Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

Анонси змагань з ловлі коропа, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 10.06.2016 11:29 am

Зображення
РЕГЛАМЕНТ
1.ОРГАНІЗАЦІЯ
1.1. Місце проведення: Львівська область, Яворівський р-н, село Прилбичі:
1.2 Час проведення: з 02.07.2016 року.
1.3. Прибуття спортсменів -02.07.2016р. до 8.00год реєстрація,
Жеребкування і збори 8.00 до 8.30 год. Оголошення правил поведінки на водоймищі, техніка безпеки, інструктаж , коротеньке навчання .
Розміщення в секторах -до 9.00 год
Старт – о 9.15 годин
Фініш - о 14.15 год ,фініш можна також обумовити на зборах перед стартом!
Закінчення змаганнь та нагородження о 15.00,

1.4. У турнірі можуть взяти участь діти (підлітки) віком від 10 до 16 років
1.5. Планована кількість учасників - необмежена
1.6.Ціль проведення змагання : поширення та розвиток спортивної рибалки серед молоді, культура та принципи лову риби по стандарту « СПІЙМАВ ВІДПУСТИВ», бережне поводження з рибою , спортивно -оздоровчий захід для дітей та юнаків, дозвілля.
1.7. Організатори: «PLEYSTON» Миколюк Ігор , Спортивний клуб "ВЕПР" ,
Обєднання «САМОПОМІЧ» Пустомитівщини , "Львівський Карповий Клуб", водойма "Прилбичі"

2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

2.1 Заявки подаються своїм керівникам ,педагогам , відповідальним за проведення змагань , особам опікунам які будуть відповідати за безпеку учасників на водоймі, підчас проведення змагання,а також тут на сайті можна зареєструватись.
-Формат змаганнь відкритий
-Участь для дітей (юнаків) - БЕЗКОШТОВНА

2.2.Склад команди - 2 (дві ) людини.

2.3.Склад команди буде формуватись з юнаків (учасників) , які також із за взаємної симпатії можуть обєднатись в команду, вибрати назву команді.

2.4. Особи що подали попередню заявку, повинні в обов'язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію, або взагалі за її відсутність.

2.5. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 5х5 метрів. Переміщення спортсменів обмежене краями секторів, перехід в сусідній сектор можливий за згоди суддів.

3. ЖЕРЕБКУВАННЯ

3.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку:
Під час реєстрації капітан команди,під наглядом суддів,витягує порядковий номер за яким він буде виходити на жеребкування..Жеребкування проводиться по сформованому списку під час реєстрації.
3.2. У разі відсутності учасника або уповноваженого представника команди (які повідомили про затримання ,але за декілька хвилин доїзжає) хтось з представників суддів тягне за нього жереб.

4. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

4.1. Кожній команді дається термін для заїзду в сектор і на підготовку. По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої снасті і прикормку всередині сектора, визначеного жеребкуванням. Підготовка снастей і прикормки, може бути почата до сигналу, що означає початок змагань.

4.2. У кожній зоні є свій старший суддя, а також лінійні судді , які при будь яких ускладненнях при лові риби будуть надавати кваліфіковану пораду , ( але без надання допомоги при закиданні удилища , виважуванні риби, підсачування) ! Усі дії мають виконувати самі учасники.
Також наданні першої невідкладної допомоги, яка можлива надатись на непрофесійному рівні!

4.3. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконувати його правила в повному обсязі. Інструктаж та донесення інформації має заздалегіть провестись з учасниками!

4.4. Команда має мати два УДИЛИЩА ,будь які (карпове удилище ,спінінг ,фідер,поплавкове удилище і т.д.)
-Обовязково підсак та садок з нитки (металеві садки Заборонені!)
-Жилки на вудилищах після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора лову (в т.ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
- Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища.Кожне вудлище може бути оснащено тільки одним ОДИНАРНИМ гачком!
- Дозволені тільки безпечні монтажі, які дозволяють рибі звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.
- Лов на поплавцеву снасть, фідер, використання годівниць дозволена.
- Закидувати вудилищем можна тільки через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом заборонені.
-Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.

- Спортсмени відповідають за повну безпеку коропів,амурів - які будуть зловленні ,терміново зважений і відпущений у водойму.
- Обов’язкова наявність поруч коропового матраца ємності з водою.Які будутьу лінійних суддів для зважування великих екземплярів риб. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
- Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, чи взаємно приймати від кого-небудь спійману рибу.

- Годування та закидання оснасток проводиться з берега,для виважування та підсачування спійманої риби дозволено заходити у воду ,виключно в гумовому взуті при допустимій беспечній глибині і нагляді лінійних суддів!

4.5. Спортсмени можуть використовувати зону свого сектора за власним розсудом. Рибалки інших команд, зобов'язані переміщатися не створюючи шуму поблизу секторів лову,. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибною ловлею (закидування оснасток, виважування, підгодовування, підсачування риби), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.

4.6. Закидати прикормку можна рукою або за допомогою ручної «рогатки» (для підгодовування), «парашута», ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою трубки-кобри. Можна також використовувати мішки ПВА, нитки ПВА, годівницю-«ракету» довжиною не більше 200 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм. в тому числі «Spomb»

4.7. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одне або декілька вудилищ для перевірки.
4.8. Акредитованим фотокореспондентам і відеооператорам,таі іншим особам дозволено заходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.

5. Сигнали, що подаються В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

5.1. Перший сигнал -попереджувальний ,що старт за 15хв.
- Другий сигнал ,СТАРТ
- Третій сигнал, ФІНІШ
5.2. Третій сигнал означає, що змагання закінчено. Якщо до третього сигналу комусь з учасників вдалося підсікти рибу, то йому надається ще 15 хвилин після фінального сигналу, щоб встигнути завести її в підсак.
- Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.

6. ЗВАЖУВАННЯ

6.1. Зважування проводиться двома суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 1 годину.
6.2. Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих ваг.
6.3. Записи із зазначенням результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
6.4. Якщо при зважуванні риба претендує на номінацію "Найбільша Риба", то вона обов'язково фіксується підписом представника однієї з сусідніх по сектору команд.
6.5 Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади проводить зважування, інша фіксує результат у протоколах змаганнь.
6.6. Кожна велика риба у сумці для зважування , важиться окремо.Вона має бути зволожена перед кожним черговим зважуванням, а ваги обнулені. Допускається використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування. У всіх зонах сумки для зважування мають бути однотипними.
6.7. Велика Риба повинна знаходитись в коропових мішках ,мала Риба у садках ,до приходу бригади зважування.
Риба виймається з мішка на короповому матраці (який буде в судді)і перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; після зважування риба обережно відпускається у водойму.
6.8. Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписуєпротокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.

7. Штрафи та Попередження

дається суддею за порушення наступних пунктів:
• Жилки виходять за лінії сектора. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - штраф -жовта картка.
• Поблизу секторів ловлі, рибалки інших команд переміщатися, та створюють шум. У разі першого порушення - попередження. Повторне порушення - жовта картка.
• Спіймана риба мала видимі свіжі пошкодження (крім ранки від гачка) на тілі - вирвана луска, кровоточать рани на тілі, поламані плавники. У разі порушення - штраф- жовта картка.
• Спіймана риба може зберігатися тільки в: підсаку зануреному у воду, САДКУ ,або короповому мішку. У разі порушення - жовта картка
• У разі допомоги у підсачуванні , чи виважуванні риби сторонніми особами, дана риба зарахована не буде. При повторному порушенні -жовта картка.
• Риба переносилася в руках. Перенесення риби на мат повинно відбуватися в короповому мішку,САДКУ, а назад у воду, тільки з коропового мату або із суддівського мішка для зважування. У разі порушення - жовта картка
• Недбале поводження з не заліковою рибою - жовта картка
• суперечки із суддею - жовта картка
• вмішування в хід зважування - жовта картка
ПРИ ОТРИМАННІ БІЛЬШЕ ДВОХ ЖОВТИХ КАРТОК -КОМАНДА ОТРИМУЄ НАСТУПНУ ЧЕРВОНУ КАРТКУ - ЩО ОЗНАЧАЄ - ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ.

8. Загальний розподіл призових місць:
-Розподіл місць проводиться відповідно за вагою усієї спійманої риби.
-Сукупна найбільша вага усієї спійманої риби -1 місце і так дальше .
- У номінації «Найбільша риба» переможець визначається по найбільшій спійманій рибі.


9. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

- Церемонія закриття і нагородження команд ,проходить по закінченню змагання.
- Три перші команди в загальному заліку і команда що зловила найбільшу рибу, отримують памятні Кубки та медалі, також всі учасники будуть нагороджені грамотами.

10. ВІД СПОНСОРІВ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ ТУРНІРУ .

-Під час змагань усі учасники турніру забезпечуються питною водою 2л.
-Також кожному учаснику перед змаганнями буде ПОДАРОВАНЕ удилище (спінінг) який уже буде оснащений катушкою ,лескою,годівницею та крючком .Щоби усі учасники були в рівних умовах при ловлі риби.
-А також суха прикормка для лову риби .
-Також додаткові призи при нагородженні!
-Після нагородження відбудеться святковий обід , на якому буде приготовленна справжня рибацька УХА.

11. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ.

-Так як на змагання виїзд та реєстрація буде проводитись дуже рано , прохання -щоб усі учасники діти ,були забезпечені ранковим перекусом та напоями.
-Що до лову рибу ,обовязко кожен учасник має мати ЧЕРВЯК ТА ОПАРИШ!
-Поможливості мати Свої власні Снасті (удилища ,спінінги)! Прикормки і т.д.
-Підсаки -обовязково!!!Садки!
-Гумове взуття . Одяг від дощу. Легкі літні панамки на випадок спеки ! а також кофти на довгий рукав від сонячних опіків рук!
Востаннє редагувалось Миколюк Ігор (PLEYSTON) в 17.06.2016 09:25 pm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 10.06.2016 06:34 pm

Зразу після виставлення регламенту , відгукнувся допомогти в проведенні змаганя , а саме надати спонсорску допомогу в вигляді сухої прикормки фіш - дрім :huge , усім учасникам змагань на старті !
Магазин спортивної рибалки " ФОРТУНА". :appl :super
Приєднані файли
2016-06-10-19-03-06--416373511.jpg
Востаннє редагувалось Миколюк Ігор (PLEYSTON) в 10.06.2016 07:04 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 10.06.2016 06:46 pm

А також постійний партнер , колега будь якого рибалки , долучився до спонсорскої допомоги мега магазин спортивної рибалки "ХАТА РИБАКА"
Призи будуть за номінації 1 місце ,2 місце ,3місце :appl :appl :super1 :super1
Приєднані файли
file-6.jpg

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 10.06.2016 07:19 pm

Від мене особисто "PLEYSTONA" будуть надані ,безумовно Кубки та медалі за 1-2-3 місця, а також кубок і медалі за номінацію BIG FISH - найбільша риба !
Фото згодом , усе сьогодні замовив , як виготовлять -заберу тут викладу попередньо. :D

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 11.06.2016 07:02 am

Ігор-молодець. З мого боку повна підтримка.Діти- наші квіти.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 862
З нами з: 16.11.2009 11:04 pm

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 14.06.2016 08:11 pm

Всім привіт ,уже є орієнтовна імформація щодо кількості учасників , а це багато немало 21 особа :D :) , але є ще зацікавлення !
Згодом керівник ГО "Вепер", дасть список учасників! Одним словом готуємся.
Також є імформація від спортивного клубу буде наданий автобус для дітей , а також як говорилось святковий обід, також центральна районна лікарня м.Пустомит надає 2-х лікарів для кваліфікованого контролю за учасниками! :appl

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 15.06.2016 04:21 pm

Тепер трошки і я почну реєстрацію учасників, і того уже- 23 особи :D
1. Бутковський Стас
2. Миколюк Саша
Востаннє редагувалось Миколюк Ігор (PLEYSTON) в 17.06.2016 09:22 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 17.06.2016 07:55 pm

Зустрічаємо і самі ногороди , які безумовно чекають своїх переможців.....
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 17.06.2016 09:34 pm

Також долучився до нашого дійства всім улюблений бренд "STZ Baits" , якій допоміг в придбанні спінігових удилищ ,та
катушок для усіх учасників змагань :D :appl :super :f1: :f1:
браво - разом ми сила !!!
Приєднані файли
std1.jpg

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 24.06.2016 12:23 pm

Ще одна компанія підтримала нас, це " Rocket Baits & Tackle " , яка надала призи в номінації за 1 місце , 2 місце та 3 місце , :appl :appl :appl :super1 :super1 :super1
Приєднані файли
.png
.png (5.83 Кб) Переглянуто 1617 разів
Востаннє редагувалось Миколюк Ігор (PLEYSTON) в 24.06.2016 12:29 pm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 24.06.2016 12:28 pm

Ну і як без мережі магазинів рибалки і полювання , зустрічаєм компанію "ІБІС" , яка також надала призи юним спортсменам в номінації 1 - 2 - 3 місця , :huge :huge :huge :appl :appl :appl ...браво
Приєднані файли
s,s.png

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 25.06.2016 02:18 pm

Отже дочекалися і самих учасників змагання , чесно кажучи сам неочікував такої кількості бажаючих- юних ,зацікавлених , активних козаків , які виявили бажання показати себе в турнірі , показати характер і наполеглевість!
А географія самих учасників просто радує, це і хлопці із м.Львова і м.Щирець ,с.Семенівка, с.Черкаси, с.Милошовичі, с. Підсадки та с. Розвадів.
Зстрічаємо :appl :appl :appl :appl :appl :appl :appl :appl :appl :appl
1 Врублевський Василь Зеновійович -Милошовичі
2 Турчин Іван Романович -Милошовичі
3 Чепіль Мар'ян Іванович -Семенівка
4 Борович Михайло Романович -Семенівка
5 Злидник Максим Ігорович -Семенівка
6 Наваловський Михайло Григорович -Семенівка
7 Жуковець Микола Володимирович -Семенівка
8 Крочак Роман Романович -Семенівка
9 Крочак Олег Романович- Семенівка
10 Кончевич Олег Тарасович -Семенівка
11 Макарчук Олег Миколайович -Семенівка
12 Макарчук Назар Миколайович -Семенівка
13 Хариш Роман Володимирович -Семенівка
14 Ковбак Юрій Сергійович- Семенівка
15 Курило Данило Олегович - Семенівка
16 Білий Олег Ігорович -Черкаси
17 Білий Олег Остапович- Черкаси
18 Гнаткевич Володимир Романович- Щирець
19 Курчак Павло - Щирець
20 Хомин Андрій - Щирець
21 Корінченко Назар - Щирець
22 Думич Юрій Ігорович -Щирець
23 Мисик Дмитро - Щирець
24 Жихович Богдан- Щирець
25 Хомищак Олександр - Львів
26 Калитин Юрій - Львів
27 Стецько Андрій Ігорович - Щирець
28 Скочиляс Максим Остапович - Щирець
29 Михайлів Богдан Ігорович - Щирець
30 Рисич Назар Іванович- Щирець
31 Бутковський Станіслав - Розвадів
32 Миколюк Олександр - Підсадки
33 Шокало Олександр Олегович - Щирець
34 Пацкан Денис - Львів
35 Лис Богдан Любомирович - м.Львів
36 Лис Ярослав Любомирович - м.Львів
37 Лукач Святослав Степанович - м.Львів

Отже до зустрічі на водоймі :victory: ...
Р.S. Реєстрація незакрита , ласкаво просимо! завжди можна заскочити в послідній вагон !
Востаннє редагувалось Миколюк Ігор (PLEYSTON) в 01.07.2016 03:04 pm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 26.06.2016 12:01 pm

Доброго дня! Класно, коли організовуються такі турніри. :super1 Респект всім організаторам.
Випробувати свої сили виявили бажання, ще два учасники.
Прохання зареєструвати:
1.Лис Богдан Любомирович, 2003р., м.Львів
2.Лис Ярослав Любомирович, 2003р., м.Львів

llvfox
 
Повідомлення: 4
З нами з: 23.06.2016 10:45 am

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 01.07.2016 11:57 am

Доброго дня ! Ось і настав послідній день перед змаганнями , знаю усі готуються до змагання ,робота кипить несамовито , як і в учасників так і в організаторів, озеро готується , сектора , і так дальше :f1: :rupor
До посліднього дня тримав маленьку інтригу , та ось ....
ЛЬВІВСЬКИЙ КАРПОВИЙ КЛУБ , ініціював номінацю БІГ-ФІШ , за яку буде наданий красивий приз :dancing :appl :appl :appl
Приєднані файли
.jpg

Аватар користувача
Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 516
З нами з: 30.03.2010 05:37 pm
Звідки: м.Львів

Re: Дитячо-Юнацький турнір з спортивної риболовлі -2016

» 01.07.2016 01:05 pm

Доброго дня! Прохання до організаторів, якщо ще не закрито реєстрацію, зареєструвати до участі в турнірі.
Ще один юний козак виявив бажання випробувати свої сили і набратись досвіду.
Лукач Святослав Степанович, 2004, м.Львів
Дякую.

llvfox
 
Повідомлення: 4
З нами з: 23.06.2016 10:45 am

Далі

Повернутись в Спортивна ловля коропаХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей