Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"FANATIK BIG FISH 2017"

"FANATIK BIG FISH 2017"

» 08.08.2017 05:44 pm

"FANATIK BIG FISH 2017"
Ранок,над річкою простягнувся туман,вранішні промінці сонця,що пробилися скрізь клуби туману приємно зігріли моє обличчя і розбудили мене-пора готуватися приймати гостей які сьогодні приїдуть шукати свого "щастя" в річці Стрий на чергове свято зі спінінгової рибалки,якє нам вкотре дарують Юрій Петраш і ТМ"FANATIK" та Львівський клуб активного відпочинку.
Зображення
Туман помало починає розвіюватися,легенький ,вранішній вітерець порушує гладь на спокійному до того плесі ріки,водні мешканці починають проявляти свою активність:де не де по воді видно сплески якихось риб,напевно готуються також приймати поважних гостей які сьогодні випробовуватимуть свої сили ,вміння та навики!

6:30,сонце пригріває чимраз сильніше,частина учасників які вже прибули і зареєструвалися- сьорбають каву чи чай біля ріки ,"травлять рибальські байки" чи повідають про свої недавні вилазки "на риби",частина учасників ще прибуває,складають свій риманент,готуються до чергового ,цікавого,захоплюючого дійства -річкової,забродної рибалки.
Вже всі учасники зареєстровані ,всі ніби поснідали і розрухалися,ШИКУВАННЯ!!!!!!!!!!!!
Зображення
Як завжди,в першу чергу подяка ТМ"FANATIK" за веееееличезний внесок в розвиток спінінгового рибальства і річкового рибальства за "білим хижаком" на теренах Львівщини,подяка за гарні подарунки для всіх учасників і за рибальськє свято ,якє сьогодні нам нам вкотре дарує Юрій Петраш!!!
Далі узгодження всіх правил та доповнень до них щодо умов самого змагання,загальна знимка на память і учасники розходятьс кожен куди хоче:прості правила на змаганні,ловиш по ріці де хочеш,йдеш куди хочеш,головне не заважати іншим і вчасно прийти на зважування :)

Я також беру в руки спіна і вирішую також прийняти участь і половити риб але не робити ставку на BIG FISH а постаратися половити найменших представників рибного царства в річці Стрий ,відпочити від буденності і насолодитися улюбленою справою !!!
Після першої години лову я добуваю 4 види риб,найменших риб,які мені вдалося зловити,по дорозі в табір три з них випускаю-в опонентів виявляється є ще менші :) і з одною рибою вирішую сьогодні закінчити своє змагання а приділити час учасникам фесту,пофотографувати трохи і звичайно порелаксувати в надзвичайно теплих водах річки.
Сонце в зеніті,бачу як вже чимало учасників сходяться чимраз блище табору,сонце пече як зварйоване але ще не час закінчувати змагання,ще пора працювати і йти до сьогоднішньої своєї перемоги,хлопці попили води,освіжилися і таки почимчикували далі шукати свою рибу.

Ходжу поміж учасниками,фотографую їх і зауважую одну деталь:досить багато дітей сьогодні присутні на фесті які не просто присутні а ловлять рибу,стараються,експерементують з приманками,випитуються секрети в досвідчених рибалок намагаються створити гідну конкуренціб вже бувалим рибалкам!!!
ЗображенняЗображенняЗображення
IMG_1292.JPG
IMG_1308.JPG
IMG_1326.JPG
IMG_1278.JPG
Завжди,коли на рибалці все хочеться щоби той час не йшов так скоро,щоби ще трошки,ще останній раз сьогодні провести ту приманку в надії зловити ще одну рибку,відчути той її трепіт в руках коли знімаєш з гачка але час біжить невпинно і дзигарок сигналізує що вже 14:00,час закінчувати змагання!
В таборі вже гамірно,ніби бджоли до вулика-до табору підходять учасники зі своїми сьогоднішніми уловами,демонструють їх до знимки і всі нервово чекають на те зважування,якє сьогодні покаже до кого був прихильний водяний і подарував частину свого багатства :)
Зображення
Зображення
Зображення
IMG_1312.JPG
IMG_1263.JPG
IMG_1311.JPG
IMG_1270.JPG


В зважуванні,особливо в битві за "НАЙМЕНШІ РИБИ" йде заруба за грами,1 грам вирішує хто сьогодні переможець,переваживши деякі риби по кільканадцять раз таки нарешті визначили переможців та номінантів,настав час дарувати подарунки!!!
Отож:
"НАЙБІЛЬШІ РИБИ"
головень-Сумін Володимир,вага 0.673грм
Зображення

щука-Паук Іван,вага0.777грм
Зображення

окунь-Школик Данило,вага 0.216грм
Зображення

підуства-Кметюк Богдан
Зображення

верхоплавка-Зіньчук Олександр
Зображення

бичок-Місьо Олег
Зображення


"НАЙМЕНШІ РИБИ"
головень-Присяжний Петро,вага 0.012 грм
Зображення

щука-павлюх Назар,вага 0.226грм
Зображення

окунь-Драгініч Володимир,вага 0.012грм
Зображення

підуства-Кушнірук Олександр 0.125
Зображення

верхоплавка-Кульчицький Володимир,вага 0.004грм
Зображення

бичок-Кишко Віталік,вага 0.003грм
Зображення

Номінацією "За волю до перемоги " здобув Гивиль Павло
Зображення


Дальше була вільна програма, зустріч друзів,фуршет , "по 50" за здоровя Юрія Петраша і процвітання ТМ "FANATIK ",за процвітання та розвиток ЛКАВ,за рибалку та друзів і ще за багато що :)
Незважаючи на спеку ,було файно і весело!!!

Зображення

Від імені всіх учавників фесту і від себе особисто,хочу висловити подяку Юрію Петрашу і команді ТМ "FANATIK" за надійну співпрацю ,за розвиток спінінгової риболовлі на Львівщині та побажати їм процвітання та благополуччя!!!
Зображення

Щож,позаду вже три з чотирьох фестів з спінінгової річкової ловлі "білого хижака"від ТМ "FANATIK" та ЛКАВ і залишився ще один,заключний фест в цьому форматі цього року!!!
Друзі,в фінальному фестивалі нас чекають Карпати і гірська річка з бистриною та надзвичайно жвавими "білими хижаками" в великій кількості!!!

ДЯКУЮ ВСІМ УЧАСНИКАМ ,ЩО ВІДВІДУЄТЕ НАШІ ФЕСТИ І ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!!!


З пов.президент ЛКАВ -Ханас Андрій :hi

Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: "FANATIK BIG FISH 2017"

» 08.08.2017 06:28 pm


Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: "FANATIK BIG FISH 2017"

» 08.08.2017 09:48 pm


Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: "FANATIK BIG FISH 2017"

» 09.08.2017 11:54 am

Всім. привіт.!) :hoop: :hoop: :hoop:
Хочу висловити величезну подяку Юрію Петрашу і ТМ "FANATIK" за підтримку у організації проведення таких фестивалів. . . ! ! !
І звісно велике СПАСИБІ Андрію Ханасу (МАМАЮ). !!! Андрюха ти молодець !!! :appl :appl :appl :super1 :super1
Надзвичайно приємно відвідувати твої фести та спостерігати як кожного разу тобі вдається залучати все більше та більше молодого покоління до риболовного спорту!!! :go :go

Аватар користувача
Nazzzar1
 
Повідомлення: 27
З нами з: 13.07.2015 10:03 am
Звідки: Львів


Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей