Анонс

З Днем Захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!!!

ЛКАВ: "TOIRTAP LVIV STREET FISHING DAY" 22.10.17,місце проведення фесту будуть знати тільки зареєстровані учасники!!!
Пряма допомога нашим бійцям в зоні АТО
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок ЛКАВ "Весняний поплавок 2017" с.Гамаліївка

Кубок ЛКАВ "Весняний поплавок 2017" с.Гамаліївка

» 02.04.2017 05:23 pm

Загальна знимка учасників :)
Зображення

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1010

Re: Кубок ЛКАВ "Весняний поплавок 2017" с.Гамаліївка

» 02.04.2017 08:30 pm

Boss

Повідомлення: 148

» 02.04.2017 08:59 pm

Фото на гуглдиску, вільного доступу до якого нема.

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 521

» 02.04.2017 09:52 pm

Исправил

Boss

» 02.04.2017 10:07 pm

Boss

» 02.04.2017 10:09 pm

Трошки нагородження, був сильний вітер мусив забрати звук робив перший раз сильно не копайте :D
https://www.youtube.com/watch?v=NK2V-20gLhg&t=405s

Boss

» 03.04.2017 11:33 pm

Перший кубок ЛКАВ "Весняний поплавок 2017"

День розпочався з того що я проспав час зустрічі з колєгов- Григоровичем,з яким ми разом їдем на фест і який мене розбудив телефонним дзвінком і словами :
-Ти хоть колись вчасно можеш зібратися?
-Брате,вже вдіваюся ,беру торби з подарками в руки ,хвилина і я коло тебе .
Та хвилина видно трохи затягнулася,бо коли я спустився то Григорович замалим вогньом не дихав:)
Рушили,так,по дорозі забираєм оператора і газу до води-маєм бути перші!
Десь за Львовом Ромко мовив же в машини тяга пропала,вирішили що бензина погана але коли зпід капоту трохи почало диміти-зрозуміли же то щось не так і зробили вимушену зупинку.
Оглянули авто,і дорогу-за нами йшов видно аж зі Львова мокрий слід на дорозі-бензина лилася,гарний настрій перед фестом "потух" моментально але Григорович то є вправний шофер,полагодив поломку і ми помало рушили до Гамаліївки,де вже нас зачекалися наші гості-учасники.

Приїхали до озера чи правильно до водосховища,розгорнули прапори і .................і просто застигли на якусь хвилю зачаровані казковим сходом сонця над водою!!!
Зображення
Далі була зустріч друзів ,ні не зустріч учасників а саме зустріч друзів!!!
В цей раз на поплавочний фест позмагатися між собою приїхали 24 поплавкарі.
Реєстрація і знову нікого нема-всі розбіглися по своїх "номерах" готувати смаколики для риби яка вже зачекалася на наших учасників і час від часу вискакувала попід берегом з води подивитися на цікавих людей які сьогодні будуть намагатися її зловити :)

Таааааак,по часі всі учасники вже би мали підготувати свої "робочі місця",пора "свиствти" всіх в табір-настав час для маленького майстер-класу від Сергія Млинка по "правильному" замісу правильної прикормки від нашого генерального спонсора:компанії "ROSTFISHING".Всі поплавкарі з цікавістю слухали невеличку лекцію від Сергія щодо приготування прикормки яка здатна "зібрати" рибу якщо не зі всього озера то принаймі з половини секторів точно!
Майстер -клас пройшов на ура,судячи з того з якою цікавістю і як слухали учасники -добре би було перед кожним фестом проводити якийсь міні-семінар по поплавку.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Далі було шикування,"урочисте слово" і нарешті :).........нарешті :) сигнал йти готуватися,через 15 хв СТАРТ!!!
Зображення
Зображення

Хлопці розійшлися по секторах,годинник показав 9:00,СТАРТ!!!!
Тихе,спокійне водне плесо раз вкрилосяя бризгами -поплавкарі принаджують рибу,мене завжди чомусь веселить це дійство :) ,чому -незнаю :)
Понеслося :)!!!!!!!!!

Пять годин відведених на змагання пролетіли як одна година,пора зважувати здобутки учасників і визначати найсильніших.
Дякуючи за допомогу Маркєвичу Андрію улови були зважені точно як в аптеці,Григорович то всьо добре занотував в протокол-якого нікому не показував :) для інтриги,йдем підраховувати результати і оголошувати переможців!

Нагородження!!!!
Всі поплавкарі шикуються ,зараз за хвилю буде відомо кому сьогодні посміхнулося щастя,хто сьогодні файно"задобрив Водяного",хто шо їв:) (ну так кажуть :D ),кому "поперло" і до кого сьогодні була "нерівнодушна" Гамаліївська плотва з верховодкою :).
Зображення

Переможці і номінанти після слів Григоровича "що тут рахувати ітак всьо ясно" були визначені :)
Але стоп...........Наш генеральний спонсор ,виробник прикормки і різних смаколиків які дууже любе риба "ROSTFISHING" прислав нам дуже багато подарунків ,отож вирішено що перед нагородженням ми введем нові номінації і нагородимо учасників які підходять до тих номінацій отож:
Дякуючи компанії "ROSTFISHING" в нас було стільки подарунків що ми ввели додаткові номінації!

"Найстарший учасник" фестивалю який регулярно відвідує наші фестивалі:Волков Олександр
Зображення

"Наймолодший учасник":Лалак Роман
Зображення

"13-те місце":Михалейко Андрій
Зображення

"Деревяна медаль"(четверте місце):
Зображення

Тепер переходим до наших переможців:

Перше місце-Млинко Сергій
Зображення

Друге місце-Михалець Віталій
Зображення

Третє місце+ БІГФІШ-Паньків Олег
Зображення
Переможці отримали цікаві ,хендмейдовські кубки від ЛКАВ мого виробництва :),отримали класні подарунки:лєски та гачки від мережі магазинів "СВІТ РИБАЛКИ" та Слівінського Олега,отримали принади які дуууууже любе риба від Ростислава
Полівчака та компанї "ROSTFISHING"

Так минув наш фестивальний день!

Від Імені Львівського клубу активного відпочинку,від всіх учасників та себе особисто щиро дякую компанії "ROSTFISHING" та особисто Ростиславу полівчаку за багаторічну співпрацю (бо три роки то вже багато) та допомогу в розвитку як аматорського так і спортивного рибальства в області і побажати благополуччя та процвітання компанії "ROSTFISHING" !!!!!!!!!

Від Імені Львівського клубу активного відпочинку,від всіх учасників та себе особисто щиро дякую мережі магазинів "СВІТ РИБАЛКИ" та Слівінському Олегу за спонсорську допомогу та підтримку поплавочного напрямку ,всі ми бажаєм мережі магазинів процвітання та благополуччя !!!!!

Щиро дякую клубникам і друзям: Возняку Андрію та Кметь Роману -хлопці,дякую Вам що завжди підтримуєте і допомагаєте,здоровя і всіх благ вам!

Щиро дякую Щитовській Оленці за гарний настрій, та фото-відеозйомку !!!

Великє дякую Маркєвич Андрію за допомогу в зважуванні-найвідповідальніша робота!!!!

Друзі ,щиро дякую всім вам що відвідуєте наші фестивалі,завжди радий Вас бачити на наших заходах і не тільки!!!
До зустрічі на нових ,цікавих заходах від ЛКАВу!!!

Р.С-більше нових фото та відео буде вкінці тижня!!!!!!

З пов. мамай :hi

мамай

» 05.04.2017 11:01 am

Напишу і я декілька слів.
Яка ж довга зима… За три зимових місяці скучив за темповою рибалкою дрібноти, за азартом поплавочних змагань. І тут дзвінок – «Як ти думаєш, зберуться люди на поплавочний фест в Гамаліївці?».
Клас! От і початок спортивного сезону намічається. Цього сезону я з Паньківим Олегом створили нову команду «RostFishing Match Team Lviv». Новий напарник, нова прикормка….коротше, для мене багато нового.
Звичайно, поїхали на тренування, розібралися, подивилися на тренування інших спортсменів, згадали навички.
За два дні до фесту – дзвінок – «Ви оголошуєтесь добровольцем для проведення міні семінару із замішування прикормки…..» Щиро подякував за таку шикарну пропозицію, але друзям треба помагати.
02.04. – ранок 5.00 – підйом. Десь біля 6.00 за мною має заїхати Олег….5.30 – він на місці. Доїхали без пригод. Багато друзів, давно не бачились…. Розставив платформу, розклав 6-ку і 5-ку, проміряв глибину.
Зона ловлі попала цікава, різка відчутна брова десь 30 см, ну і глибина 2.5 метри.
Перед стартом проводили семінар. Замішав продукцію RostFishing: прикормка «Плотва+», два сиропи «Лящ+», два сиропи «Коріандр», конопля. Реально мені забракло часу, навіть не мені, а прикормці, вона не настоялась після замішування такої кількості сиропів. Але після слів «Ми побачимо по результатах», варіантів мені не залишили, тільки вперед!
Старт. І тишина….тишина, при тому у всіх. Судді кажуть, що тільки Віталік щось там половлює. Але поступово починаю ловити, з величезними паузами але з наростаючим темпом. Все вдалося, корм працює, з подачею насадки розібрався. Єдине питання – як укрупнити рибку, а то ловиться дуже маленька. Риба ловиться підходами, то по 30-40 грам рибулька, то по 60-70. Закономірності якоїсь нема. На докорм реакція нормальна.
Біля мене ловить Олег….і в процесі він нарощує темп. Корм в нас практично однаковий, так що виїжаємо виключно на майстерності. Ловля проходить в скаженому темпі, реально в мене з Олегом заруба.
Фініш. Зважування. Григорович не показує протокол….інтрига. І нагородження. Напарник – 3-тє місце і номінація «біг фіш» Ну і в мене 1-ше. Як на перший виступ виступ команди на новій прикормці – непогано.

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 521

» 05.04.2017 09:10 pm

Невеличкий відео-ролик про фест "Кубок ЛКАВ-Весняний поплавок 2017" в с.Гамаліївка від учасника фесту -Олива Юрія!!!
https://www.youtube.com/watch?v=AlPkEp0IVOg&feature=youtu.be

Дякую Юрі за відос!!!

мамай

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей