Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!


Дитяча школа риболовлі та спорту: 1.06 - 1.12.2018 Конкурс дитячого фото на рибалці
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

як налаштувати програмку FastStone Photo Resizer

Техніка фотографування, обробка зображень.
Правила форуму
В цьому форумі обмінюємось досвідом, обговорюємо фото техніку, ділимось прийомами обробки зображень. Будь ласка, не розміщуйте свої фото безпосередньо тут - для цього існують тематичні розділи.

як налаштувати програмку FastStone Photo Resizer

» 04.10.2007 04:51 pm

Пояснення, як налаштувати програмку FastStone Photo Resizer для обробки фото на вашому комп'ютері.
Програмка виконує дві основні ф-ції - зміну розміру та формату фото і переіменування. Перша - основна, нам і потрібна. Таке побачимо після запуску:
Зображення
Це основна закладка, яка стосується власне конвертації графічного файлу - Batch Convert. Ліве вікно - це перелік відібраних вами файлів для обробки. Права верхня частина - типова (Де лежить, що в папці, як відображати її вміст і т.д. Між ними типові кнопки - Додати (Add), Додати всі (Add all), Видалити (Remove), Очистити (Clear) і знизу віконце для перегляду самого файлу (Preview) і зручності відбору потрібних файлів. А тепер головне:
1. Вибираємо вихідній формат (Output format), який буде мати файл після обробки. За звичай це jpeg. З права від типу формату є кнопка налаштування опцій цього формату Setting. Тиснемо і маємо:
Зображення
Тут міняємо тільки рівень якості бігунком. Чим він ближчий до 100%, тим якість фото після обробки буде менше відрізнятись від початкової, але розмір файлу буде більше. Золота середина - 85%. Всі інші зміни візуально нічого не поміняють, я тільки добавляю Progresive. Ну і далі тиснемо ОК.
2.А тепер вибираємо папку, в яку хочемо зберегти оброблені фото Output folder. Якщо під час обробки є бажання змінити назву файлів, то ставимо галочку Remane, далі розібратись не важко.
3. Ставимо галочку біля Use advanced options - використовувати додаткові опції. Відразу з'явиться кнопівка Advanced Options, тиснемо, отримуємо:
Зображення
Активізуємо галочкою Use Resize/Resample Тут як на фотосайтах - основне, що треба виставити, це вихідний розмір. Достатньо 800х600, в пікселах. Все інше можна не рухати, інші функції (вказані на закладках) теж не активізовувати - хоч там і є багато цікавих і корисних функцій. От і все, тиснемо Ок, повертаємость в перше основне вікно. Вибираємо папку з фото, папку, куди покласти оброблені,відбираємо потрібні фото, додавши їх у список на обробку. Тиснемо Start, спостерігаємо за процесом обробки.
Зображення
Додам, що всі налаштування достатньо зробити один раз.

Аватар користувача
Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 2774
З нами з: 12.02.2007 09:10 pm
Звідки: Львів, Cихів O67927O677

Re: як налаштувати програмку FastStone Photo Resizer

» 20.01.2008 12:50 am

Гарна інструкція, але конвеєр - це всеж таки конвеєр ... не всі фото однакові і тому використовувати однакові налаштування для всіх файлів м'яко кажучи не є оптимальним (найчастіше розмір файлу що буде одержаний при такому підході буде суттєво більший за той що можна одержати при обробці кожного окремо). Тому читаємо Підготовка фото для інета (Photoshop перші кроки), щоб навчитись створювати меньші файли з якісним зображеннями для форуму.

admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 614
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів


Повернутись в ФотоклубХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей