасників, координатора, тренера , контактні телефони.
Максимальне число команд учасників - 39 команд.
Сумма повного внеску 1000 грн. з команди. Остаточний розрахунок при реєстрації на водоймі.
До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі, які досягли 18 років, із задовільним станом здоров'я, за умови дотримання й забезпечення виконання прав та обовязків проведення змагання його правил та регламентів.
Змагання проводяться між командами (тандемами) у складі двох чоловік.В склад команди можуть входити тренер, який не бере участі в лові риби і не надає жодної практичної допомоги, окрім теоритичної чи консультативної. Тренеру також дозволено заходити на помост для зважування риби своєї команди. Змагання проходять безперервно протягом 30 годин. Під час змагання заміни у складі команди — заборонені. В разі хвороби або травми одного з членів тандему, другий продовжує ловити один на два фідера ( по можливості і бажанню).
Учасники зобов'язані:
Виконувати правила поведінки на водоймі (особливо що стосується дбайливого ставлення до природи, а головне до риби), правила змагань і даного Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
Учасники змагань зобов'язані знати і виконувати правила змагань з ловлі риби фідером;
Знати й уміти ловити на безпечні монтажі, вміти поводитися з великою рибою (короп, амур)
Беззастережно виконувати вимоги і вказівки суддів;
При погіршенні здоров'я негайно повідомити про це головному судді через лінійних суддів/помічників.
Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть призвести недотримання правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в місцях загального користування.
3. Правила проведення змагань:
3.1.Змагання проводиться в один тур.
3.2.Тривалість лову становить 30 годин.
3.3.Розмір сектора для команди тандему, визначений параметрами помосту й прилеглою до нього територією.
3.4.Після сигналу СТАРТ, забороняється заносити на помост насадки, прикормки, любі знаряддя лову. На прилеглій до помосту території може знаходитись автомобіль, намет.
3.5.Кожній команді дається не менш як 120 хвилин на підготовку. По приїзду в свій сектор команди повинні розмістити всі свої снасті і прикормку на помості, визначеного жеребом. Підготовка снастей і прикормки, може бути розпочата відразу по прибуттю в сектор. Дозволяється заходити у воду для підготовки сектора. Для облаштування табору дозволяється допомога сторонніх осіб .
3.6.Лов риби учасниками проводиться донною снастю (фідер, пікер), оснащеної одним повідцем з одним одинарним гачком. Кількість запасних вудилищ і снастей не обмежується. Вимоги до вудлищ прості, це має бути фідер з любим тестом. На вудилищі має бути назва, а його технічні характеористики свідчать, що це фідер. Вудлища, які не відносяться до категорії фідерних — заборонені.
3.7.До застосування дозволяються фідерний монтаж - інлайн з годівничкою, а також монтажі типу «метод», "флет" з волосяним оснащенням. Інші види монтажів коропові грузила і безпечні кліпси заборонені.
3.8.Грузила типу метод які обліплюються - заборонено. Максимальний розмір годівнички може бути 50 х 70 мм по сітці , максимальний розмір флета 80 х 45 мм , максимальний розмір метода (гарбуза) 80 мм довжина і діаметр 50 мм ,без прикормки.
3.9.Всі монтажі повинні бути "безпечними".
3.10Безпечність монтажу визначатиметься наступним способом: беремо однією рукою за повідець, другою рукою беремо за годівницю, флет чи метод без зусиль, під власною вагою повнинен переміщатися по основному шнуру (лісці). Переміщення повинно бути вільним, без зусиль і проходити через всі вузли.
3.11.Довжина повідка не регламентується. Дозволяється використовувати в якості основи як шнури так і моно ліски. Шок лідер дозволено також або зі шнура, або моно. Розмір і тип гачка не регламентуються.
3.12.ПВА матеріали в будь якому вигляді заборонені.
3.13.Забороняються приманки і прикормки, що містять у непереробленому вигляді живу або мертву рибу, живих і мертвих мурашок, мурашині яйця та ікру риб.
3.14.Заборонено використання пінопласту на будь-яких оснащеннях і монтажах. Будь які рогатки, катапульти заборонено.
3.15.Закорм здійснюється тільки робочими вудилищами - фідерами.
3.16.Кількість дозволеної прикормки, а також, насадки і прикормки тваринного походження не обмежена. Насадки тільки рослинного і тваринного походження. Дозволено застосування бойлів у тому числі поп-апів. Будь-які плаваючі і нейтральні насадки дозволені тільки на волосі або спеціальному кріпленні, безпосередньо на гачок плаваючу насадку насаджувати заборонено. Каші і пасти дозволені .
3.17.Закорм сектору лову дозволено у будь-який на протязі визначеного часу змагань, виключно фідерним вудлищем за допомогою флет, метода та фідерної кормушки. Максимальний розмір кормушки по сітці 50 х70 мм, гумові рогатки і кобри заборонені .
3.18.Будь-які спомби і ракети заборонено .
3.19.Розмір сектора команди тандему, визначений помостом та прилеглою до нього територією.
3.20.На помост, крім тренера команди, спортсменів і суддів ніхто не має права заходити.
3.21.За дозволом капітана команди можливий дозвіл для заходу, відео та фото опереаторів. Вихід спортсменів з сектору, тільки з дозволу судді.
3.22.Теренер, може заходити тільки в сектор, але не на помост ( крім зважування). Для передачі інформації спортсмен може вийти з помосту з дозволу судді і поспілкуватись з тренером . В межах сектору. Після сигналу СТАРТ, забороняється заносити на помост насадки, прикормки, знаряддя лову .
3.33.Клювання риби визначається учасниками виключно по вершинці вудилища ( квівертіпа), а також за допомогою електронних сигналізаторів, які можуть розміщуватися перед квівертіпом на окремих стійках. (в темну пору добу з 21-00 до 5-00 електронні сигналізатори переводяться у беззвучний режим).
3.34.Закидування снасті в місце лову проводиться тільки фідерним вудилищем і тільки з-за голови, бічні закидання суворо заборонені.
3.35.Дальність закидання снасті не обмежується.
3.36.Закид і ловля за межами сектору - заборонені. Всі уточнення про напрямок закидання вирішують судді зони на місці. Якщо при виведенні риба заходить в сектор до сусідів і чіпляє оснастку суперника, рибу можуть не зарахувати, якщо буде поданий протест сусідньої команди. Заходити в воду по коліна дозволяється при виважуванні і поміщенні риби в короповий мішок. Виважування риби проходить тільки з берега і в межах свого сектору (помосту). Другий спортсмен команди з підсаком може заходити в воду по коліна, але в межах свого сектору (помосту). Спортсмен, що самостійно виважує і приймає рибу у підсак, також може заходити в воду по коліна в межах свого сектору (помосту) .
3.36.У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися по можливості максимально тихо.
3.37.Для визначення рельєфу дна до початку змагань дозволено використовувати поплавець-маркер на любому типі вудилищі (маркерному вудлищі), що не оснащене годівницею і повідцем з гачком. Маркерним вудилищем, оснащеним поплавком-маркером дозволено користуватися, ВИКЛЮЧНО з 5-00год., до 6-30год., й лише до сигналу "старт". При порушеннях цього правил суддя виносить попередження.
3.38.Після сигналу «старт», тандему дозволяється лов риби тільки на два фідерні вудлища. На помості, на окремих стійках, можуть знаходитися інші фідерні вудлища кількість яких не регляментується, в тому числі й тих, які споряджені для лову. При виході обох спортсменів з помосту фідера мають бути вимотані з води. Учасники під час лову можуть залишати свої сектора з дозволу судді, в тому числі і для відпочинку - по одному, учасник який залишився в рингу, має право ловити на два фідери одночасно. У нічний час дозволено застосовувати світлячки.
3.39.Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерела освітлення малої потужності в секторі - допускається. При прийомі риби в підсак можна користуватися налобним ліхтарем малої потужності. Захід у воду дозволений до колін, і тільки при виважуванні риби. Розводити багаття в секторах заборонено. Включати музику заборонено.
3.40.У процесі змагань учасники зобов'язані зберігати свій улов в садках/ карпових міжках, який максимально занурений у воду. Мінімальна довжина садка яка знаходиться у воді становить 3 метри. Сітка садка повинна бути виготовлена з природної або штучної нитки. Застосування металевого і лісочного садка заборонено. Для зручності і збереження великої риби, кожній команді треба мати короповий мат і не менше двох коропових мішка .Садків може бути два і більше.
3.41.Рибу необхідно розділяти на два садка - в один короп і амур до 2-х кг, у другій решта риба. Рибу більшу 2-х кг , треба негайно поміщати в коропові мішки і одразу повідомлювати суддів. До приходу судді, учасники не повинні виймати рибу з води. Вся риба буде зважуватися кожні 5год , крупна 4кг + негайно, після кожного зважування, результати заносяться в два протоколи, один суддівський, з обов'язковим підписом спортсмена, другий в в протокол команди, в якому дублюються результати з підписом судді. Вся риба після зважування негайно відпускається в присутності судді. Застосування коропових матів є обов'язковою умовою. Всім спортсменам бажано мати антисептик , для обробки пошкоджень у великої риби .
3.42.Вимоги до підсака . Підсак має бути великий короповий з дрібною ячейкою . Підсак з ліски для коропа і амура використовувати суворо заборонено. Іншу рибу дозволяється підсачувати будь-яким підсаком .
3.43.Дозволено використання радіостанцій та мобільних засобів зв'язку. Учасники змагань повинні використовувати засоби зв'язку так, щоб не заважати іншим спортсменам.
3.44.Під час змагань учасникам дозволяється користуватися платформами або кріслами (стільцями), що розташовані на помостах.
3.45.У залік йде будь-яка риба, спіймана і витягнута з води до сигналу «Фініш». Риба спіймана після сигналу "фініш" в залік не йде і повинна бути відразу відпущена під контролем судді.
3.46.Спортсменам рекомендується залишатися біля місця лову на помості (в секторі) до сигналу «зважування закінчено». Якщо спортсмен покинув свій сектор до закінчення зважування, йому забороняється повернутися назад у сектор без дозволу судді. Відповідальність за улов, залишений в секторі, покладається на учасника, який покинув сектор.
3.47.Після зважування, учасник розписується в протоколах чим підтверджує зафіксований результат.
3.48.Переможцем визнається тандем (команда), що має найбільшу вагу загального улову.
Результати зараховуються тільки команді в цілому.
Дисціплінарні санкції.
Попередження (жовта картка) команді оголошується за порушення даних наступних пунктів Допускається одне попередження (жовта картка), після другого команда знімається зі змагань. За порушення пунктів 3.9 — 3.15 анулюється весь улов до моменту виявлення порушення. Команда знімається відразу, після одноразового грубого порушення правил Грубе порушення правил - це недбале поводження з рибою, що призвело до загибелі риби або обман організаторів, суддів направлений на підтасовування результатів зважування.
Фінансові умови
Усі витрати, пов'язані з проїздом до місця проведення змагань, а також з виступом на змаганнях – за рахунок учасників.
Внесок на право участі у змаганні становить 500 грн. з учасника (1000 грн. з тандему.) Резерв організаторів - 5 команд.
У В А Г А !!!
Все що не прописано чи не передбачено даним положенням - суворо заборонено !
Реєстрація розпочнеться о 9.00год., 16.03.2017 року.
Порядок та механізм внесення авансу 500 грн, як факту проведення реєстрації команди буде анонсовано згодом.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1628
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Повернутись в Спортивна ловля фідеромХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей