Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ІЖ-27 та ТОЗ-34

Наші рушниці. Обговорення та проблеми

Re: ІЖ-27 та ТОЗ-34

» 19.09.2008 08:45 pm

Сьогодні бачив в "Спіралі " ІЖ-27ЕМ -4100 грн,ТОЗ-34 в серійному виконання - 3800 грн.Різниця мізерна,але... :!: :?:

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3823

» 19.09.2008 08:47 pm

А дійсно чому ИЖ є дорожчий :?: хто знає дайте відповідь.

ORKO

Повідомлення: 1198

» 19.09.2008 08:51 pm

Andriy написав:Так от, власне ИЖ дорожчий від ТОЗа, чи варто платити більше?

Цінова політика нашої торгівлі цілком не піддається здоровому глузду. в нас магазинні ціни в два рази вищі магазинних в Москві. якщо робити свій вибір між ІЖом і ТОЗом не варта спиратись тільки на ціну. Підбирайте рушницю по собі докладніше десь вище гарно описано як http://www.piterhunt.ru/pages/statyi/burnas/1.htm. я завтра опишу детально відмінності між моделями якщо Вам це поможе зробити правильний вибір буду дуже радий

Степан

Повідомлення: 438

» 19.09.2008 08:56 pm

як на мене то иж більш популярний за легкість в розбиранні від тоза, а так обі рушниці хороші, мав три штуки одна з яких була тоз-34

Починаємо з "Будемо знайомі",а потім по темах! Модератор

Maxfree

Повідомлення: 172

» 19.09.2008 09:46 pm

Ціну на різні моделі ІЖ-27 и ТОЗ-34 визначають сугубо підприємства виготовлювачі даної продукції.Торгуючі організації,або посередники встановлюють свій відповідний процентний інтерес,але лише від прямої ціни встановленої вже виготовлювачем.Тому ціни на вищевказану зброю збалансовано підвищуються,або понижуються відповідно від стадії попиту,але ніколи не зрівнюються.Завжди ІЖ-27 був дорощий ніж ТОЗ-24.Знову ж таки від удосконалості і безвідмовності УСМ першого і високоточної сверловки другого.Різниця в трудозатратах і складності виготовлення і є та різниця в ціні між ІЖ-27 і ТОЗ-34 :!: :?:

Арго

» 20.09.2008 12:50 pm

Тут було багато чого сказано, та вірно сказано про відмінність однієї моделі від іншої, а саме про відмінність зєднання (підствольний крюк іж27 та кільцевими шарнірами тоз34), про надійне рамкове запирання стволів обоїх моделей, також сказано про традиційний кращий бій стволів Тоза ось якраз це питання надзвичайно спірне так як на мою думку краще чи не краще це лише питання культури виробництва і не більше. Тому, що не допускаю думки про те, що закладені помилки в тех документації на виготовлення тих самих іжевских стволів і тому вних бій гірший. Питання про гірший чи кращий спусковий механізм між моделями і питання про розпайку стволів яб також відніс до питання про культуру виробництва бо є ще в достатній наявності якісні екземпляри тозів, якісь їхня перевірина часом і тривалоє експлуатацією і описаних вище проблем вних не має(виявляється можуть робити якісно). Повністю згідний що в іжа приклад гірший. Можу лише добавити до сказаного таке в ТОЗіка дизайн кращий, рушниця більш прикладиста.

На мою думку основна різниця між цими двома моделями полягає в вазі це обумовленно тим що в тоза є кільцево-шарнірне зєднання з коробкою яке своєю конструкцією дає можливість облегчити коробку так як при такому зєднанні, під час пострілу давлення буде меншим на шарніри, а на підствольний крюк буде більшим томущо підствольний крюк розташований нижче стволів і тим самим утворюється плече яке створює за рахунок плеча(рычага) додаткову нагрузку.

Одже кільцеве-шарнірне зєднання дало можливість зменшити вагу тоза порівняно з вагої іжа без будякої втрати живучусті.

Не можу погодитись з твердженням що 200 грам різниці ні на що не впливають. По своїм фізичним данним в нас є люди різні на когось нагрузи лишніх десять кілограм він пройде з ними сорок кілометрів не замучиться, а кому і двісті грам облегшення то буде в радість. Якщо людина замучена їй набагато ваще зробити влучний постріл.
Перевага рушниці з більшою вагою це перш за все що є можливість стріляти більш потужними набоями, а віддача в неї менше за рахунок її ваги.Тому пострілами важча рушниця менше втомлює стрільця. Хоч я не прихильник набоїв типа магнум але я сам особисто мав та маю важкі рушниці. Коли мав тозік то особливо любив брати його на полювання по зайчику де приходилось багато ходити та носити зброю в руках.

Одже підібємо деякі ітоги по нашим основним полюванням щодо використання двох основних марок:
ПОЛЮВАННЯ:
на качку ТОЗ-34 + ІЖ-27 +
на зайчика ТОЗ-34 + ІЖ-27 -
в лісі ТОЗ-34 + ІЖ-27 +

Цей мінус іжу на ходовому полюванні є чисто індивідуальний не особливо значний а також актуальний та обумовленний лише чисто фізичними особливостями мисливця.

Отже підсумок: Рушниці обі, на сьогоднішний день і також на вчорашній день, якомого широко задовільняють наші вимоги до полювання.

Виробники виробляють ці рушниі в слідоючому виконанню- РЯДОВІ, ШТУЧНІ та СУВЕНІРНІ
Про Рядові не буду писати скажу одне що купувти таку рушницю це купувати кота в мішку. Гравіровані рядові переважно машинним способом не на значній площі.
ШТУЧНІ вірізняються від рядових "особо тщятельной подгонкой всех узлов и механизмов и ищё особо тщательным изготовлениэм и оброботкой стволов" , а також на всій площі корбки присутьня ручна гравіровка.
СУВЕНІРНІ відрізняються від ШТУЧНИХ "более обшырной гравировкой на большой площади изделия"

Рекомендації після того як визначились яку модель купувати купуйте рушницю ШТУЧНОГО виконання (на тозі стоїть індекс Ш на іжу не знаю напевно якись також є) сама проста штучна не надто дорожче коштує від РЯДОВОЇ а можливість що купити браковану річ набагато нижча.Сувенірну купувати без потреби платити лише гроші за більшу гравіровку якість виготовлення самого заліза така сама як і в штучних.

Не обгрунтовано російскі виробники роблять різницю в якості між Рядовими рушницями та рушниями в Штучному і Сувенірному варіанті. Тут в когось є ЕКСКЛЮЗИВНА Бінеллі то переконаний що якість виготовлення заліза НЕ Ексклюзивної така сама як в Ексклюзивній. А Ексклюзив то лише діло смаку і фінансових можливостей і так має бути не має рядова відрізнятись по якості від інших рушниць та нажаль до Російских виробників то не стосується.

Згідно правил форуму,просьба надалі тексти викладати без кольорових виділень.Модератор.
Востаннє редагувалось Степан в 20.09.2008 08:02 pm, всього редагувалось 3 разів.

Степан

» 20.09.2008 01:17 pm

Як власник ТОЗа радий, що внього більше плюсів :!:

Стосовно
Степан написав: .....на тозі стоїть індекс Ш ...

хотілось би добавити, що в техпаспорті (він жеж і інструкція) для ТОЗ стоїть штамп: "РЯДОВОЕ", наприклад.
Ще що здивувало: бачив два техпапорти до ТОЗів, в обидвох стоять ОРИГІНАЛИ!!!! підписів відповідальних за приймання в експлуатацію осіб. Думаю, це свідчить про який-неякий контроль за якістю...

.Ігор.

Повідомлення: 424

» 20.09.2008 01:20 pm

так малоби бути нажаль реальність на теперішній час свічить про то що брак це норма виключення дісно якість

Степан

» 20.09.2008 05:31 pm

Який рік випуску цих ТОЗів :?:

Арго

» 20.09.2008 07:22 pm

Арго написав:Який рік випуску цих ТОЗів :?:

Уточніть будьласка що саме Ви маєте на увазі
Востаннє редагувалось Степан в 20.09.2008 07:44 pm, всього редагувалось 2 разів.

Степан

» 20.09.2008 07:27 pm

ще добавлю бо забув згадати про систему зборки-розборки тоза. В принципі нічого складного невеличка консультація продавця в магазині і все зі зборкою і розборкою буде гаразд. Але васештаки відзначу що це модель народна не якийсь там ексклюзив а раз в майстерні попадає по причині не правильної зборки то означає тільки одно що на нардній моделі система зборки-розборки заскладна значить не досконала.

Степан

» 20.09.2008 07:48 pm

отілось би добавити, що в техпаспорті (він жеж і інструкція) для ТОЗ стоїть штамп: "РЯДОВОЕ", наприклад.
Ще що здивувало: бачив два техпапорти до ТОЗів, в обидвох стоять ОРИГІНАЛИ!!!! підписів відповідальних за приймання в експлуатацію осіб. Думаю, це свідчить про який-неякий контроль за якістю...
...про рік випуску ТОЗів, стосувалось поста Ігорка :!: :?: :shock:

Арго

» 21.09.2008 06:15 pm

Арго написав:
отілось би добавити, що в техпаспорті (він жеж і інструкція) для ТОЗ стоїть штамп: "РЯДОВОЕ", наприклад.
...про рік випуску ТОЗів, стосувалось поста Ігорка :!: :?: :shock:

Обидва 2007 року випуску. Один мій, другий товариша.

.Ігор.

» 21.09.2008 06:26 pm

Ці оригінальні підписи значать,що туляки взялись за якість і відповідальність за перевірений відповідальними за це особами.Це вже рух з мертвої,перебудовочної точки :!:

Арго

» 21.09.2008 06:43 pm

Арго написав:Ці оригінальні підписи .....:!:

Та я спочатку не повірив, думав - факсиміле, або просто копії, але придиився - три підпии різними ручками, різними руками, різними кольорами (відтінками). Крім того є знак на папері від ручок (слід від натиску).
Так хочеться надіятись, що маю якісну, перевірену рушницю... :)

.Ігор.

Поперед.Далі

Повернутись в Збройна кімната

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей