Анонс

З Днем Захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!!!

ЛКАВ: "TOIRTAP LVIV STREET FISHING DAY" 22.10.17,місце проведення фесту будуть знати тільки зареєстровані учасники!!!
Пряма допомога нашим бійцям в зоні АТО
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рибальський фестиваль "Чотири сезони'' ЗИМА-2017

Рибальський фестиваль "Чотири сезони'' ЗИМА-2017

» 19.02.2017 09:22 pm

"Ну нарешті! Нарешті це сталось!" :rage

Третій рік поспіль нам не вдавалось організувати фестиваль в зимовий період на льоді. З метою безпеки дата проведення переносилась, мінялась дислокація, але не зовсім зимова погода та слабкий лід не давала нам шансів зустрітись з любителями мормишки. І от НАРЕШТІ!!!!

Скажу відверто, що дощі та різке потепління напередодні запланованого дійства теж вселило деякий сумнів, але Всевишній почув наші молитви та відвернув негоду, подарувавши нам чудовий зимово-сонячний день! :wink:

Отже... ! 19 лютого 2017... Гамаліївка (водосховище).

Відразу хочу подякувати Андрію (мамай), що твердим своїм рішенням він таки вибрав цю водойму як пріорітетну, бо про запасну (Наварія) останнім часом не не було позитивних відгуків стосовно активності риби. :(
Збір учасників відбувся вчасно, всі активно зібрались на березі. Нам дуже приємно було зустрітись зі старими знайомими, з друзями, та познайомитись з новими учасниками, які не пропустили нагоди поспілкуватись з однодумцями та спробувати себе в боротьбі за призові місця та цінні призи. А боротись було за що, адже спонсори не скупились на подарунки для фаворитів! :super1

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Після реєстрації традиційне звернення до учасників, останні настанови, фото на пам’ять..

ЗображенняЗображення

Старт!

За правилами фестивалю ми не обмежували дислокацію учасників по водоймі, по снасті було обрано мормишку (один гачок), але з мотилем чи без- на вибір учасника. Я, як не ярий прихильник безмотилки, навіть був переконаний, що в таку пору, коли риба відходить від зимівлі, безмотилка не дасть бажаних результатів. Але як виявилось я був не правий, бо правильна "гра", а головне віра в снасть таки давали результат.

Прогулюючись з Павлом (Pavel_K) по водоймі з фотокамерою, нам ледве вдалось найти з десяток наших учасників серед сотень "пінгвінів-любителів", які рівномірно розсіялись по всій акваторії. Але зважуючи на аргумент "правильно поставлений бур в лід та амуніцію" їх легше було відрізнити від інших.

А дехто з учасників, аби знайти рибу під льодом використовували «візуальний контакт» і такий спосіб як виявилось таки дав свій результат ))))
ЗображенняЗображення

А тим часом в таборі йшла дискусія про сьогоднішнє дійство, "наброски" на майбутні фестивалі, а мені з Андрієм (AVG) навіть вдалось посидіти поруч табора з мормишкою та вловити з десяток плотвичок та окунців. Я ще раз переконався, що для спортивного задоволення на цій водоймі риби достатньо.

А Роман тим часом готував смачнющу страву для учасників- чанахи. Шеф знає що і коли потрібно докинути в казан за для ідеального результату. Лишень би дрова сухі були! :)

В 14:00 по регламенту від головного судді Андрія (AVG) була дана команда "Хватить ловити рибу" та пролунав фінішний постріл :hunter
Зі різних частин акваторії почали "сповзатись" наші учасники на зважування... Отут теж чимало зіграла роль точність ваги з сотими, бо в категорії бігфіш могли бути несподіванки. Але спірних питань не виявилось, розбіжність між результатами була очевидна. Пузаті йорші прендували на першість, але таки плотвиця їх переважила.

На церемонії вручення призів було визначено не тільки переможців, також були ще призи для категорій "НАЙСТАРШИЙ", "НАЙМОЛОДШИЙ" учасник фестивалю, а також за зайняте "13-те" місце.

Є один з фактів, що сім'я Волкових постійно завойовують призові місця, цього ж разу до першості не дотягнули, але подарунки для "найстаршого" та "наймолодшого" перепали власне для них! Співпадіння? Не думаю! Браво Волковим, дякуєм п.Олександру та Юрію за активну участь у фестивалях та бажаємо подальших успіхів! :appl
ЗображенняЗображення

Заслужене «13-те» місце перепало Бунзило Василю. Приємно ж коли навіть за таке дарують приз! :)

ЗображенняЗображення

У категорії "БІГФІШ" було багато претендентів. Жирнющі йорші боролись між собою, але плотвиця в 144гр. принесла приз для Прокопович Тараса! Браво! :appl

ЗображенняЗображення

Призові ж місця вибороли наступні учасники:

1-ше, з загальною вагою 3,832кг- Гірняк Олег! Ну просто молодчина!
До речі в нього є свій секрет успіху, з яким він охоче поділився, а його друзі розповіли, що він таки гуру мормишки, і література та досвід допомогли йому в цьому.

ЗображенняЗображення

2-ге, з загальною вагою 3,634 - Левковський Павло!
Візуальний пошук риби під льодом- приніс йому впевнений результат! :super1 Треба буде спробувати... :wink:

ЗображенняЗображення

3-тє, з загальною вагою 2.378- Кметь Роман!
Навіть і не сумнівався що хтось зі старої гвардії таки опиниться на п'єдесталі, досвід не проп'єш! :appl

ЗображенняЗображення

п.с. Думаю що про гучне застілля та про якісний продукт від спонсора Михалича розповідати нема змісту? :lol: Хто був- той знає! :booze:

Всім щиро вдячний за гарний настрій, який ви створили на фестивалі, без ВАС- не було б так святково!
Чекаємо вас знову та знову!

З повагою, орг.ком...
:hi

По цьому посиланні на google ви межете переглянути світлини з фестивалю від Павла.

Також світлини будуть зберігатись на facebook в групі "Фестиваль "Чотири сезони"

Гарного перегляду!
Востаннє редагувалось Петрович в 21.02.2017 04:06 pm, всього редагувалось 11 разів.

Петрович

Повідомлення: 1013

Re: Рибальський фестиваль "Чотири сезони'' ЗИМА-2017

» 20.02.2017 08:56 am

Вставлю пару строк від себе, як від учасника.
Почнем з того, що я не фанат і навіть не любитель зимової рибалки. Це пов'язано з тим, що холодно, мокро, руки ноги мерзнуть. Тому ніколи раніш на зимову риболовлю не їздив і не збирався. Однак позитивний прогноз погоди, недалека відстань від міста та й чудовий фест від чудових людей - це завжди приємно. Сам собі дав слово: принаймі 4-ри рази в рік на фест "Чотири сезони" мушу якось вибратись. Щодо зимового фесту у мене була купа питань, повний "ноль" екіпірування і досвіду. Почав радитись з знайомими "пингвінами", але дойшло до того, що ліпше один раз побачити, ніж 100 раз почути. Таким чином ледве вмовив товариша (Гірняк Олега) поїхати разом на Гамаліївку, для участі в "Чотирьох Сезонах". Йому і довірив купити мені зимову "балалайку", вибрати до неї жилку, мормишку, сторожок. Ящик для сидіння (звичайний пластиковий з під пляшок), кусок пінопласту - знайшов на смітнику. Дуже непокоївся через відсутність бура. Мамай навіть мене запевняв, що знайдем де позичити і навіть перед початком фесту на це наголошував. Як виявилось даремно, бо на такій водоймі як Гамаліівка лунок на льоді - шо в дуршлагу. Задача мінімум - хоча б побачити покльовку.
І так старт! Учасники рванули що спринтери по льоді. Я бува подумав, шо спринтерський льдовий забіг входить до обов'язкової програми фесту. :shock: . Але сам собі думаю: " Біжіть, біжіть, сверліть, сверліть, а я сі скористаю...." . Дошкандибав десь до середини водойми, де побільше рибацюг скупчилось. Усі навколо сверлять лід, що хрущі землю у травні. Теж обов'язкова програма? Взяв в Олега бур тай те ж сверлю. Треба то треба. Закормив пару лунок та й розплутую балалайку. Все таке тендітне, мікроскопічне: сторожок, мормишка, жилка-волосинка (0,1), мотиль який тріскає і захляпує навколо все кров' ю. Десь з 5-го разу таки вдів мотиля на ту мормиху , а їі в лунку. Жесть просто якась. Який тут спорт? А навколо тіко і чути "шур-шур-шур", "чап чап чап", "шур-шур-шур". Голову піднімаю, спитати як тою балалайкою смикати, чи що, а навколо вже нікого не має.... :shock: Уся братва рванула десь метрів зо 100 вперед. Дир насверлили і звалили - шо електрики на будові. :D Присів на ящик тай пробую згадати як то в комп'ютерній грі (якась забавка на плейстейшн про зимову рибалку) робилось. Десь за хвилин 10-ть зафантазував собі якусь послідовність дій. Три "сходинки" вниз, ківок розпрямився - дно, три "сходинки" вверх, плавно опускаю, знову три вверх, три вниз. Пля, думаю, яка то покльовка, як виглядає :? Тут "кивочок" різко згинається - в руку явно чути "тук". Вах! Майже як шпінінг ! Підсікаю, виважую, риба майже сама в лунку йде. Перша плотвичка на льоді. Дивлюсь навколо: в людей чтири, пять вже біля лунки скачуть. Ну то такє: в нашому ділі главноє шо? Правильно: воврємя смитса. Не зрозумів тільки чо так всі бігают? Сверлят і бігают? За годинку таки помітив: в "бігаючих пінгвінів" в кульочках риби таки більше ніж у мене. Троха я замерз, ноги стерпли сидіти, тому піддався на масові "заворушення" і теж почав між лунками пересуватись. Добре шо їх хоч вдосталь насверлено. Помітив: буріння лунок теж непогано розігріває. :wink: . Дві - три рибки з лунки - перехід, дві-три рибки знов зміна лунки. Змучився. Знайшов якусь прикормлену лунку, перетягнув свої шмотки до неї, закинувся - і оппа :shock: покльовочка. Плотвиця значно більших розмірів. Ше помітив, що на мотиля, насадженого кулком клює значно веселіше. Лунка виявилась "робочою" і до кінця фесту її майже не змінював. Обловив ще дві-три навколо і баста. Сонечко пригріло, рибка покльовує, навколо "шур-шур-шур", "чап чап чап", "шур-шур-шур" - ляпота !!! Помітив: - починає подобатись "пінгвінінг".. Піднявся з ящика і ще разок помітив - вже жовтим по-колу "неробочі" лунки. :cow: Так майже непомітно фест добіг 14-00, з берега пролунав "пук-пук" :hunter про фініш. Всі на зважування!!! Почалапав і я до ваги. Зрештою ще зауважив, що не всі на льоді :f1: , деякі просто :booze: , а ще деякі навіть засмагали.
Чемна черга на зважування, обмін компліментами. Дивлюсь: товариші мої тєгнуть кульки риби :shock:. Мій улов заважив десь на 1,8 з хвостиками. А от у Ореста на 2+ кг, у Олега на 3,8 кг. Помічаю певне здивування у багатьох учасників. Зрештою були зважені і докілограмові результати. За попередніми розрахунками - мій інструктор в трійці лідерів. Та що там результати? Який запах від чанахів, що булькают в котелку !!! Шеф повар шось ще дошаманює там.
Судді обчислили результати, офіційна частина, бла бла бла, нагородження переможців, так і є: Гірняк Олег - 1- місце. Вітаю!
Бла, бла бла.
Роздача пайки чанахів та бутерів... Смакота!
Бла, бла, бла.
bla-bla-1.jpg

Добавки можна? Можна! Смакота!
Народ ще Медовуху смакує, шкодую, що за кермом... Виглядає смачнющо.
Бла, бла, бла.
bla-bla-2.jpg

Смакота!
Блааа, бллла, ббллаа...
bla-bla-4.jpg

Смакота!
Вы не победили. Но как вам сама гонка?
— Самогонка понравилась.

Зрештою всім дякую за приємну компанію! Організаторам за чудовий фестиваль ! "Мамая" вітаю з Днюхою! І до нових зустрічей!
Приєднані файли
1-e-misce.jpg
2-te-misce.jpg
3-te-misce.jpg
13-te-misce.jpg
Orest-2.jpg
Girnyak-1.jpg

Boockatik

Повідомлення: 119

» 21.02.2017 08:47 am

''Помітив: - починає подобатись "пінгвінінг".. ''
А ти знаєш, Дмитре, за ради цього і придумав Мамай ці фестивалі! В правилах так і написано ''популяризація рибальства'' , а то є не тілько ''шпінінг'' :lol:
Глянь на свій результат, як для першого разу ти непогано відстрілявся! Квест пройдено! :super1
П.с....Чудезний звіт
:super

Зображення Докину уривки відео з фесту , дехто таки попав в кадр (в око) Павлу :D
Востаннє редагувалось Петрович в 22.02.2017 11:52 am, всього редагувалось 3 разів.

Петрович

Повідомлення: 1013

» 21.02.2017 11:30 am

Всім хто приймав участь величезне дякую за гарну атмосферу та компанію. Рибка була трошки прошена але ті хто знайшов ключик і робочу лунку були з рибою :D .
Шеф-повару окреме дякую за смачнющі чанахи.

Boss

Повідомлення: 148

» 22.02.2017 01:33 pm

Також хочу подякувати за організацію такого дійства, все було як завжди на високому рівні :wink:

Юра Волков

Повідомлення: 164

» 27.02.2017 12:53 pm

Відеорепортаж громадського телебачення Львівщини "Разом TV"про пройдешній фестиваль "Чотири сезони -Зима 2017" в с.Гамаліївка.
http://youtu.be/JM8zHNQ2Tww

мамай
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1010

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей