Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок Західного регіону - 2017 Коновка

Кубок Західного регіону - 2017 Коновка

» 29.08.2017 12:13 am

karpua
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

Re: Кубок Західного регіону - 2017 Коновка

» 29.08.2017 12:16 am

декілька фото
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

karpua
Львівський карповий клуб

» 18.09.2017 04:10 pm

Юра, напишеш звіт? :)

Meshok

Повідомлення: 219

» 18.09.2017 05:21 pm

Так,мені вже три звіти тре писати,ніяк руки недоходять :f1:

karpua
Львівський карповий клуб

» 21.09.2017 11:25 pm

Кубок Західгого Регіону (Коновка)
Трішки з запізненням, але все таки напишу коротенький звіт…
Загорівся я поїхати на Кубок Західгого Регіону (Коновка),спочатку зі Львова багато хто їхав і навіть місце було,але чим блище до змагань все змінювалось .. і так получається що їхати нема з ким,але розумію що їхати потрібно ,так як не загорами Чемпіонат України який також буде відбуватись у Коновці… потрібно щось придумати..
І тут за декілька днів познайомився з Володьою , який погодився поїхати фіг знати куда , непонятно з ким)))
Виїхали ми в пятницю,до вечора були вже на місці,поки розклались повечеряли вже темно,потрібно лягати спати ,але то так не получилось,довго не поспав так як адреналін бере своє,хочеться вже пошвидше ранку..
Я проснувся перший ,Володя почув що я товчусь в себе в палатці і також виліз зі своєї палатки,почали щось підвязувати ,так як спати не хочеться,і залишилось буквально паро годин до реєстрації.
Замішались,поділив прикормку наживку і вйо..
Прибули на реєстрацію,в мене зона А1,прибув на місце ну як прибув поносив речі від табору,добре хоч не далеко,на водоймі перший раз ,спочатку почистив сектор так як трави там було дуже багато.
Розклався ,почав маркеритись,бачу багато хто кидає і 60+,я також попробував щось там найти ,але щось не то там ракушка є але раз на неї попадає раз ні,але все таки залишив 2 вудилища на тій дистанції,а два закліпсував на 36 м ,на початку ракушки..
Старт..
Зображення
Закорм почав з 60 +,загодував ніби все добре,але після 15 хв туру обрив,беру запасне вудилище ловлю ще хв 30 і знову відстріл… та що ж таке за день,розумію що за 1 годину впіймати паро рибок то не результат.
Зображення
Переходжу на ближняк і починаю ловити плотву,і тож треба так помилитись на самому початку,рибка ловиться непогано і до кінця туру в мене вже 95 риб,після першого туру я на 4 місці з вагою 4820,нічого страшного висновки для другого туру я зробив
Отже поводок 1 м ,для мене була комфортна довжина і рибка ловилась гачечки гамакатсу 1130B ,сікли рибку добре,отже з тим непрогадав…наживка мотиль з підсадкою опариша або пінки,також багато різав хробака і опариша в прикормку.

Другий тур і зона В
Зображення
Тут також дистанція недалека 33 м, так як з першого туру прийшла інформація що рибка ловилась не велика , розумів що на плотві можна зробити результат
Зображення
Робив все те саме що і в першому турі, плотва ловилась навіть дуже непогано,після зважування вага показує 5150 і цього хватило щоб зайняти 1 місце в зоні.
Загалом я 6 в загальному рейтингу ,ну що ж тренування пройшло плюс мінус нормально ,щось зрозумів ,щось ні, все може змінитись кардинально, але вже хоч є з чого стартанути,
Зображення
Також хочу подякувати компанії Ібіс та Брайн,за спонсорську допомогу,і також окремо подякувати
Богдановичу Михайлу який завжди швидко щось порадить , а також надасть все потрібне для змагань ,а також і для тренувань і звичайних рибалок.. :f1:

karpua
Львівський карповий клуб

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей