
РЕГЛАМЕНТ
1.ОРГАНІЗАЦІЯ
1.1. Місце проведення: Львівська область, Яворівський р-н, село Прилбичі:
1.2 Час проведення: з 02.07.2016 року.
1.3. Прибуття спортсменів -02.07.2016р. до 8.00год реєстрація,
Жеребкування і збори 8.00 до 8.30 год. Оголошення правил поведінки на водоймищі, техніка безпеки, інструктаж , коротеньке навчання .
Розміщення в секторах -до 9.00 год
Старт – о 9.15 годин
Фініш - о 14.15 год ,фініш можна також обумовити на зборах перед стартом!
Закінчення змаганнь та нагородження о 15.00,
1.4. У турнірі можуть взяти участь діти (підлітки) віком від 10 до 16 років
1.5. Планована кількість учасників - необмежена
1.6.Ціль проведення змагання : поширення та розвиток спортивної рибалки серед молоді, культура та принципи лову риби по стандарту « СПІЙМАВ ВІДПУСТИВ», бережне поводження з рибою , спортивно -оздоровчий захід для дітей та юнаків, дозвілля.
1.7. Організатори: «PLEYSTON» Миколюк Ігор , Спортивний клуб "ВЕПР" ,
Обєднання «САМОПОМІЧ» Пустомитівщини , "Львівський Карповий Клуб", водойма "Прилбичі"
2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ
2.1 Заявки подаються своїм керівникам ,педагогам , відповідальним за проведення змагань , особам опікунам які будуть відповідати за безпеку учасників на водоймі, підчас проведення змагання,а також тут на сайті можна зареєструватись.
-Формат змаганнь відкритий
-Участь для дітей (юнаків) - БЕЗКОШТОВНА
2.2.Склад команди - 2 (дві ) людини.
2.3.Склад команди буде формуватись з юнаків (учасників) , які також із за взаємної симпатії можуть обєднатись в команду, вибрати назву команді.
2.4. Особи що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію, або взагалі за її відсутність.
2.5. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 5х5 метрів. Переміщення спортсменів обмежене краями секторів, перехід в сусідній сектор можливий за згоди суддів.
3. ЖЕРЕБКУВАННЯ
3.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку:
Під час реєстрації капітан команди,під наглядом суддів,витягує порядковий номер за яким він буде виходити на жеребкування..Жеребкування проводиться по сформованому списку під час реєстрації.
3.2. У разі відсутності учасника або уповноваженого представника команди (які повідомили про затримання ,але за декілька хвилин доїзжає) хтось з представників суддів тягне за нього жереб.
4. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
4.1. Кожній команді дається термін для заїзду в сектор і на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребкуванням. Підготовка снастей і прикормки, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.
4.2. У кожній зоні є свій старший суддя, а також лінійні судді , які при будь яких ускладненнях при лові риби будуть надавати кваліфіковану пораду , ( але без надання допомоги при закиданні удилища , виважуванні риби, підсачування) ! Усі дії мають виконувати самі учасники.
Також наданні першої невідкладної допомоги, яка можлива надатись на непрофесійному рівні!
4.3. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному обсязі. Інструктаж та донесення інформації має заздалегіть провестись з учасниками!
4.4. Команда має мати два УДИЛИЩА ,будь які (карпове удилище ,спінінг ,фідер,поплавкове удилище і т.д.)
-Обовязково підсак та садок з нитки (металеві садки Заборонені!)
-Жилки на вудилищах після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища.Кожне вудлище може бути оснащено тільки одним ОДИНАРНИМ гачком!
- Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Лов на поплавцеву снасть, фідер, використання годівниць дозволена.
- Закидувати вудилищем можна тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом заборонені.
-Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
- Спортсмени відповідають за повну безпеку коропів,амурів - які будуть зловленні ,терміново зважений і відпущений у водойму.
- Обов’язкова наявність поруч коропового матраца ємності з водою.Які будутьу лінійних суддів для зважування великих екземплярів риб. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, чи взаємно приймати від кого-небудь спійману рибу.
- Годування та закидання оснасток проводиться з берега,для виважування та підсачування спійманої риби дозволено заходити у воду ,виключно в гумовому взуті при допустимій беспечній глибині і нагляді лінійних суддів!
4.5. Спортсмени можуть використовувати зону свого сектора за власним розсудом. Рибалки інших команд, зобов'язані переміщатися не створюючи шуму поблизу секторів лову,. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибною ловлею (закидування оснасток, виважування, підгодовування, підсачування риби), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.
4.6. Закидати прикормку можна рукою або за допомогою ручної «рогатки» (для підгодовування), «парашута», ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою трубки-кобри. Можна також використовувати мішки ПВА, нитки ПВА, годівницю-«ракету» довжиною не більше 200 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм. в тому числі «Spomb»
4.7. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одне або декілька вудилищ для перевірки.
4.8. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам,таі іншим особам дозволено заходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.
5. Сигнали, що подаються В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
5.1. Перший сигнал -попереджувальний ,що старт за 15хв.
- Другий сигнал ,СТАРТ
- Третій сигнал, ФІНІШ
5.2. Третій сигнал означає, що змагання закінчено. Якщо до третього сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу, то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
6. ЗВАЖУВАННЯ
6.1. Зважування проводиться двома суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 1 годину.
6.2. Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих ваг.
6.3. Записи із зазначенням результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
6.4. Якщо при зважуванні риба претендує на номінацію "Найбільша Риба", то вона обов'язково фіксується підписом представника однієї з сусідніх по сектору команд.
6.5 Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади проводить зважування, інша фіксує результат у протоколах змаганнь.
6.6. Кожна велика риба у сумці для зважування , важиться окремо.Вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги обнулені. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування. У всіх зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
6.7. Велика Риба повинна знаходитись в коропових мішках ,мала Риба у садках ,до приходу бригади зважування.
Риба виймається з мішка на короповому матраці (який буде в судді)і перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; після зважування риба обережно відпускається у водойму.
6.8. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписуєпротокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.
7. Штрафи та Попередження
дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Жилки виходять за лінії сектора. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф -жовта картка.
• Поблизу секторів ловлі, рибалки інших команд переміщатися, та створюють шум. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - жовта картка.
• Спіймана риба мала видимі свіжі пошкодження (крім ранки від гачка) на тілі - вирвана луска, кровоточать рани на тілі, поламані плавники. У разі порушення - штраф- жовта картка.
• Спіймана риба може зберігатися тільки в: підсаку зануреному у воду, САДКУ ,або короповому мішку. У разі порушення - жовта картка
• У разі допомоги у підсачуванні , чи виважуванні риби сторонніми особами, дана риба зарахована не буде. При повторному порушенні -жовта картка.
• Риба переносилася в руках. Перенесення риби на мат повинно відбуватися в короповому мішку,САДКУ, а назад у воду, тільки з коропового мату або із суддівського мішка для зважування. У разі порушення - жовта картка
• Недбале поводження з не заліковою рибою - жовта картка
• суперечки із суддею - жовта картка
• вмішування в хід зважування - жовта картка
ПРИ ОТРИМАННІ БІЛЬШЕ ДВОХ ЖОВТИХ КАРТОК -КОМАНДА ОТРИМУЄ НАСТУПНУ ЧЕРВОНУ КАРТКУ - ЩО ОЗНАЧАЄ - ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ.
8. Загальний розподіл призових місць:
-Розподіл місць проводиться відповідно за вагою усієї спійманої риби.
-Сукупна найбільша вага усієї спійманої риби -1 місце і так дальше .
- У номінації «Найбільша риба» переможець визначається по найбільшій спійманій рибі.
9. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
- Церемонія закриття і нагородження команд ,проходить по закінченню змагання.
- Три перші команди в загальному заліку і команда що зловила найбільшу рибу, отримують памятні Кубки та медалі, також всі учасники будуть нагороджені грамотами.
10. ВІД СПОНСОРІВ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ ТУРНІРУ .
-Під час змагань усі учасники турніру забезпечуються питною водою 2л.
-Також кожному учаснику перед змаганнями буде ПОДАРОВАНЕ удилище (спінінг) який уже буде оснащений катушкою ,лескою,годівницею та крючком .Щоби усі учасники були в рівних умовах при ловлі риби.
-А також суха прикормка для лову риби .
-Також додаткові призи при нагородженні!
-Після нагородження відбудеться святковий обід , на якому буде приготовленна справжня рибацька УХА.
11. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ.
-Так як на змагання виїзд та реєстрація буде проводитись дуже рано , прохання -щоб усі учасники діти ,були забезпечені ранковим перекусом та напоями.
-Що до лову рибу ,обовязко кожен учасник має мати ЧЕРВЯК ТА ОПАРИШ!
-Поможливості мати Свої власні Снасті (удилища ,спінінги)! Прикормки і т.д.
-Підсаки -обовязково!!!Садки!
-Гумове взуття . Одяг від дощу. Легкі літні панамки на випадок спеки ! а також кофти на довгий рукав від сонячних опіків рук!