Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Flagman Кубок України 2017

Flagman Кубок України 2017

» 02.06.2017 01:17 pm

Flagman Кубок України 2017.
Всім вітання, хочеться і мені написати кілька слів про таку подію як Flagman Кубок України, який відбувся на дамбі кременчуцького водосховища 26-28 травня в с.Недогарки.
Інформації про дану водойму у нас практично не було тому командою в складі: Віктора Немеша, Мельничука Петра, Суховецького Ростислава, Хваса Павла, Гутарева Дениса, Бельмесова Олега та мене вирішили їхати завчасно, щоб провести кілька додаткових тренувань та краще розібратись з водоймою.
На місце прибули с середу і одразу приступили до тренувань, в розпорядженні було три дні, щоб розібратись з ловлею, визначитись зі стартовим складом команди та підібрати оптимальний склад прикормки.
Протягом тренувань в уловах була тільки плотва різних розмірів, тому вирішили зусередитись на її якомога ефективній ловлі. Ми обловили три дистанції ловлі, перевірили декілька складів корму, визначились з довжиною поводка та моделями гачків, а також відпрацювали правильну подачу живих компонентів та добавок в корм. Стартовий склад команди визначали зважуванням на тренуваннях за визначені періоди часу.
Змагання видались досить важкими та інтригуючими, 19 команд і 76 учасників загалом - це круто. Це напевно наймасовіші змагання по фідеру які проводились в Україні і це дуже радує що напрямок фідерної ловлі стрімко розвивається.
За результатами двох турів я посідаю 6 і 5 місця в зоні, а наша команда набирає 21 та 25 балів відповідно, результат не найкращий, але і не поганий. З кількістю балів 46 ми посідаємо 5 командне місце. Зовсім небагато нам нехватило до трійки найсильніших і в цьому тільки наша вина, але це спорт і це робить нас тільки сильнішими. Все ще попереду і наша молода команда Flagman Lviv обов'язково буде рухатись до мети та вдосконалювати свої напрацювання. Виступом команди дуже задоволений, всі відпрацювали по повній, а саме головне що команда працювала як одне ціле, що дозволило показати достойний і стабільний результат.
На обидва тури мішали Flagman Super Bream black та Flagman Secret Roach black по дві пачки, додавали дроблене жовте печиво та меласу. Корм сильно зволожували, це дозволяло збільшити концетрацію риби на точці. З живих компонентів в основному використовував в корм пінку, а для ловлі один або два опариша інколи в комбінації з пінкою. Поводки 120-180см в діаметрі 0.1мм. Гачки Flagman Silver Roach та Flagman Dynamic Feeder в розмірі 14 та 16. Для ловлі на дистанції 50+ використовував фідера Mantaray Elite Heavy Feeder 3.90м, що дозволяло з легкістю точно і динамічно ловити рибу з дальньої дистанції при досить сильних поривах вітру, а для ловні на дистанції 25-40м використовував фідерні вудлища Drenan MatchPro Super Feeder в довжині 3.60м як більш легкий та інформативний інструмент.
На завершення свого звіту хочу висловити подяку своїй команді за сумлінну роботу та особистий вклад кожного на благо нашої команди, а також подякувати тренеру нашої команди Віктору Немешу за його вклад і організацю нашої команди як одного цілого.
Хочу подякувати учасникам усіх команд за чесну боротьбу, суддям за їх роботу та організаторам за організацію цього важливого для нас усіх дійства під назвою Flagman Кубок України 2017.
Особливо хочу подякувати нашому спонсору компанії Flagman за всесторонню підтримку нашої команди, а також за підтримку риболовного спорту в нашій країні загалом. Також дякую компанії Flagman за надані високоякісні шнури, гачки та повідковий матеріал власного вирибництва та решту екіпірування, що дозволяє достойно представляти себе та свою команду на змагання високого рівня та досягати хороших результатів.
До нових зустрічей на водоймах!
З повагою Віталій Чикита.
Слава Україні!
Приєднані файли
DSC_0117.JPG
DSC_0105.JPG
DSC_0067.JPG
18766607_777506489097942_66384244252244420_o.jpg

Bocl
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 209

Повернутись в Звіти