Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ставочки 30х30 (звіти з невеличких водойм)

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Ставочки 30х30 (звіти з невеличких водойм)

» 10.10.2017 11:00 pm

Пробував сьогодні своє улюблене озеро на Яворівщині на предмет активного окуня... Нема. ... За пів дня ледве 15 хвостів нашкріб. Один заважив 300 грм, інші на долоню. Вітер часом шквальний продував, проводки виходили коряві, лодку крутило і тягало. Рятував чай, якого пішло 2 літри за 3 години))) Окунь жер якось непонятно- то 5 холостих покльовок за проводку з обриванням хвостів, то в топку з флюріком і наглухо. Приманками перебирав, сходив і заставляв нервуватись. Одне, що визначив- пішов на глибину 5-6 метрів, але думаю ще на мілині пару раз в цьому році побавимось... Сьогодні працював мій улюблений круел ліч від крейзі фіш. Знайшов 4 кружки на воді- хтось забув, на одному-щука (запчасті, бо давно сіла).

AlexATC

Повідомлення: 63

» 10.10.2017 11:09 pm

8.10 їздив на одне озерце. Погода хороша, гриби є... Правда на початку трохи заблукали,але то нічого. Хижак НЕ клює, що дуже дивно (погода-щуча,як на мене).Перейшов на поплавок і в результаті 23 шт. краснопьорки,на бутерброд- опариш+черв.
P. S Нажаль, забув зробити фото :( .

_Mandarun_

Повідомлення: 30

» 06.11.2017 01:12 pm

Пишу тут,бо інфи про водойму де ми були нема на форумі.
Ми були десь за Мостиськами,в Гостинцевому зїхали з дороги ,їхали лісами-полями:короче навіть описати толком локацію водоймине можу.
З інфи ,якою володіли-в водоймі є щука та окунь,минулого тижня знайомий гарно відловився і порадив цю "воду".
На рибалку вибралися великою командою з 8-ми чоловік:я,Григорович,Роман Савка,Петя Орловський,Петя Присяжний,Ігор Герій,Любомир та Олександр.
Мета поїздки-потестувати силікон від львівських "батярів" під назвою "FishHanter" .
Приїхали зранку,хто з човнами-надули човни а хто з берега-повзували гумовці і рушили шукати рибу,покльовки не заставили себе довго чекати ,але.......розмір риби не вражав.Обійшли водойму декілька разів на човні-влітав і заліковий окунь але кльову щуки не було,як ми не намагалися іі видурити-велика щука навідріз відмовилася клювати,"хоча свою пресутність демонстувала досить часто-виходячи на міляки за дрібною рибою.
Хлопці з берега половлювали окунця,дехто мав зрізи але бонусів не ловив ніхто.
Настав час обіду,зійшлися докупи,сіли в альтанці,пообідали,побалакали і знову розійшлися по водоймі.
Зображення
По обіді "картина" не змінилася,знову спостерігаєм "виходи "зубатої але клювати вона не хоче.Всеж таки нам з Григоровичем вдалося трохи видурити "шнурків",які після фото були відпущені назад в рідну стихію з проханням "привести "прабабу :)
День помало добігав кінця,кльов окуня ,хоча і дрібного ніяк не давав пристати до берега :),але як би не клювало-треба їхати домів!!!!
Водойма сподобалась,можливо в наступний раз вона поділиться з нами великою "зубатою" :)
Хлопцям дякую за гарний настрій та файну компанію.
Поки не стане льоду-будем розвідувати нові водойми і намагитися ловити велику щук :)
Якось так.
З пов.мамай :hi
20171105_161912.jpg
20171105_152420.jpg

20171105_120859.jpg
20171105_101903.jpg

20171105_162144.jpg
20171104_161133.jpg

20171105_093813.jpg

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1075

» 09.11.2017 08:27 am

Ловив ще в понеділок.Давно хотів по" дорослому" закрити сезон(багато прикормки.наживки.патиків.виключений телефон на цілий день.без ліміту час :lol: ) і все перечислене в мене було.Не було тільки кльову.напевно всетаки вже захолодно для білої риби.Взагалі 0 ні одної покльовки.Також обійшов все озеро зі спінінгом і на всі приманки риба не відзивалась.Моїм рятівником став мікроокунь якого зловив на опариш.
Вудку на живця мав приготовану тож цього окунця зразу відпустив.але вже з трійником.Десь за годину побачив класичну покльовку щуки.як"в ютубі :D )Поплавок напів лежав.тут став рівно і впевнено пройшов 1-1.5 метра.Тут вже треба було здуру заскоро не підсікти.Зробив все вчасно.МОЛОДЕЦЬ :lol: Підсік є.вивів на поверхню.аж трохи труханув.берег крутий на дамбі.підсак 40 метрів від мене.але помало після 5 шести прокручувань і двох сильних щучих ривків підтягнув її до берега і якось умудрився виложити на берег.Все вже в руках.Думаю тут кожен читаючий.вірніше кожен рибак.знає цей стан викиду адреналіну.тремтіння рук.судорожне шукання сигарети і телефона.(стан наркомана :lol: )
Не важив.думаю до двох кг .але поміряв 60 см.Так закриття одного сезону переросло в відкривання другого зимового.Не сидіть вдома ну і звісно-хоч пару слів ТУТ :D як завжди проблема з встановленням фото.ввечері скину

behterev70

Повідомлення: 128

» 09.11.2017 10:06 pm

Обіцяна вимучена фотка
Приєднані файли
imgonline-com-ua-Resize-nSXDbHGf7E.jpg
ТО вона

behterev70

Повідомлення: 128

» 14.11.2017 07:25 pm

Проїзджав біля ставочка недалеко Львова,маючи в машині спін і Mepps Comet №2
, думаю ,провірю,чи є тут риб. Перший заброс- риб відсутній ,другий-анатогічно. Ітак декілька разів аж тут оп і удар і риб вийшов на берег. Невеликий але риб!!! :lol:
Фото викладу пізніше файл завеликий.

Yurania

Повідомлення: 6

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей