Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Browning a5 swit sikstin

Наші рушниці. Обговорення та проблеми

Browning a5 swit sikstin

» 15.07.2017 01:06 am

Шанувальникам 16 кал [url][http://www.browning.com/products/firearms/shotguns/a5/current-production/a5-sweet-sixteen.html/url] всі магазини розказують казки про вимирання 16 калібру ,і коли хочу замовити шіснадцятку всі тупо морозяться кажуть що їх не виробляють . Хоча на сайтах турецьких ,німецьких і американських виробників вона є в наявності :? І судячи по форумах Європи іСША багато хто любить 16 .навіть вата любить.

Hrom

Повідомлення: 6

Re: Browning a5 swit sikstin

» 07.08.2017 03:32 pm

Особисто я в це не вірю. Зараз ринок зброї та боєприпасів до неї настільки великий, що нема дефіциту жодних набоїв до гладкостволок. Не тільки 16 кал. але і всі інші можна елементарно купити у Львові. А якщо їх і нема в магазині в цей день коли Ви прийшли, то їх можуть замовити і привести. Я пам'ятаю 80 - ті роки , коли в Львові було лише два мисливські магазини - на вул. Валовій (УТМР) та нижче цирку - "Сокіл" (Воєнохот).Та й магазинами їх ,в порівнянні з теперішніми, назвати було важко, бо там практично завжди майже нічого з боєприпасів не було. А зарас цих магазинів скільки? Я навіть точно і сказати не можу - боюся помилитись. Один "Ібіс" на проспекті Чорновола чого вартує. Так що купуйте зброю любого калібру - хоч 16 - го, хоч 28- го , хоч 410 - го. А патрони до неї завжди знайдете.

Hovarf

Повідомлення: 41

Re: Browning a5 swit sikstin

» 14.09.2017 11:31 pm

Ви праві хто шукає той завжди знайде . Знайшов хорошого італійця в 16 кал чекаю дозволу :) слова про вимирання шіснадцяток я процитував одного консультанта Львівського магазину .

Hrom

Повідомлення: 6

Повернутись в Збройна кімната

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей