Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Конкурс «Впіймай свій BIG FISH - 2014»

Re: Конкурс «Впіймай свій BIG FISH - 2014»

» 02.12.2014 11:31 pm

Вова,хто-хто але адміністрація- Адміністратори, Супермодератори, Модератори -тут не мають давати поблажки нікому.Якшо людина взялася судити конкур,прописала правила-ВСЕ,задача одна- чесно,чотко і безоговорочно згідно правил виконати на себе покладений обовязок.Якщо він буде виконаний чотко згідно правил-нівкого не буде притензій-ні в переможців ні в переможених-є чітке положення на яке спирається суддя і КРАПКА.Поблажки,чіпляння-то все чос.Є чітко прописані правила і все,в когось щось не так зі звітом- в топку і вибираю далі згідно вищеописаних правил.
Вова це думка смію сказати БІЛЬШОСТІ форумчан.
Якщо я написав неправду і не правильно -забаньте мене!

мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1260

» 02.12.2014 11:33 pm

амай, будем цепляться к неуказанной Фамилии когда весь форум знает данного человека? Или к фото рыбы в руке, когда что у меня, что у тебя таких фоток валом?....Нам каждый день попадается трофей чтобы мы были такими суровыми?

Вова таких фоток в мене валом але я вибирав і виставляв фото згідно правил.

мамай

» 02.12.2014 11:35 pm

Володя, при всій повазі до тебе, а що ти би мені присудив, якби я виклав свою трофейну рибу в руці, пійману пару років тому,- фейса нема , а риба є, а лапшу я навішую, що от тільки вчора впіймав...ну і т. д. :)
:)

karperman

Повідомлення: 342

» 02.12.2014 11:48 pm

Вова раз така "песня" скажу на чистоту.В свому житті я дуже багато набокопорив,дуже багато.В мене була одна мета в житі -гроші.І ось вже півтора року я виправляю свої помилки.Я почав чесно жити,я зрозумів-сила в правді ,чесності,людяності,повазі а не в грошах.Свого часу рибалка мене врятувала від дуже великої біди .Я знайшов форум,почав тут спілкуватися,реально форум змінив моє світосприйняття.Я виставляв заявки не щоби заробити(в мене є нормально оплачувана робота) а щоби прийняти участь і може щось виграти-реально за меншу частину хотів щось купити а решта -на АТО.Я виставляв заявки самий послідній і бачив-реально я перемагаю в чотирьох номінаціях.Приходять результати і виграв в двох-та ладно ,на халяву 500 грн ,взяв і забув але СТОП-а де чесність,правда."Хочеш змінити світ -почни зі себе"-я почав зі себе,тепер пора і решті починати.
Вова я не уніжаюся тут за 500 грн(я відмовився від грошей в форуму на очах-тому я їх і не заберу)-гроші річ нажита-головне здоровя, але я хочу щоби тут було чесно все написано,без поблажок до нікого.
Така моя позиція!

мамай

» 02.12.2014 11:54 pm

олодя, при всій повазі до тебе, а що ти би мені присудив, якби я виклав свою трофейну рибу в руці, пійману пару років тому,- фейса нема , а риба є, а лапшу я навішую, що от тільки вчора впіймав...ну і т. д. :)

Мы тут уже не первый год, поэтому знаем в чьей честности можно не сомневаться.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3284

» 03.12.2014 12:00 am

олодя, при всій повазі до тебе, а що ти би мені присудив, якби я виклав свою трофейну рибу в руці, пійману пару років тому,- фейса нема , а риба є, а лапшу я навішую, що от тільки вчора впіймав...ну і т. д. :)

Мы тут уже не первый год, поэтому знаем в чьей честности можно не сомневаться.

Вова ,чому судді не хочуть чытко все розсудити згідно прописаних правил конкурсу?

мамай

» 03.12.2014 12:11 am

Мамай, ты прав! Нарушения есть почти в каждой заявке, включая и рыбу в земле...
Мы решили выйти с ситуации взвесив аргументы плюсов. Данная дискуссия даром не пройдёт, такого больше не будет, об этом заявлено в начале решений.
А сейчас давайте закроем данную тему, пусть люди получат свои призы, трофеи пойманы они их заслужили и в будущем вряд ли будут нарушать.
Кроме того, с удовольствием в будущем сниму с себя полномочия по важным решениям предоставив их инициативной группе.

Вова

» 03.12.2014 12:21 am

Хай буде як є але прийде час і все буде "почеснаку".
Вова я знаю ти реально добра ,чесна і надійна людина ,все що ти робиш-тільки з благими намірами.
З повагою до всіх учасників дискусії-і тих що відстоювали і тих що грузили :)
Що поробиш -такий я є мамай :hi

мамай

» 03.12.2014 12:52 am

Для чого весь скандаль? Хтось хоче переконати , що ніхто з наших рибаків не ловив щуки більше 1364грам? Взагалі дуже мало звітів. Подивіться - менше ніж на 2-х сторінках. Один в номінації короп!!! Один- амур. Всім хто подав заявки потрібно сказати велике спасибі. Якщо дотримуватись правил , заявки від 1.12 взагалі не повинні розглядатись. Невже Мамай виловив усю рибу 30.11.2014р? А з іншого боку, як найактивніший автор чудових звітів, за що Йому величезна шана та подяка, як ніхто заслуговує нагороду. На моє переконання, в майбутньому не потрібно ставити грошові призи. Перемога- це вже почесно!
Востаннє редагувалось AGV в 03.12.2014 08:25 am, всього редагувалось 1 раз.

AGV

Повідомлення: 178

» 03.12.2014 01:19 am

тема закрита.Вова, як ідейний вдохновітєль цього неблагородного діла ,підбив підсумки.Лишній раз переконався(маю надію) що це не благе діло,бо воно обов"язково несе за собою осад і від нього погано пахне (не та фотка,не та дата,а чо тіко 250 гриваків а не тищу,щота Ваво мутить,шота він з того має,та там всьо куплено,всіх в люстрацію і т.д.,НЕсправедливо,де-юро це основне,тіко громада вирішує-пох...що тіко Ваво бігає).Хтось там про ЗАКОН говорив.-відкрий розумні книжки -там закони всі прописані вже пару тисяч років назад.Хто така людина,яка соціальна поведінка притаманна істотам і Людям.Як ми швиденько обміняли якості: гумор,прикол,сюрприз,відчуття вдячності (ніхто в цьому світі вам нічого не винен) на Демократично-юридичну Підкованість.Той Вова просто ще цього не вкурив.він думає що збагачує 1,а насправді плодить підкованих споживачів з підвищеним відчуттям НЕсправедливості...
Прохання до модера витерти всі пости що після оголошення результату.
пи.Си-виплєск щоб потім не казали що Ривак в стороні...Хоча хочеться бути від цього не просто в стороні,а в іншому вимірі,чи в іншій галактиці.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 03.12.2014 02:54 am

Знаю Андрія (мамай) від недавна, всього після трьох зустрічей вживу (!), а таке враження шо все життя знайомі. Людина- душа! Не бачу в його меседжах жодного натяку на жагу до грошей, виставив свої заявки гарно проаналізувавши конкурентів. Просто молодчина, працює не тільки руками а й головою!
Чому було мало конкурсантів (?), та напевно тому що не вірили в позитивний результат!

п.с. "Живу" тут і хочу щоб хоч на цій "вулиці" був порядок! Якщо форум тільки для обраних- він швидко втратить рейтинг... і нас... Блін, вже стільки класних людей повалило звідси.... :(

Петрович

Повідомлення: 1019

» 03.12.2014 04:18 pm

Не сваріться, ось вам риба:
ЗображенняЗображення
а від карася я вощє в шоці.
ЗображенняЗображення
Ой, чи я не встиг на конкурс??? :)

giorgio

Повідомлення: 1369

» 03.12.2014 04:21 pm

лопаки - ви пишете скоріше ніж я встигаю витирати. Пригальмуйте :D

тут ще 4 сторінки потерти можна :)

Olehkh

Повідомлення: 158

» 03.12.2014 09:55 pm

ому було мало конкурсантів (?), та напевно тому що не вірили в позитивний результат!
п.с. "Живу" тут і хочу щоб хоч на цій "вулиці" був порядок! Якщо форум тільки для обраних- він швидко втратить рейтинг... і нас... Блін, вже стільки класних людей повалило звідси.... :(

Вовремя у меня в районе свет отключили, я бы вам написал :twisted: :)
Все конкурсы которые проводит ЛКАВ и компания Флагман максимально прозрачные и в первую очередь мы заботимся о людях и своём честном имени. Поэтому, каких либо привилегий отдельным личностям, симпатий, разделений на членстве Клубов, .... не существует и существовать не может.

Что касается данного конкурса, то основной целью был сбор статистических данных про трофейную рыбу в нашем регионе, не делая даже акцент где была поймана рыба - в аквариуме или на речке. При этом всём ЛКАВ совместно с компанией "Флагман" решили выделить призовой фонд чтобы сделать сам конкурс более приятным для рыбаков. Ловим, радуемся своим успехам или успехам товарищей!

Что получилось? Некоторые рыбаки подали заявки сделав нам большое отдолжение, некоторые даже не утруждали себя их подать хвастаясь трофеями на телефонах. .... В результате из хорошей и нужной идеи получился ещё и скандал. Обидно, мля...
Так что прошу переосмыслить своё поведение на форуме, потому что своё поведение я постоянно переосмысливаю и анализирую ошибки благодаря общему делу.

Вова

» 03.12.2014 10:50 pm

ому було мало конкурсантів (?), та напевно тому що не вірили в позитивний результат!

Вовремя у меня в районе свет отключили, я бы вам написал :twisted: :)
Все конкурсы которые проводит ЛКАВ и компания Флагман максимально прозрачные и в первую очередь мы заботимся о людях и своём честном имени. Поэтому, каких либо привилегий отдельным личностям, симпатий, разделений на членстве Клубов, .... не существует и существовать не может.

Что касается данного конкурса, то основной целью был сбор статистических данных про трофейную рыбу в нашем регионе, не делая даже акцент где была поймана рыба - в аквариуме или на речке. При этом всём ЛКАВ совместно с компанией "Флагман" решили выделить призовой фонд чтобы сделать сам конкурс более приятным для рыбаков. Ловим, радуемся своим успехам или успехам товарищей!

Что получилось? Некоторые рыбаки подали заявки сделав нам большое отдолжение, некоторые даже не утруждали себя их подать хвастаясь трофеями на телефонах. .... В результате из хорошей и нужной идеи получился ещё и скандал. Обидно, мля...
Так что прошу переосмыслить своё поведение на форуме, потому что своё поведение я постоянно переосмысливаю и анализирую ошибки благодаря общему делу.

Вова,по першому абзацу-факт даної ситуації свідчить про протилежне-привілегії отдєльним лічностям були .

по третьому абзацу-я особисто нікому отдолжение не робив,скандалу ніякого не хотів-просто висловив своє незгодження з даною ситуацією- бо знаю що правий
100% тому і відстоював свою позицію.Реально обідно мені.....

Але як кажуть в народі-"на обіджених воду возять"-тому нє стоіт желєть.
На рахунок переосмислення -все переосмислив і зрозумів!
Правда є правда,яка би не була гірка правда -давно це осмислив,навчився визнавати свої помилки і обовязково їх виправляти.Але чуть-чуть пізно це осмислив тому і ще їх виправляю.
Я не виправдовуюся, нівчому своєї провини тут не бачу,ле не хочу тут за свою правоту бути комусь ворогом і винним в чомусь.

мамай

Поперед.Далі

Повернутись в Конкурси, опитування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей