Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Feeder Gum. Оснастка с использованием резины

Все про донні снасті

Re: Feeder Gum. Оснастка с использованием резины

» 11.08.2011 12:59 pm

При использовании на течении у меня за за все время было около 5-ти захлестов, это за 5 часов темповой ловли (1-3 минуты перезаброс).
Возможно, если фидергам без защитных кембриков, с торчащими усиками у петель, то и путаться может больше. Поводок закручивает как на течении, так и при выматывании на стоячке, если наживка становится как "пропеллер" - два опарика например или зерно кукурузки. В этом случае должен помочь микро-вертлюжок перед фидергамом. Но его нужно ставить сразу при вязке петли резины, так как способом петля в петлю фидергам прицепить к ушку вертлюжка можно, но резина все время пытается расслабить затяжку петли и не хочет выравниваться в одну линию с вертлюжком.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2519

» 11.08.2011 09:17 pm

:oops: КОЛИСЬпробував на водоймах , де крім карпа ловити нема - що , робив монтаж , прототип -фідер гум з каліброваної резини Енерго Тім з конусаами Мед КАРП - ПОМОГЛО !!! БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ :oops:

Юра М,

Повідомлення: 82

» 12.08.2011 10:00 am

Зробив пару резинових вставок з вертлюжком, правда, не самий маленький з існуючих :)
Силіконовий кембрик не пробував натягнути, скористався прозорою термоусадкою.
1_1.jpg
1_2.jpg

Сама вставка з вертлюгом напрошується на використання у оснастці "вертоліт"... Якось спробую

Pavel K

» 13.08.2011 08:32 pm

Пробував минулого тижня експериментувати з фідерною резиною і дешевою ,і дорогою.Правда,поки що пробував приюднувати резину до кормушки ,а не до поводка,так,як вважаю,що це обмежує в чутливості(не обгрунтовано :) )Мета експерименту:переконатись,чи насправді ця преславута гума зменшує інертність кормушки,чи помагає пи зацепах і т.д?Висновки коротко:
1.при сильних зацепах помагає однозначно визволити снасть
2.не помічено зменшення інертності(але треба врахувати,що крупної риби ,нажаль,не було)
3.не впливає на уловистість снасті вцілому
4.запутується-ЖАХ
Загальний висновок:ну її в пень.Патерностер рулить!!
На черзі експеримент з гумою до поводка.Паша,дякую за варіант з"єднання,ламав голову як упростити,а ти за мене придумав :D Просто і красиво :f1:

pavlikua100

Повідомлення: 356

» 05.10.2011 12:48 pm

На чемпіонаті ІФФРС весь час ловив з вставкою з 0,6 мм фідергама перед поводком. Заплутувалась раза два- три за тур. Але, як я вже писав в звіті - мав по своїй необережності багато відстрілів поводків під час забросу. так от, ніразу не порвався фідергам. 0,118 і 0,14 поводки рвались біля петлі на вузлі, а фідергам не порвався :) . Хоча я його і не міняв. Чесно кажучи, думав що його буде просто різати на петлі. Фіг там... :) Так що для тих, хто боїться йього використовувати по причині уявної слабкості - даремно. перевірено екстремальною практикою :wink:

Pavel K

» 07.10.2011 09:34 pm

поясніть будь-ласка для чого було фідер гам використовувати на тих змаганнях? риба ж мілка, та і з поводком 0.12 можна справитись з підлящиками, які там клювали, фрікціон ж є, тим більше що катушка у вас з флажковим тормозом.. для чого його використовувати ?

Mickle

Повідомлення: 89

» 09.10.2011 09:27 pm

Для того, що використовую на основній не монофіл, а шнур. І виключно закліпсована дистанція закиду. Цих два моменти практично повністю виключають можливість користуватись фрикціоном (5-4 витків на шпулі після забросу - це все, що є для роботи фрикціона), ну і шнур не обдарований еластичністю :)
Тому ця вставочка з фідергама дуже доречна...

Pavel K

» 09.10.2011 10:53 pm

Хоча я з властивостями шнура знайомий, але беру на себе сміливість не погодитись з таким твердженням. Я ловлю на фідер постійно з закліпсованою дистансією (1 виток після закиду) і при покльовці риби більше 2 - 2.5 кг. завжди вдається розкліпсуватись (таке трапляється не часто). З другого боку при ловлі не крупної риби, використання фідерної резини призводить до частих сходів (перевірено) і зменшує видимість покльовки, а в поєднанні з довгим поводком, робить її нульовою. ( не одноразово були випадки на стоячій воді, коли після річки не хотілося міняти поводок і бачу, що риба товче кормушку - після виважування треба було скористатись екстрактором, щоб зі шлунка витягнути гачок)
Моя власна думка така, що в 90% (а може й більше) випадків на фідері використовувати фідерну резину не раціонально.

SAS

Повідомлення: 283

» 10.10.2011 09:10 am

Саша, те, що ти знайомий з властивостями шнура - дуже добре. Але ж ти їх (шнури) не використовуєш :)
І все тобою написане можна віднести до випадків використанн монофілу. З ним фідергам нафіг не потрібний.
До речі там же, в Касперівціях в п'ятницю поставив шпулю з моно ... Чесно скажу, в мене було таке враження, що я просто осліп. Або риба зникла...
З плетенкою і з фідергамом ні сходів, ні як ти стверджуєш нульової видимості покльовки я не мав. Хоча використовую довгі поводки.

Pavel K

» 10.10.2011 10:19 am

Там просто така риба клювала, що на моно не видно було))
А якщо насправаді, то всеодно я не бачу змісту його використовувати. Ловлю як на моно так і на шнур, і різницю знаю. Маю катушки з переднім і заднім флажковим тормозом. Я ще б зрозумів якщо б ви сказали що чекали бонуса - тоді так, вартує ставити фідер гам. А при таких умовах як ви ловили - при поводку 0,118 - 0,14 говорити про сходи мілкої риби дуже смішно. Я особисто на 0.13 непогано ловлю на течії Дністровській лящів до 1.5 кг і фрікціон навіть не поскрипує. Якщо у вас є багато сходів і ви лікуєте це фідер гамом, то краще задумайтесь про стрій вашого вудилища, може він і занадто швидкий тому і сходи а у вас ще й шнур... моя думка - фідер гам тільки для карпа. ІМХО

Mickle

» 10.10.2011 10:58 am

Mickle написав:...Я ще б зрозумів якщо б ви сказали що чекали бонуса - тоді так, вартує ставити фідер гам. А при таких умовах як ви ловили - при поводку 0,118 - 0,14 говорити про сходи мілкої риби дуже смішно.

Само собою, бонуса чекав, їх кожен чекає :). Тому і фідергам ставив.
А от далі щось не розумію... Про яки сходи йде мова? хто про них писав? В мене небуло жодного схода, не було проблем з запутуванням, не було проблем з покльовками.

P.S. Я нікому не нав'язую необхідність використання фідерної резини. Я її використовував на змаганнях, бо бачив в цьому необхідність. Я її використовую, бо в мене це виходить і мені це не заважає.
Чого домахались... :D Доцільно, не доцільно, раціонально, не раціонально...

Pavel K

» 10.10.2011 11:42 am

ясно, більше переконувати не буду))) просто якщо не було сходів то значить все ок то тоді для чого вона?)))

і взагалі - чим менше елементів в оснастці тим і краще, менше перехлестів і т.д., тоді ж не доцільно, як на мене, використовувати додаткові елементи.
Сам ловлю петлею Гарднера у 90% і ніяких проблем

Mickle

» 10.10.2011 03:03 pm

Mickle написав:і взагалі - чим менше елементів в оснастці тим і краще

ой ли? конечно же, принцип правильный, но мастерство как раз и заключается в том, что подстроиться под характер поклёвок (предварительно поняв его) можно иногда только с использованием так называемых "спецсредств". разумеется, что всеми этими прибамбасами нужно ещё уметь пользоваться.
а туризм-это всегда отдых, поэтому заморачиваться не стоит-всё равно поймаете :f1:

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2004

» 10.10.2011 10:14 pm

Пашка я за тебя :D . И пусть мне говорят что резина не нужна, я для себя понял что нужна!!!!! и даже очень нужна :) кто этого понять не хочет, пусть не понимает..... только поверьте что она (резина ) работает и не только на бонусах.... и.м.х.о

Так как описывать все свойства фидер гама не вижу смысла, так как уже подробно было про него описано, скажу так:
1. нужен тогда когда используется шнур
2. строй фидера по моему мнению абсолютно не важен, ловил как полными параболиками так и достаточно фастовыми фидерами
3. засекаемость рыбы только улучшается, результативность супер
4. на видимость поклёвки он никак не влияет
Смысл его использования у каждого свой, использовать его или нет решать надо только самому, и только тогда когда половил им пару рыбалок, нашел правильный, подходящий монтаж. :D

А резина всё равно рулит :D

Stenger

Повідомлення: 226

» 11.10.2011 12:07 am

(Сьогодні флудний день Зображення)

Я вище в пості висловив тільки свою думку і отримав повноцінну відповідь, а чомусь, коли читав останній то згадав комуністичну партію... :)
В кінці, там щось про смисл я так нічого і не поняв - сорі.

p.s.
Stenger написав: А резина всё равно рулит :D
и растягивается... :o

SAS

Повідомлення: 283

Поперед.Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 0 гостей