Анонс

Facebook: Рибальський базар
Львівський Рибоохоронний патруль: Нерестова Заборона - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"Flagman Ice Fest" 2018

"Flagman Ice Fest" 2018

» 21.01.2018 08:35 pm

"Flagman Ice Fest"
Сьогодні,на чудовій водоймі в с.Звенигород,знаній в народі як "В Дубневичів" Львівський клуб актривного відпочинку спільно з компанією Flagman провели перший на Львівщині в 2018 році рибальський фестиваль з ловлі риби з льоду.
Зимовий рибальський фестиваль "Flagman Ice Fest" розпочинає серію запланованих фестивалів в Львівській області і є першим з 29-ти рибальських заходів,запланованих ЛКАВ та компанією Flagman в цьому році!!!
З почином нас всіх!!!


Неділя,досвіта,наша машина вирушає зі Львова в бік с.Звенигорода,зараз ще тільки 5:00 ранку ,а внас ще стільки роботи перед початком першого в цьому році рибальського свята.
Саме свято має розпочатися в 8:30,до того часу треба вспіти підготувати табір,облаштувати місце для сніданку та обіду.
Приїхали "до води",чи тобіш "до леду :),вийшли з авто,на дворі лице огорнула приємна свіжість зимового,морозного ранку,часу насолоджуватися тими відчуттями нема,треба працювати:рибальський фестиваль,це свято для учасників і клопітка праця для організаторів!
Розвантажуєм потрібний реманент для фесту,розкладаєм все по місцях,прибуває Саша з Flagman,допомагаєм розкласти фірмову рекламу ,палатку,розвішуєм наші прапори,на годиннику 8:00......отак,вроді щойно була пята ранку,оглянувся -вже світає і на дзигарку восьма,час в роботі летить як "на крилах".
Розпочинається реєстрація учасників.
На такого роду фестивалі в нас чомусь їздить досить мало людей але тим не менш,згідно протоколу:сьогодні в нас 18 риболовів-пінгвінів,непоганий результат як для зимового рибальського свята.

Шикування,привітання учасників від організаторів:вітання від Львівського клубу активного відпочинку,вітання для учасників від компанії Flagman через представника Сашу Гупало,учасники дякують компанії Flagman та ЛКАВ за організацію сьогоднішнього свята ,а далі,від хороших слів перходимо помало до обговорення та узгодження правил змагання.Головний суддя Роман Кметь розказує що можна і чого не можна під час змагання,ознайомлює учасників з правилами поведінки на водоймах і на льоді в тому числі,погоджують час старту та фінішу,всі учасники отримують подарунки від компанії Flagman -принаду,яка завжди приваджує рибу і є заставою гарного кльову!!!
Учасники отримавши настанови від судді та подарунки від компанії Flagman розходяться по водоймі,кожен в пошуках свого заповітного місця,де на них чекають їхні сьгоднішні улови.
Зображення

Старт,змагання розпочато!!!
Надцять бурів врізається в лід,-процес пішов,розпочинається цікаве і захопливе заняття,якє обєднює маси людей і виводить їх на свіже повітря-розпочинається рибалка....рибалка,яка своєю загадковістю заворожує і затягує чим раз більше і більше,адже кожен раз ,коли йдеш до води чи на лід-ніколи не знаєш,що тебе сьогодні чекає,яку рибу ти зловиш,чи які емоції переживеш!!!!!!!

Так і вцей раз,проходячи повз учасника,бачу як він бореться з рибою,тільки "зимовий рибалка" може зрозуміти те відчуття,як на лєску товщиною 0.08 "сідає" "щось великє" і тина снасть,тоншу від волосини ,неначе якийсь чарівник починаєш "викачувати " рибину з глибини -я споглядав ту картину і бачачи боротьбу рибалки з рибою,ту радість ,щастя і запал в очах рибалки...я завмер,щоби нічим не порушити той момент...щасливий момент в житті рибалки,.
Тільки після того,як окунь був вже на льоді я підійшов і попросив зробити світлину рибалці з його трофеєм на память.

Ходжу поміж наших учасників,роблю світлини і з радістю спостерігаю,що риба хоч дрібна, але покльовує досить часто,тим самим приносячи задоволення від своїх "клювак " та виважування.
На таких заходах,час завжди проходить моментально,сьогоднішній "Flagman Ice Fest" не виняток,як би цього не хотілося рибалкам-а їм завжди того не хочеться :),рибальськє змагання підійшло до завершення.
Лунає сигнал про закінчення змагання,пора нести свої улови в табір,де суддя вже чекає з вагами ,щоби визначить сьогодні найспритнішого і найвправнішого рибалку.

Саша з Flagman і Роман-той що головний суддя,розпочинають зважування,учасники почерзі приносяьб свої улови,важуть,роблять світлини на память по вогниках в їхніх очах читається,як з нетерпінням чекають на результати.
Закінчилося зважування,дані занотовані до протоколу,в учасників перерва на каву,поки хлопці підраховуватимуть результати.
Щось і кава "в горло " не дуже лізе,і печенько якєсь сухувате....коли вже будуть готові результати...хто..хто сьогодні "хапнув пані фортуну за руку" і вона його привела до тої лунки,де стояло в достатній кількості риби,жеби перемогти в змаганні?

Результати готові!
Шикування,оголошуєм результати...але спочатку номінації,яких завдяки компанії Flagman в нас є багато:
"Найдовша дорога на фест"-Гутий Юрій
"За волю до перемоги" (останнє місце) -Лебідь Роман
"Наймолодший учасник"-Кметь Богдан
"Дебют на льоді"-Предзимірський Аріян
"13-те місце"-Кратко Тарас
"4-те місце"-Волков Олександр

А тепер наші переможці:
Переможець рибальського фестивалю "Flagman Ice Fest"-Волков Юрій
Зображення

Друге місце-Герій Орест
Зображення

Третє місце-Савка Роман
Зображення


Дякуючи компанії Flagman ,всі номінанти та переможці фестивалю отримали цінні і потрібні на зимовій рибалці подарунки,отримали і поклали в свою скарбничку новий досвід в підльодній ловлі риби,познайомилися і подружилися з новими людьми,провели гарно час в хорошій компанії на свіжому повітрі!!!!!!!!!

Від імені всіх учасників,щиро дякуєм компанії Flagman за спонсорство та надані подарунки для всіх учасників,номінантів та переможців ,та вклад в розвиток рибальства та здорового способу відпочинку на природі!!!
Дякуєм Львівському клубу активного відпочинку за організацію цього чудового свята!!!!


До нових зустрічей коло води!!!
З повагою президент ЛКАВ: Ханас А.Р.С-Більше фото на нашій сторінці в ФБ : https://www.facebook.com/pg/active.lviv.ua/photos/?tab=album&album_id=1604218163032410

Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 22.01.2018 10:29 am

Хочу висловити слова подяки Клубу активного відпочинку та компанії Флагман за прекрасно проведений день, гарний настрій та подарунки :D
Все як завжди було на вищому рівні, особиста подяка Мамаю, так тримати.
До наступних зустрічей...

Romaniv
 
Повідомлення: 69
З нами з: 25.10.2015 11:27 am

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 22.01.2018 10:30 pm

І я там був. Все було класно організовано. Подяка ЛКАВ і компанії Флагман за організацію такого гарного свята і чудові подарунки. До зустрічі на водоймах. :f1:

Аватар користувача
Роман Григорович
 
Повідомлення: 242
З нами з: 21.08.2008 09:46 am

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 22.01.2018 11:03 pm

Хочу подякувати організаторам і спонсору компаніі флагман.за такий фестиваль.Н6передати словами емоцій і гарного настрою які відчував.побувавши там.Зібралась дуже гарна компанія рибаків які приіхали боротись за призові місця..Отримав море позитиву і з нетерпінням чекаю наступних змагань.

yurez06
 
Повідомлення: 71
З нами з: 25.05.2014 09:47 pm

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 22.01.2018 11:15 pm

Христос народився! Шановне панство дозвольте привітати вас з днем соборності України! Також попри привітання хочу подякувати всім оранізаторам чудового свята у Звенигороді,а саме Львівському клубу активного відпочинку та компані Флагман за чудові подарунки. Нарешті ми дочекались з вами більш менш стійкої криги. Водойма сама пособі вразила мене своєю мальовничістю, а товариство яке зібралось у цей день,- справжня еліта рибацького Львова і не тільки. Також ще хочу сказати кілька слів про компанію Флагман, що подарувала нам таке свято. Мені особисто дуже приємно, що Флагман був співорганізатором, адже як на мене це провідний бренд України і не тільки. Приємно також, що змагання починалось з подарунків від Флагман,а саме ця компанія потішила кожного з учасників принадою по холодній воді. Ця принада мені сподобалась своєю дрібною структурою, після того як всипавши її у перспективні лунки, вона плавно опускалась на дно і тим самим створювала муть у товщі води, що і приваблювало рибку. І хоч мої здобутки були скромними, я все одно святом залишився дуже задоволеним. Сподіваюсь що Флагман організує для нас не одне свято, до яких приєднатись матиму за честь!!!! :D :)

Андрійко Каспер
 
Повідомлення: 12
З нами з: 26.10.2017 08:35 pm

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 22.01.2018 11:24 pm

Ось і відбувся мій перший фестиваль на льоді, так щей у складі організації :D
Приїхавши на озеро та вигрузивши речі почалася передфестивальна метушня: банери, палатки, прапори і т.д.
Час пройшов швидко і вже встигли зібратися всі учасники а це означає що потрібно починати фестиваль. Суддівські настанови та промова від Мамая і от, початок фестивалю. Всі розбрелися по озері, хтось був близько, хтось ловив біля острівця, хтось пішов далеко а хтось дууууже далеко. Поки мої руки були вільними я вирішив не втрачати часу і також пішов мерзнути на льоді, полоскати мормихи і купати мотиля. Після перших опускань мормишки були зразу атаковані маленькими йоржиками, хоча деколи і проскакував більший. Далі почалось якесь затишшя, що заставило мене якось підігрувати мормишкою, зразу почав клювати мікроокунь, йоржики на його фоні були справжніми велетнями, деколи проскакувала плотва. Згадались жарти рибаків ще перед фестивалем в таборі про улов в стаканчику і велику рибу в сірниковій коробці... Але рибка покльовувала і тим не давала сумувати
Час промайнув швидко і настав час зважування, після цієї церемонії підбиття підсумків, нагородження та обід.
Фестивальний сезон 2018 відкрито, перший фестиваль-Flagman Ice Fest пройшов успішно!!!
Дякую компанії Flagman за надані подарунки і організацію чудового фестивалю разом з Андрієм Мамаєм!!!

DesertEag1e_
 
Повідомлення: 16
З нами з: 17.08.2017 07:39 pm

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 23.01.2018 11:29 am

На рибальські фестивалі почав їздити лише вкінці цього літа. Відтоді не зміг вже пропустити жодного. Кожний такий захід - це унікальна пригода. Атмосферу важко передати словами. Такщо коли я почув про відкриття фестивального сезону в селі Звенигород, я вже знав, що там буду. Ось і настав цей день. В шості годині я вже стою біля озера. А далі - допомога організаторам облаштувати місце, цікаві розповіді, жарти від учасників. Швидко так і час підійшов до реєстрації. Всім учасникам Флагман видав по пачці якісної прикормки для холодної води, ознайомлення з правилами і старт! Про саму рибалку скажу лише, що отримав лише приємні емоції. З погодою пощастило, навіть в руки не змерз. . Пролунав фініш, виявилось, що я маю шанси нпвіть місце зайняти! Зважування і Підбиття підсумків пройшло в ужасні нетерплячці і ось нарешті оголошення результатів. Мені пощастило бути другим! Флагман підготував чудові призи. Цей момент запам'ятається на все життя. Після нагородження чудовий обід, розмови про сьогоднішній день. Дякую Андрієві Мамаєві, всім організаторам ЛКАВ, компанії Флагман за незабутній день.

Орест Г.
 
Повідомлення: 33
З нами з: 21.02.2017 12:36 pm
Звідки: Львів вул. О Пчілки( біля площі Петрушевича, початок Зеленої)

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 23.01.2018 05:00 pm

Всім Привіт. Також вдалось попасти на Пречудовий фестиваль "Flagman Ice Fest" 2018. Так як з льоду ніколи не ловив і відповідно немає певного рибальсько ремаменту, то був назначений старшим по кухні і на розливі))). Дякуючи спонсору Flagman і організаторам з клубу ЛКАВ все пройшло класно!!! Пробував себе в зимовій рибалці з льоду з першої зарплати куплю коловорот)))

Аватар користувача
Blackwolf
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 140
З нами з: 19.05.2009 12:13 pm
Звідки: м.Львів

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 23.01.2018 11:58 pm

Нарешті дочекались криги :!: :!: :!: Вже майже згасла надія потоптати тверду воду в цьому сезоні, аж нарешті вдарили морози :) Вирушаєм на відкриття ( а, можливо, воно ж і закриттяд :D ) зимовоі рибалки в славний Звенигород- Признаюсь, зібратись та виіхати легко не було, оскільки напередодні святкували 11- ту річницю рідного ЛКАВ!!! Після дууууже вдалого банкету потрібні зусилля для підйому о 4-00 :D Подолавши труднощі, о 6-й прибули на водойму. Перевірка криги- якщо добре тримає мене, то будь хто може сміливо виходити :) Товщина- 10+. А далі- все як завжди з тою різницею, що я- учасник а не організатор :f1: По рибалці- клювало, але розмір не тішив (окунь+- 10 гр). Ніби наловив багато, а ось вага :( Далі зважування, підбиття підсумків, нагородження та обід. Отже- все вдалось, тому подяки організаторам та спонсору :hi
До нових фестивалів :f1:

Аватар користувача
AGV
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 173
З нами з: 28.12.2013 09:58 am
Звідки: Львів

Re: "Flagman Ice Fest" 2018

» 24.01.2018 10:50 am

Всім доброго дня,шановні панове рибалки!!!
Ось і я хочу приєднатися до ваших звітів.
В першу чергу хочу подякувати вам за вашу присутність на даному святі та початком нового сезону фестивалів від нашої компанії "Flagman".
Бачу по звітам, що всім сподобалось і це дуже приємно чути! :appl
Команда "Active Lviv" і ми,команда "Flagman", надалі будемо дарувати вам свято з фестивалями і подарунками.
До зустрічі на водоймах! :f1:

Аватар користувача
пітон
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 45
З нами з: 18.10.2011 11:06 pm
Звідки: Львів


Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей