Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок Західного Регіону 2014 р. Фідер, Тернопільський канал.

Кубок Західного Регіону 2014 р. Фідер, Тернопільський канал.

» 14.07.2014 08:47 am

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2644

Re: Кубок Західного Регіону 2014 р. Фідер, Тернопільський канал.

» 14.07.2014 09:08 am

Тур другий:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Pavel K

» 14.07.2014 09:12 am

Особистий залік:
OZ2.jpg
OZ.jpg

Командний залік:
kz.jpg
kz1.jpg
kz2.jpg

Pavel K

» 14.07.2014 11:08 am

Та тут нема слів, Вітаю команду Шимано з перемогою в командному заліку,а також Руслана в лічці. Ви THE BEST. А Руся взагалі монстр! дуже шкода не зміг прийняти участі, бо бачу шо змагання видались дуже цікавими.
Також вітаю всіх призерів і учасників. :super

Bocl

Повідомлення: 209

» 14.07.2014 02:25 pm

Дякую всім хто за нас вболівав , дякую компанії NORMARK і магазину Шимано Львів за допомогу і за риболовні снасті які ви продаєте , завдяки ним ми показуєм непогані результати . Ну і звичайно вітаю свого напарника Руслана з перемогою в лічці , да і що говорити, він і команду витягнув на перше місце . А я якорь команди :oops: , але я виправлюсь, обіцяю .Звіт з мене.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1628

» 15.07.2014 09:31 pm

Дякую всім учасникам за чесну, цікаву боротьбу. Спонсорам дякую за призи за шашлик, пряники. Приємно що погода не під качала. Всіх переможців вітаю. Так тримати! До зустрічі на змаганнях.

Фото звіт: https://plus.google.com/104204479417084053745/posts/RkpaapnuiuT

Killer

Повідомлення: 233

» 21.07.2014 02:49 pm

НЕ знаю чому ніхто не пише звітів про Кубок Західнгої України який пройшов в Тернополі , на мій погляд він пройшов дуже цікаво , а явсе таки декілька слів напишу .
По перше як всі вже звернули увагу, наша команда це я, Машковський Сергій і Руслан Сливінський ,тепер виступаємо під брендом Шимано Львів . Компанія Нормарк і магазин Шимано Львів, що на Городоцькій 160, допомагає нам в підготовці до змагань як фінансово так і прикормками різних виробників за що їм величезне дякую . Я думаю наша співпраця буде продовжуватись , наприклад, Ми збираємось провести семінар з спортсменами і просто любителями які роблять перші кроки в фідері . Поможемо підібрати вудочку , катушку . Навчимо працювати з прикормками і насадками , так що слідкуйте за анонсом .
Тепер про змагання , всі знають що Тернопільський канал дуже складний і капризний водоєм , на ньому кожний день різний , і ключик до риби підібрати дуже важко . Ми з Русланом в цьому році на каналі рибачили 4 рази і все рівно перед стартом у нас не було чіткої тактики і перевіреної прикормки . На перший тур я підготував прикормку вітчизняного виробника , бо на тренуванні я зловив ляща десь на 1,5 кг і вирішив ризикнути , Руслан вибрав дорогий варіант і замішався на закордонній прикормці з різними добавками . По снастям як завжди ловили на наш бойовий варіант, Руслан на Шимано Антареси і пікера Нексейв , я на Шимано Комершл 12-13 і Шимано Комершл 9-11 для ближняка. Катушки у нас одинакові Шимано Страдік ФІ 4000 . Жеребкування І ось старт і пішла робота , я закліпсував дві точки одна дальня, друга на 14 метрах .Але з самого початку не заладилось , тур проходив для мене дуже важко, рибка не клювала , на прикормку не ставала , правдами не правдами в основному з під ніг наковиряв 660 грам і посів в пів зоні 8 місце , Руслан випереджає всіх і займає 1-ше місце , у нас 9 баллів і ми 6 в командному заліку , звичайно я був дуже засмучений що підвів команду, але що поробиш, буде наука що не можна не перевірені прикормки використовувати в офіційних змаганнях.
Зате на другий тур ми голову не сушили , Руслан замішує склад прикормки яка показала результат і як ніколи спокійно чекали другий єтап. І ось старт і з перших закидів в мене пішла рибалка , я відчував рибу вона в мене стояла , треба було просто спокійно реалізувати покльовки і я в принципі їх реалізува за винятком одного зрізу повідка на непоганої риби , і я другий в зоні. Мене обійшов тільки спортсмен з Тернополя який зловив бонуса в вигляді лящика на 900 гр , А тут дзвонить Руслан і повідомляє що він знову перший , і я зрозумів що інтрига тільки починається . Поки збирався , знову і знову згадував перший тур і був злий на себе, що підвів команду, радувало одне що Руслан уже точно перший в лічці ,молодець, в цьому сезоні показує дуже стабільні результати . І ось шикування і нагородження Руслан перший в лічці, чекаємо команди і ось, третє місце Буковинський клуб , друге місце Фішер Луцьк, а ми значить перші,УРА , сказати що це приємний сюрприз значить нічого не сказати , ми звичайно старались , але і фортуна була в цей день на нашому боці. Звичайно Руслан нас витягнув , але і я старався, так що МИ молодці , робимо висновки і готуємось до слідуючих перемог, разом з нашим партнером магазином Шимано Львів і компанією Нормарк.
Вибачайте що без фоток , когось попрошу щоб вставили

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1628

» 22.07.2014 08:12 am

Сергій Іванович, Руслан- молодці. Щиро радий за вас.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 862

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей