Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Cвінгер

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Re: Cвінгер

» 07.10.2008 09:18 pm

замість свінгера використовую надрізану гумову плстинку привязану шнрочком до стойки. НОРМАЛЬНО. Якраз тільки покльовки в берег карасика воно і показує.

Це вже в кого як фантазія суміщається з практикою. Можна і колокольчик підвісити замість свінгера, тоді і потреба в сигналізаторі відпадає.

Висять і не дзвонять :D , електроніка :super чутливіша

Альбертович

Повідомлення: 248

» 07.10.2008 09:22 pm

і в якому разі бек-лід у воді не замінить свінгер.

Ну а если его повесить между сигнализатором и кольцом :?: :?: :?:

Запросто, головне щоб він злітав при підсічці

І все рівно він уже не буде виконувати функції бек-ліда. :)

volvo-leon
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 744

» 07.10.2008 09:29 pm

Бек-лід розроблявся для того щоб виконувати вилючні функції які на нього покладені, а не висіти як дзвоник..... :?

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 591

» 07.10.2008 09:32 pm

спользую ее как пригруз при волнении, или для притопления лески, то что несет течение.

На течії пригружати не рекомендую,так-як все сміття тече як правило по дні ,та зверху.На течії кінці спінінгів піднімають якнайвище ,потрібно старатись щоб жилка як можна вертикальніше входила в воду.

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 916

» 07.10.2008 09:53 pm

І все рівно він уже не буде виконувати функції бек-ліда. :)

:) Безперечно, тут АБО-або. Але якщо свінгер поломався, загубився, пропав, затерся - знімаємо бек-лід і вішаємо як свінгер :D
Бек-лід супер штука для збереження від запутування строптивим коропом ВСІХ лєсок які є недалеко, він жеж :twisted: любить перед фотосесієй по цілому ставку прогулятись.

Альбертович

Повідомлення: 248

» 07.10.2008 10:14 pm

замість свінгера використовую надрізану гумову плстинку привязану шнрочком до стойки. НОРМАЛЬНО. Якраз тільки покльовки в берег карасика воно і показує.

Це вже в кого як фантазія суміщається з практикою. Можна і колокольчик підвісити замість свінгера, тоді і потреба в сигналізаторі відпадає.

Висять і не дзвонять :D , електроніка :super чутливіша

Згоден. Але є варіант підвісити колокольчик на лєску після тюльпана, тобто між тюльпаном і водою і відрегулювати необхідний провис лєски так щоб утворився тупий кут. Тоді теж покльовки досить чітко передаються, і в берег, і від берега, сам недавно мав змогу поспостерігати як дідульки так ловлять. Але цей варіант скоріше використовується на ленінградках.

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 744

» 07.10.2008 10:49 pm

[quote="solo"]На течії пригружати не рекомендую,так-як все сміття тече як правило по дні ,та зверху.[/quote]
Спору нет-совет дельный. Чего только не несут наши реки, а особенно в этом сезоне после затопления.
Но я скорей всего имел ввиду слабые течения в низовьях Днестра, Днепр и русла озер, ставков.
При отсутствии сильного заноса(замусоревания)на реке, на одном из спинингов пригружаю(прижимаю) леску ко дну от самого берега с целью избежания шума (эффекта струны) и жду самую пугливую, самую большую рыбку- иногда приходит.

Игорь

Повідомлення: 171

» 08.10.2008 10:44 am

Я наприклад надаю перевагу свінгерам на металічних тримачах, а то при підсіканні буває, що шнур будь якого противовіса "свінгера" від сили інерції перекручується за стойку і тоді лишній час на розкручування і розпутування.
І не використовуйте Бек-лід (на стоячих водоймах) в коряжниках і густій рослинній місцевості (на дні) :D .

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 10.03.2009 01:40 pm

Я люблю щось комбінувати (тєхнарь :D ) тому вирішив зробити зі своїх 13гривневих свінгерів світлові.
Часу на все про все витратив біля 2 годин а результат: Три свінгера зі світловими ефектами - синій, червоний, жовтий.
І що головне лампочки майже не садять звук (ну хіба що на 5-10%, а це краще ніж GC бо там червоний садить звук на 50-60%) хоча можна дійти і до 100% відтворення звуку :)

шнур мікрофонний моно - пр.5 грн за 1 м.
Паяльник, силікон
Мені винесло десь 25 грн. Часу 2 години. ХАЛЯВА :D , а світить і пищить - бомба і головне після обробки силіконом, став міцнішим до зовнішніх факторів.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1369

» 25.06.2009 11:50 am

Не знаю чи це до теми але я вже давно шукаю свінгери від Solar і не можу їх знайти у Львові. В Києві або інших містах я буваю рідко щоб їх купити. Хто щось може мені порадити. Буду дуже вдячний :)

Assassin

Повідомлення: 74

» 25.06.2009 11:34 pm

У Колі, на кока-колі, в "Сучасній рибалці" є набір :idea: :!:

TROFEY-V

Повідомлення: 9

» 03.02.2010 09:43 pm

Шукаю комплект свінгерів під сигналізатори, може хтось бачив де пощупать можна у Львові?

Кот Баюн

Повідомлення: 338

» 03.02.2010 10:10 pm

укаю комплект свінгерів під сигналізатори, може хтось бачив де пощупать можна у Львові?

Та практично всюди можна пощупати, починаючи від краківського базару і закінчуючи рибацькими магазинами.

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 591

» 04.02.2010 12:38 am

Я використовую свінгери GoldenCatch. Тільки з часом від сонця і від ударів об стійку прозорий корпус потріскався. Я зробив новий корпус з прута оргскла, а начинку залишив стару. І ще оргскло вязке і міцніше від пресованого пластику на оригінальних свінгерах. Корпус зробив трохи більший і тяжчий, чого бракувало заводським свінгерам. Світло від світлодіодів добре розсіюється на внутрішній різьбі. Ось що получилось.
03022010831.jpg

Євген Янчук

Повідомлення: 157

» 19.07.2010 04:49 pm

attachment=0]si2223.jpg
Зараз зявилися свінгери фірми Golden Catch які являють собою повну копію Fox Ilumineited Euro Svinger я рахую що це найкращі свінгера в своїй ціновій категорії.

Погоджуюсь у самого такий, Зображенняякість супер! :D

cimburlen

Повідомлення: 9

Поперед.Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей