Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ставочки 30х30 (звіти з невеличких водойм)

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Ставочки 30х30 (звіти з невеличких водойм)

» 15.12.2009 01:29 am

Bogd@n написав: Тема створена в жодному разі не для того, щоб шифрувати "свої" водойми від свого ж брата риболова і вихвалятись своїми уловами "бозна де", як дехто розуміє...Тема створена тому, що є дуже багато маленьких "безхозних" водойм, які не мають власника, а отже беззахисні перед електриками і іншими хапугами і які дуже легко вбити. Притому в жодному разі не мається на увазі приховувати інформацію від справжніх любителів і цінителів природи, які також можуть допомогти у захисті і збереженні водойми...

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

Re: Ставочки 30х30 (звіти з невеличких водойм)

» 21.12.2009 03:22 pm

Вітаю усіх пінгвінів з відкриттям зимового сезону. Як то кажуть безсонна ніч перед рибалкою і я з своїм сусідом Вадимом в неділю 20.12.09 на озері, на тому яке перед в’їздом на полігон зі сторони Верещиці. Приїхали по-раніше. Мороз -16, вітер 1-3 м/с.
В принципі погода на укрнеті була правдивою. Вперше вийшов на лід просвердлив лунку. Товщина льоду 10см. Але з верху шапка снігу під якою вода. Отже лід буде слойоний впродовж усього сезону, хіба якщо розтане… Після традиційного зимового сніданку прийшли на своє окуневе місце, набурили лунок двадцять. Справа в тім що глибина маленька. Була на початку одна проблемка. Я не встиг вчасно купити мотиля. Видно передсвятковий ажіотаж, та невелика кількість вчасно намитого мотиля далася в знаки. Прийшлось купувати одного опариша. Правда ця проблемка вирішилась з приїздом ще двох машин з пінгвінами. Але як показав проведений день не в мотилю була справа…
Зайняли свої улюблені місця. Якраз розвиднялось максимально. Сніг, мороз, свято душі і тіла … Перша покльовка після 30хв. і Вадим витягує першого матросіка + - 80гр. Якось стало спокійніше, раз на апариша клює то без улову додому непопадем. Другого витягнув я. Клює. Тут Вадим голосно матюкається бо почув сильний удар і обрив. Чи щука чи крупний окунь, незрозуміло. Короче почався кльов. Хоча кльов жором не назвеш, але як брало то брало. Характерно те що з лунки 1-3 покльовки, риба на гачку і все. З 10 лунок 2-3 робочі остальні в холосту. Неподалік від нас прийшов пінгвін який розтавив з 10 жерлиць. В нього то я і пробив так на 2 грн. мотиля. Але різниці не було ніякої. Група пінгвінів забазувалась на глибині максимум 1,7-2м. Кльов абсолютно некращий а окунь мілкіший. Плотви не зловив ніхто. До-речі улов по першому льоді прямо пропорційний кількості насвердлених лунок, про це я читав в десь на форумах, а тут і сам в цьому переконався. Після десятка виловлених досить крупних окунців Вадим витягнув одного на 200 гр. Потім ще один обрив і два сходи пристойних горбачів з самої лунки. До години 12 перестало клювати. Чи то сонце виглянуло, чи то вітер помінявся… Непомагало навіть свердління лунок по всьому заливу. Правда там особливо не пошукаєш окуня бо реально глибина 25-30 см. Місцями до 50 см. + багато трави.
Загальний улов 3,5 кг. або 44 шт. хороших окунців. Вадим і цього разу мене обловив. Може небагато наловили - але важливий сам процес. Забув сказати що дядько який розставляв жерлиці взяв щупакабру до 1 кг.
Одже сезон відкрито. Бажаю всім міцного льоду та малого вітру… Удачі…
Приєднані файли
PC200017.jpg
PC200015.jpg
PC200012.jpg

prenko

Повідомлення: 52

» 22.12.2009 05:57 pm

Ех, що може бути кращим за відпустку по першому льоді :)...
Закидаю сюди звіт, хоч і противник такої теми, проте, коли побачив як компанія із 2х чоловік закинула "на брата" по 80 жерлиць - вирішив краще хай звіт поки тут повисить :wink:...
Рибалили компанією 3ри чоловіки в неділю. Зранку погода приємно здивувала - температура не нище - 10, легкий сніжок, відсутність вітру...
Орієнтувались на щучку та окунька.
Виїхали зі Львова в 7.15 - як виявилось, запізно, варто було дещо раніще, а то озеро було практично втикане жерлицями конкурентів :roll:...
Закинули жерлиці - по 6-шт на рибака. Жерлиці нерухомо простояли до 11ї години, паралельно впирались в окунька. Зранку окунь йшов досить непоганий і клював енергійно та впевнено.
Покльовки переважно йшли в пів-води, рідше з дна.
Близько 11ї відбувася вихід щуки - практично одночасно спрацювали 4ри наші жерлиці. Як результат 3ри реалізованих щучки - 2і по 450 гр, одна 1 кг. Одну покльовку реалізувати не вдалось - щука попалась крупна і голодна - поки підійшли до жерлиці втигла заглотати 20 см стальний поводок і перегризла волосінь :shock:...
Більше покльовок щуки не спостерігали...
Зате окуньок рівномірно брав до години 14ї. Особливо крупний не попадався, але 150-200 гр брав досить регулярно.
В обід прояснилось, вийшло сонечко і піднявся потужний вітер. Як результат, температура різко знизилась до -15-17. Поки дістали фотоапарат і вибрали вдалий ракурс - окуні пібіліли і задубіли :shock:... Ми теж почали підмерзати і вирішили вертатись в теплий Львів.
Перший виїзхд на лід пройшов вдало :).
П.С. Завжди вражали фото із різних Новосибірських сайтів - де виловлена риба втикалась головами в сніг... Не міг зрозуміти чому так роблять - на останній рибалці дійшло. Риба замерзає моментально, а вітер зі снігом швиденько замітає рибу і її важко потім віднайти, а коли втикаєш в сніг - з далеку видно де улов і яка лунка спрацювала.
Прохання модераторам фото риби і снігу не видаляти - вони не суперечать правилам форуму - риба не на траві і не лежить, а стоїть :D....
П.С. 2 лід був доволі слабеньким - не більше 7 см! На лід постійно виходила вода, тому без бахіл рибалити було б не реально. Якщо потепління буде до неділі - без страховки виходити НЕ варто!!!
1.jpg
05.jpg
2.jpg
fin.jpg

Smutok

Повідомлення: 774

» 23.12.2009 10:44 pm

Усім привіт. Ще один невеличкий звіт з озерця на якому ловилось в неділю по першому льоді.
22.12.09 поїхали з моїм колегою в розвідку на озеро в с. Солуки. Озерце те шо треба. Але з усіх рибаків було лише двоє. Я пробурив пару нових лунок, попробували на двох старих і після п’ятої проводки стало зрозуміло що клювати не буде. Тай на озері вперше, де його цього хижака окуня шукати? Хіба рано в ранці і весь день там проводити. Раді інтересу поцікавився у тих рибаків як справи. Зрозумівши що і в них не клює ми вирішили знову в Верещицю. Десь коло 14:00 вийшли на лід де на зустріч нам вже йшли пінгвіни додому… Також по словам справи кепські. Ай справді, пройшлись по старим лункам пару нових. Знову таки рибу шукати треба від ранку. Але попри все наловили 16 шт. окунців та одну невеличку плотву. Ті що сиділи цілий день і того не наловили. Погода вітряна, година 15:30 та ще й ми в розвідку, одіті не по рибальські, також зібралися тай поїхали додому. Провели фото сесію. Правда фотки ще на фотоапараті, обов’язково закину пізніше.
А сьогодні 23.12.09 також , проїздом в цьому напрямку, заскочив на той ставочок. Машин 5. Лід міцний але весь в воді. Падав дощ. Рибаки бігали по лунках. Клювало раз в 30 хв. Цікаво але покльовувала плотва. Таки для плотви відлига кращий час для кльову. Дядько який в неділю зловив щуку сьогодні не без улову. Одна на +-1 кг. і шнурок. Я теж незважаючи на дощ дістав свою мормишку і встиг наловити 18 окунців.
P.S. Погода для кльову має бути стабільна. А так то мороз, то вітер, а на другий день різке потепління + дощ. Риба не хоче жадно клювати от і приходиться її шукати по цілому озері. А ще хочу сказати, що добре клює де багато риби і якби скоріш за все браконьєри не ставили би там сітки … то там риба мала би бути. А так… А ще хотів сказати що від того озерця прокопали якусь траншею по якій вже тече вода. Можливо буде каскад нових озер… :)

prenko

» 28.12.2009 11:30 am

В продовження попереднього мого поста ...
Виїхали на це ж озерце з товаришем 25.12.
Власне, поки їхали повної впевненості що вдасця вийти на лід не мали - супервідлига останні дні не сприяла міцності льоду :(.
О 7.20 були на озері - якраз почало світати... День обіцяв бути теплим, пасмурним та вітряним...
Зачекали на березі допоки не розвидніється краще, а то бажання виходити на сумнівної товщини лід і купатись ще затемна не було бажання :)...
Обережно вийшли на лід - перші забури показали, що товщина не більше 5-6 см, але цього, впринципі, достатньо щоб тримати нашу вагу (це ми себе так заспокоювали :D).
Найміцніший лід був в тих місцях де проходили стежки рибалок та виступала вода із лунок (мається на увазі коли ще були морози - 10)...
Обережно добираємось до комишу - лід тут взагалі сумнівний - не більше 4-5 см із різними промоїнами і т.п...
Підійти до перспективних, на нашу думку, місць не вдається - страшно :oops:...
Вирішуємо закинути жерлиці недалеко від комишу оминаючи промоїни і крупні тріщини - екстрім блін :)...
Виставили на двох 15ть жерлиць. Поки виставляв останню - вистрілила моя попередня жерлиця в 5ти метрах від мене. Вирішив, що мальок зірвав прапорець, не особливо до неї спішу, продовжуючи насажувати карасика на останню жерлицю. Коли з цим завершив - підійшов до вистрілившої - на мій подив, практично вся волосінь із котушки була змотана :shock: - і це буквально за 2ї хвилинки...
Акуранто відвожу жерлицю, прибираю слабину і роблю звичну підсічку!!! Ось воно - на протилежному кінці щось забилось, "на око" не більше 500 гр... Підвожу щучку до лунки і не вірю своїм очам - щук явно більше 1,5 кг :shock:. Щука теж приблизно оцінила мою вагу :D і почала максимально швидко крутитись довкола своєї осі, намагаючись звільнитись... Прийшлось відпустити волосінь, щоб дати їй хвильку погуляти-заспокоїтись... З другого підходу завожу щуку в лунку і підхвачую під-зябра - Є - щука на льоді...
Декілька фото на память і продовжуємо рибалку...
Впираємось в ловлю окунька, регулярно слідкуючи за жерлицями...
Окунець бере слабо і невпевнено, мабуть, причина - сильний теплий дощик що почався о 9й год. і продовжувався до кінця рибалки...
Контролюю жерлиці і помічаю що одночасно вистрілило 2а прапорця... Ще дві щучки на льоді, одна із яких відразу повертається в рідну стихію підростати...
Протягом всього дня контролюємо товщину льоду - нажаль, лід тане надзвичайно швидко і за день зменшився на 1,5 см :?.
Не чекаючи темноти вирішуємо збиратись, щоб випадково не натрапити промоїну в темноті...
Результат рибалки: 7м реалізованих покльовок щуки - 3ри із яких повернулось нагулюватись і 1-1,5 кг окуня переважно 100-150 гр...
3.jpg
1.jpg
4.jpg

Smutok

Повідомлення: 774

» 16.01.2010 08:32 pm

Звіт з ставочка поблизу села Чишки .....
У 9:30 вийшли на лід до 11:00 чотири окунця на трьох :(
Дивно, але окуня не було ні в камиші ні в коряжнику, ні над пісчаним дном, а стояв весь над травою на середині ставка. Де ми його і знайшли, брав дуже обережно і то практично під самим льодом, зрідка в пів води.
Поставлені жерлиці мовчали весь день, лише два холостих підйоми (і то здається, що по вині живчика).
Ловив на мотиля (мормишка - "золота" капля, жилка - 0,08) , жерлиці заряджались окунцем, ставочок з глибинами до 1,5м і розміром 150м на 50м (зараз фактино нічий і дуже побитий браками, добре хоч окунець їх не цікавить).
Улов склав 23 - 10 - 3 окунці...відповідно по людях :D .....+ я ще :f1: виловив телефон, що в неділю втопив.

RIS

Повідомлення: 133

» 16.01.2010 10:35 pm

Був на озерці 15.01. про яке писав вище,с. Верещиця як на Старичі. На озері одна машина і три рибачка. Зловили гарну плотву і два дрібних окунька. Я впіймав одну плотвичку і з 15 шт. окуньців нетоварних. Мабуть це озеро ефективне по першому льоді. Прийшли місцеві з сокірчинами також безрезультатно. Біля другої години ці троє поїхали. Був єгер. Збирав за стоянку авто по 10 грн. Рибалка безкоштовна. Казав що з 5 чол. і машини, якщо на столиках то 45 грн. Доречі рекомендую. Прекрасне місце для відпочинку як в зимку так і літом сімєю. Викладаю фотки з попереднього звіту.
PC200522.jpg
PC200521.jpg

prenko

» 07.03.2010 03:46 pm

Були 6-7 березня на озері вище с.Верещиця. Погода рибацька, трошки сніжило. Вхід-вихід з льоду нормальний. ЛІд 15-20 см, хоча є й тонший. Клювання слабеньке. Стояло 15 жерлиць. По щуці - нуль. Окунь з ладоньку - 25 шт. Плотва брала біля шлюзу (10 шт.) Правда, сьогодні сильний снігопад вигнав з озера, кльов припинився зовсім.
Витягнув із замерзлої лунки жерлицю зі скелетом карася :fisher1
IMG000241.JPG

karperman

Повідомлення: 357

» 30.03.2010 07:19 pm

Полазив по болотам.Поділюсь висновками.Щука-мамка ще неактивна,хоча сьогодні тягнули поза 2 кг і зріз :( .Мінішнурики беруть на силікон 3 см-колір неважно,головне проводка.Головка 1,5-2 грама і повільна проводка з зупинками.З досвіду знаю що активну приманку щука почне брати не раніше 2 половини квітня.Тому воблери(твіч),вертушки нехай ще відпочивають.Окунь всюди ще не бере.Скоріш за все почне брати на річках типу Верещиця,Щирка ,Межехівка і проча 5м ширина....Особливо перспектині стають рови в р-ні М.Горожанки ,від насосної до впадання в Дністер.Там мені вийшла кільовка,але без атаки :?
Шановні рибацюги!Через 5-7 днів почне масово клювати шнурики (до 300) і середнячки (400-800).Закликаю вас до бережного ставлення до виловленної риби.Знаю,що парочка спінінгуїв може вичистити такі калабані за весну.Набагато приємніше відпускати тих шнуриків з думкою про те що осінню ти впрешся в трофей. :wink:

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 04.04.2010 08:03 pm

Розвідував сьогодні (Паска Паскою, а риболовля понад усе :) околиці Устя і потрапив на старицю в лісі, яку бачив 5 років тому влітку. Вона лежить на краю сінокосу, до якого є підхід з прибережної стежки над Дністром. Тоді вона була важкодоступна, тепер удалося обійти водойму (досить велику насправді) і оглянути її. Виглядає дуже перспективно: багато корчів, кущі у воді, глибини до 1,5 - 2 м... Судячи зі сміття на березі, місцеві це озеро знають :) На карті

starycia.JPG

видно багато інших стариць, але я бачив тільки мілководні або пересохлі болота. Чи хтось знає щось про цю водойму?

Кидати пробував воблер і силікон, безрезультатно, ознак риби не бачив, але ж красиво виглядає :-)

otar

Повідомлення: 72

» 06.04.2010 05:21 pm

Спробували відкрити сезон весняно-літньої риболовлі на маленьких ставочках. Нехай не гнівається рибонагляд: ловили по 1-й вудці з одним гачком на ніс, рибку відпускали, хоч і в забороненому місці.В садок клали кожну 10-ту рибку. Садок з рибою зазнімкований для статистики. Риба з нього після фотосессії відправилась в рідну стихію.
Для відкриття сезону малобюджетної спортивної ловлі (піймай-відпусти), після довгого пошуку і тинянь по Яворівському району, обрали маленьки ставочки, що розташовані обабіч дороги на Яворівське море. Спортивного задоволення, та позитиву ці водойми принесли массу. Клювала на опариша краснопірка, розміром з палець і трохи більша. Доречі чудова живцова наживка на хижака.
Кількість риби і вагу не рахували, бо не було змісту - і так для нервового заспокоєння риболовили.
Декілька фото з місця подій.
SP_A1458.jpg
SP_A1459.jpg
SP_A1457.jpg

Boockatik

Повідомлення: 121

» 17.04.2010 12:10 am

15.04 був на ставку поблизу Пустомит. Потрапив випадково, просто по дорозі побачив водойму і, запитавши у місцевих, зясував, що там є окунь. Вирішив спробувати. Для початку використовував обертальну блесну мепс аглія№2 з мушкою. Буквально на другий закид "відгукнувся" 100-грамовий окунь (без ікри і молок). Погода псувалася на очах: дощ постійно посилювався, руки мерзли, але азарт зробив свою справу. Після цього на 1,5 години як відрізало - один удар і крапка! Я перепробував усі блесни - повний нуль. Близько 5-ї дня в мою сторону попливла зграйка качок. Такої нагоди я не міг втратити: кидав приблизно за 10 метрів перед качками. Це дало свої результати за коротких 40 хвилин три окуні заковтнули мою аглію з мушкою. Цікаво, що усі без ікри і голодні! Без удару просто брали блесну.
Підсумок: час ловолі - 16:00-18:00, погода вітряна і дощ, а радості повні шкарпетки - сезон відкрив! :D

pasha

Повідомлення: 73

» 05.05.2010 03:14 pm

2.05 відвідав озерце в Тарасівці (Тернопільська траса). Минулого року там непогано ловились раки - от вони власне і були метою поїздки. На жаль як раки (в мене) так і риба в сусідів-рибалок не показували ні найменшої активності. за 2 год. перебування на водоймі не бачив ні одної реалізованої покльовки. сусіди по берегу зібрались перебратись в сусіднє село на окуня. З метою розвідки нової водойми впав на хвіст і за 15 хв був в Печенії. За селом два озера які за словами рибалок не спускались достатньо давно. Одна біда - озеро окуповано місцевими які серед білого дня ставлять по50-100 м сіток. Причому склалось враження, що роблять вони це мало не щодня, настільки відпрацьована технологія. Озеро неглибоке при достатньо великій площі і вже заростає кропивкою. Крім групи місцевих були ще 2 компанії рибалок. Але за браком часу до них не підходив і додаткової інфи не маю. При мені хлопці, яким впав на хвіст, на малька зловили пару окунців, на хробака - коблика, а бракам в сіту заліз карась грам на 300-400. Поставив для себе озерам "-" і повернувся до Львова.

vlad09

Повідомлення: 56

» 02.06.2010 10:44 am

Вчора сиджу на роботі і нічого не роблю, ну не йде воно мені. Все якось не по-людськи не по нашому :f1: , і настрій ніякий хоч ніби перший день літа. Кидаю все і в обід зриваюсь до дому, беру спін і на ставочок. Надії на успіх мало, знаю що ставочок заріс порядно, плюс дощ льє як з відра, але мене тим не зупинити :) .
От хвилин за тридцять я по пояс мокрий стою на березі ставочка, глибина в якому до метра тільки в чотирьох вікнах між рослинністю, все інше заросло і чистої води 5-25 см над травою. Вода прозора все видно як на долоні тому ставлю моно 0,16 скрутку і Colt Minnow 6,5.
Пересуваюсь по берегу максимально тихо і як тільки можна далі від урізу води, провіряю спочатку вікна ….але ні 0 .... провіряю біля поваленого гілля ….також 0…активності хижака на водоймі непомітно.
Біля наступної затопленої гіляки помічаю старого знайомого коропа вагою десь на п’ятірку може і більше, стою пригнувшись і спостерігаю за ним, за його неквапливими і розміреними рухами….Пробігає згадка як я вперше його побачив в компанії ще з чотирма такими ж красенями. Це було роки два тому взимку під вечір на прозорому першому льоді, вони неквапливо проплили під самими ногами…. Нажаль через роботу сіточників і електриків в цьому ставочку він мабуть –останній із могікан.
Знімаю поводок, ставлю твістер машинне масло на грамовій головці і ловлю над рослинністю, на другій проводці за ним виходить щучка, але ні удару нема, тільки проводжає і зупиняється біля окремо стоячої травинки. Роблю ще декілька проводок …не реагує….ставлю кольт….0 ..ставлю пірамі 55 спроба виходу і знову зупинка....ну що за не фарт. Вирішую поставити білий твістер :shock:, але змонтований є тільки на 2 грамах, через велику вагу приманки в даних умовах єдина можлива проводка це щось подібне на агресивний твіч силіконом :D ….і о чудо….вихід …удар …підсічка…пару піруетів і схід :( …. Ну то нічого, і так її відпускати, головне хоч натяк на ключик на нині у нас вже є.
З цим ключиком за годинку чи дві я отримав з десяток виходів і чотири щучки грам так по 200-300 …проводячи ловлю над ковром рослинності… і одного щупачка так на 500 грам з вікна на пірамі 55.
Мокрий зато довольний як слон і з хорошим настроєм я почимчикував додому, періодично виливаючи воду з гумових чобіт….бо трава по пояс.

П.С. силікон працював лише на 2 грамах, 1грам не працював і тільки білий, або перламутр…рибалка проходила на зарослому жабовнику поряд з с. Чишки. Фото нема….бо дощ.

RIS

Повідомлення: 133

» 10.06.2010 12:21 am

В темі "Озера та ставки Львівщини" того озера немає здається :? тому вирішив написати тут :|
Озеро знаходиться в 5-10км від Львова-по трасі на Золочів(з правої сторни,що важко незамітити).З озера стирчать багато коряг і завжди достатньо машин.
Озеро пару років вже мене цікавило :D тамтого року татові було подорозі-і я попросив, щоб він мене там залишив.ловив на поплавок(хробак)наловив пару штук окунців..таких недуже вже й маленьких :) Того року попросився знов-шоб мене там лишив(вже зі спінігом)під час рибалки-був дуже-дуже здивований :shock:
перші пів годинки ловлі-витягнув окунця грам 30))на АГЛІЮ ЛОНГ0.потім ловлю далі-Ще один грам вже70-80на Юзурік 44.поітм вже стою-спостерігаю як щука малька ловить-в кінці озера,туди кидати щось немав бажання:(коряги,водорозті і.т.п)стою біля "водостьоку"і дивлюся-хребет щуки показався-я аж настрашився-такий щей шум утворила, і роміром не менше 1кг.це100%Ррозпитав рибаків-що на рахунок хижака-казали-що є достатньо і не малий :D
побачив приїхав якийсь спінінгіст-підійшов він до мене питається скільки я тут ловлю і.т.д .сам казав він-що ловиться тут щука непоганих розмірів-але доволі рідко.
але то такий спінінгіст-воблер десь 7гр.кидає на метрів 20-30))карпова катушка.і вудилище :?: :?:
Ось так.чи ловив хтось на цьому "ставочку"
П.С і багато карпятників там сидять завжди :)

fragnat

Повідомлення: 40

Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей