Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Зимовий фестиваль ЛКАВ "Flagman Пінгвін 2018"

» 05.03.2018 10:20 pm

4.03.18 Львівський клуб активного відпочинку спільно з компанією Flagman провели рибальський зимовий фестиваль з ловлі риби на мормишку в с.Гамаліївка "Flagman Пінгвін 2018" і цим фестивалем закрили зимовий фестивально-рибальський сезон!

Зображення
Під ногами поскрипує сніг,морозне повітря освіжає обличчя ,в таборі кипить робота,хлопці розставляють флагманівську ,готують стіл до сніданку з теплим чаєм та смачними печенюшками,бо незважаючи ,що на календарі вже третє березня:на термометрі -15.......а що нормальна весняна погода.
На горизонті сходить сонце,хлопці на мить застигають,давно підмітив,що схід сонця над Гамаліївським водосховищем -то щось надзвичайне-явище,якє дивує і зачаровує....сьгодні не вийняток і варто на хвильку відкласти організаторські клопоти та поспостерігати за цим дійством-щось в цьму явищі є магічного і позитивного,щось-що наділяє гарним настроєм та енергією на цілий день!
Перші учасники ,що вирішили взяти участь в зимовому рибальському святі ,не заставили на себе довго чекати,привітання-чаювання,знайомства з новими учасниками,"по 50" за зустріч,запрацювало "рибальськє радіо":чутки-байки з водойм області,в "топі" тема про погоду,ритуали заклику "запоздалої весни" і так,за веселими балачками непомітно пролетів час реєстрації ,пора переходити до шикування і розпочинати наш фест.

Всі учасники в зборі,сьогодні позмагатися вирішило 30 учасників:як відомі рибалки -спортсмени ,так і любителі зимової рибалки,яких сьогодні обєднало одне бажання-гарно відпочити за улюбленим заняттям і класно провести час серед однодумців!!!
Фестиваль розпочинаєм як завжди з "хвилини мовчання":пошани і подяки тим,завдяки кому ми маєм можливість сьогодні зустрічатися і змагатися-полеглим бійцям АТО -Вічна Слава Героям!
Далі єхом над водоймою відлунюють слова пісні- звучить гімн України,який спільно виконуюють всі присутні ,ніщо так не зближує людей,як спільне виконання гімну нашої рідної країни.
Звучать привітальні слова від ЛКАВ,та представника компанії Flagman .
Звучать слова подяки для компанії Flagman за щедре спонсорство і розвиток рибальства на Львівщині!!!
Головний суддя оголошує правила та узгоджує з учасниками час,відведений на змагання і всі розходяться по водоймі,через 15 хвилин старт змагання!

Старт.
В лід врізаються дксятки бурів,десятки лунок решетять лід,учасники бурять нові і нові лунки з надією,що саме "в тій самій кулеметній лунці" їх чекають їхні риби,які вже втомилися в очікуванні тої мормишки з смачною наживкою.
Завдяки компанії Flagman,сьогодні учасники мають гарний стимул щоби позмагатися ,докласти всього вміння і зусиль та здобути перемогу в змаганні-щедрі цінні подарунки від Flagman чекають тих,хто сьогодні буде найкращим з ловлі риби мормишкою!!!
Водойма,на якій проходить змагання-ніколи не підвадить з кльовом і по праву займає звання "водойми де завжди клює риба ",сьогоднішній день не буде вийнятком-риба клюватиме у всіх,єдине -дехто її наловить більше а в декого вона клюватиме слабше-такі реалії , і переможе той,хто найкраще підбере ключик до риби і найактивніше її шукатиме та ловитиме.
Проходячи поміж рибалок-пінгвінів і роблячи світлини на память,я підмітив що не всі наші учасники затято ловлять риб,деякі зкучкувалися і просто теревенять на льоді,на моє запитання:вам не цікаво змагатися?
Хлопці відповіли:для них головне участь в такого роду заходах,класна компанія та спілкування .
В кожного свої погляди на фести і ми підтримуєм всіх,та даєм можливість всім учасникам отримати саме те задоволення-за яким вони приїхали на фест!!!
З радістю відмічаю,що риба клює в всіх -Гамаліївка вкотре не підвела!!!
Змагання триває в досить напруженому темпі,спостерігаю,як деякі рибалки,що підібрали ключик до риби-успішно її збирають .

Фініш,учасники сходяться в табір,розпочинається зважування.
Головний суддя пильно зважує рибу,всі результати заносяться в протокол,всі учасники з рибою але серед них є щасливці,які наловили найбільше і їх є досить багато-зявилася інтрига!
Зважування завершене,учасники скупчилися довкруги стола з чаєм і з нетерпінням ,сьогбаючи теплий чай очікують результатів ....Хто,хто сьогодні той щасливець,що наловив найбільше і переміг в даній "битві пінгвінів"?
Скрупульозно вивчаючи всі результати,директор мережі львівських рибальських супермаркєтів Flagman визначає переможців змагання,заповнює дипломи і дає сигнал готовності нагородження !

Нагородження,учасники шикуються і з нетерпінням очікують результатів змагання але ще не пора)
Компанія Flagman,окрім основних переможців як завжди на всіх фестах підготувала подарунки для номінантів ,які пілпадали під цікаві номінації від компанії:
-Найбільша риба
-Деревяна медаль(4 місце)
-За волю до перемоги(останнє місце)
-Дебют на фестивалях-подарунки для всіх учасників,що вперше беруть участь в фестивалях-сьогодні їх було 5!
-Найстарший учасник фестивалю
Нагородивши всіх номінантів,підійшла черга до нагородження переможців,отож:

1-ше місце-Дяк Михайло
Зображення

2-ге місце-Боженко Назар
Зображення

3-тє місце-Свердел Тарас
Зображення

Дальше на учасників чекав смачний перекус і лікувальни настоянка,знайомства однодумців і спільні плани на майбутні виїзди,балачки і байки-кругом витала дружня атмосфера а веселий сміх і класне спілкування свідчили про одне-свято вдалося на славу!!!
Зображення

Від імені всіх учасників хочу висловити щиру подяку компанії Flagman та особисто Немеш Віктору за спонсорську підтримку і розвиток рибальства на Львівщині!!!

До нових зустрічей коло води!!!
З пов.мамай

Більше фото можна глянути на нашій сторінці ЛКАВ в Фейсбук https://www.facebook.com/pg/active.lviv.ua/photos/?tab=album&album_id=1653835021404057

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1292

Re: Зимовий фестиваль ЛКАВ "Flagman Пінгвін 2018"

» 06.03.2018 12:19 am

В свою чергу скажу велике ДЯКУЮ( на фесті не встиг :oops: )! Моя пінгвінка почалась не так давно. Рік тому. І цьому я дякую 3 людям, і ця перемога не моя а НАША.
В першу чергу Дякую Володимиру Петровичу ( karpermen) за то що навчив як тим кивком користуватись, за то що давав і дає правильні настанови, ну і напевне зробив з мене пінгвіна :D . Дякую.
https://m.youtube.com/watch?list=UUinjBr7NMzATDjXdsI0iStA&v=iuOAhXXjI78&index=80

Другим в списку напевне буде Ігор Петрович ( Петрович), людина, яка мене завжди брала з собою на пінгвінярку. Колега, який завжди ставив мені якусь планку ( ну знає що я затятий :D ), таким чином він, як на мене, додавав і додає, того азарту. Чомусь завжди було бажання його переплюнути :D. Дякую .
Ну і третій, не менш важливий, Фоменко Юрій(Flead), хоч я його присадив на рибалку, але саме він присадив мене на пінгвінярку. Через нього я тепер мерзну при кожній можливості на льоді. І саме з ним. Бо самому мені б було скучно. Фоміч, тобі цьомки :lol:
А Андрюсі (Мамаю), і компанії Флагман, я хочу подякувати за то, що організовують такі фестивалі, тратять свої сили і час. Ще раз всім дякую. Якось так :hi
Востаннє редагувалось MiwaHunter в 06.03.2018 01:21 am, всього редагувалось 2 разів.

MiwaHunter

Повідомлення: 196

» 06.03.2018 12:31 am

а відео буде про дане дійство

анат.автолікар

Повідомлення: 42

» 06.03.2018 12:36 am

анат.автолікар написав:а відео буде про дане дійство

Є стріми про дійство в мене на сторінці в ФБ і буде відосик залитий на Flagman TV.

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1292

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей