Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Карпмарафон - 2017

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Карпмарафон - 2017

» 23.01.2017 03:37 pm

Традицию не меняем!
Всё как всегда!
Подробиці на днях :)

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Карпмарафон - 2017

» 03.02.2017 02:59 pm

КАРПМАРАФОН - 2017

РЕГЛАМЕНТ

Дата проведення: 6 - 12 серпеня 2017 року.

1. Організатори: Львівський Карповий Клуб.
Медіаспонсор: Львівський Клуб Активного Відпочинку.
2. Для участі в турнірі необхідно зареєструватися та сплатити підтверджуючий внесок. Вступний внесок - 7000 грн, з них понад 50% - призовий фонд (від 8 команд).
Призовий фонд в грошовому і натуральному вираженні розділяється порівну між командою, з найбільшою сумарною вагою впійманої риби і командою з найбільшою сумарною вагою 10 (десяти) найбільших риб улову.
За бажанням учасників, можливі розіграші Джек-потів, номінації та ставки яких будуть запропоновані організатором і обговорені з учасниками в процесі реєстрації команд, що прибули на водойму.
Підтверджуючий внесок - 2000 грн. Він має бутипереданий у фонд проведення змагань на протязі 30 днів з моменту реєстрації. Вступний внесок має бути переданий до фонду проведення змагань не пізніше ніж за 30 днів до старту.
Максимальна кількість команд -12.
Організатори в праві відмовити команді в участі в турнірі без пояснення причин.
3. Дані змагання є спортивним ловом коропа на обмеженому просторі за відведений час за певними правилами. Змагання проводяться в 1 етап за спеціальною системою з застосуванням човнів і ехолотів.
4. У вступний внесок входить участь в змаганнях в загальнокомандному заліку. Протягом турніру харчування на озері оплачується окремо.
5. Старт турніру в 19-00, 2 серпня 2017 року та тривають до 09-00 12 серпня 2017 року.
6. Формат змагання: кожна команда складається з не більше ніж 3-х чоловік, де все 3 учасники беруть участь у змаганнях.
В ході турніру можливе проведення тільки однієї заміни в команді.
Кожна команда ловить на 4 вудилища. Дозволено застосування на човнах тільки електро двигунів.
7. Команди змагаються в індивідуальному заліку. До заліку приймаються риби (короп і білий амур) вагою не меншою ніж 5 кг.
8. Учасники повинні прибути і зареєструватися 2-го серпня 2017 роки не пізніше 14-00. Команди, які не зареєструвалися до зазначеного часу, беруть участь в жеребкуванні в останню чергу.
9. Капітани команд повинні брати участь у передтурнірних зборах і підтвердити ознайомлення з Правилами турніру.
Збори відбудуться 2-го серпня 2017 року в 14-30.
10. Жеребкування відбудеться 2-го серпня 2017 року 15-00. Після жеребкування команди роз'їжджаються на сектори. З 17-00 дозволений вихід на воду для дослідження місця лову і підгодовування. У 19-00 дозволено вивезення (закид) снастей - старт змагань.
10. Схема розташування секторів буде надана Організаторами перед початком змагань в попередньої розстановці можливі зміни пов'язані з рівнем води в озері і іншими непередбаченими чинниками.
11. До моменту реєстрації команди повинні бути повністю вкомплектовані с пасжилетами і короповими мішками, невкомплектовані команди знімаються зі змагань. Також знімаються зі змагань команди, що не прибули до старту.
12. Номери секторів отримані командами при жеребкуванні, остаточні і заміні не підлягають.
13. Кожен учасник повинен розташувати свої вудлища в рингах (15 метрів з кожного боку від таблички з номером сектора). Зона лову (сектор) - місце де дозволено підгодовування і заброс \ завезення оснасток. Будь-які конфлікти пов'язані з зкиданням або завезенням оснащень в сусідні зони, вирішуються негайно між учасниками спору і \ або, зверненням до Суддям. Судді, в разі необхідності, приймають рішення про перезабросах оснастки в межі зони, в їх присутності.
14. Межі секторів (зона лову) визначені половиною відстані між сусідніми секторами в кожну сторону. Дальність вивезення оснасток необмежена, і визначається учасниками самостійно згідно доцільності та комфорту лову і виведення риби.
15. Підгодовування, завезення оснасток і маркерування та дослідження дна дозволено за допомогою човнів. Рятувальні жилети повинні бути в обов'язковому порядку одягнені на кожному з учасників, що знаходяться в човні. Також, учасники, попередньо повинні розписатися і ознайомитися з Правилами техніки безпеки знаходження на воді. (Дана процедура проводиться до початку турніру.) Кількість човнів і радіокерованих корабликів, що одночасно знаходяться на воді, - не більше 2-х на команду.
16. Вихід на воду, маніпуляції з підгодовуванням і снастями дозволений цілодобово.
17. Вудки, котушки, волосіні, оснащення та підсаки можна брати в човен. При виведенні риби в човні може перебувати не більше 2-х чоловік одночасно, за умови, що 3-й член команди знаходиться в секторі. Заборонено перебувати в човні учасникам, яким не виповнилося 18 років!
18. Кожній команді можна використовувати 4 вудилища. Виважувати рибу має право все 3 члени команди.Каждая команда повинна мати не менше 2-х підсак, короповий мат в човні обов'язково.
19.Зважування проводиться в світлий час доби раз о 4 годині. Результати заносяться до протоколу, де розписуються учасник і суддя.
20. При виловленні великого (більше 10 кг) коропа чи амура, необхідно якомога швидше зв'язатися з Суддями для зважування і протоколювання спійманої риби.
21. Кожна риба зважується Суддею і заноситься до протоколу.
22. Кожна фотографія робиться на тлі таблички з номером сектора, рибою і учасником зловив її.
23. Якщо відразу після підсачування зважування неможливо, риба повинна бути негайно поміщена в короповий мішок і знаходитись в ньому до прибуття Судді, після чого буде проведена офіційна процедура зважування.
24. Учасники повинні володіти необхідним запасом коропових мішків. Заборонено садити в короповий мішок більше 1-ї риби. Мішки організатори не надаються, к-ть мішків перевіряється суддівською бригадою перед стартом турніру, необхідна кількість мішків не менше 6 штук.
25. Якщо в процесі виведення, риба зачіпає за волосіні сусідній команди, то вона не зараховується, якщо командою поданий протест на протязі 1 години після такого випадку.
26. Після настання темряви, доступ в сектор дозволений тільки офіційним особам: пресі, суддям і учасникам. У будь-який час доби знаходження в секторі стороннім особам заборонено (виключно команда).
27. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - за ненавмисне порушення будь-якого пункту регламенту, принципу Fair Play (чесна гра).
Дискваліфікація - за умисне порушення будь-якого пункту даного регламенту або повторне ненавмисне порушення.
Попередження заноситься суддею в протокол учасника.
Дискваліфікована команда повинна негайно вимотати снасті і в розумно швидкий час покинути територію змагань.
28. Організатори мають право в будь-який момент перевірити спорядження, транспорт учасників на предмет підробки або порушення Правил змагань. Учасники викриті в підробці знімаються зі змагань і результат не зараховується.
29. Для зарядки і підзарядки акумуляторів дозволено використання портативних електростанцій. Використання їх дозволено тільки в світлий час доби (обмовляється на зборах капітанів). Рзміщувати працюючу мініелектростанцію дозволено не ближче, ніж 50 м від берегової лінії.
30. У турнірній таблиці, учасники розташовуються відповідно до загальною вагою виловленої риби.
За погодженням, команди можуть розіграти між собою Джек-поти в різних, обумовлених заздалегідь номінаціях.
31. Будь-який з учасників може залишати сектор при цьому не потрібно вимотувати вудилища. Якщо все, члени команди залишають сектор то в цьому випадку необхідно вимотати всі 4 вудилища.
32. Учасники мають право заходити в воду не глибше висоти забродочних чобіт.
33. Човни, кораблики для завозу прикормки, ехолоти та системи GPS дозволені. Заборонено використання для закорму сподів, катапульт, пневвмопушек і т.п.
34. Кожне вудилище може бути оснащене одним гачком. Гачок повинен бути або без борідки, або з мікро з борідкою. Всі інші гачки заборонені.
35. Основна волосінь - моно або шнур. Шок лідер може бути моно або плетеним.
36. Кожна команда має право мати 4-е вудилища в воді і необмежену кількість вудлищ повністю споряджених на березі.
37. Команда використовує при лові більше 4-х вудлищ одночасно, підлягає дискваліфікації з турніру (включаючи фідерні, спінінгів, матчеві або поплавочні)
38. У залік приймається риба заведена в підсак, в межах сектора. При виведенні, заборонено втручатися в межі сусідніх секторів.
39. На всьому протязі змагань забороняється довезення всіх видів підгодовування і насадки. Передача спортсменам продуктів харчування проводиться виключно з дозволу та в присутності судді. Вхід гостей у рінг суворо заборонений і карається дискваліфікацією команди.
40. Учасники зобов'язані відповідати на запитання акредитованих співробітників ЗМІ в перебігу всього турніру для забезпечення якісної інформаційної підтримки.
41. Після сигналу про закінчення турніру, учасники зобов'язані вимотати всі вудилища з води.
42. Будь-яка риба засеченія до фінального сигналу повинна бути виведена на протязі не більше 20 хвилин по завершенню турніру в іншому випадку риба не зараховується.
43. Кожна команда може подати протест. Протест буде розглянуто організаторами і винесено рішення. Протест повинен бути поданий протягом 1 години з моменту фіксації передбачуваного порушення.
44. Вручення призів та оголошення фінальних результатів починається тільки після прибуття переможців.
45. Всі наведені вище пункти Правил затверджені Організаторами.
46. Деякі положення даного регламенту можуть змінюватися Оргкомітетом, але не пізніше, ніж за один місяць до старту змагань.
47. Розклад змагань:
Воскресіння, 6-го серпня 2017 року
1-й день до 14-00 заїзд та реєстрація команд
- 14-30 збори капітанів
15-00 жеребкування, роз'їзд в сектора і установка табору,
- З 17-00 дозволений вихід плавзасобів на воду-залагодження всіх побутових питань
-19-00 - Старт змагань

Субота 12-го серпня 2017 р - 09-00 фініш
12-00 - збір команд та нагородження.

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Карпмарафон - 2017

» 06.02.2017 11:07 am

Команда " САЗАН " - Фастов - Ирпень примет участие. :f1:

capitan
 
Повідомлення: 212
З нами з: 09.01.2012 11:35 am
Звідки: Київська обласна федерація риболовного спорту

Re: Карпмарафон - 2017

» 06.02.2017 11:09 am

Команда " САЗАН " - Фастов - Ирпень оплатила 3500 грн. на карточку. :D

capitan
 
Повідомлення: 212
З нами з: 09.01.2012 11:35 am
Звідки: Київська обласна федерація риболовного спорту

Re: Карпмарафон - 2017

» 06.02.2017 12:32 pm

Прошу зарегестровать команду "Tandem +"
телефон для связи 0503747520 Андрей

sergey (Tandem +)
 
Повідомлення: 2
З нами з: 06.02.2017 12:28 pm

Re: Карпмарафон - 2017

» 06.02.2017 02:41 pm

BanderaS
Ми будемо

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: Карпмарафон - 2017

» 06.02.2017 04:55 pm

"Технокарп", г.Харьков обещают приехать и со всеми разобраться :twisted: :) :D

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Карпмарафон - 2017

» 06.02.2017 06:01 pm

Прошу зарестрировать команду "RoyalCarp Team"
0503110276 Виталий

sergey (Tandem +)
 
Повідомлення: 2
З нами з: 06.02.2017 12:28 pm

Re: Карпмарафон - 2017

» 06.02.2017 11:18 pm

Я так смотрю народец подтягивается, еще совсем чуток и :f1: :booze:

capitan
 
Повідомлення: 212
З нами з: 09.01.2012 11:35 am
Звідки: Київська обласна федерація риболовного спорту

Re: Карпмарафон - 2017

» 13.02.2017 07:21 pm

оманда " САЗАН " - Фастов - Ирпень оплатила 3500 грн. на карточку. :D

а не 3600?
или у вас отрицательная процентная ставка? :lol:

Андрей LV
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 3813
З нами з: 13.03.2007 04:29 pm
Звідки: Львов

Re: Карпмарафон - 2017

» 19.02.2017 05:26 pm

Добрий день!
Прошу зареєструвати команду "Чемпіон-Adder".

Vova Adder
 
Повідомлення: 33
З нами з: 01.02.2013 12:26 pm

Re: Карпмарафон - 2017

» 19.02.2017 11:38 pm

Прошу зареєструвати команду " Orthodox Carp " Словакія.

sever
 
Повідомлення: 84
З нами з: 22.01.2013 02:48 am
Звідки: м.Луцьк

Re: Карпмарафон - 2017

» 22.02.2017 12:59 pm

Команда Полесье, г. Житомир. :f1:
Если будет много желающих, добавляйте количество мест.

Аватар користувача
Полесье
 
Повідомлення: 16
З нами з: 12.07.2011 11:30 pm

Re: Карпмарафон - 2017

» 23.02.2017 02:34 pm

ми комфортно можемо розмісти до 15 команд. реєструємось. буде дуже цікаво.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: Карпмарафон - 2017

» 23.02.2017 11:12 pm

и комфортно можемо розмісти до 15 команд. реєструємось. буде дуже цікаво.

Тарас ! 15 буде забагато, 12 в самий раз, але якщо будуть бажаючі то можна й 15. :f1:

capitan
 
Повідомлення: 212
З нами з: 09.01.2012 11:35 am
Звідки: Київська обласна федерація риболовного спорту

Далі

Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей