Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

СТАЛКЕР 2018

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 12:32 am

Сталкерам - привіт!
Реєстрація починається в середу, 7 лютого з 9 години ранку.

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 12:34 am

СТАЛКЕР – 2018.

1.ОРГАНИЗАЦІЯ

Львівський Карпова Клуб
Львівський Клуб активного відпочинку

1.1. Місце проведення: Львівська область, Яворівський р-н, село Прилбичі.
1.2 Час проведення: з 07 червня по 10 червня 2018 року.
1.3. Прибуття спортсменів -07 червня 2018 р до 09.00 год., Реєстрація,
Жеребкування і збори капітанів 09:00 - 10:00.
Роз'їзд розміщення в секторах -10: 00 - 12:00
Старт - 07 червеня 2018 року о 12:00,
Фініш – 10 червеня 2087 року в ... 12:00,
Побудова та нагородження 2 липня 2018 року в ... 14:00,
1.4. У турнірі можуть взяти участь 24 учасника. Стартовий внесок -2000 грн.
1.5. Інформаційна підтримка - інтернет-форум: www.active.lviv.ua, Львівський клуб активного відпочинку
1.6. Організатори: "Львівський Карпова Клуб"
тел. Організаторів: нуль 67 353 26 88 Кравцов А.В.

2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В ЗМАГАННЯХ
2.1 Максимальне плановану кількість учасників - 24.
2.2 Реєстраційні заявки на участь в змаганнях подаються до закінчення наявності вільних місць. У зв'язку з обмеженою кількістю секторів участь в змаганні можливо тільки за попередньою реєстрацією. Виїзд до місця змагання тільки при наявності підтвердження про участь від організаторів.
2.2.1. Мінімальна кількість команд – 15. У випадку меншої кількості офіційно зареєстрованих команд за 30 днів до старту, змагання не проводяться, або організатори разом з зареєстрованими командами приймають окреме рішення.
2.3.Підтверджуючий авансовий внесок становить 1000 грн, і повинен бути перерахований до фонду органіцаціі змагань на протязі місяця з моменту реєстрації учасника.
Повна оплата повинна бути здійснена не пізніше 30 днів до статрта, тільки в цьому випадку реєстрація вважається офіційною.
перераховуємо:
Переклад на картку Приватбанку 5168 7423 5906 4791, Кравцов Андрій Васильович, до суми додаємо 1%.
або залішаємо в магазині Фортуна, ринок Південний, м.Львів.
2.4. Призовий фонд турніру залежить від кількості учасників і виражений в грошовій і натуральній формі. Будуть також вручені призи від спонсорів.
За бажанням учасників можлива організація Джек-потів, номінації та ставки в яких будуть запропоновані організаторами при реєстрації учасників безпосередньо на водоймі в день старту.
2.5.Состав команди - 1 (один) чоловік.
2.6. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 15х15 метрів, розмір сектора 50 м. Берегової лінії. Переміщення спортсменів обмежена кутовими стовпчиками, що визначають межі кожного сектора.
2.7. Оргкомітет має право відмовити команді в прийомі заявки без пояснення причин.
2.8. Оргкомітет має право змінити або доповнити даний Регламент. Всі зміни повинні бути внесені не пізніше, ніж за 1 (один) місяць до початку турніру.
2.9. Всі учасники турніру забезпечуються питною водою в кількості 6 лтр.

3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і проводиться до початку змагань.

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться за класичною схемою: спочатку головний суддя (або хто-небудь, обраний оргкомітетом) витягує номер команди, потім команда тягне жереб (номер сектора) і номер наступної в жереб'ёвке команди. І так далі до повної вибірки секторів і команд.
4.2. У випадку відсутності учасника або уповноваженого представника команди хтось з представників або суддів тягне за нього жереб.

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
5.1. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребкуванням.
5.2. Учасники можуть добиратися до місця проведення змагання своїм транспортом.
5.3. У кожній зоні є свій старший суддя.
5.4. У залік йдуть тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білі амури від 1,5 кг.Пойманная риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного примірника в кожному мішку). Мішки повинні знаходитися максимально глибоко під водою; всередині мішків не повинно бути поплавців або інших сторонніх предметів.
- Жоден інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю власних мішків для зберігання риби. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
- Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково спіймана не в рот, а забагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.5. Заборонено користуватися підгодовуваннями і насадками тваринного походження в живому і неживому вигляді, риб'ячої ікрою, металевими приманками.
- Дозволено застосовувати тільки зерна, Бойл, пелетс. Глина, бентоніт (бентонітова глина) заборонені.
5.6. Змагання проводиться в один етап тривалістю 72 (СІМДЕСТЯТ ДВІ) години;
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному обсязі.
5.8. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спод) і маркерних вудилищ не повинна перевищувати 13 футів, заявлених виробником. Дозволені тільки безінерційні котушки. Дозволено використання шок-лідерів. Лов риб повинен вестися тільки на волосяний монтаж. Жилки вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів. Кількість робочих вудилищ в воді - 3 шт !!!
- Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудилище може бути оснащене тільки одним одинарним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу.
- Допускається використання грузил вагою не менше 50 гр. Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Ловля на поплавкову снасть, фідер, свінгтіп, квівертіп, з використанням годівниць-пружин і «макушатники» заборонена.
- Закиди можна робити тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом заборонені. Закид проводиться виключно з поверхні землі, стаціонарної вимостки.
- Радіокеровані пристосування і ехолоти заборонені.
-Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання. Заборонені маніпуляції з електронними сигналізаторами на максимальній настройці звуку. Під час установки вудлищ після закидання звук сигналізатора повинен бути вимкнений або волосінь заведена повз ролика сигналізатора.
- Під час лову у воді можуть знаходитися два маркери, в тому числі що світяться. Ці маркери можуть залишатися у воді на всьому протязі змагання і повинні бути вилучені з неї після його закінчення.
- Наявність у спортсменів коропових мішків (не менше 5-ти) і спеціального матраца для риби обов'язково. Їх якість повинна забезпечувати повну безпеку для риби.
- Рибалки повинні в обов'язковому порядку зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (в них) рибу. Обов'язкова наявність у матраца ємності з водою. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, або приймати від кого-небудь спійману ними рибу.
- Заборонено освітлювати воду ліхтарями і прожекторами, але використання джерел освітлення усередині намету дозволяється. При заведенні риби в підсак можливе застосування налобного ліхтаря слабкої потужності.
- Всі маніпуляції закормочнимі засобами а також закидання відбуваються тільки з берега або вимостки, яка встановлена ОРГАНІЗАТОРОМ!
-Тільки виведення риби можливо з заходом у воду, але за умови, що спортсмен твердо стоїть ногами на дні!
-Звільнення снасті (або передбачуваної риби, що знаходиться в зачепі) здійснюється за таким же принципом.
- Якщо учасник віддаляється від свого сектора далі, ніж в сусідній сектор або більше, ніж на 70 метрів, то робочі прути повинні бути виснажені з води! Ця норма, що стосується відходу з сектора в зв'язку з відвідуванням туалету, буде обговорена додатково.
- Гості учасника не мають права перебувати в рингу.
-Дозволяється допомога гостей в розбитті (зняття) табору поза течією часу турніру. При цьому при наданні допомоги в розбивці табору, особа, що допомагає не має права торкатися до снастей, прикормки, насадок і засобів доставки прикорму.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі все сміття.
- Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненим повітрям, газом або електрикою, заборонені.
- Рух автотранспорту учасників, гостей, включення автомобільних двигунів і фар, в процесі змагань заборонено, крім транспортних засобів організаторів змагання.
5.9. Учасник має право оснастити необмежену кількість коропових вудилищ, але ловити можна одночасно максимум трьома вудлищами. Запасні вудилища не можуть розміщуватися на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища.
5.10. Вудки з поплавцями-маркерами повинні бути легко впізнаваємі або позначені.
5.11. Єдиний вид допомоги з боку, яку учасник може отримати під час змагань - це допомога в подсачіваніі від сусіда. Будь-яка інша допомога заборонена.
5.12. Учасники не мають права приймати жодної допомоги з боку, крім тієї, яка вказана в п.5.11.
5.13. Спортсмен може використовувати простір в середині свого сектора на власний розсуд. Поблизу секторів лову рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибним ловом (закидання , виведення, підгодовування, узяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.
5.14. Закидати прикормку можна рукою, за допомогою ручної «рогатки» (для підгодовування), «парашута», ковша з довгою рукояткою (однорічного або дворічного) або без неї, за допомогою одно- і дворучної трубки-кобри, катапульти на тринозі, що приводиться в дію розтягуванням джгута вручну. Можна також використовувати мішки ПВА, нитка ПВА, годівницю -«ракету».
5.15. Всі види годування, дозволені у світлий час доби з 9 до 19 (час обговорюється додатково). Поза цього часу - тільки кобра!
5.16. Підвіз додаткової прикормки і насадок під час ходу змагань заборонений.
5.17. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за ловом. Коропові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити; риба міститься в цих мішках живої до зважування.
5.18. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одну або декількох зазначених снастей для перевірки. Відмова - дискваліфікація.
5.19. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам, і іншим особам дозволено проходити в сектори, тільки з дозволу учасника.

7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1. Зважування проводиться суддею. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 4 години.
7.2. Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих вагів. Вони закріплюються на тринозі або опорі, встановленої на землі. Модель ваг з ціною поділки не більше 10 гр.
7.3. Записи із зазначенням результатів зважування повинні бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.4. Ніхто, крім учасників, рибу яких зважують, суддів і свідка (за бажанням) не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади зважування виробляє саме зважування, інший фіксує результат у відповідних документах.
7.5. Сумка для зважування, що надається організаторами, обов'язкова і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо; вона повинна бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги приведені до нуля. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування з м'якої синтетичної тканини, що пропускає вологу. У всіх зонах сумки для зважування повинні бути однотипними.
7.6. Аж до приходу бригади зважування учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому матраці перекладається в сумку для зважування, після зважування риба відпускається у водойму з усіма пересторогами.
7.7. Під час зважування учасник і свідок повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму і підписання протоколу не приймаються.
7.8. Спіймана риба фіксується підписом представника однієї з сусідніх по сектору команд.
7.9. Для виведення риби, засіченної прямо перед фінальним сигналом відводиться 15 хвилин після сигналу про закінчення турніру, в цьому випадку вона буде зважена і її вага буде занесений в протокол.

8. ПРОТЕСТИ
8.1. В ході змагань можлива подача усних протестів пов'язаних з порушеннями правил окремими командами. В цьому випадку при розгляді таких протестів жюрі може прийняти рішення про дискваліфікацію, або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Тільки журі може дискваліфікувати команду. Журі обирається перед початком змагань, складається з трьох учасників змагання, представника організатора (голова журі) і трьох суддів.
8.2. Всі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), повинні бути передані протягом години з моменту, коли відбулося порушення, що є предметом протесту. Протести можуть бути сформульовані у словесній формі, але після цього вони повинні бути відразу підтверджені в письмовому вигляді. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані пізніше, а саме протягом 30 хвилин після оголошення остаточних результатів. Протести, подані пізніше встановленого часу, до розгляду не приймаються.
8.3. Протести, пов'язані з результатами змагань, подаються в журі в письмовій формі протягом 30 хвилин після офіційного оголошення результатів і супроводжуються депозитом в 500 грн. У разі відхилення протесту вказана сума переводиться на рахунок оргкомітету.
8.4. Члени журі та головні судді в зонах зобов'язані досконало знати правила і стежити за їх дотриманням.
8.5. Журі приймає рішення шляхом голосування; в разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

9 ПОРУШЕННЯ І САНКЦІЇ.
9.1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - за ненавмисне порушення.
9.2. Дискваліфікація - за умисне порушення будь-якого пункту даного регламенту або повторне ненавмисне порушення.
9.3. Попередження заноситься суддею в протокол учасника.
9.4. Дискваліфікована команда повинна негайно вимотати снасті і в розумно швидкий час покинути територію змагань.

10. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.
10.1. Загальний розподіл зайнятих учасниками місць проводиться відповідно до ваги спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається за кращим середній вазі улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
10.2. У номінації «Найбільша риба» переможець визначається за найбільшою вагою спійманого коропа або амура.
10.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами в присутності членів журі.

11. ТРЕНУВАННЯ
11.1. Все тренування в місці проведення змагання закінчуються за 7 днів до початку цього заходу.

12. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
12.1. Церемонія закриття і нагородження команд проходить по закінченню змагання.
12.2. Три перші команди в загальному заліку і команда зловила найбільшу рибу, отримують кубки, золоті, срібні та бронзові медалі, також усі учасники будуть нагороджені пам'ятними грамотами.

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 09:34 am

Михаць Я.Б.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 12:56 pm

Загородній Микола

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 12:56 pm

Мокан Жеоржел

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 01:01 pm

Савчук В.

Аватар користувача
X-Vlad
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 96
З нами з: 11.08.2014 10:06 am
Звідки: Львів

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 01:08 pm

Серьогін О.

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 01:08 pm

Орел М

Аватар користувача
neptun
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 388
З нами з: 22.10.2011 09:08 pm
Звідки: м.Дрогобич

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 01:54 pm

Народ, а що це за фальшстарт!!! :D :D :D

талкерам - привіт!
Реєстрація починається в середу, 7 лютого з 9 години ранку.

Аватар користувача
giorgio
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 1369
З нами з: 30.07.2007 10:32 am
Звідки: Fishmaster Львів # cel. (нуль67)922нуль178

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 04:00 pm

арод, а що це за фальшстарт!!! :D :D :D

талкерам - привіт!
Реєстрація починається в середу, 7 лютого з 9 години ранку.

це з нетерпіння - народ втомився чекати )))

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: СТАЛКЕР 2018

» 06.02.2018 08:31 pm

Колісник Роман

Аватар користувача
RomaXF
 
Повідомлення: 40
З нами з: 21.07.2013 09:51 pm
Звідки: м.Хмельницький

Re: СТАЛКЕР 2018

» 07.02.2018 10:20 am

Бубен Олексій

Рибachok
 
Повідомлення: 5
З нами з: 05.02.2018 12:32 am

Re: СТАЛКЕР 2018

» 07.02.2018 10:23 am

Загородній Дмитро

Рибachok
 
Повідомлення: 5
З нами з: 05.02.2018 12:32 am

Re: СТАЛКЕР 2018

» 07.02.2018 10:25 am

Талах Ю
Востаннє редагувалось fantom в 07.02.2018 10:27 am, всього редагувалось 1 раз.

fantom
 
Повідомлення: 122
З нами з: 06.02.2011 02:15 pm
Звідки: Львів

Re: СТАЛКЕР 2018

» 07.02.2018 10:25 am

Атаманов Ю

fantom
 
Повідомлення: 122
З нами з: 06.02.2011 02:15 pm
Звідки: Львів

Далі

Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей