Анонс

Дорогі друзі! Дякуємо що ділитеся на Форумі корисною інформацією!!!

Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ставочки 30х30 (звіти з невеличких водойм)

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Ставочки 30х30 (звіти з невеличких водойм)

» 14.10.2018 08:06 am

В темі відповідаю сам собі. :D Погода помінялась.потепліло і я всетаки незалищав надію на покльовку карпа.Ловив в четвер.Вже в 8 годині загодував і закинув.два спінінга на горох=кукурудза=опариш ігорох=бутерброд.На поплавчанку ловив плотички.що б закинути на живця.Ледве виловив 2 шт бо не брала зовсім.а мені більше і не треба було.Закинув також їх на щуку.Як і думав при потеплінні 0.
Карась розпробував прикормку десь біля 12 години.Перший карась гр 350.Врезультаті на годину вихдило по одній покльовці-результат 4 ДУЖЕЕ :D гарних карася.Карп так і не клюнув.щука також але радувала гарна погода і як на мене хороший улов.Буває гірше-Буває ліпше :D
Ще думаю махнути на Дністер.використати такі гарні осінні дні...

behterev70

Повідомлення: 142

» 02.11.2018 08:00 pm

І знову я.Цього разу по "совету друзей" :D їздив на одне озерце біля Судової Вишні.Виявилось дуже зарослим.бліснити проблематично,а для ловлі на живця саме-то.
Озеро чисто по хижаку,та й погода сьогодні була щуча,але для кожної Водойми вона видно своя.Живець подьоргував.а покльовки так і не було.Не було ні кидків ,ні сплесків і я вже подумав,що дарма приїхав.Десь біля 10 години всеж один щупачок спокусився і живця шуганув,тай мене розвеселив :D
Далі все стабільно тихо.Було два рибака на лодці,ставили кружки,але від нуля не відійшли.Треба холоду,або вдачі... :lol:
Приєднані файли
.jpg
.jpg

behterev70

» 25.11.2018 02:00 am

Тему немного почистил от нарушений размещения фото и всякого мусора. Пока остались предыдущие отчёты с нарушениями, будет больше свободного времени всё будет удалено. Столько лет одно и то же - не доходит :roll:

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3686

» 04.12.2018 04:34 pm

Був сьогодні на невеличкому безкоштовному озері біля колишнього дому. Кльов слабенький ,зате практично всі хороші і багато обривів ,бо лолвля в траві. Клювало лише зранку до дощу. Балансири нуль лише мормишка.
Приєднані файли
0-02-05-e410467ebcbfbcbb3f30104ec31dc82360c12674876bee3d958ecfa9f4459722_f2f7ecf9.jpg

OlegSudova

Повідомлення: 24

» 25.12.2018 01:30 pm

Останнім часом неможливо прорахувати зиму.тож і вирахувати товщину льоду також трудно.До екстремалів не належу.хочу спокійно і надійно ходити по льоду.Тож
постійно сиджу на погодніх ресурсах.щоб знайти хоч два-три дні нормального морозу.Минулого тижня вночі було -7.-9.тож терпіти більше не став-ВПЕРЕД НА ЛІД :D
Ловив у пятницю 21 грудня.Перша лунка лід-13-15см.Все я спокійний можна навіть бігати :D Виставив 11 жерлиць.Якраз коли виставляв останню то побачив спрацьовку.бідбіг прокрутка.вичекав.ще прокрутка. тоді вже підсік-помалу виважив.Перша зимова ЄЄЄЄ!!!!!Не велика до кг.Клюнула в 9 годині.Клас!!!
Далі пробував шукати окуня і плотву.але шось.якось не дуже.вірніше ніяк :oops: Одна мікрощучка на мотиля.скоров ополонку.нехай росте.
Рано був мороз до -4 градусів то після обіду.вже було явних +5 тепла.Жерлиці мої мовчали і біля16 год почав збиратись.Маю одну жерлицю*САМСКЛЕПАВ* :lol: то прапорець там не відстрілив.а навпаки притиснувся до підставки.тож покльвки не бачив.почав змотувати.а леска вся вимотана метрів 10.Але чую тяжко.але щось подається.Витягнув ще одну з жмутом гілок.То вже був як бонус. :roll:
Цікаво що першу зловив на глубині з флюкарбоновим повідком.а другу на спарений грубий металевий.так що того разу вплив повідків на покльовки я не дослідив.
Насверлився.наловився КЛАСС :?: :?: :?: Найбільше мене тішило що встиг до зміни погоди.далі дощ.далі плюс і не знаю чи того року ще вийду на лід.Рік для себе закрив добре
Всіх АКТИВІСТІВ з Новим Роком :?: :?: :?: та Різдвом Христовим :?: :?: :?:
Приєднані файли
1441008 (1).jpg
1441007.jpg
1441006.jpg
1441005.jpg
1441004.jpg
1441002.jpg

behterev70

» 09.01.2019 02:27 pm

Вчора 8.01, поїхали шукати трохи льоду. В Глинську вийти на лід не вдалось, зате вдалось це зробити на маленькому озері неподалік Івано-Франкове. Прошу вибачення, що пишу в цій темі, але озеро справді маленьке і місцеві не дуже люблять приїжджих, особливо із десятками жерлиць☺️. По льоду, сантиметрів 15 крихкої криги і зверху ще 5 см снігу, під яким стоїть вода...як це можливо при температурах -10 і нижче - без поняття(ополонка робиться за 3-4 обороти бура). По рибі, 20-30 штук плотви і кілька прозорих наноокунів, поставили по 5 жерлиць, один шнурочок 150-200 грамів і 2 підйоми холостих.
Приєднані файли
IMG_20190108_090043.jpg

Reptar

Повідомлення: 246

» 10.01.2019 01:31 am

Нарешті розібрався чому не міг кинути звіт і кидало помилку. Хоч звіт вже не першої свіжості, але таки читайте 8) Перша рибалка 2019. Ще в четвер знав що в вівторок(08.01.19) шеф жене за місто на роботу, але недалеко від об'єкту є озерце, і я про це знав :D . Тож перед виїздом пешня і ящики грузились в машину перші а потім інструмент 8) закінчивши роботу за 3 годинки, в нас лишалось ще часу 3.5 год, тож скоренько спакувавши інструмент, та попередивши сторожа, що якщо будуть дзвонити і питати де ми є, то ми тяжко працюєм :oops: ми погнали на озерце. Лід різний 6-2см, але таки на лід я вийшов перший, а напарник побачивши що я вже гуляю і встиг витягнути 2 плотвиці, невпевненими кроками, як мала дитина, почимчикував за мною :lol: . Рибку бачили, різного калібру. Навіть щось вдалось відібрати на сковорідку під пивко. Думаю на вихідні вже можна сміло вибігати на лід. Якось так. :wink: Зображення

MiwaHunter

Повідомлення: 200

» 12.01.2019 07:49 pm

Ну що ж, субота, після тижня морозів вирішили старою бандою пробити одне озеро на Яворівщині. Чомусь так склалося, що тільки зимою, на пінгвінярку нам вдається всім разом вирватись. Тож, 6:10 я в Петровича в машині :D , ну і полетіли. Сьогодні відчув себе учасником раллі, бо прийшлось трошки прориватись через замети. 7:30 ми вже на льоді, і п'єм по 50 за зустріч :)
ЗображенняЗображення
Ну а дальше балалайки з пешнями в руки і вперед. Скажу зразу, рибка була прошена, треба було пошукати, але якщо знаходив то клював гарний розмір :huge
ЗображенняЗображення
Загалом зловили рибку сьогодні всі учасники, хтось більше, хтось менше :) Лід різний, місцями трошки небезпечний і потріскував, але всі повернулись додому з сухими штанами, а це вже дуже добре :lol: . От такі пироги, ще пару фото додаю.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
До зустрічі на водоймах :wink:

MiwaHunter

» 17.01.2019 12:53 am

Знову робота коло озера :D . І ви вже здогадуєтесь про що піде мова :oops: . Хоч я і не так давно став пінгвіном, але трошки щось вже навчився. Тож вдосконаливши навики володіння мормишкою, я згадав про жерлиці, які дістались мені майже даром, але ніяк не доходили до них руки :roll: , тому цей сезон я вирішив, при любій можливості, брати їх з собою :) . Тож закінчивши роботу, як завше швидше, полетіли ми з напарником на озерце, тіки вот проблема, чоботів не взяли :? , А на льоді 6-8 см каші з водою, але то таке. Скоренько ловим живцьову плотвичку на напрацьованих точках і вперед розставляти по своїх 5 жерлиць. Скажу зразу, не розумію як народ їх по 60 шт ставить, тут і 5 пробігтись поставити напрягає. Жерлиці поставлені тож ждьомс, а там де лід сухіший, тим часом, бавимся плотвичкою і окунцем. Перший вистріл довго не забарився, і я вже лечу до своєї спрацьованої жерлиці, підсічка, і невже :shock: , чую приємну важкість на другому кінці волосіні, 2 хв і щучка +-500 гр на льоді, мала але трійник в шахті :? Доведеться забрати. ЗображенняЗображення
Через пів години спрацювання в напарника, і щучка під кіло на льоді. Ото думаєм пішла жара...
ЗображенняЗображення
Ну, по одній є, і вже ноги мокрі так не мерзнуть...ловим окуньця. Ще десь через 40 хв в мене синхронно піднімається два прапорця, ну тут я вже до них як на крилах летів, але одного живця зразу виплюнули, а іншого я видер при підсічці з рота :cry: . Ну нічого. Сидимо чекаємо, вже і мотиль закінчився, та й клювати одні шпроти почали, і тут в сутінках, бачу підйом прапора. Йду дивлюсь крутить, підсічка і єєє :D , тепер головне щоб не зійшла, пару хвилин, і третя зубаста, під кіло на льоді :yahoo: .
ЗображенняЗображення
Радості немає меж, це наші перші зимові зубаті. Але сутеніє, і час їхати до Львова. Тож роботу зробили, і з щуками і мокрими ногами поперли в наш мурашник. От такі пироги...до нових зустрічей :hoop:

MiwaHunter

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей