Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

» 15.10.2017 09:59 pm

Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

15.10.17 Львівський клуб активного відпочинку провів черговий рибальський фестиваль з лову хижої риби спінінгом з берега,цього разу рибальськє свято вирішено було провести на цікавій і знаній багатьма рибалками-спінінгістами водоймі в смт Розділ з народною назвою "Мендєлєєвський карєр".

Генеральним спонсором цього свята виступив магазин зброї і рибальства "ІБІС" та торгова марка "Select"

Спонсорами фестивалю виступили:

Інтернет-магазин рибальського спорядження "FishingStock"

Український виробник силіконових приманок,компанія "TОІRTAP"

Магазин рибальського спорядження "СНАЙПЕР"

Український виробник їстівних силіконових приманок:компанія "FishUp"

Компанія "Crazy Fish"

Український виробник ПП "Дніпро-Свинець" - виробництво риболовних грузівРанок,на дворі починає сіріти,на березі водойми вже галайкають учасники ,чути дружню балачку і щирий сміх,хлопці складають снасті ,готоються до змагання але попри те спілкуються,обговорюють новинки на риболовному ринку,розказують про свої рибальські пригоди.
Вдихнувши на повні груди свіжого вранішнього повітя вітаюся з друзями, ,яких давно не бачив і якщо чесно ,то вже трохи і скучив,знайомлюся з новими рибалками і приступаю до своєї ролі,відведеної мені на цьому дійстві.
Розгрузив "кухню",розклав клубного прапора і банери від спонсорів,можна гріти воду і пригощати учасників смачною-запашною кавою і не гріхом буте спожити "50" за "нашу безнадійну справу :) " але тільки "50" ,бо якщо з кожним з колєгів пити за зустріч-то можна впасти так і не розпочавши фест :)
Хлопці з магазину "ІБІС" розклали стенди з цьогорічними новинками як спінінгових вудок,так і розхідників та іншого рибальського риманенту ,щоби рибалки змогли як то кажуть "потрясти в руках" і оцінити "на ощуп" нові цікавинки та можливо підібрати для себе цікаві обновки,учасники обступили стенди -як малі діти пісочницю,з цікавістю розглядаючи ті всі рибальські речі.

Небо вкрили дощові хмари,дує не сильний але трохи не приємний вітер і легка мжичка "бодрить" обличчя-пора розпочинати свято.
Вся рибальська братія чемно шикуєтьсядо привітального слова,розгортаються спонсорські банери,нарешті всі стають так-що взазяться разом до знимки,пару фото на память і ми розпочинаєм!!!!!

Зображення
IMG_3247.JPG
IMG_3248.JPG
IMG_3250.JPG
IMG_3249.JPG


По традиції -вшановуєм память наших захисників,тих,завдяки кому маєм можливість сьогодні стояти на березі чудової водойми,ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!
Дякуєм Львівському клубу активного відпочинку за те,що збирає нас всі докупи,подяки спонсорам за чудові цінні подарунки-стимул змагатися іборотися в чесній боротьбі, традиційно узгоджуєм правила,"межі", та час.
Всі деталі "втрясли",учасники розходяться "по водоймі",на дзигарку "стукає 9:00,СТАРТ!!!!!!!!!!

Незважаючи на вітер і зовсім дрібний дощик бачу що хлопці завзято махають вудками ,обловлюючи переспективні місця з надією піймати полосатого розбійника.
Пройшла перша година змагання,дзвоню до декількох рибалок і дізнаюся що кльову нема,в риби рот "на замку",не хоче окунь клювати.
Нічого,ще поки ранок,можливо пізніше рухнеться!
Розпалюю багаття,підготовлюю для приготування святкового обіду продукти,сьогодні вирішив приготувати для учасників "фірмову рідку бульбу" :) ,останнім часом надзвичайно подобається готувати на природі : згадуючи страви,які готували напротязі своєї трьох річної "фестивальної "карєри намагаюся їх приготувати :)
Вогонь горить,обід готується,назначивши старшого по кухні :),беру в руки фотоапарат і йду робити знимки на згадку про сьогоднішній фестиваль.

Підходить до завершення змагання,учасники зходяться "на базу",розпочинаєм зважування.
Вітряна погода,перепад тиску далися взнаки-не всі учасники сьогодні відійшли від "нуля",навіть ті хлопці,хто тут провів неодну рибалку сьогодні невсилі були "вмовити" Роздільського окуня вілкрити рота,але всеж таки є щасливці,яким пощастило стати в місце де окунь був непроти поласувати їхніми приманками.
Важим рибу,щасливці розказують секрети-"як і на що" сьогодні вговорими окуня і всі з нетерпінням чекають найочікуванішої частини фесту-нагородження переможців :)
Поважили вже всю рибу ,всі дані занотовані в протокол але поки я підбиватиму підсумки,щоби учасники не сумували-хлопці з магазину "ІБІС" влаштували цікаву атракцію-розіграш модного спінінга ,за тою захопливою і цікавою забавою всі миттю забули що на них ще чекає і остигає обід :)
В мене вже готові результати,спінінг від магазину "ІБІС" після цікавої та запеклої боротьби -знайшов свого власника,все,можна продовжувати програму :)

Розпочинаєм нагородження:
Памятними дипломами та грамотами від ЛКАВ та цінними подарункам від наших спонсорів сьгодні нагороджені!!!!!!!
IMG_3473.JPG
IMG_3471.JPG
IMG_3470.JPG
IMG_3450.JPG


"1-ше місце":Мартиненко Андрій

"2-ге місце":Лучко Віктор

"3-тє місце":Драгініч Володимир

"4-те місце":Довган Андрій

"13-те місце":Гаврон Ігор
"13-те місце":Мучичка Роман

"Рибачка соня" :Гаврилюк

"Найменша риба":Павлюх Назар

"Найбільша риба":Кишко Віталій

"Найстарший учасник":Зіньчук Олександр

"Симпатії від організатора":Зіньчук Олександр

"Найдовша дорога на фест": 5 учасників з міста Івано-Франківськ,4 з міста Сокаль,4 з міста Червоноград

Завдяки щедрості наших спонсорів,сьогодні було наааааааадзвичайно багато подарунків а відповідно і номінацій!!!!!!!!!!!!!Далі був святковий обід від ЛКАВ судячи з пустого казана-ВІН БУВ НУ ДДДДДУЖЕ ДОБРИЙ :)
Зображення
IMG_3457.JPG
IMG_3462.JPG


Від імені всіх учасників фестивалю,від імені Львівського клубу активного відпочинку та від себе особисто щиро дякую нашим СПОНСОРАМ,які долучаються до проведення цікавих свят,за ті подарунки,що їх дарують нашим номінантам та переможцям і за великий вклад в розвиток рибальства на Львівщині!!!!!!!!
До нових зустрічей коло води!!!!

З повагою президент ЛКАВ Ханас А.

Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

» 15.10.2017 10:18 pm


Аватар користувача
мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1260
З нами з: 23.06.2013 08:00 pm
Звідки: Львів

Re: Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

» 20.10.2017 01:00 am

Що не кажи , а на Західній Україні живуть люди , які відрізняються від решти населення нашої Держави своєю особливою родзинкою. Мені навіть випала нагода товаришувати з такими людьми. Ні Ви не подумайте , що я почну розповідати про олігархів чи бізнесменів крутеликів , а тим більше про політиків. Ні не дочекаєтесь ! Мова йде про людей які полюбляють рибалити і не просто рибалити , а рибалити зі спінінгом у всіх його варіаціях. Хотів я того чи не хотів та закинула мене доля на сайт Актив Львів де не байдужі люди не дають спінінговій справі закиснути і весь час планують і реалізують цікаві фести , семінари , зустрічі. Саме до таких людей відносяться Андрій Мамай , Олег , та і багато інших не байдужих спінінгістів , які вболівають за спінінгову справу. А саме головне - активно приймають участь у цих міроприємствах. Ось і зараз відбувся черговий фестиваль Осінній окунь 2017р на Менделеєвському озері де було багато цікавих речей , подій і конкурсів. Все починається з простої реєстрації і з того моменту час неначе зупиняється і ти починаєш жити якимось іншим життям відомим тільки тобі. Хто поїде , як потрапити на водойму , а на що брало у ті роки , а що взагалі з собою брати і пішло поїхало. Головне , щоб дах не завис , або ще гірше , щоб не закипів , як чайник від приготувань і переживань.Після проведених попередніх розвідувальних дзвінків виявилось , що є охочі потрапити на цей цікавий фестиваль. Під вечір дзвенить мобіла і голос ШЕФА коротко і лаконічно пояснює , що процес пішов і я маю шанс бути прийнятим на борт шефового авто , а конкретно 3:20 з речами на дворі.
Хто не в темі той не розуміє , як починає працювати організм спінінгіста в ці години очікування. Ти стаєш , як примара. Твій напій міцна кава , всі годинники , мобілки наставлені на годину старту і ти , як той зомбак чекаєш цю годину. Тік - так йде годинник , а ти неначе на голках сидиш . І ось , дякувати Богу настав очікуваний час і як олов'яний солдатик стою на дворі і очікую прибуття ШЕФОВОГО лайнера , який домчить нас до водойми де відбудеться все це дійство під назвою Осінній окунь 2017.
Авто прибуло коротенькі вітання , швидка загрузка і в дорогу брати , до світлої мети! По дорозі до нашого екіпажу долучається бригада із м.Сокаль і колоною вирушаємо до точки прибуття та місця проведення фестивалю. Час в дорозі летить швидко і ось вже за вікно лишаєм ранково- нічний Львів і поринаємо у темінь автостради яка веде нас до місця призначення. З Божою допомогою ми успішно без пригод дістались до місця проведення фестивалю. Навколо морок , на небі ні однієї зірки і лунає пронизливий , душу роздираючий крик якоїсь чупакабри. Та нащадкам козацького роду не страшні усілякі там страхи , бо нас багато і ми вже працюємо у іншому режимі , адже потрібно за приїхало і за зустріч і за все , щоб було гаразд. І по неволі згадуєш монолог Савелія Крамарова з фільму Невловимі месники А по сторонах мертві з косами стоять і тишина! Мертва тишина. Та на це не має часу , бо руки вже хапають спінінг і починається процес підготовки до риболовлі.
Починає розвиднюватись і за очерету виринає білий каблучок і на арені бойових дій з'являється представник від Ібіс
і розпочинає виставляти продукцію Фаворіт і готуватись до проведення майстер -класу. Через деякий час з'являється і сам головний атаман Андрій Мамай і закрутилось, завертілось. Розпочалась реєстрація присутніх учасників фестивалю і відразу видача подарунків від спонсорів , а це сертифікати на знижку на продукцію ІБІС , це грузила від Дніпро свинець , силіконові приманки від Селект.
Лунає заклик до шикування і розпочинається момент відкриття фестивалю Осінній окунь 2017.
Хвилиною мовчання вшановуємо тих , хто дав нам можливість змагатись і після цього доводяться правила фестивалю і межі для лову риби та правила техніки безпеки. Настає довго очікувана хвиля і СТАРТ! З цього моменту все довкола замирає , а в тебе тільки одна думка як найшвидше зловити рибу. Тиждень до цього Олег на Кубку Рівненської області подарував мені силікон компанії Селект і саме Таргетом вирішую розпочати ловити . Приманка летить у воду і розпочався процес виманювання риби . Та не так все відбувається , як хочеться . Вже сплачена данина водяному у вигляді відстріляних і відірваних приманок , а риба закрила варги і , що хочеш те і роби.Проходить одна позорна без рибна година , за нею йде друга , а риб , як мочав , так і далі мовчить. Через агентурну мережу надходить інформація , що десь там і там один вуйко на відвідний , щось та зловив. Ех хочеш чи не хочеш приймаю рішення йти в світ за очі і знайти те чарівне місце де можливо втікти від ганебного чупа чупса. Хтось не витримав навантаження і пішов гасити атрактант в надії , що свіжий запах зацікавить рибу а решта впиралась в свої приманки і мала надію на успіх.
Короткими перебіжками під прикриттям очерету дістаюсь до секретного місця і застигаю мов вкопаний на місці від китайської щільності присутніх на рибному місці, та як говорять в тісноті та не в образі. Селект далі виконує роль основного гравця і я не помилився шалена клювака , яка передається по всьому моєму опорно-руховому апарату і смик і лунає мій голос на все озеро Дякую тобі Боже , що дав можливість втікти від ганебного зеро. Та дарма я відкривав писка. Мій бойовий рик почули і нас на точці ще стало більше , та нічого не поробиш Боженько велів ділитись , що ми і робили. Так щільною рибацькою родиною і підійшли до фінішу. Далі все по процедурі , зважування впійманої риби , представник від Ібіс організував снайперський конкурс із розіграшем спінінга ФаворітХ1 і саме приємне це спільне широкомасштабне застілля. Час пролетів оголошені переможці , нагороджені номінанти і настає мить , коли потрібно прощатись і я вже почав сумувати , та надіюсь не надовго , бо Андрій Мамай і спонсори від Ібіс , Дніпро свинець , та ще багато інших не байдужих меценатів- спонсорів щось замутять нове і знову усі здибаємось. Дякую за гарне свято організаторам !
Востаннє редагувалось Aleksis в 22.10.2017 11:25 pm, всього редагувалось 2 разів.

Aleksis
 
Повідомлення: 26
З нами з: 07.09.2016 11:42 pm
Звідки: Червоноград

Re: Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

» 20.10.2017 04:20 pm

Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017".
Озеро "Мендєлєєвське", цікава водойма для проведення фестивалів. У водоймі є велика кількість окуня середнього розміру 100-150 грам та часто попадаються бонуси в пів кілограма :exercise: .... але все це на простих рибалках, а от на фестивалях він чомусь стає пасивним та зменшується в розмірах .
Ранок пройшов цікаво, багато рибаків прийняло участь у конкурсі від TM Select, кожен з учасників отримав силікон та порцію позитиву :bala Також була можливість ознайомитись з новинками від TM Favorite (нові спінінги X1 та Viper та катушками Arena) та бюджетними шнурами Sunline Siglon 4x & 8x braid.
Чомусь фестивалі на цьому озері проходять не в кращих погодніх умовах, і цей був не винятком, сильний вітер не давав комфортно ловити, до кожного з місць доводилось добиратисся крізь тростину ...... але атмосфера була хороша, рибка не клювала і був час погуляти та поспілкуватися з всіма учасниками.
Хто хотів наловити риби і знав як це робиться, той і зайняв призові місця і отримав дукуже багато цінних подарунків від головного спонсора компанії "Ібіс" та магазину "Ібіс" "Зброя.Рибальство" м. Львів (Лемківська 9а), також спонсорами цього свята були FishUp, FishingStock, Toirtap, CrazyFish, маг. Снайпер, П.П. "Дніпро-Свинець" - дякую за вагому підтримку та хороші призи
Також, в конкурсі "Dart Spin", знайшов нового власника спінінг Favorite X1 :f1:
Вітаю всіх переможців :super :appl :appl :appl
Дякую всім за чудову атмосферу та хороший настрій.
Приєднані файли
22528179_1133971456705787_8607463907763243704_n.jpg

Аватар користувача
Popiv
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 68
З нами з: 23.02.2012 07:51 pm
Звідки: м. Стрий

Re: Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

» 22.10.2017 08:47 pm

Всім Привіт !!! Хочу подякувати усім добродіям , спонсорам та учасникам цього чудового фестивалю !!! З нетерпінням чекаю слідуючий :D
Приєднані файли
20171015_144323.jpg 3.jpg

Аватар користувача
Washington
 
Повідомлення: 81
З нами з: 05.06.2012 11:44 am

Re: Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

» 23.10.2017 05:52 pm

Всім привіт.Нарешті в мене випала нагода поділитись враженнями з Фестивалю "Осінній Окунь"який проходив 15.10.17 в с.Розділ,на карєрі під назвою "Менделєєвське".
Отож свою розповідь розпочну з того ,що моя поїздка на фестиваль вирішилась буквально в пятницю.Я здзвонившись з друзями ,які також мали їхати на фест виявилось місце в машині,звісно вони із задоволенням взяли собою.
Враховуючи те,що минулого року Я з Олегом Попівом організовували також фестиваль на цьому ж карєрі,відповідно цього року я вирішив виступити ,як учасник.
Оскільки на даному карєрі ловив неодноразово то до фестивалю підгоиував такий комплектик:
-#Yamaga #Blanks #Blue #Current #83Ti - думаю за даний спінінг багато не буду говорити,оскільки він давно себе гарно за рекомендував ,як дальнобійний береговий спінінг з прекрасною чуйкою для ловлі окуня який виростовують спортсмени не тільки нашої області в умовах змагань,так і в любительській ловлі.
-#Shimano #Rarenium2500 - стосовно катушки то для ультра і лайтової ловлі також оптимальний варіант який в комплекті має запасну шпулю,що немало важливо,ціна також досить нормальна.
Перейдемо до основного шнура
-#Favorite #Smart #PE 0.3-даний шнур декілька місяців назад я придбав в магазині #ІБІС. Використовував його в ловлі голавля на річці ,чим був приємно вражений,а саме виліт шнура прекрасний,колір не змивався відповідно можна було контролювати приманку.А також в ловлі на стоячій воді ,де також був задоволений його якістю.Ну і звичайно ціна дуже демократична.
На рахунок флюрів це були:
-#Sunline #FC #Sniper 0.138 - даним флюром вже ловлю не перший рік і напевно буду ще довго ловити,дуже розумна розмотка 150m,яка має переділ на половині,що дозволяє поділити на двох чоловік по 75m.Якість супер і міру жорсткий ,класно тримає рибу і вузол,що немало важливо,і швидко не перетирається.
-#Owner #Tornament #FCline 0.16 - хороший і надійний флюр який також має нішу в маєму арсеналі.
Гачки
-#Decoy #Finesse #Single32 10 та 12розмір.-дуже гострі та надійні гачки від відомого бренду.

Перейдемо до приманок які я зазопив собою:
-#Fishup Flit 1.5
-#Fishup Tanta 1.5
-#Fishup Fancy grub 1
-#CrazyFish Nano minnow
Тепер повернемося до фестивалю.Приїхавши на водойму,мене зустрів Віталік Кишко, який зразу ж запропонував випити за зустріч.)пройшовши до місця реєстрації зустрів друзів з Червонограда ,а також багато львівських рибацюг.Після цього залишалось декілька хвилин до старту я підійшов столу від магазину ІБІС де зустрів мене мій друг Oleg Popiv і показав новинки,які представлені від магазину #ІБІС.Згодом я вирушив в зони лову, де через пів години я отримав 1польовку окуня успішно був доставлений на берег.Після цього переміщаючись по зоні лову я замітив що в людей які ловлять майже у всіх пусті банки....В мене склалась думка,що окунь сьогодні мега пасивний.тому я вирішив бігатиз одного краю зони до іншого.На протязі декількох годин я не отримав навіть покльовки,хоча люди які ловили на відвідний поступово доловлювали свого.Враховуючи те ,що я не є прихильником відвідного поводка.Я дальше впирався в джиг,перебираючи різні ваги від 3гр.до 7.гр.і перед фінішем мені вдалося видурити ще одного окунця.Сулячи з мого результату я не претендував на призи,я пішов до машини,поскладав речі дістав пляшчину і з кумом пішли за стіл де чекав нас смачненький обід від Андрій Мамай.Смачно пообідавши і перехилив ши декілька раз по 50гр.)) Олег Попів вигукує ,що зараз починається конкурс "ДАРТ СПІН".Ми швиденько пішли до масовки,зробили свою спробу виграти класнючий подарунок від магазину #ІБІС це був спінінг новинка #FAVORITE #X1.Але пісоя пешої споби мені не вдалося пройти в наступний етап .
Згодом ми потрохи почали прощатися з друзями і прямувати до нашого авто.
Зі свого боку хотів подякувати органвзаторам даного дійства.Ви все зробили для цього фесту ,щоь він відбувся тому дай Бог Вам здоровя.Минулого року сам був співорганізатором фестивалю і прекрасно розумію наскільки це не просто,органіщаціі різного роду свят.Хочу подякувати головному спонсору магазину #ІБІС і #ЛКАВ.ДО ЗУСТРІЧІ НА ВОДІ.!!!

Аватар користувача
Adrenaline
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 134
З нами з: 04.06.2010 10:44 pm
Звідки: Сихів

Re: Спінінговий фестиваль ЛКАВ "Осінній окунь 2017"

» 07.11.2017 11:55 am

Осінь приспала золотою барвою, порою тихого полювання. Потрібно глянути на Актив Львів можливо , щось новенького з'явилось , а ні то погортаю старі сторінки , та пригадаю приємні моменти. Ого ! Вау! Очам своїм не вірю , хлопці з Актив Львів Андрій Мамай , та представники Ібіс проводять фестиваль Осінній окунь ! УРА!!! Щось в середині клацнуло і пальці вже тарабанять по клаві і набирають прохання про реєстрацію для участі у такому дійстві. Минув лише тиждень з того моменту , коли ми спілкувались з моїм колегою фахівцем компанії Ібіс на змаганнях в м.Рівне , а я вже встиг заскучити за моїми колегами Андрієм Мамаєм , та рештою нашого спінінгового війська Активного Львову. Довкола все почало обертатись в іншому ракурсі . Голова працює , як той комп , головне , щоб не зависла , або не закипіла від перенавантаженя , бо тоді щось піде не так і свято може не вдатись. Центральний сервер моєї маківки 58 розміру вимальовує план дій і починає приступати до виконання пунктів цього плану під назвою Осінній окунь , або бігом до колег на зустріч. Набираю пару номерів починаю розвідку про бажаючих рвонути на фест. На превеликий жаль всі мене ставлять в режим почекуна і я сиджу , як на голках і чекаю інформацію . Тік-так тарабанить стрілка годинника час тягнеться , що жуйка в писку , аж раптом дзвінок і командирський голос ШЕФА оголошує вирок 3:20 стартуємо бути у повній бойовій і чекати на транспорт. Я мало не підстрибнув на радощах. Так почалось приємне очікування зустрічі з новою водоймою і старими колегами , та і пропустити таку роздачу призів від спонсорів фестивалю буде великим риболовним гріхом..
Час ікс настав і я у бовній бойовій чекаю на дворі на прибуття ШЕФового крейсера на якому ми потрапим на фест. ШЕФ не дав мені шансу чекати довше за назначений час швидкі вітання і все в дорогу. На зв'язку екіпаж хлопців із Сокаля і наша колона вирушила нічним-ранковим шляхом до місця проведення дійства. Пару перекурів , традиційна кава на заправках і ось ми вже залишили ранково-нічний Львів позаду і летимо на зустріч з озером Менделя(народна назва) Три , два , один і ось ми поринаєм у морок і виїздимо на глиняну дорогу вздовж паркану про який писав Мамай Андрій. Ось вона точка прибуття , ми на місці.Довкола темінь і тут раптом душо роздираючі крики , такі неначе динозаври вирвались на волю. Відразу згадався монолог Савелія Крамарова: "Дорога , по боках хрести і мерві з косами стоять. І тишина , тишина .Мертва тишина."
Та нас нащадків козацького роду не так легко настрахати , тим більше коли ми гуртом і в нас є чарівний атрактант. Бистренько розгортається скатертина самобранка-виставлянка і за приїхало по трішечки , чисто по козацьки. Далі все по сценарію починають прибувати учасники фестивалю і згідно запровадженої традиції президентом очікуємо на прибуття головно командуючих фестивалем і спонсорів яких представляє мій гарний колега .
Ось за очерету виринає каблучок біленького кольору і перед наші очі у всій своій спортивній карсі постає представник торгової марки та спосора ІБІС і відразу вмикається в роботу. Виставляються столи , розгортаються флаєри , банери розвивається на вітрові ІБІС. На стенд виставлені зразки спінінгових вудлищ компанії Фаворит Х1, та ще інші моделі . Біля стенду на столі розміщені катушки торгової марки Ібіс від виробника Фаворіт. Просто повний рибацький фен-шуй і класний майстер -клас від представника компанії Ібіс. Майстерність не прогуляєш , а тим більше коли робиш ту справу , яка тобі подобається.
Гетьман фестивалю Андрій Мамай проводить реєстрацію учасників , хвилиною мовчання згадуєм тих хто дав нам можливість фестивалити , доводить до всіх Правила поведінки та техніки безпеки розповідає про обмеження і кордони водойми і дає старт фестивалю.
Все вперед до води до ВОКУНІВ . яких я зараз буду косити із спортивним завзяттям. Та потрібно не забувати , що тут ціле військо таких косарів , як я , та все одне тішить , бо є дуже багато номінацій і з пустими руками до дому не повернешся. Перед стартом всі отримали сертифікат на знижку від ІБІС , та чудові грузила від спонсорів Дніпро свинець , та по пачці силіконових приманок від Селект , так що є чим спокусити полосатих корсарів Менделя.
Перший закид і згідно традиції має бути холостим і так воно є .Другий закид теж холостий і пішло поїхало почався міграційний процес всі переміщуються махають спінінгами а полосатий закрив варги і ніц. Так минає година , за нею друга , а від позору ніяк не відірватись. Кого не запитаєш всі ховають очі вниз і пожимають плечима , а навіть ні тичка. ОГО! Оце полосатий страйкує . За ці година були випробувані майже усі приманки це СЕЛЕКТтаргусіки у всіх кольрах, КРейзі фіш все , що мав, ФІШ АП фліт , танта. Не повірите - ПОВНИЙ ІГНОР!!! Я в шоці. Хтось не витримав такого навантаження і пішов обробляти приманки і горло атрактантом , а решта човгала по березі у пошуках рибацького щастя.
І ось секретне радіо запустило інфу , що у одному місці хтось , щось зловив і почалось таємне пересування у засекречену зону . По прибутті у секретний сектор виявилось , що не все таке таємне , бо козаки вже робили спінігами хвилі на воді бажаючи зловити прикрого вокуняку , який нас розігрів так , що ми б його роздерли , як Тузік грелку , якби зловили. Та правду кажуть старі рибацюги - терпіння і праця дають результат. Сталю 3 грами Селектовський Таргет закид у воду і щось відвернуло мою увагу мабуть це той душе роздираючий крик , який лунав постійно перестаю робити проводку і зупинився , вийшло затяжне стоп енд гоу і в цей момент пронизливе тріпотіння , аж до самого серця! Є! Далі центральний сервер вмикає автопілот і все робиться машинально і ось він рятувальний окуник який відводить від мене ганебний ЗЕРО , він же чупа чупс він же отсосямбр. Слава Богу! лунає від мене на все озеро. Та на радощах своїм криком я привернув увагу конкурентів і нас збільшилось ще так раз , бо скучили козаки за клюваками від вокуня. Та мені не шкода , адже це всі мої побратими і я радів коли хтось на світ Божий із води витягав окуня. Ні кому не хочеться принести на фініш -чупа чупс. В цих шалених перегонах , та китайській щільності на один квадратний метр пролетів відведений час і пролунала команда ФІНІШ! Саблюки в піхви. Ну все пора вибиратись із очерету до штабу фестивалю і здаватись . Представник торгової марки ІБІС витримав інтригу до самого завершення і проголосив конкурс на спінінгіста снайпера де головним призом буде спінігове удилище від Фаворит. Все дуже елементарно . Береш спінінг робиш закид і все , та правда потрібно потрапити у коробку виставлену на певну відстань. Почалось і виявляється , що не всім під силу снайперські закиди. Та все таки приз знайшов свого господаря , якому представник Ібіс вручив до рук і привітав. І я там був та після азартної боротьби в гонитві за ВОКУНЕМ не зміг опанувати себе і просто був статистом у конкурсі.
І ось поважне жюрі , а саме головнокомандуючий святковим дійством Андрій Мамай і представник Ібіс почали підведення підсумікв фестивалю Осінній окунь 2017. Розпочався осінній листопад приманок і призів для переможців і учасників та номінантів у різних категоріях. Пощастило і мені отримати призи від спонсорів ІБІС, Крейзі фіш , ФІШ АП , Дніпро свинець , за що велике дякую. А саме велике людське дякую хлопцям з Актив Львів за такий цікавий фест. Ті хто не приймав участь можуть тільки пошкодувати , що не приїхали. Переможці отримали свої зароблені нагороди і всі приступили дружньою рибацькою родиною до святкового обіду приготованого гарними козаками і знавцями своєї справи. Час пролетів швидко на превеликий жаль ці радісні зустрічі мусіли завершуватись і надійшла пора прощання із рибацюгами , за якими я вже почав скучати . Та це не кінець , бо я точно знаю , що Актив Львів не дасть нам скучати і ми знову зустрінемось ! :f1:

Aleksis
 
Повідомлення: 26
З нами з: 07.09.2016 11:42 pm
Звідки: Червоноград


Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей