Анонс

Дорогі друзі! Дякуємо що ділитеся на Форумі корисною інформацією!!!

Active Group : Рибальський базар
Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ) 72 ГОДИНИ 2 ПРУТА

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ) 72 ГОДИНИ 2 ПРУТА

» 12.11.2018 06:09 am

СТАЛКЕР – 2019.
1.ОРГАНИЗАЦІЯ
Львівський Карповий Клуб
1.1. Місце проведення: Львівська область, Яворівський р-н, село Прилбичі.
1.2 Час проведення: з 01 серпня по 04 серпня 2019 року.
1.3. Прибуття спортсменів -01 серпня 2019 р до 09.00 год., Реєстрація,
Жеребкування і збори капітанів 09:00 - 10:00.
Роз'їзд розміщення в секторах -10: 00 - 12:00
Старт - 01 серпня 2019 року о 12:00,
Фініш – 04 серпня 2019 року в ... 12:00,
Нагородження 04 серпня 2019 року в ... 14:00,
1.4. Стартовий внесок -3000 грн. В призовий фонд змагань йде 2000грн, які розподіляються наступним чином: перше місце- 50 відсотків суми призового фонду, 2 місце- 30 відсотків призового фонду, 3 місце і найбільша риба змагань- по 10 відсотків призового фонду.
1.5. Інформаційна підтримка - інтернет-форум: www.active.lviv.ua, Львівський клуб активного відпочинку.
1.6. Організатори: "Львівський Карповий Клуб" 0676745591 Тарас Сендега
2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В ЗМАГАННЯХ
2.1 Максимально планована кількість учасників - 55.
2.2. Повна сума стартового внеску вноситься учасниками до 01 червня 2019 року. Спосіб оплати- на картку 5168757376098267 Сендега Тарас Романович. Учасник є зареєстрованим з моменту повної оплати реєстраційного внеску. Організатор має право відмовити в участі будь якій особі без пояснення причини відмови.
2.3. Мінімальна кількість учасників – 15. У випадку меншої кількості офіційно зареєстрованих команд за 30 днів до старту, змагання не проводяться, або організатори разом з зареєстрованими командами приймають окреме рішення.
2.4.Склад команди - 1 (один) чоловік.
2.5. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 15х12 метрів, відстань між секторами мінімум 50 м берегової лінії.
2.6. Оргкомітет має право змінити або доповнити даний Регламент. Всі зміни повинні бути внесені не пізніше, ніж за 1 (один) місяць до початку турніру.
2.7. Всі учасники турніру забезпечуються питною водою в кількості 6 лтр.
3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і проводиться до початку змагань.

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться за класичною схемою: спочатку головний суддя (або хто-небудь, обраний оргкомітетом) витягує номер учасника, потім учасник тягне жереб (номер сектора) і номер наступного учасника.
4.2. У випадку відсутності учасника або уповноваженого представника команди хтось з представників або суддів тягне за нього жереб.

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
5.1. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребкуванням.
5.2. Учасники можуть добиратися до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. У кожній зоні є свій старший суддя.
5.4. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі амури від 1,5 кг.Риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного примірника в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.
- Жоден інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково спіймана не в рот, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.5. Заборонено користуватися підгодовуваннями і насадками тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб'ячої ікрою, металевими приманками.
- Дозволено застосовувати тільки зерна, бойл, пелєтс. Глина, бентоніт (бентонітова глина) заборонені.
5.6. Змагання проводиться в один етап тривалістю 72 (СІМДЕСТЯТ ДВІ) години.
5.7. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 13 футів, заявлених виробником. Дозволені тільки безінерційні котушки. Дозволено використання шок-лідерів. Лов риб повинен вестися тільки на волосяний монтаж. Жилки вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів. Кількість робочих вудилищ в воді - 2 шт.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 гр. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Закиди можна робити тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом заборонені. Закид проводиться виключно з поверхні землі, стаціонарної вимостки.
- Радіокеровані пристосування і ехолоти заборонені.
-Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання. Заборонені маніпуляції з електронними сигналізаторами на максимальній настройці звуку. Під час установки вудлищ після закидання звук сигналізатора повинен бути вимкнений або волосінь заведена повз ролика сигналізатора.
- Під час лову у воді можуть знаходитися два маркери, в тому числі що світяться. Ці маркери можуть залишатися у воді на всьому протязі змагання і повинні бути вилучені з неї після його закінчення.
- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менше 5-ти) і спеціального матраца для риби обов'язково. Їх якість повинна забезпечувати повну безпеку для риби.
- Всі маніпуляції закормочними засобами а також закидання відбуваються тільки з берега або вимостки, яка встановлена ОРГАНІЗАТОРОМ та тільки в межаї визначеного сектору.
-Захід учасника у воду – виключно для виважування риби. Максимальний захід- по коліна.
-всі маніпуляції з рибою проводяться виключно на матраці.
- Якщо учасник віддаляється від свого сектора далі, ніж в сусідній сектор або більше, то робочі прути повинні бути витягнуті з води.
- Гості учасника не мають права перебувати в рингу.
-Дозволяється допомога гостей в розбитті (зняття) табору до старту та після фінішу.При цьому при наданні допомоги в розбивці табору, особа, що допомагає, не має права торкатися до снастей, прикормки, насадок і засобів доставки прикорму.
- Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників, гостей, включення автомобільних двигунів і фар, в процесі змагань заборонено, крім транспортних засобів організаторів змагання.
5.8. Учасник має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно максимум двома вудлищами. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища.
5.9. Вудки з поплавцями-маркерами повинні бути легко впізнаваємі або позначені.
5.10. Єдиний вид допомоги з боку, яку учасник може отримати під час змагань - це допомога в подсачіваніі від сусіда. Будь-яка інша допомога заборонена.
5.11. Закидати прикормку можна рукою, ракетою, за допомогою ручної «рогатки», «парашута», ковша з довгою рукояткою, за допомогою трубки-кобри. Можна також використовувати ПВА.
5.12. Всі види годування, дозволені у світлий час доби з 9 до 19 (час обговорюється додатково). Поза цього часу - тільки кобра!
5.13. Підвіз додаткової прикормки і насадок під час ходу змагань заборонений.
5.14. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за ловом.
5.15. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одну або всі снасті для перевірки. Відмова - дискваліфікація.
5.16. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам, і іншим особам дозволено проходити в сектори, тільки з дозволу учасника.
7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1. Зважування проводиться суддею. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 4 години. В період з 19.00 до 7 години ранку негайно зважуються риби вагою більше 10 кг. Інші риби зберігаються в мішках до часу першого ранкового зважування.
7.2. Ніхто, крім учасників, рибу яких зважують, суддів і свідка (за бажанням) не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади зважування виробляє саме зважування, інший фіксує результат у відповідних документах.
7.3. Під час зважування учасник і свідок повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму і підписання протоколу не приймаються. Ведеться запис у двох протоколах- суддівський і учасника.
7.4. Спіймана риба фіксується підписом представника однієї з сусідніх по сектору команд.
7.5. Для виведення риби, засіченної прямо перед фінальним сигналом відводиться 15 хвилин після сигналу про закінчення турніру, в цьому випадку вона буде зважена і її вага буде занесена в протокол.

8. ПРОТЕСТИ
8.1. В ході змагань можлива подача усних протестів пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки жюрі може дискваліфікувати команду. Жюрі складається з головного судді (представник організатора)- голова жюрі і трьох суддів. Питання вирішуються простою більшістю голосів, при рівності голосів – голос головного суді є вирішальним
8.2. Всі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути заявлені передані протягом години з моменту, коли відбулося порушення, що є предметом протесту. Протести можуть бути сформульовані у словесній формі, але після цього вони повинні бути відразу підтверджені в письмовому вигляді. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані пізніше, а саме протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів. Протести, подані пізніше встановленого часу, до розгляду не приймаються.
8.3. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються в журі в письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів і супроводжуються депозитом в 1000 грн. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.
8.4.Всі претензії по напрямках лову, розміщенню напрямків лову і розміру секторів подаються і розглядаються виключно до старту змагань.

9 ПОРУШЕННЯ І САНКЦІЇ.
9.1. Попередження - за перше ненавмисне порушення.
9.2. Жовта картка – за повторне ненавмисне порушення.
9.3. Дискваліфікація - за умисне порушення будь-якого пункту даного регламенту або наступне ненавмисне порушення після жовтої картки.
9.4. Попередження заноситься суддею в протокол учасника.
9.5. Дискваліфікований учасник повинен негайно вимотати снасті і в розумно швидкий час покинути територію змагань.

10. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.
10.1. Загальний розподіл зайнятих учасниками місць проводиться відповідно до ваги спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається за найбільшою середньою вагою улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
10.2. У номінації «Найбільша риба» переможець визначається за найбільшою вагою спійманого коропа або амура.
10.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами в присутності членів журі.

11. ТРЕНУВАННЯ
11.1. Всі тренування в місці проведення змагання закінчуються за 7 днів до початку цього заходу.

12. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
12.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагання.
12.2. Три перші команди в загальному заліку і команда що зловила найбільшу рибу, отримують кубки, золоті, срібні та бронзові медалі, також усі учасники будуть нагороджені пам'ятними грамотами.
Востаннє редагувалось terry в 20.02.2019 07:44 am, всього редагувалось 2 разів.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 864
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:00 am

Хлопецький В.

Юра Рекорд
 
Повідомлення: 3
З нами з: 19.11.2018 10:07 pm

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:02 am

Загородний Мыкола

Шыма
 
Повідомлення: 6
З нами з: 16.11.2018 01:41 am

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:03 am

Івасівка К
Востаннє редагувалось neptun в 20.11.2018 10:05 am, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 370
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:04 am

Серьогін О

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 370
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:04 am

Орел М

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 370
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:31 am

Казюк Руслан

Шыма
 
Повідомлення: 6
З нами з: 16.11.2018 01:41 am

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:53 am

Мурський Володимир.

shinshilla
 
Повідомлення: 7
З нами з: 07.02.2018 06:24 pm

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 10:53 am

Рябий Федір.

shinshilla
 
Повідомлення: 7
З нами з: 07.02.2018 06:24 pm

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 11:46 am

Головко Олександер

Шыма
 
Повідомлення: 6
З нами з: 16.11.2018 01:41 am

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 01:40 pm

Бубен Олексій

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 370
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 01:40 pm

Михаць Ярослав

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 370
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 20.11.2018 05:12 pm

Савчук В

Аватар користувача
X-Vlad
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 95
З нами з: 11.08.2014 10:06 am
Звідки: Львів

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 22.11.2018 02:12 pm

Мокан Ж.

Шыма
 
Повідомлення: 6
З нами з: 16.11.2018 01:41 am

Re: СТАЛКЕР 2019 (01-04 СЕРПНЯ)

» 22.11.2018 03:20 pm

Шпачук О.

baba
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 14
З нами з: 11.04.2015 09:26 am
Звідки: Львів

Далі

Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей