Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Супер-марафон 30 тандем-2014 On-line

Re: Супер-марафон 30 тандем-2014 On-line

» 04.05.2014 02:33 pm

Краще пізно, чим ніколи...

Фото учасників: Зона А

IMG_3396.jpg
IMG_3398.jpg
IMG_3399.jpg
IMG_3460.jpg
IMG_3400.jpg
IMG_3401.jpg
IMG_3402.jpg
IMG_3403.jpg
IMG_3405.jpg
IMG_3408.jpg
IMG_3407.jpg
IMG_3411.jpg
IMG_3412.jpg
IMG_3413.jpg
IMG_3415.jpg

Ігор Camouflage
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 404

» 04.05.2014 02:50 pm

Фото учасників: Зона В

IMG_3416.jpg
IMG_3417.jpg
IMG_3418.jpg
IMG_3420.jpg
IMG_3421.jpg
IMG_3423.jpg
IMG_3424.jpg
IMG_3426.jpg
IMG_3431.jpg

Ігор Camouflage
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 404

» 04.05.2014 03:19 pm

Наутілус ще всім покаже...

Sergij_k

Повідомлення: 3

» 04.05.2014 04:28 pm

Бачу народ не спішить ділитися враженнями та фото. Ну тоді я почну.

Зображення

Ну що ж, марафон відбувся. Відбувся він вдало, риба клювала добре, а місцями дуже добре)) Наша команда (Наутілус) з трьох чоловік прибула на місце по регламенту 1-го числа о 16.00. Далі короткі привітання із знайомими, обмін враженнями і т.д. Погодка супер, настрій відповідний. Ну а далі привітання від організаторів, представлення суддів, ознайомлення з правилами і жеребкування. Слід відмітити що команд прибуло менше ніж очікувалось - лише 30. Також що мене здивувало, що заборонена оснастка патерностер. Про це ми дізнались (і не тільки ми) лише на водоймі. Але то таке - не мінус а так, непорозуміння. Далі відбулось жеребкування - по результатам якого нам випав сектор 25 (третє поле). На цьому всі організаційні моменти на 1-ше число закінчились - всі роз'їхались по секторах готуватись.
Під час маркеріння в нашому секторі я чомусь не міг знайти особливо перспективних місць - лише невеличка бровка "прощупувалась" на 70 - 75 метрах. Там і вирішили ловити. Для того щоб стабільно туди докидати довелось використовувати годівниці булліти, оснастка - придумана :D Треба було зробити так, щоб монтаж був ковзаючий, тому ми годівницю просто садили на вертлюг, який вільно ковзав по основній нитці (без верхнього обмежувача). Трубку-протизакручувач в наших умовах ми використовувати не могли (і не хотіли) - вона летить взагалі "ніяк", а інлайн у нас був відсутній. Викрутились якось так. Інші "стартові" умови: прикормка "зварив сам", крім того окремо було замішана флагманівська прикормка з серії "Competition" - "Monster Carp", з додаванням ароми. Зазвичай в годівницю я ще додавав "пробку" з напіврозвареного гороху та баночної кукурудзи. Ну і звичайно живий компонент - опариш. Насадка - хробак, опариш, кукурудза, горох.

В перший день майже до 10-ї ранку в нас кльов був відсутній. Зате після 10-ї риба "оживилась" і почала стабільно клювати. В результаті після першого зважування (13.00) у нас було 6,55 кг риби. Для нас непогано :D Приблизно в такому ж ритмі клювало до вечора і на друге зважування ми показали 8,64 кг. Вся риба - карась. Карась попадався непоганий, а подекуди і дуже непоганий - від 200гр і до мабуть 600-700 гр. Попри те чомусь було багато холостих підсічок - ми так і не зрозуміли до кінця чому - сильні ривки, здається риба вже в садку. Підсікаєш - а там пусто.

Під вечір кльов карася припинився, і я вирішив переключитись на флет з волосяним монтажем. Ще раз з вечера закормив місце, поставив поп-ап яскраво-оранжевого кольору "тутти-фрутти". І приблизно в 1-й годині він таки спрацював. Результат - амур 3,440. Признаюсь - це найбільша риба яку я зловив і перший мій амур. І взагалі - це перша риба, яку я зловив на бойл. Так що я відразу встановив три свої особисті рекорди :D .

Після цього спати вже перехотілось, і я протанцював на березі до 7-ї ранку. Протанцював - тому що дубак був просто дикий. Добре що я взяв зимову куртку з собою. Була правда ще одна потужна покльовка на той же таки бойл о 5 ранку, але безрезультатна.
Наступного дня (в суботу, 3-го числа) погода м'яко кажучи зіпсувалась. Температура 9 градусів, сильний вітер в лице з дощем. В таких умовах в нашої команди ентузіазм поступово згасав :) Коли починався особливо сильний дощ - то ми не ловили взагалі - ховались під парасолю. Мабуть тому риба нас і не радувала стабільним кльовом. В результаті до четвертого зважування ми прийшли з результатом всього 2,5 кг.
В підсумку - місце не високе (24), але як то кажуть не за тим їхали. Дався взнаки наш невеликий досвід (а точніше його повна відсутність) таких змагань. Ми особисто результатом і рибалкою були дуже задоволені - деколи аж стомлювались ловити, а тим більше порадував амур.
На жаль на нагородженні та завершенні цього дійства ми не були, оскільки з певних причин нам терміново потрібно було вже додому. Тому ми дякуємо команді Active Team за те, що забрали і передали нам наші призи. Тому і фото з нагородження у мене немає.

Ну і на завершення традиційно хотілось би подякувати організаторам та спонсорам, за те що мають сили, бажання та можливості організовувати такі класні рибальські заходи в наші непевні часи. Якщо традицію буде продовжено, то на наступний марафон я готовий записатись хоч вже :D , тільки скажіть кому внески платити.

P.S. І все ж таки - на мою некомпетентну думку патерностер слід дозволити - як же без такої традиційної фідерної оснастки на фідерних змаганнях.

Далі просто фото:

Початок. Збір учасників.

Зображення

Зображення

Зображення

Капітан прибув. :)

Зображення

Наш відеооператор.

Зображення

Команда Flagman набирається сил перед марафоном.

Зображення

Зображення

Реєстрація команд.

Зображення

Знову наш відеооператор з прикольною ковзаючою рейкою для камери. До речі з нетерпінням чекаю відео - повинно бути класне.

Зображення

Я власною персоною :)

Зображення

Слово організаторам....

Зображення

і суддям.

Зображення

Зображення

Зображення

Місцеві хлопчаки попались на очі - колись теж так пас корів і бавився в таку гру.

Зображення

Наш табір.

Зображення

Декілька фото для душі :D

Зображення

Зображення

Змагання почались.

Зображення

Зображення

Є рибка.

Зображення

Зображення

Команда "Немо" - наші сусіди (26 сектор). Мабуть тягнуть коропів - для них це було звичне діло на цих змаганнях :D

Зображення

Зображення

Зображення

Ось такі карасі клювали.

Зображення

Зображення

І такі карасі.

Зображення

Каша власного приготування.

Зображення

Знову команда Немо.

Зображення

Друге зважування.

Зображення

Наш результат.

Зображення

Зображення

А от і я з моїм трофеєм. Не знаю хто з нас більше переляканий. :D

Зображення

Поплив в рідну стихію.

Зображення

Фінальна частина. Підготовка до оголошення результатів та нагородження. Призи чекають своїх власників.

Зображення

Зображення

Зображення

Mari1yn

Повідомлення: 252

» 04.05.2014 06:34 pm

Підсумкова таблиця змінена!!!
Всім переможцям вітення!!!
Боротьба була досить цікава. Шкода що трішки погода підкачала. А в цілому приємно було зустрітись з Вами. Велика подяка спонсорам змагань. Думаю що всі задоволені призами. До нових зустічі. :f1:

Killer

Повідомлення: 233

» 04.05.2014 06:45 pm

Востаннє редагувалось Killer в 05.05.2014 08:05 pm, всього редагувалось 1 раз.

Killer

Повідомлення: 233

» 04.05.2014 09:42 pm

всім доброго дня додам і я декілька слів.До змагань готувався з першого дня реєстрації не стільки матеріально і технічно сільки морально оскільки приймав участь в фідерних змаганнях вперший раз а тут ще й такий цікавий формат хоч карпа ловлю довгий час але ставку ставимо з напарником на карася.Зранку в четвер всі речі спаковані настрій супер вирішую ще декілька справ по роботі,залітаю до Руслана на Привокзальний за опаришем і година одинадцята вилітаю з міста на водоймо щоб встигнути потренуватись і тут дзвінок від напарника який ледь не зіпсував не тільки настрій але і шанси на участь в міроприємстві а про призові місця взагалі і мови не могло бути,Віталік захворів і лежав вдома з дуже високою температурою яка не давала можливості не тільки на участь а і на те щоб піднятись з ліжка,обдзвонивши всіх друзів розумію що буду ВОЮВАТИ один :D .Приїжджаю на водойму і їду на третє поле оскільки там ще ніколи не ловив тут тренуються хлопці з Тернополя,деквлька слів про ситуацію з кльовом і мою ситуацію сідаю в сусідній сектор тренуватись і після другого закиду неочікуваний бонус короп на 15кг якого допомагають завести в підсак Тернополяни за що їм дуже вдячний і не тільки за це хлопці допомагають знайти мені другого члена команди,в якого склалась подібна ситуація,отже вирішуєм створити тандем Тернопіль Львів,про що потім і не пошкодував хоча трохи і переживав,всетаки погляди бувають різними і на тактику і на корм,але як потім зрозумів що не все буває зле а в нашому варіанті може і сигнал згори :D ,ловлю ще декілька карасів і з розумінням що риба ловиться закінчую тренування.Починають з"їжджатись учасники потрохи збираю свої речі і під"їжджаю до табору де майже всі в зборі вітаюсь з друзями і знайомими і що мене дуже приємно вражає так це неймовірно дружня обстановка незважаючи на конкуренцію потім було знайомство з новими і цікавими людьми жеребкування роз"їзд по секторах і дружня вечеря з старими і новими друзями :beer .В 5-00 зранку підйом підготовка сектора вирішуєм останні питання по тактиці лову в 6-00 сигнал старт маркуємось визначаємось з відстанню позначаєм дві перспективні точки дозволожуєм прикормку і в7-00 старт,починаєм годувати ближню точку на відстані десь 60 метрів декілька годівниць з кормом і перший карась в підсаку вмрішуєм залишатись на цій відстані про що потім не пошкодували,перше зважування показало що наш результат досить непоганий іце додало азарту,після другого зважування розумієм що ми на третьому місці що собі і ставимо за мету потім була ніч карась практично перестав ловитись тільки стемніло вирішуєм перейти на дальшу дистинцію близько 70 метрів і пробувати ловити коропа попередньо її загодувавши між тим по черзі лягаєм поспати полювання на карпа пройшло безрезультатно і з світанком переходим знов на каркся декілька кормушок корму і риба стала на прикормку причому з таким азартом що покльвок з десять карася мали вльот пробуєм нарощувати темп бо розумієм що по результатах останніх годин ситуація може суттєво змінитись, правда погода трохи попсувала настрій за короткай час в нас все мокре від одягу до насадки, останні хвилини як завжди декілька досадних сходів і сигнал фініш і можем нарешті опустити руки 30 годин роботи позаду тепер нетерпиться взнати результат загального зважування і пора збирати речі на що чесно кажучи ні сил ні бажання вже не було але треба за збиранням пройшов час за який були вже готові результати змагань,які потім нас дуже приємно вразили.Отже оголошення результатів і ми на третьому місці радості немає меж наш тандем дав результат :laugh1 :laugh1 :laugh1 :super .Залишильсь дуже задоволені маса позитиву надзвичайно цікавий формат змагань надзвичайно дружня обстановка дуже дякую організаторам,спонсорам а також всім учасникам а особлива вдячність Олегу моєму напарнику в нас все вдалось супер :appl до нових зустрічей :)

Офік

Повідомлення: 96

» 05.05.2014 12:09 am

ЗображенняЗображення

Кілька слів і я черкану, а решта фотографіями.
В загальному змагання навіть дуже сподобалися. Звісно зауваження різного роду "намалювалися", але про це пізніше і окремо.
Єдине, що мене здивувало по приїзді додому, так те, що перші два протоколи які нам видали відрізнялися від тих, які я побачив на сайті, але це нас тільки простимулювало до роботи :D .
Погода трошки підвела в суботу, але хто хотів, той ловив незважаючи на дощ.
Нам попався карпофо-фідерний сектор (4 і 4). І місце у нас 13те, що дуже навіть потішили, бо судячи з протоколів які нам давали ми сподівалися бути десь двадцять якісь з надією щоб не останні.
За змагання дякую, сподобалися.

Оскільки працювали на якийсь результат, то не мав часу на фото під час самого змагання, але зробив кілька фотографій нашої зони в очікуванні на змагання.

29.jpg
1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
13.jpg
11.jpg
12.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
Востаннє редагувалось giorgio в 05.05.2014 06:45 pm, всього редагувалось 2 разів.

giorgio

Повідомлення: 1369

» 05.05.2014 01:26 pm

Мій звіт тут, http://feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=3933#p153298

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1659

» 05.05.2014 01:48 pm

Итак Супер-Марафон. Так случилось, что мой постоянный напарник Слава Телицын, не смог принять участие в данном соревновании, поэтому пришлось искать нового напарника за несколько дней до состязания. К счастью для меня напарник был найден – Витя Демченко ЛКК (Кот Баюн).

Зображення

Конкретную тактику ловли, удалось устаканить уже на водоеме, в ночь перед соревнованиями.
Ставку сделали на ловлю карася. Кормить решили две точки: ближнюю 50 – 55 м, и дальнюю 70-75 м. Ближнюю кормили с рогатки, дальнюю с помощью кормушок и кобры, в надежде на подход карпа и амура.

Зображення

В первый день поклевки начались примерно с10 часов. До этого ловили только соседи. Но несколько манипуляций с прикормкой, и карась остановился на точке и у нас. Ловили методами с дальняка, что по итогам первого взвешивания принесло нам второе место в нашей зоне. Первое место взяла команда с несколькими карпами в улове.
Такие расклады, сразу подтолкнули к сомнениями можно ли карасями «перебить» улови «карпятников». Но процесс уже пошел, и менять коней на переправе не решились. Пришлось удерживать карася на точке, добавив большее количество живых компонентов и пелетса.

Зображення

Но после обеда, активность рыбы поубавилась, и было такое чувство, что весь карась отошел еще дальше от берега. Но, зато началась раздача в зоне А, причем как по карпу так и по карасю.
После второго взвешивания, мы четвертые в зоне. Глядя на итоговый протокол, который принесли судьи, при несложных математических расчетах, понимаю, что выше пятерки пригнуть навряд удастся. Но задача, хотя бы навязать борьбу для других.

Зображення

Так как на Прилбычах я был впервые, то с нюансами водоема был не знаком, в отличии от напарника Вити. По его словам, для нашей зоны (а это район т.н. 4 поля), мы еще очень неплохо идем. Досадно было только одно: после 16 часов ловли у нас закончились методные кормушки. Очень много зацепов, а соответственно обрывов и потерь рыбы.
Ночь прошла спокойно. Мне удалось поймать на бойловую оснастку одного карася и заработать одну карповую поклевку, которая была не реализованная. Часа в 4 ночи, я пошел спать.
Утро встретило дождем и встречным ветром. Рыба брала еще более прихотливо, и на темп не становилась никак. Приходилось ждать поклевок по 10-15 минут.
Где-то в 9 часов утра ловим тузика на 2,5 кг, но по сравнению с другими, это была капля в море. У некоторых команд в уловах уже по несколько карпов. Мы продолжили ловлю карася, так и финишировали.
Итоговый результат 41,780 – 9 место соответственно.
Самими соревнованиями очень доволен, борьба была на высоком уровне. Организаторам и спонсорам – респект.
Единственное пожелание, чтоб на следующем таком марафоне вести зачет по карпу/амуру отдельно от карася. Тогда это даст возможность белее менее уровнять шансы фидеристов против карпятников. Но это чисто мое субъективное мнение.
Всем успехов, и мира.
С уважением Павел Хвас ФРСВО.

Павло Волинь

Повідомлення: 26

» 05.05.2014 01:54 pm

Рад за своих земляков! :super Жаль мало фоток.Закарпатцы(Береговчане) - лучшие!

Берег
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 215

» 05.05.2014 05:12 pm

Всім привіт!

Нарешті і в мене дійшли руки до звіту. До теперішнього дня я, напевно, перебував в легкому шоці від перших своїх серйозних змагань. Не до кінця вірилось весь цей час в наше п'яте міcце і в те, що відбувалось протягом тих 30-ти годин. :)

Як і більшість з учасників, я побачив про змагання ще в лютому. Хотів зареєструвати сімейну команду - я і дружина, але місць вже не було (і слава Богу. я би офігів в такій команді :)). Побачив, що в команді Андрія "Вікторія" є вільне місце і не думаючи списався з Андрієм і по-трошки в скайпі почали домовлятись про стратегію, тактику і скільки горілки брати :lol:

Довго не буду розписувати що ми використовували і в яких пропорціях, бо надточно ми то не робили, але прикормочна програма (як це голосно звучить.. програма :D ), фактично, була без хімії. Вважаю, що це було нашим ключиком до успіху. Всі 30 годин нам вдавалось втримувати в своєму секторі карася. Іноді, чесно кажучи, вже дивитись на них не міг :) В ті моменти в мене просиналась "чуйка", що варто закинути флетку і зловити монстра. Таким чином вдень було виловлено дзеркального малюка на 1.8 кг :) Ввечері я достатньо плотно закормив свою точку і поставив на ніч теж флетку, що і принесло нам спочатку амура на 3300 і коропця на 3800. Паралельно Андрій бомбив пів ночі карася. Третє зважування нас перенесло з 10 місця на пяте і лишалось його втримати.

Суботній дощ мене трошки підкосив, чесно кажучи. Я морально не був до нього готовий. Був невиспаний після ночі і змучений. Тому, на фронті лишився Андрій, завдяки якому ми мали на 4 зважуванні майже 10 кг риби, з яких моїх, напевно, було не більше 2.

І тадааааам - 5 місце! ШОК! РАДІСТЬ! Будучи несильними фідеристами ми змогли обійти багатьох досвідчених. Це дуже тішило :)

Сергій на закритті змагань просив написати, що сподобалось і що не сподобалось, щоб наступного року можна було зробити правки. Ітак, мої пропозиції:

1. Я би хотів, щоб судді перевіряли оснастки всіх учасників. Справа не в тому, що я комусь не довіряю чи бачив порушення. Просто, якщо написано, що має бути тільки інлайн, то має відбутись перевірка і, можливо, не одна.
2. Роботу з маркером я би дозволив тільки на початку змагань. Мене трошки нервувала робота маркером ввечері нашими сусідами на кордоні наших секторів.
3. Нагородження відбулось із запізненням в 1.5 години. Враховуючи 30-ти годинне навантаження, дощ, холод і загальну втому, це в той момент дуже не подобалось. Думаю, суміщати організацію і участь не варто або, якщо суміщати, тоді треба делегувати ключові обовязки на іншу людину, щоб ніхто не залежав від організатора, який бере участь в змаганні.

Писи. Додаю декілька фото.
Пиписи. Друзі, підкажіть, будь ласка, що ви робите, щоб руки не перетворювались в пересушене, поцарапане, потріскане видовище? Я до сих пір мажусь кремами і ліками, щоб шкіру привести в порядок..
IMG_20140501_205712.jpg
IMG_20140501_205742.jpg
IMG_20140502_061829.jpg
IMG_20140502_061839.jpg
IMG_20140503_025004.jpg
якісь очі в мене... ніби, я з нічного клубу щойно повернувся )))
IMG_20140502_200132.jpg

Meshok

Повідомлення: 219

» 06.05.2014 12:27 am

З руками нічого не вдієш, після рибалки використовуй креми для рук і за декілька днів все прийде в норму. Можна ще використовувати під час риболовлі неопренові рукавиці, в них можна і прикормку брати і насадку одягати, і у воді мочити.

Fisherman

Повідомлення: 46

» 07.05.2014 10:44 am

Пригоди нашої команди – Flagman-Team Lviv, розпочались ще задовго до старту марафону. Одного зимового дня до нас прийшов Сергій Іванович (всім добре відомий як «оксіген»), і запропонував організувати та провести турнір під назвою «Супер марафон тандем» на такій чудовій водоймі, як Прілбичі. Ідея та формат турніру виявились настільки вдалими та цікавими, що ми радо погодились допомогти в організації та взяли на себе спонсорську частину цього проекту. Хочу висловити слова вдячності головному організатору та ідеологу цього дійства - Машковському Сергію Івановичу, без його ідеї та кропотливої праці навряд чи ми змогли провести такі змагання. Також, хочу подякувати іншим спонсорам які долучилися до проведення турніру, всім учасникам змагань, які прийняли участь. Наступного разу нас буде ще більше!!!!! А наступний раз, я переконаний - БУДЕ!!!

А тепер коротко про перебіг самих змагань. Готувалися ми завзято, було проведено багато годин на озері, відпрацьовано навіть нічна рибалка, яка до речі показала, що ловитися карась відмовляється і треба робити ставку на коропа. Але як завжди погода вносить свої корективи до яких нажаль ми виявились не готові. Солодкі смаки які працювали ще тиждень назад просто відмовились ловити карася, який через похолодання знову перейшов на рибні вподобання. Використовували ми прокорму Флагман, з нової серії Competition. Так як прикормка нова, потрібен час для того щоб розгадати всі її переваги. Після замісу рибного смаку справи дещо покращились, був зловлений короп . Вночі ставка була тільки на коропа, так як наздогнати лідерів було вкрай важко. І десь о 3-й ночі - паровоз і карп після короткого виважування опиняється на маті. Вага показала біля 7 кг. – добре але треба ще. Зранку коли погода показувала свої капризи, така довгоочікувана покльовка відбулася, короп перевернув підставку і ледь не вкрав вудлище. Виважування буле надзвичайно цікаве, але не продуктивне, майже під самим берегом Він зійшов, показавши нам свою могутню спину. Нашій розпачі не було меж…. так як на око він був явно за 10 …. Шкода, але це спорт . Наступного разу ми його обов`язково піймаємо….. Місцем ми звичайно не задоволені, будемо наполегливо тренуватися. Час проведений у приємній компанії друзів-однодумців компенсує все.

Від імені генерального спонсора компанії "Flagman" Хочемо подякувати:
- всім учасникам, що прийняли участь у такому не легкому, але дуже цікавому турнірі;
- бригаді суддів;
- господарям водойми – ЛКК, та його голові Тарасу Сендезі.

Одним словом - ВСІМ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ, і до зустрічі наступного разу.)))

Flagman

Повідомлення: 121

» 09.05.2014 08:15 pm

Коли будуть фото та відео від оператора?

Павло Волинь

Повідомлення: 26

Поперед.Далі

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей