Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Flagman ЧО ЛОФРС по поплавочній ловлі. Прилбичі 09.09.2012.

Flagman ЧО ЛОФРС по поплавочній ловлі. Прилбичі 09.09.2012.

» 10.09.2012 03:23 pm

Добрий всім день , маленький звіт про Чемпіонат області по поплавку який пройшов на озері Прилбичі в неділю 9.09. 2012 року . Все пройшло добре , всі зареєстровані зібрались вчасно , погода також в принципі не підвела , ловити було комфортно , єдине що рибка трішки підвела , і ловилась дуже тяжко , але все по порядку . Так ось зібрались , інструктаж потім жеребкування , я попадаю в зону А 5 сектор , в моїй зоні з сильних поплавочників Володя GT , але і інші могли піднести сюрприз, я просто їх не знав . Всі розїхались по секторам , почали підготовку , 9. 20 стартовий закорм , 9.30 поплавки полетіли в воду і почалось довге очікування покльовки . Я ставку робив на дві точки ближню під 6м мах і дальня точка метрів 20 під матч . Дальню точку кормив більш тяжким кормом від Сонюбейтс з зерновими під карпа і амура , а ближню ВДЄ під плотву , карася . за першу годину в улові ерш і окунець , бачив як сусід на мах взяв карася в 2 му секторі значить я відстаю , починаю нервуватись , потім ловлю ще окунця трішки більше , але цього мало , правим боковим зором помічаю що Вова 7 сектор зловив верховодку , думаю випадково , але слідкую за ним , через пару хвилин він знову ловить , я срочно переключаюсь на махову , починаю кормитись по трошки але часто , роблячи облако муті і корма , і ось поклевочка і перша верховодка в садку , потім друга , просто величезна і під закінчення третя верховодочка в садку фініш і нервове очікування зважування . Про вагу окрема розмова , але підсумок у нас з Вовою по 330 гр і ми розділили перше місце в зоні. Далі обід , і починаємо готуватись до другого єтапа , роблю поправку на верховодку , додаю трішки дрібної фракції, щоб пилила , а інше все лишаю як було . Правда перевязую поводки на 0, 08. Другий тур жеребкування я витягую 13 сектор , 14 сектор Вова GT мій основний конкурент.
Старт я знову кормлю дві точки і починаю шукати рибу , а її нема десь через пів години ловлю окунця , потім з ближньої точки верхїоводку , а потім як відрізало , а сусід зправа ловить карася і виходить вперед , я знову кидаю на дальню бровку і ловлю піпісочного йоршика , потім покльовка і карасик в садку , чуйка підсказує що в зоні все в порядку , але треба ще ловити ,покльовка ще карасик , знову дальній закид і окунець чималенький в садок і тут фінальний сигнал , зважування я перший в зоні і дякуючи Андрію Гулик перший в чемпіонаті , бо зона В мене вже теоретично наздогнати не могла . Потім нагородження і гарний приз від генерального спонсора класна махова 6 метрова удочка , дякую компанії Флагман , Ви на вірному шляху. Дякую всі спортсменам зп чесну боротьбу , за витримку , всі знають як тяжко ловити коли не клює , і до зустрічей на водоймах .
Я думаю якщо буде тепла осінь можливо і Кубок проведемо.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

Re: Flagman ЧО ЛОФРС по поплавочній ловлі. Прилбичі 09.09.2012.

» 10.09.2012 04:32 pm

Ось і закінчився перший в історії Чемпіонат Львівської області по поплавочній ловлі :appl .Явка як вже писалось була 100%-ва!Звичайно хотілось щоб участників було більше і поплавочний напрямок у нас в області розвивався,але як говориться наразі маємо те,що маємо :) і в майбутньому сподіваємось що лава поплавочників значно збільшиться.(як приклад фідерний напрямок)Як писав Ривак Олег:"просто для того щоб воно пішло-треба почати...Починайте." :) І ось завдяки певним людям таки почали і 9-го вересня пройшов Перший ЧО ЛОФРС по поплавочній ловлі і 13 учасників прибули на усіма нами улюблену водойму Прилбичі.Тепер коротко про самі змагання.Я і колега по рибальству Петрій Андрій прибуваємо на водойму ще з вечора 8-го вересня.Близько 18:00 ми на місці,погода чудова,настрій бойовий і хороший.Розмічаємо на дамбі сектора для змагань.І трішки лівіше від секторів в компанії Андрія і Сергія Івановича присідаємо на годинку протестувати водойму.Покльовки кожен з нас побачив,вдалось навіть зловити по декілька рибин.Без особливого прикладання зусиль мною було зловлено 5 карасиків,йоржа і на завершальному закиді снасті ще й гарну "зачьотну" краснопірку.Забігаючи трошки наперед скажу:"Ех,цю би рибку в якомусь з турів" :) Так як рибка була зловлена і в очікуванні ранішніх змагань ми вирушаємо на берег в наш міні-табір і чекаємо ще двох учасників змагань.Розкладаємо намет,а далі вечірні посиденьки :beer і міцний сон.Ранок.Прибуття решти участників.Жеребкування.ВІдкриття змагань.І вперед!!!Зона А,сектор 3.Задум до початку змагань був такий.Ловля планувалась болонками(в запасі матч,який невикористовував,мах-не моє).Закормлювати також збирався дві дистанції(думаю таку тактику збиралось використовувати декілька людей)Дальня дистанція-великі шари з крупнішою фракцією(склад прикормки думаю немає сенсу писати)А ближню дистанцію однією з найулюбленіших мною прикормок(трапер,серія голд Explosive),яка просто одразу збирає рибу коли ловля ведеться на поверхні і з пів води,і давала мені до сих пір відмінний результат на інших водоймах при ловлі плотви,краснопірки і верховодки.Правда в цей раз взяв в червоному кольорі і руки після закорму відмити було нереально :D Одним словом тактика ловлі обрана,наживка-червяк,опариш(мотиля нажаль незнайшов)Старт і понеслось,"13 кращих" як сказав учора Араїк під час нагородження прийнялись "Бомбити" точки ловлі :P А далі?А далі запах прикормки в повітрі і Тишина.......Причому практично в усіх.Про результати учасників думаю писати немає змісту,це буде в таблицях,але були і нулі :) Ні 3кг прикормки,ні провірена прикормка для ловлі верховодки не принесла мені результату.Всього 2 окуньці і одна верховодка вагою 80 ть грам.Доречі,багато людей були здивовані розмірами прилбицької верховодки,майже чехонь :D А далі смачний обід і другий тур.В другому турі нічого не міняв,закорм дальної дистанції,але основною метою було всетаки зібрати і знайти в секторі верховодку,що мені не вдалось,лише прикрий схід за 10хв до кінця 2го туру.Щодо другого туру,то в участників ситуація була майже аналогічна,лише декому вдалось щось таки впіймати.Від себе хочу подякувати усім учасникам змагань.Організаторам в лиці Гулика Андрія і Сергія Машковського.Ігору за суддівство і терпіння.Петрій Андрію і Сергію Млинко за компанію.Андрію вдруге за організацію смачних обідів,які були дуже доречними після першого туру :) Мої вітання переможцю,Сергій Іванович-"ТАК Тримати!!!",вітання призерам-молодці.Дякую м-ну Flagman за підтримку риболовного спорту у Львівській області і за чудові призи переможцям і прикормку кожному з учасників.Дякую нашим вболівальникам Ігору і Валерію Веретюку,які вболівали від початку першого туру і до кінця змагань :) Усім велике дякую,до наступних зустрічей на водоймах і "змагальних полях" :super З повагою,Єлісєєв Вова(Вова83)

ВОВА83

Повідомлення: 365

» 10.09.2012 09:58 pm

Протоколи змагань:
1a.jpg
1b.jpg
2a.jpg
2b.jpg
all.jpg

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 348

» 10.09.2012 11:05 pm

Змагання видалися цікавими, повчальними і вдалося отримати неоціненний досвід.
Тим хто доклався до організації та прийняв участь - респект. Молодці. Надіюсь, не останні поплавочні змагання цього року.
А тепер всьо по-порядку.
Підготовка проходила стабільно - прикормка, насадка, снасті, вибір тактики.....короче стабільно.
Приїхали ввечері на водойму - красота. Попили, поїли, покричали "ЯЗЬ, ЯЗЬ. ЗДАРАВЕННИЙ ЯЗЬ" Ну і на цій приємній ноті полягали спати.
Ранок видався холодний. Відчувається, що в свої права вступає осінь.
Замішав прикормку, віджеребкувався ну і в бій.
Перший тур. "Вітер в харю - я ...."
Плотно закормив ближну точку в надії на швидку реакцію риби. Однак, чи то лижі не їдуть, чи то... Короче сумно. І вот перша покльовка - промах, за хвилин 6 друга - знову промах.
Ну, це вже або язь підійшов, або ЗДАРАВЕННИЙ язь. І вот, мої припущення виправдалися, перший риб зловлений, але який...окунець просто просвічувався на сонці. Хоча,дивлячись на загальні результати, в той самий момент мої емоції були не однозначні. До кінця туру я вимучив ще пару таких монстрів. Результат чемпіонський.
І вот наступив довгоочікуваний момент зважування. Дивлячись протокол першого туру зони Б, вся складність ситуації стає зрозумілою. Троє учасників зловили рівно по 50 грам. Я такий результат бачу вперше.
Після такого напруженого туру, смачно пообідавши, ентузіазму прибавилося. Зона А в першому турі краще себе зарекомендувала. Надія помирає останьою.
Позичивши в Валєри жменьку прикормки з мотилем, замішавши прикормку на другий тур, пролітає перерва між турами.
Розпочинається другий тур.
Старт. І вот почався закорм. Ну і на моє здивування, покльовки почалися зразу. Але знову ж таки, вага риби бажає кращого. Ловляться йорші, но які, окунці в першому турі були просто бегемоти порівняно з ними.
В середині туру відбувається впевнена покльовка, реакція моментальна - підсічна і як результат краснопьорка приєної ваги в підсаку. Хоть раз за змагання його замочив. :)
Приїхав Араїк, риба це відчула зразу ж і почали клювати йоршики і малюсінькі окунчики ще активніше. Взагалі другий тур видався для мене кращий, ніж перший.
Підсумоючи дані змагання, можна зробити ряд висновків :
1.Риб не відкликався на прикормку у всіх спортсменів.
2. Розмір риби дуже нерадував.
3. Важкі умови ловлі та негативний досвід - найцінніший досвід.
4. Живі компоненти в прикормці у вигляді мотиля є просто необхідні, лише вони робили погоду на даних змаганнях.
Всім дякую за класно проведений час, за достойний рівень організації, за чесну і безкомпромісну боротьбу.
До зустрічів на водоймах.

serhij

Повідомлення: 587

» 12.09.2012 01:50 pm

Ну от бачите!я знав що все буде "пучком".Все пройшло і ми здобули досвід,і ще одного КМС :D Протоколи дайте Паші -хай підготує (він знає).А я по приїзду(13-18.09 поза зоною) все оформлю в облспорті.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 16.09.2012 12:25 pm

Змагання відбулись.
Отримав фотки, які викладаю з запізненням з невеликими коментарами.

Насамперед хочу подякувати генеральному спонсору змагань - компанії
Зображення

та Львівському Карповому Клубу
Зображення
Ваша допомога у розвитку спортивного рибальства є неоціненною.

Також велика подяка людям, які приклали зусилля для організаціі Першого ЧО по поплавочній ловлі в нашій області, це:
11 (2).jpg
Ривак Олег
7.jpg
Немеш Віктор
Cергій.jpg
Машковський Сергій
2.jpg
Янишин Ігор

Все пройшло згідно регламанту. Всі учасники без запізнень прибули на спортивну водойму Прилбичі, де при реєстрації отримали подарунки від компанії FLAGMAN:
по 2-і пачки прикормки Флагман універсал + ароматизована добавка "конопля"

IMG_2460.jpg
IMG_2461.jpg
IMG_2462.jpg

Після реєстрації всі відправились на жеребкування та інструктаж, які провів головний суддя змагань Янишин Ігор
IMG_2464.jpg
IMG_2467.jpg
IMG_2471.jpg
IMG_2472.jpg

На підготовку по регламенту далось годину 20 хвилин. Учасники розмістились по своїм секторам, згідно жеребкування першого туру. В 9:20 пролунав сигнал "закорм" і в 9:30 довгоочікуваний старт.
Учасники зона А:
IMG_2483.jpg
Сорочинський І.
IMG_2484.jpg
Жилюк В.
IMG_2486.jpg
Єлісєєв В.
IMG_2487.jpg
Агафонов І.
IMG_2488.jpg
Машковський С.
IMG_2489.jpg
Шепітяк Є.
IMG_2490.jpg
Юрочкін В.

Учасники зона В:

IMG_2491.jpg
Петрій А.
IMG_2492.jpg
Іпатов Ю.
IMG_2493.jpg
Червонящий О.
IMG_2494.jpg
Млинко С.
IMG_2495.jpg
Гулик А.
IMG_2496.jpg
Завінський А.

Сигнал ФІНІШ, зважування, перерва між турами.
На обідній перерві пригощав ресторан ЕНЕЙ м.Яворів.
Після обіду жеребкування другого туру і вогонь :)
Рибка клювала не дуже, та й розмір не радував. Але було цікаво
IMG_2497.jpg
IMG_2498.jpg
IMG_2499.jpg
IMG_2500.jpg

ФІНІШ 2 туру, зважування, підбиття підсумків, збори і нагородження. Учасники змагань отримали памятні дипломи за які величезна подяка Павлу Козишкурту. Паша дизайн диплома дійсно вражає. Супер.
IMG_2506.jpg
IMG_2508.jpg
IMG_2509.jpg
IMG_2510.jpg
IMG_2511.jpg
IMG_2513.jpg
IMG_2517.jpg
IMG_2518.jpg

Ну і на остаток сам "ізюм" змагань - нагородження призерів:
IMG_2524.jpg
ІІІ місце Млинко С.
IMG_2528.jpg
ІІ місце Завінський А.
IMG_2531.jpg
Чемпіон ЧО ЛОФРС 2012 по поплавочній ловлі Машковський С.
IMG_2535.jpg

Окрема подяка Веретюку Ігору, Палян Араіку, Ярославу з охорони за допомогу в проведенні змагань.
Також великий респект Стрийській братві, надіюсь ще побачимось :)
п.с. Призи були дійсно зачотні, хто потримав в руках, той прочув
IMG_2502.jpg

Plitkar

Повідомлення: 348

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей