Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

СТАЛКЕР 2021

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

СТАЛКЕР 2021

» 26.10.2020 11:09 pm

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАННЯ СТАЛКЕР
1.Загальні положення.
1.1.Організатором турніру є Львівський карповий клуб та компанія Trinity Baits.
1.2.Змагаються 44 учасників.Водойма розбита на чотири зони,в кожній зоні-11 спортсменів.Переможець-учасник,що зловить найбільшу загальну вагу риби! Зонна система підрахунку призових місць.
1.3. Учасникам заборонено за тиждень до старту змагань відвідувати водойму.У випадку порушення цього пункту,організатори мають право не допустити учасника до зманань.
1.4.Заліковою вважається виловлена учасником риба (карп та білий амур) вагою 1.5 кг і більше.
1.5.Змагання пройде з 5 по 8 серпня
Реєстрація учасників-до 9.00 5.08
9.30-жеребкування
Старт змагань-13.00 5.08
Перебіг змагань 5.08-8.08
Фініш змагання 13.00 -8.08
Нагородження 15.00-8.08
1.6.Переможець отримає 45000 грн.
Друге місце 40000 грн
Третє місце 30000 грн
Четверте місце 25000 грн
Номінація Найбільша риба-15000 грн
1.7. Кожен учасник отримає комплект наживок від Trinity Baits.
Також всі учасники будуть забезпечені Антисептиком від Trinity Baits.

1.8.Також будуть нагороди від спонсорів-детальніше перед змаганнями.

2.Участь у змаганні і оплата.
2.1.У турнірі беруть участь учасники,що подали заявку.
2.2.Учасник вважається зареєстрованим після повної оплати.
2.3.Оплата за змагання-5000 грн.
2.4.Реквізити для оплати: номер картки Приватбанку:5168742731630806 Михаць Я.Б.
2.6. Будуть також розіграні джек-поти (участь по бажанню учасника):
-найбільша риба за добу-250грн
-сума пяти найбільших риб-500грн
-загальна вага - 500 грн
-біг Фіш змагань - 500 грн
Разом:(4×250)+500+500+500=2500грн


3. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки і годуванню:
3.1. Використовується тільки донна снасть.
3.2. Учасник ловить на 3 вудки, по одному гачку на кожній.Кількість оснащених запасних удилищ не обмежується.
3.3. Заборонено використовувати будь-які види годівниць, в т.ч. «Метод» і обліплення прикормкою елементів монтажу.
3.4 Дозволено точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів (ПВА), що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті.
3.5. Заборонені живі або мертві насадки тваринного походження.
З.6.Можна використовувати лише безпечу оснастку, при обриві якої, риба зможе сама звільнитися від грузила.
3.7 Дозволено встановлювати в своїй зоні 1 маркер.
3.8. Використання ракети, ложки, парашута дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 10.00 до 19.00. Протягом усього часу дозволяється підгодовування за допомогою кобри.
3.9.Командам дозволено привезти з собою необмежену кількість прикормки. Довоз прикормки в ході змагань категорично заборонено,і при виявленні такого факту карається заняттям 50 кг з заліку виловленої риби.
3.10. Годування та закид оснастки
здійснюється тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду заборонений.Використання піддонів для побудови помоста на воді заборонено.
3.11. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки заборонено.
3.12 Забороняється використання ехолоту.

4. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі:

4.1. Тільки учасник змагання може закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників, не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу.
4.2. Застосування живих або мертвих тваринних насадок ,або їх,як складової прикормки(це-опариш,мотиль,хробак і т.д)а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників -карається виключенням команди із змагань.Дозволено прикомки тваринного походження,які пройшли термічну обробку(втрата вологи 60- 80%),.Це стосується гамаруса,креветок,дафнії і т.д.
4.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
4.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно з точки зору спортсмена.
4.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака (не менше 70 см). Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається.
4.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті у вигляді люльки. Тільки учасник команди,яка спіймала рибу,вирішує,чи вона залікова.Якщо так,то до зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Учасники без 10 коропових мішків і коропового мата до змагань не допускаються.Судді перед змаганнями провіряють наявність відповідної кількості мішків та мата.
4.7. Мат повинен бути у формі люльки-з іншим матом команда не допускається до змагань.
4.8. Зважування проводиться суддями три рази на добу:зранку з 8 до 9 год. в обід- з 13 до 14 год.та ввчері з 20 до 21 год.Викликати суддів в ночі необхідно при вилові амура.
4.9. Після зважування риба відразу ж випускається назад у водойму, при цьому дотримується максимальна обережність.
4.10. Риба, що має ознаки необережного поводження з нею, а також загибла, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
4.11. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу відпущена.
4.12. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - заборонено фотографуватися з рибою стоячи. Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці!
4.13. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків.
4.14. Заборонено шуміти на березі, купатися і розводити вогнища.
4.15. Учасники зобов'язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото-та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом.
4.16. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні із суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та відеооператорами.
4.17. Учасникам і гостям заборонено перебувати в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!5. Транспортні засоби, гості та глядачі:

5.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу.Учасникам заборонено покидати свій сектор до закінчення змагань.Автомобіль учасника може знаходитись в секторі і не може його покидати до закінчення змагання,навіть якщо за кермом буде не учасник змагання.
5.2. Транспорт гостей та глядачів залишається поза зонами змагання ,у місці де визначить лінійний суддя.Гостям та спотерігачам не дозволяється ставити намети в любій із зон змагання,а можна лише за зоною і на відстані не менше 50 метрів від найблищого сектору.
5.3. Знаходження гостей і глядачів на території проведення змагань дозволено тільки у світлий час доби з 9.00 до 21.00.
5.4. Глядачам заходити в сектори команд заборонено. Лінійний суддя може заборонити спостерігачам дислокацію біля певного сектору на вимогу учасників команди(у випадку,коли спостерігач своїми діями або словами перешкоджає повноцінно здійснювати процес ловлі та виводить учасників з стану рівноваги)

6. Штрафні санкції:
6.1Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному регламенті карається попередженням. Наявність 2 (двох) попереджень прирівнюється жовтій картці!
6.2. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажу і оснасток карається виключеннямучасника із змагань.
6.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли дані дії заподіяли шкоди рибі - в цьому випадку команда знімається зі змагання.
6.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів карається жовтою карткою.
6.5. Не використання коропового мата карається зняттям даної риби із заліку та жовтою карткою.
6.6. При наявності двох жовтих карток учасник знімається зі змагання.
6.7.Учасник, виключений із змагання повинний покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення відповідного рішення.
6.8.Результат виключеної зі змагання учасника – анулюється.

7. Судді, суддівство, жеребкування і претензії:

7.1. Судді розподіляються по зонах відповідальності і представляються учасникам змагань під час відкриття змагання до жеребкування.
7.2. Ваги у всіх зонах повинні мати однакову похибку вимірювання і перевіряються до початку змагань.
7.3. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддями.
7.4. Наявність кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком.
7.5 Претензії повинні подаватися суддям протягом 60 хв. з моменту виникнення. Приймаються фото і відеоматеріали, так само як покази сусідів.Завдаток за подання претензії, становить 2000 грн. У випадку безпідставної притензії-завдаток не повертається.
7.6. Претензії розглядаються головним суддею.
7.7. При розгляді спірних питань, рішення головного судді змагання є вирішальним, і оскарженню не підлягає.
7.8 Організатор може відмовити в реєстрації заявника на участь, без пояснення причин. Організатор може скасувати реєстрацію зареєстрованого учасника з вагомих причин, не пізніше ніж за 10 днів до старту.
8. Заключні положення
8.1.Під час змагань буде організоване харчування спортсменів.
8.2.Якщо учасник не взмозі привезти з собою питну воду-необхідно повідомити завчасно про це організотора.
8.1.Кожен учасник зобов'язаний мати з собою кульки на сміття та залишити прибраний сектор після себе.
8.2.Дотримання чистоти і порядку в секторах під час змагання обов'язкове. Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагання вітається.
Востаннє редагувалось neptun в 14.01.2021 03:34 pm, всього редагувалось 4 разів.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2021

» 31.10.2020 10:26 am

Список учасників:
1.Оленчук Андрій 1000
2.Цимбалюк Руслан 1000
3.Коженевський Роман 500
4.Бубен Олексій 1000
5.Садович Володимир оп 1000грн
6.Любченко Максим 550грн
7.Хлопецький Володимир 1000
8.Польовий В.В. 1000грн
9.Саверчук Олександр 1000
10.Римарчук Андрій 1000
11.Мурський Володимир 1000
12.Рябий Федір 1000
13.Михаць Ярослав 1000
14.Сак Михайло1000
15.Мартин Влад 5000
16.Серватяк Юрій 1000
17.Кашаєв Микола 1000
18.Дяк Остап1000
19.Мушка Олександр 1000грн
20.Казюк Руслан 1000
21.Проніков Олександр 1000 грн
22.Саносян Андрій 1000
23.Капарник Ростислав 1000
24.Максим Орел 1000
25.Савчук Володимир 1000
26.Жук Олександр1000
27.Момоток Володимир 1000
28.Момоток Олександр 1000
29.Серьогін Олександр 1000
30.Мокан Жеоржел1000
31.Воронка Сергій 1000
32.Загородній Дмитро 500
33.Капуцин Руслан 1000
34.Михайлов Олександр 1000
35.Демянчук Олександр 1000
36.Максимчук Василь 1000
37.Андрій Родюк-Цурков 1000
38.Віктор Дудов 1000
39.Микола Ніколаєв 1000опл
40.Фурдига Володимир 1200 оп
41.Красько Олег 1000
42.Головко Олександр
43.Горлов Сергій
44.Василевич Вадим 1000
Резерв:
1.Яцула Олег
2.Яцула Тарас
3.Чиж Олександр
4.Кім Андрій
5.Проявко Михайло
6.Чучко Олександр
Востаннє редагувалось neptun в 14.01.2021 11:14 pm, всього редагувалось 63 разів.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2021

» 22.12.2020 12:27 pm

Прошу зареєструвати Серватяк Юрій.

Юрій Серватяк
 
Повідомлення: 1
З нами з: 22.12.2020 12:26 pm

Re: СТАЛКЕР 2021

» 28.12.2020 01:01 pm

Прошу зарегестрировать Капуцин Руслан, 097 642-15-55.

Stailer
 
Повідомлення: 3
З нами з: 29.11.2018 02:37 pm

Re: СТАЛКЕР 2021

» 14.01.2021 08:32 pm

Список учасників:
1.Оленчук Андрій 1000
2.Цимбалюк Руслан 1000
3.Коженевський Роман 500
4.Бубен Олексій 1000
5.Садович Володимир оп 1000грн
6.Любченко Максим 550грн
7.Хлопецький Володимир 1000
8.Польовий В.В. 1000грн
9.Саверчук Олександр 1000
10.Римарчук Андрій 1000
11.Мурський Володимир 1000
12.Рябий Федір 1000
13.Михаць Ярослав 1000
14.Сак Михайло1000
15.Мартин Влад 5000
16.Серватяк Юрій 1000
17.Кашаєв Микола 1000
18.Дяк Остап1000
19.Мушка Олександр 1000грн
20.Казюк Руслан 1000
21.Проніков Олександр 1000 грн
22.Саносян Андрій 1000
23.Капарник Ростислав 1000
24.Максим Орел 1000
25.Савчук Володимир 1000
26.Жук Олександр1000
27.Момоток Володимир 1000
28.Момоток Олександр 1000
29.Серьогін Олександр 1000
30.Мокан Жеоржел1000
31.Воронка Сергій 1000
32.Загородній Дмитро 500
33.Капуцин Руслан 1000
34.Михайлов Олександр 1000
35.Демянчук Олександр 1000
36.Максимчук Василь 1000
37.Андрій Родюк-Цурков 1000
38.Віктор Дудов 1000
39.Микола Ніколаєв 1000опл
40.Фурдига Володимир 1200 оп
41.Красько Олег 1000
42.Головко Олександр 1000
43.Горлов Сергій1000
44.Василевич Вадим 1000

Резерв:
1.Яцула Олег
2.Яцула Тарас
3.Чиж Олександр
4.Кім Андрій
5.Проявко Михайло
6.Чучко Олександр

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич


Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей