Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

D-Flex concept

Авторскі статті учасників форуму

D-Flex concept

» 08.09.2010 11:59 pm

Випадково наштовхнувся на одному з буржуйських сайтів, статейка занадто рекламна, але може комусь буде цікаво. Переклад швидкий – тому вибачайте.

D-Flex.jpg
D-Flex.jpg (3.7 Кб) Переглянуто 525 разів
D-Flex технологія запропонована нахлистовиком і фізиком доктором Крісом Андервудом (Dr Chris Underwood) дозволяє виробляти прути ”з направленою жорсткістю” , це означає що прут має більшу жорсткість/пружність на вигин в один бік ніж в інший. Унікальні властивості обумовлені тим що рівносторонній трикутник має більшу загальну жорсткість ніж круг.

”В перше ідея з’явилась коли я вчився закиду Spey для ловлі лосося декілька років тому” – пояснює Кріс, якій 30 років займався проектуванням штучних кровоносних судин.

”Трикутник не практичний для виробництва бланків, але форма яку я придумав – це унікальна геометрія яка називається кривою сталої ширини – ідеально підходить для виробництва бланків”

За словами Кріса, D-Flex перетин зменшує стресові завантаження бланку, що полегшує контроль снасті при забросі, дозволяє робити більш пружні і точні заброси, і може бути використаний для виробництва бланків для будь-яких снастей (включаючи нахлист, спінінг, та навіть поплавок).

Це не перший не типовий дизайн бланку. У 2007 році Shimano представив бланк Aerocast – овальний в перетині.

На думку одного з провідних виробників з вуглецевого волокна, Tricast, нова концепція D-Flex має свої плюси.

"Ми дивились на трикутні бланки близько 15 років тому і прийшли до висновку, що вони будуть цікавими для на хлистових бланків. Ми вважаємо що D-Flex дизайн найбільше підходить для на хлистових бланків призначених для ловлі лосося " [Роджер Гарріс, директор з продажів та маркетингу Tricast].

Проте, скептики кажуть що виробництво бланків з використанням D-Flex концепції занадто дороге. Директор Daiwa з маркетингу Stephen McCaveny: ”Ми розробили карбонову кидальну палицю (можливо мова йде про кобру) з використанням стандартних технологій –це було жахливо”

Джерело: http://www.gofishing.co.uk/Angling-Times/Section/News--Catches/Tackle-News/April-2010/Could-the-future-of-fishing-rods-be-triangular/
А це таке враження сайт присвячений власне D-Flex: http://www.d-flex.com

admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 359
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів

Повернутись в Статті



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей