Анонс

Facebook: Рибальський базар
Львівський Рибоохоронний патруль: Нерестова Заборона - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"Flagman Big Fish -дві ріки2018"

"Flagman Big Fish -дві ріки2018"

» 25.06.2018 09:40 am

"Flagman Big Fish -дві ріки"
24/06/18 Львівський клуб активного відпочинку спільно з компаніїю Flagman провели цікавий спінінговий фестиваль в місці злиття двох рік:Дністер та Стрий.
Фестивальцікавий тим,що в його формат передбачає багато номінацій а відповідно і переможців ,які визначаються за найбільшили екземплярами зловлених видів риб,види яких встановлює організатор,цього разу найбільші риби визначалися в таких видах:головень,плотва,жерех,червонопірка,бичок,верхоплавка,щука,окунь.
Компанія Flagman,подбала за те,щоби змагатися було цікаво і щоб не пропадав азарт в змаганні і надала багато цінних подарунків як переможцям ,так і номінантам змагання!
Зображення

Неділя,ранок,небо затягнули хмари,моросить легкий дощ, а на березі р.Дністер зустрілися друзі-рибалки,любителі спінінгової ловлі хижака нарічці-погана погода,висока вода на Дністрі та в Стрию,легкий дощик не могли стати перешкодою для справжніх любителів риблі на ріці.
Зустріч,вітання,остання новини з річок області,розповіді про вдалі і не дуже рибалки,запашна кава з канапками,реєстрація-ранок на фестивалі розпочинався як завжди....як завжди звикло і як завжди тривожно водночас,адже по обличчях хлопців добре читалося те,що кожен настрояний на боротьбу і з нетерпінням чекає сигналу "йти на риби".
Старт.....Сьогодні вирішуєм змагатися на вузькій дистанції і змагання поділити на два тури:спочатку ловим від мосту вверх по течії на відстань 500м,а пізніше переходим організовано вниз по течії і разом обловлюєм ділянку наще моста.
Перші закиди приносять хлопцям бажаних Дністровських риб.....варто зазначити,що незважаючи на сильні дощі ,що пройшли раніше:Дністрер не сильно "піднятий",прозорість нормальна,тож ловити комфортно....інша ситуація на Стрию-тут вожа вже як болото,і після злиття з Дністром,далі тече вже непригодна для риблі вода.
Перед мостом кльов риб жвавий,зазначаю що всі учасники зловили риб і це не може не радувати,хтось знимкував окуня,хтось верхоплавку а хтось екзотичних для цього місця піскурів.Я сьогодні вирішив присвятити час нахлисту і переконатися ,чи є різниці в ловлі рби "на мухи" в чистій і брудній воді :наперед забігаючи скажу-особливої різнийі я не відчув,в моєму улові були:верхівки багато,дрібного головня багато,пару рибців,окунь,бистрянка ,краще клювало на мокрі мухи .
Переходимо з хлопцями нище по течії,за міст,:перші закиди-перші риби,одразу під мостом Роман Лалак на першому закиді ловить непоганого головня20.5 сантиметра,який і виявиться найбільшим головнем зловленим на фесті!
Нижче хлопці ловлять також головнів ,окунів і бичків-змагання триває,гарні подарунки від компанії Flagman підготовлені для переможців не дають рибалкам довго затримуватись в одному місці а швидко знаходити і обловлювати потенційні перспективні місця на ріці з надією що саме там "стоїть "іхній сьогоднішній трофей.
Змагання закінчилось,йдемо в табір,спільно переглядаємо наші світлини з рибами і виявляємо сьогоднішніх переможців,що наловили найбільших риб.
Шикуємся до нагородження,розкладаєм подарунки ,висловлюєм слова вдячності для Львівського клубу активного відпочинку і компанії Flagman за організацію класних і цікавих свят в області і зокркма за сьогоднішнє дійство на р.Дністер та Стрий,якє дало можливість рибалкам річковикам повправлятися в ловлі річкової риби,перейняти чи передати досвід і просто зустрітися і відпочити гарною компанією на березі ріки!
Завдяки щедрості компанії Flagman , всі учасники,які були присутні на фестивалі отримали класні подарунки!!!!!

Від імені всіх учасників ,щиро дякуєм Львівському клубу активного відпочинку та компанії Flagman за розвиток рибальства ,за класні подарунки для переможців та всіх учасників фестивалю "Flagman Big Fish -дві ріки 2018" !!!!

БАГАТО ФОТО З ФЕСТУ Є НА НАШІЙ СТОРІНЦІ В ФЕЙСЬУК https://www.facebook.com/pg/active.lviv.ua/photos/?tab=album&album_id=1785481528239405

Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей