Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спін-фест ЛКАВ "FANATIK,БІЛИЙ ХИЖАК-Фінальна битва"

Спін-фест ЛКАВ "FANATIK,БІЛИЙ ХИЖАК-Фінальна битва"

» 04.09.2017 10:21 pm

"FANATIK,БІЛИЙ ХИЖАК-Фінальна битва"
Зображення
Цього разу заключний фест з ловлі білого хижака я вирішив провести на гірській ділянці річки Стрий ,іі злиття з гірською рікою Опір в с.Межиброди.
Як виявилося в товариша і затятого риболова Петра є дача в с.Верхнє Синьовидне.......дача на березі Опора,рішення було прийняте моментальне:виїжаєм в пятницю в ночі,в суботу зраненька розвідуєм ділянку ріки на якій має відбутися фест і приймаємо рішення-стартуєм зі Стрия ,чи переносим "точку" на Опір,який завжди щедрий саме на білого хижака !!!
Приїхали на дачу в 23:00 ночі,розгрузилися,повечеряли узгодили плани на ранок і спати,завтра нас чекає рибалка............рибалка на надзвичайно хитру і сильну рибу!
Субота ,ранок,ми на ріці.
Зображення
Збираєм снасті і розходимся по ріці.Хлопці чимчикують вниз по Стрию і ж вирішую половити риб блише до Опора і пішов вверх по течії.Стрий надзвичайно класна річка,а там в Межибродах в нього просто казкові перекати та розливи,ями і нависи дерев-все це вкупі надзвичайно цікаве місце як для відпочинку так і для рибалки.
Піднімаюся вверх по течії,майже на кожній перспективній точці ловлю по декілька головнів,за бистрянку я мовчу :) ,дзвоню до хлопців-в них також все файно,риба присутня,риба клює!!!

Ввечері Петя Присяжний нас перевозить на надзвичайну місцину на р.Опір,чесно...звітам нехтілося їхати.
Хлопці обловлюють ріку,я складаю нахлист і знаючи напевно що там є харіус-впираюся в сухі мухи і перепробувавши з десяток таки підібрав правильну-заробляю пару покльовок і нарешті ловлю гарного екземпяра,швидкі фото на память і "цар" тої ріки мчить на бистрину.
Бачу як недалеко Роман Савка фотографує непоганого головня,Петя Орловський щось тягне до берега,ще не все втрачено,ще є тут риба незважачи на розквіт браконєрства в цьому місці.
Зображення

Задеренчав телефон,Юра Ковальчук вже прибув зі Львова до нас,треба його забирати зі зупинки,змотуєм снасті,на дворі вже темніє,я бачу як неохотно хлопці йдуть до машини але нічого,дасть Бог-ще приїдем сюди!
Зображення
Далі був вечір і смачноща вечеря,приїзд гостя з Східниці,дружні -душевні балачки,класні байки та оповідки в суперській компанії колєг яких дійсно цього року здружив фестиваль "FANATIK,БІЛИЙ ХИЖАК"!!!!!!!!
Все,перша ночі,спати,ще трохи і пора їхати на фест :)!!!!!!

Зображення

Зранку нас розбудив рух на кухні і запах запашної кави яку вже для банди приготував Петя Орловський,встали ,посьорбали кави,обговорили деякі нюанси,зібрали речі і рушили на берег ріки,там сьогодні буде свято,якє нам дарує ТМ "FANATIK" і Юрій Петраш під вже такою звиклою після стільки проведених влітку фестів під назвою "FANATIK,БІЛИЙ ХИЖАК"

Біля ріки нас вже чекали учасники з Стебника,знайомства,балачки,на вулиці починає сіріти,небо затягнули хмари але дощу,як обіцяли синоптики НЕМАЄ!!!!!!!
ДОВБАНІ НАШІ СИНОПТИКИ,КОЛИ НАРЕШТІ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТИ ПОГОДУ І ВЧАСНО ОНОВЛЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ХОЧА ДЕНЬ НА ПЕРЕД???????????
Тут,незважаючи на прибуття учасників мені на душі стало сумно і я згадав той момент,який незважаючи на класну компанію і гарний вчорашній вечір всеж таки
змусив мене засумувати в тій класній компанії -дзвінкі від учасників і їх майже однакові слова:
-мамай,вибачай ,мене завтра не буде,дивився погоду-проливний дощ цілий день
МЛЯ,ДОВБАНІ СИНОПТИКИ!!!!!!!
Учасники,які не побоялися дощу і поганої погоди,які вирішили незважаючи ні нащо в класній компанії провести ту "Заключну битву " від ТМ "FANATIK" і ЛКАВ складають спіни,обговорюють майбутню рибалку,приманки на які варто ловити сьогодні риб.
Даю сигнал шикуватися!!!
Зображення
Фест розпочинається зі слів вдячності для команди ТМ "FANATIK" та Юрію Петрашу за ту потужну допомогу,за те спонсорство,якє вони зробили цього року для рибалок Львівщини і не тільки!!!!!!!!!!!
Як завжди на кожному фесті узгоджуєм з учасниками правила за якими вони хочуть змагатися,погоджуєм час відведений на змагання ,робим колективне фото на згадку,частина вирушає на пригледені місця і ..........і дзвонить в мене моб,хлопці зі Стрия незважаючи на грозу в їх місті всеж вирішили змагатися і їдуть на фест.Гучний голос лунає вдолині ріки ,скликаю всіх назад,колективне фото воно і для того -щоби відображену мить на згадку мали всі!!!!
Щераз швидкі збори,знимка і СТАРТ!!!!!!!!!!
Учасники розходяться по ріці,кожен йде шукати своє місце де за каменем чи в ямці чекає саме його риба.
Зображення

Стрий на тій ділянці мілководна річка з безліччю перекатів ,великих глиб,ям і нависів дерев над водою-саме такі місця наші учасники провіряють в першу чергу і в одному з таких місць знімаю першого учасника,який мені попався на очі і зловив рибу,чому попався на очі-бо після старту вони як "водомірки" моментально розійшлися по ріці і то на такі дистанції що неозброєним оком тяжко було помітити де хто є :)
Рибалка розпочалася,хлопці ,як завжди з азартом в очах поспішили змагатися,адже ТМ "FANATIK" завжди щедро нагороджує подарунками тих-хто старається!!!!!
Пройшла перша година змагання,доїжають нові учасники-з телефону дізнаютьс про гарну погоду і також хочуть прийняти участь,їх реєструю і також відпускаю до води :)
Уду знимкувати учасників повз табір,помічаю що декілька учасників складають речі-запитую що сталося,дізнаюся що намочилися:в ріці каміні слизькі а після вранішнього туману вони взагалі як лід-нажаль хлопці без досвіду і припустилися прикрої помилки але то такє-ТО ВСЕ ДОСВІД:),на мої прохання залишитись всерівно передчасно покинули фест,мотивуючи тим,що трохи незручно мокрим ходити,але пообіцяли регулярно відвідувати такого плану заходи і набратися досвіду!

11:30,стається неймовірне,на небі,повністю закритому хмарами виходить сонце,хлопці,я не полінився і глянув на прогноз в неті:синоптик,гізметео,"поляки" -всі показували що зараз тут гроза і вітер 6 метрів на секунду а на яву тут світить сонце,як кажуть бойки-ЩЛЯК БИ ТРАФИВ ТИХ СИНОПТИКІВ:)
Напевно сама природа сьогодні хотіла,щоби фінальний фест в цьому році з ловлі "білого хижака" пройшов за гарної погоди!!!!!!!!!!!!

Як завжди обдзвонюю учасників,взнаю що не кожен сьогодні з рибою,вчора,на тренуванні всі хто був присутній менше двох десятків головнів не ловили,а сьогодні....чи то ми вчора багато риби накололи чи погода,чи ще щось але факт-риба сьогодні клює слабо,на фіналі всі учасники -річковики зі стажем але,але не клює :(
Час відведений на рибалку добіг кінця,учасники сходяться до табору,хтось несе рибу,хтось буз улову але на обличчях всіх немає журби-ЗА УЛЮБЛЕНИМ ЗАНЯТТЯМ,НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ ВСІ ПРОВЕЛИ ГАРНО ЧАС!!!!!!!!!!!

Зважування,розповіді щасливців з рибою про приманки які сьогодні "рулили",досвідченіші діляться сьогоднішнім досвідом і все це плавно переходить до нагородження переможців та номінантів сьогоднішнього свята, а дякуючи ТМ "FANATIK" номінацій окрім переможців в нас завжди багато!!!!!!!
Щож,розпочнемнагородження!!!
Наші переможці:
Зображення

Перше місце-Федьків Коля
Зображення

Друге місце-Драгініч Володимир
Зображення

Третє місце-Павлюх Назар
Зображення

Четверте місце"майже перемога"-Малєрко Любомир
Зображення

13-те місце"за волю до перемоги"-Савка Роман
Зображення

Найбільша риба-Мудрий Сергій
Зображення

Найменша риба-Зеленко Олег
Найстарший учасник-Федьків Коля
Наймолодший учасник-Зеленко Олег
Найдовша дорога на фест-Луцик Сергій

Підсумок:
День пройшов класно,всі старалися ,ловили,намагалися знайти того вередливого риба який був присутній і виявляв свою присутність інколи в самих ногах рибалок :)
Погода була класна і сприяла гарному проведенню свята "FANATIK,БІЛИЙ ХИЖАК-Фінальна битва",думаю всі присутні, а було всіх учасників 21 ортимали те задоволення ,той драйв і кайф -які може подарувати тільки забродна рибалка по ріці на "білого" хижака!!!!!!
Друзі,розвивайте свої вміння в ловлі риби на ріці,ходіть на ріки і там практикуйте свої вміння,вдосконалюйте ту техніку і навички в пошуку та ловлі тої чудової і сильної риби ,яку ми завдяки серії рибальських фестів стали називати "білим хижаком".

Від імені ЛКАВ та всіх учасників ЩИРО ДЯКУЮ ЮРІЮ ПЕТРАШУ , ТМ"FANATIK" і працівникам :Даші,Олі,Олегу ЗА НАДЗВИЧАЙНУ ДОПОМОГУ ,СПОНСОРСТВО І ПІДТРИМКУ РИБАЛЬСЬКОГО ПРОЕКТУ "Білий хижак" ТА ВАГОМОГО ВНЕСКУ В РОЗВИТОК СПІНІНГОВОГО РИБАЛЬСТВА В ЗАХІДНОМУ РЕГІОНІ ЗАГАЛОМ!!!!!!
Дуже багато людей завдяки ТМ "FANATIK" і проєкту "БІЛИЙ ХИЖАК" знайшли собі друзів,відкрили для себе нове захоплення в вигляді річкової рибалки на головня та білизну!!!!!!!!!!!
Я особисто "знімаю капелюха" перед командою ТМ"FANATIK" та бажаю розвитку,процвітання, благополуччя і всіх гараздів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Друзі, хто цього року відвідував спінінгові фестивалі "FANATIK,БІЛИЙ ХИЖАК"-щиро дякую ВАМ за те, що повірили в проект і приймали в ньому участь!!!!!!
Маю надію що "БІЛИЙ ХИЖАК" "житиме" довго і набуде неменшої популярності ніж "Чотири сезони",по мірі своїх можливостей я докладу до цього максимум зусиль!!!

До нових зустрічей коло води!!!!!
З пов.мамай :hi

Фото з фесту тут!!!!!!:https://www.facebook.com/profile.php?id=100010067551512&sk=photos&collection_token=100010067551512%3A2305272732%3A69&set=a.531334427212138&type=3&pnref=story

мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1260

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей