Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рибальський фестиваль "Чотири сезони-Осінь 2016"

Рибальський фестиваль "Чотири сезони-Осінь 2016"

» 31.10.2016 08:21 pm

"В природи немає поганої погоди..."

Традиція виїзду організаторів на місце проведення фестивалю в переддень була підтримана багатьма учасниками. Андрій Мамай, будучи вже на березі водойми подзвонив і відзвітувався що "підготовка" йде повним ходом... Зависть мене охопила не на жарт :lol: ...

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

...але будучи ще на роботі я іноді підглядав свіженькі повідомлення на Актіві. Перше що мені впало в око це те, що ЧО по спінінгу в Гамаліївці відміняється в звязку з погодніми умовами... Ов-вааа.... Закралась неприємна думка що завтра буде не "ах" і наш фестиваль теж під загрозою, але таки закінчую робочий день, заїзджаю за Романом10 і старт. Якось хотілось вірити що не все буде так погано, як малюють синоптики :P .
По трасі на Яворівщину небо очистилось і настрій піднявся до супер-рівня, але доїзджаючи до с. Щеплоти картина кардинально змінилась....

ЗображенняЗображення

В супроводі грози з штормовим вітром ми прибули на місце і майже годину ми не мали змоги вийти з машини :cry: . Добре що все колись кінчається (я про дощ), але що буде завтра? Але шо там гадати коли завтра - буде завтра, чи не так? А фестиваль по ходу і так вже розпочався.... :lol:

*про організаційно-культурну програму думаю описувати не варто, все що вас цікавить ви побачите на світлинах ))).

Ніч, як завжди, минула швидко, не дивлячись що спали ми на годину довше :lol: в зв'язку з переходом на зимовий час. Чесно признатись я до кінця не вірив, що зранку явка учасників буде настільки активною :shock: .
З 22-ох зареєстрованих учасників по фідеру прибуло 20-ть (!) , а з 21-го заявлених екіпажів по спінінгу- 19-ть помпували човни (!) :appl Не думаю що вони не бачили прогнозу погоди, але догадуюсь, що дух фестивалю, спортивне щастя та адреналін під час риболовлі в екстримальних погодних умовах- зробив свою справу. Фанати, нє? :lol:

Після короткого вітального слова та роздачі призів кожному учаснику від компанії "ІБІС" та від колективу магазину "СНАЙПЕР" усі учасники розійшлись готуватись до старту та до "боротьби" з негодою. А боротись з адреналіном в крові таки прийшлось, бо норд-вестовський "вітерець" був не сприятливим що для одної, що в другої дисципліни. Човнярі боролись з хвилею...

... а фідер боровся із зустрічним вітром при закиді і утриманням риби на точці. І тільки досвід та витримка допомогла не те щоб "спригнути з нуля" а ще й показати непоганий результат.

Маленьке відхилення від теми...
Колись мені шептали на вухо, що на любительський фест не варто запрошувати іменитих спортсменів, які легко збирають призові місця, але за два роки ми зрозуміли, що якщо не буде тих людей які в змозі задати спортивний дух, показати на що може вплинути та чи інша принада і правильна оснастка в конкретній ситуації- то гріш ціна цьому заходу, коли більша половина учасників не в змозі відійти від нуля. А ще я вдячний цим людям за допомогу і вчасну консультацію під час проведення фесту! Досвід не проп'єш! :super1

Отож, продовжимо! Результати цікавлять?

Фідер.... Напевно в найчесніша боротьбі, коли учасники в рівних умовах
1-ше місце - Машковський Сергій 1.457 кг
2-ге місце - Прокоп'юк Юрій 1.438 кг
3-тє місце - Потапов Олег 1.322 кг
БігФіш - Прокоп'юк Юрій 0.114 кг

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Спінінг.... Важко проконтролювати процес, адже дозволено ловити по всій акваторії, ніяких секторів і зон! Не всі найшли стоянку риби, дехто завчасно знімався зі змагань не витримавши умов капризної погоди. і тим не менше усі призові місця розділені!

1-ше місце - Баличик Віталій та Баличик Дмитро 1.417 кг
2-ге місце - Присяжний Петро 1.085 кг
3-тє місце - Железцов Іван-Білозерський Юрій 0.726 кг
БігФіш - Кураш Віталій 8.290 кг

ЗображенняЗображення
Напевно виникннуть питання по бігфішу і чому Віталій не зайняв призове 1-ше місце? Є маленький не спортивний нюанс, який можливо допоміг виловити цей трофей- це полишена кимось сітка.... Але чесність Віталія і колективне обговорення ситуації допомогли нам прийняти вірне рішення. Дякуємо!

Також не оминули увагою та підготували приз для Андрія Михалейка, який протягом 2015-2016 років був активним учасником на 8-ми фестивалях ! Молодчина!

ЗображенняЗображення

Ось на такій позитивній ноті закінчився останній в цьому році фестиваль "ЧОТИРИ СЕЗОНИ".
Вибачайте що можливо цього разу комусь знов не усміхнулась доля, а комусь під кінець не вистачило юшки... Повірте, організаторам теж не перепало :lol: ...
Але ми надіємось, що загалом нам вдалось провести фест та вдалось зарядити Вас позитивом від спілкування та рибальства!

З величезною подякою звертаюсь до наших спонсорів та СТРГ "Грушівське"! Надіємось на подальшу співпрацю, бажаємо процвітання вашому БІЗНЕСУ!
З повагою від учасників, Мамая та Петровича!

ЗображенняЗображення

Усі світлини від Вови, Мамая та мої зібрані в один альбом виставлені в відкритій групі "Чотири сезони" на Facebook. Приєднуємось!
Також є відео з відкриття та нагородження від Андрія з СТРГ "Грушівське"
https://www.facebook.com/grushivske/videos/1712829069037833/
https://www.facebook.com/grushivske/videos/1713191869001553/

Запрошую всіх бажаючих ділитись і цій темі своїми враженнями, звичайно ж викладати власні світлини і висловлювати побажання! Дякую!

Петрович

Повідомлення: 1019

Re: Рибальський фестиваль "Чотири сезони-Осінь 2016"

» 01.11.2016 11:19 am

Правильно було би назвати так рибальський фестиваль:
"Чотири сезони-Осінь 2016 ,риболовля в екстримально-тяжких умовах"

Рибалити при вітрі 10 м/с,хвилі до 30см-хлопці ВИ МОЛОДЦІ,ЩИРО ДЯКУЄМ ВАМ ЗА ТЕ ЩО ПРИЙНЯЛИ УЧАСТИ В НАШОМУ ЕКСТРІМ-ФЕСТІ!!!

Від імені організаторів хочу подякувати нашим спонсорам:
Зображення
Зображення

-Компанії "ІБІС" та особисто Лясоцькому Павлу за надані подарунки для учасників фестивалю

-Компанії "ROST FISHIHG" та особисто Полівчак Ростиславу за надані подарунки для учасників фестивалю

-Магазину рибальського спорядження ""Снайпер" за надані подарунки для учасників фестивалю

-Магазину "Рибальська крамниця" та особисто Гішпану Роману за надані подарунки для учасників.

-Львівському клубу активного відпочинку за надані подарунки для учасників.

Компанії "KARPELA" за надані подарунки для учасників.

-Мережі кавярень"ICoffe" та особисто Ящишину Ігору за надану запашну каву для учасників

-Сподару Назару за "чудовий настрій" для фесту-"Медовуха від Михалича"-то сила!!!

Щиро дякую всім вам за допомогу і надіюся на співпрацю в майбутньому.

мамай
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1260

» 01.11.2016 06:39 pm

Дійсно порибачили і відпочили просто супер!
а на рахунок погоди і хвиль --- нє нє нечули! :)

Микола Дрекало

Повідомлення: 8

» 01.11.2016 07:14 pm

Ну що тут писати. Фестиваль, практично, як завжди пройшов класно. Правда після гарно проведеного суботнього вечора в душевній компанії зранку був трішки "головний тиск" і "слабкість в руках", але це не заважало. Велика подяка організаторам і спонсорам за чудові призи і що саме приємне за подарунки для всіх учасників. На майбутнє було б добре, якби організатори, ще домовлялись про погоду :D . Все було чудово. Бажаю всім гарного настрою і міцного здоров'я. До зустрічі на водоймах.

Роман Григорович

Повідомлення: 240

» 01.11.2016 09:33 pm

Доброго вечора. Приїхали 6:45. Поки накачались вже розвиднілось. Після старту поплили майже на протилежний берег. Я почав з блешень, а напарник (AGV) з джигу. Рибалка була екстримальна: дуже велика хвиля, сильний вітер. Потім я перейшов на джиг, але результату небуло. Хоч ми і не відійшли від нуля, фестивалем я задоволений. Все як завжди на високому рівні. Хочу подякувати всім організаторам і учасникам!!! Велика подяка спонсорам за надані призи!!!

Андрій1987

Повідомлення: 77

» 01.11.2016 10:07 pm

8- мий фестиваль 4 сезони пройшов під гаслом "РИБАЛКА ВІДБУДЕТЬСЯ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ". Дякуючи БОГУ, все відбулось нормально. До нових фестивалів!!!!! :)

AGV
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 177

» 02.11.2016 05:49 pm

Прекрасно відпочив, закрив сезон в колі дуже позитивних людей! Наступного разу візьму гітару. Дякую організаторам і спонсорам фестивалю за те, що вклали частинку своєї душі. Без цього б небуло такого телого і душевного свята, свята рибака. :f1:

west

Повідомлення: 132

» 03.11.2016 02:43 pm

Всім доброго дня! Був і Я на Екстрім фестивалі ))) "Чотири сезони-Осінь 2016" самому екстримальному в цему сезоні. Перший раз адреналін отримував не від покльовки ,а від маневруванні на човні))). По двух останніх фестах складається враження що Андрій (Мамай) готує нас до наступної олімпіади ))).Я вже навіть залишив погані звички ))) почав бігати і чепив дома турнік,бо фізуха слабка для таких умов)))! Так що в екстрим-фестах є великий плюс))). Кину пару слів про сам фестиваль. Отже з вечора зідзвонився з Ігорком Ящишином (якому Дуже Дякую що склав гарну компанію на протязі всього дійства))) домовились зранку о пятій рушати. Мінімальна підготовка снастей , трьох годинний сон, і вже дзвонить Ігор виходити . По дорозі зустріли Андрій (Dok) який сьорбав каву на заправці і компанією в дві машини поїхали на Грушівський став ,де нас вже зачекались старі і нові колеги по хоробі .Далі привітання-обнімашки ,старт і в бій. Відразу вибрали стратегію і траекторію ловлі, впиралися лиш в вертушки і щуку якої ніде не могли знайти((((. Про веслування і переміщенні по водоймі (Но коментс) це словами не пояснити ,хто був той мене зрозуміє))),короче кажучи були моменти коли гребли в двох ,але стояли на місці (якось тако))). Ставши на каряги без результативно пробували закріпитись якорем на місці, і тут якір в щось вперся, відповідно хвиля в метр почала нас захлюпувати .Я вже дістав ножа різати шнур, але Ігор мене зупинив з останніх сил ми гребнули в протилежну сторону вітру і зняли якір .Побачили що в човні води по кісточки вирішили валити на базу(((.Далі нагородження переможців, смачний обід ,жарти ,хороша компанія які люблять не тільки рибалку а й екстрім))) ,і додому.
Дуже Дякую Організаторам за чудово проведений час!!!
Дякую Спонсорам за чудові призи,які дістались кожному!!!
Ну і звичайно Дякую учасникам за гарно проведений час і чесну бородьбу в таких погодніх умовах!!!
До зустрічі на воді!!!
Ваш Blackwolf

Blackwolf

Повідомлення: 140

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей