Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ІІ відкритий чемпіонат Тернопільскої обл. фідер 2014

ІІ відкритий чемпіонат Тернопільскої обл. фідер 2014

» 12.05.2014 01:42 pm

Коротенький звіт з ІІ відкритого чемпіоната Тернопільскої обл. по фідеру 2014. Приїхали ми ще в пятницю , ми це я і команда Флангман в особах Віктора Немеш і Дмитра Давидова . Скоренько розставили палатки , і почали готувати прикормку . Скажу зразу, основна задача нашої поїздки була вивчення нової серії прикормок Флагман PRO Competition. Так як спонсор ношої фідерної команди на ЧУ і на КУ в цьому році буде компанія ФІлагман , то цей сезон за умовами спонсорства нам прийдеться ловити на прикормці Флагман . Асортимент великий і сипухи і ароми , і додатки , і пшикалки тому треба це все вивчати пробувати різні варіанти , і я впевнений результат буде, тому що продукція якісна і вона ще покаже результат . В перший день ми вирішили замішувати три різні види прикормок , щоб перевірити що краще працює. За основу взяли Біг фіш , роуч і брім , озеро , деякі лящові сипухи . Але тренування показало , що тернопільський канал , так просто своїх секретів не відкриває. Підвели підсумки , результати не тільки у нас а по всьому каналу сумні , в кого пару йоршів , у кого пару плотвичок , в кого окунець . Тяжко, з такою статистикою ми були в ступорі . Що замішувати , на яку рибу робити ставку . Я вирішив лишити стару прикормку і додатково зробити легеньку прикормку на основі прикормки озеро , яка має дуже дрібну фракцію в розрахунку на верховодку . Віктор і Діма все таки робили прикормки на основі плотва і лящ . і Ось старт тур почався зовсім сумно, риба категорично відмовилась клювати , перепробувавши все що можливо я вирішив потренуватись в роботі з довгим поводком . Перший раз в житті ловив з поводком більше 2-х метрів :shock: , і вже на третьому забросі в мене перша верховодочка , моя прикормка працює, верховодка клювала на падінні кожного закиду , але дуже дрібна , потім зловив декілька плотвичок і підлящиків і з результатом 605 гр
я четвертий в зоні . В принципі непогано , але виграли ті хто ловив ляща , флагманці вирішили триматись лящової теми , я ставку роблю на дрібну фракцію . і знову замішую "озеро" з додатками роуч і біг фіш. Другий тур , почався так само з ранку риба відмовилась клювати , перхожу знову на довгі поводки , добавляю суху суміш , і верховодка почала покльовувати , а іноді проскакувала і краснопірка, але за дві години до фініша рибу я втримати не зміг і вона перейшла до сусіда , який з успіхом виграв зону .
Підсумок такий , прикормка робоча , тільки в ній треба розібратись . особливо з аромами і додатками . Поїздкою задоволений , Тернопіль як і завжди є " університетом " для фідерістів , який треба вивчати особливо в ловлі Ляща , ну дуже хитрий він там .Дякую за хорошу компанію Віктору і Дмитру до зустрічі в Грушеві .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

Re: ІІ відкритий чемпіонат Тернопільскої обл. фідер 2014

» 13.05.2014 02:47 pm

Тернопіль 2014 травень

Головною метою нашої поїздки на ці змагання було тестування нової прикорми Флагман серії Competition. Було вирішено працювати на лящово-плотвиних составах. Попередньо домовились с Сергієм Івановичем вирішено було ловити на нашій прикормці адже це буде корисно для нашої збірної, тай їхати в таку дальню дорогу разом було веселіше і дешевше. Дорогою до Тернополя обговорювали різні склади прикорми хто на якій буде працювати

Прибули ми на місце в п`ятницю зранку, а би мати можливість провести тренування. Швиденько розклали речі і приступили до замішування. Вирішили зробити три різні склади – перший більш спрямований на ляща, якого минулого року досить успішно ловили в цих місцях, другий на плотву, третій був зроблений з нової прикорми Lake, майже сухий – спрямований на верховодку, яку прийшлось би ловити якщо інакша риба відмовлялась би клювати. Крім самої прикорми використовували добавки, ліквіди ,спреї , які Люб`язно надала нам Наша Компанія Флагман.Тренування показало що риба не просто «прошена» , вона взагалі ніяк себе на проявляла. Решта спортсменів які також були на тренуванні мали аналогічні результати. Змагання мали б бути важкі, а насправді виявились надважкими. Риба відмовлялась реагувати на всі насадки крім мотиля, який був далеко не усіх. Проте у другому турі, результати дещо покращились і Віктором був зловлений лящ на 890 гр. - -прикормка все ж таки спрацювала, і це нас приємно порадувало. За тиждень нові змагання на чудовій і найбільш спортивній водоймі Грушів, і там також тестування прикорми Флагман продовжиться…..

Дякую Сергію Івановичу за компанію, за приємно проведений час . Досвід, який отриманий нашою командою на цих змагання неоціненний. Всім переможцям і учасникам наші щирі вітання…
До зустрічі на наступних змаганнях.
З повагою капітан команди Flagman-Team Lviv –Давидов Дмитро

http://www.sportfishing.te.ua/viewtopic.php?f=4&t=219&p=1850#p1850
https://plus.google.com/104204479417084053745/posts/ZEA3x9YHvDe

Flagman

Повідомлення: 121

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей