Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Календарний план Змагань ЛОФРС на 2013 р.

Re: Календарний план Змагань ЛОФРС на 2013 р.

» 14.06.2013 11:47 am

Доречі хотілося б вже знати коли взагалі в нашій області будуть хоть якісь змагання :?: :?: :?: Деякі сусідні області вже омудрилися провести по 2 змагання, а наша область як завжди в пошуках незрозуміло чого. :(

Chupa
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 61

» 14.06.2013 12:35 pm

Chupa написав:Доречі хотілося б вже знати коли взагалі в нашій області будуть хоть якісь змагання :?: :?: :?: :(
Якщо мова про спінінг, то попередньо все (крім несподіванної накладки фестівалю "Флагмана") по плану. Нетерплячих, прошу враховувати продовжену нерестову заборону, виїзди на ЧУ та КУ, Чемпіонати Світу, форелеві ліги, відбори до національних збірних наших провідних спортсменів та інши фактори. До речі, наша федерація - це громадська організація, і якщо є бажаючи організовувати та проводити спінінгові змагання в нашій області - будь ласка - громада обере (або призначить) Вас головою спінігового напрямку!!!

кочевник

Повідомлення: 453

» 18.06.2013 08:58 am

ryvak написав:Пливи на розвідку.Міряй акваторію.Треба 2 зони щоб влізло в кожну по 15-17 човнів (відстань 40-50м).Уяви шахову дошку :) ,треба місце для табору.10-12 палаток.

Прошу переглянути звіт з Добротвора
ЗображенняЗображення
Розбив на два сектори розміром 1000х300м і позначив можливі варіанти розміщення табору з нормальним доїздом і виходом на воду

ПапаЗайчик

Повідомлення: 126

» 18.06.2013 02:45 pm

кочевник написав:
Chupa написав:Доречі хотілося б вже знати коли взагалі в нашій області будуть хоть якісь змагання :?: :?: :?: :(
Якщо мова про спінінг, то попередньо все (крім несподіванної накладки фестівалю "Флагмана") по плану. Нетерплячих, прошу враховувати продовжену нерестову заборону, виїзди на ЧУ та КУ, Чемпіонати Світу, форелеві ліги, відбори до національних збірних наших провідних спортсменів та інши фактори. До речі, наша федерація - це громадська організація, і якщо є бажаючи організовувати та проводити спінінгові змагання в нашій області - будь ласка - громада обере (або призначить) Вас головою спінігового напрямку!!!

Непотрібно приймати моє дуже просте запитання в штики і зразу умнічати. Як тільки вийду на пенсію так зразу буду балатуватися на голову спінінгового напрямку :lol: , а поки що в мене немає стільки часу :!: А такі відмазки як: "продовжену нерестову заборону, виїзди на ЧУ та КУ, Чемпіонати Світу, форелеві ліги, відбори до національних збірних наших провідних спортсменів" - також стосуються і інші обласні федерації, але для них це не проблема.
І взагалі пора вже переставати підбирати водойму під 4-5 чоловік, потрібно враховувати ще й думку інших спінінгістів, яких є значно більше.

Chupa

» 18.06.2013 05:46 pm

Chupa написав:І взагалі пора вже переставати підбирати водойму під 4-5 чоловік, потрібно враховувати ще й думку інших спінінгістів, яких є значно більше.

Ну якщо вже почали, то обґрунтуй, яку це водойму і під кого підбирали таку кількість???
Ну і на рахунок нерестової заборони, якщо Ви в змозі вирішувати та узгоджувати дати нерестової заборони, то Вам всі карти в руки!!!

Rubachok

Повідомлення: 122

» 18.06.2013 09:17 pm

Ну якщо вже почали, то обґрунтуй, яку це водойму і під кого підбирали таку кількість???
Ну і на рахунок нерестової заборони, якщо Ви в змозі вирішувати та узгоджувати дати нерестової заборони, то Вам всі карти в руки!!![/quote]

Денис ти мене неправильно зрозумів. Я немав на увазі конкретну водойму і конкретних людей. Це було сказано образно. Я мав наувазі, що план утверджується на офіційних зборах федерації де кожен може прийняти участь, але не кожен має змогу приїхати. Якщо чесно то скільки там людей збирається 15-20-30? А скільки є членами федерації? Я думаю набагато більше. Можливо попробувати зробити перед зборами федерації якесь онлайн голосування і вже на зборах просто взяти до уваги, якій водоймі надають перевагу спінінгісти. Можливо таким чином вдасья ще й залучити більшу кількість учасників. Ну ось я і поянив, що я мав на увазі.
Наші змагання часто, то переносяться, то відбуваються в іншій області!
Територією Львівської області тече 8950 річок, з них 216 завдовжки понад 10 км кожна. Загальна протяжність річок — 16343 км. Найбільша кількість річок належить до басейнів р. Дністра та р. Західного Бугу, відповідно 5838 та 3213 річки. Думаю озер та ставків також достатньо. Невже на 16 000 кілометрів річок області немає жодного участку з рибою, який би на підійшов :?: Мені здається, що було б дуже цікаво 1 змагання провести на озері чи ставку, а одні на річці. :f1:
Ну і третє - стосовно нерестової заборони. Інші області проводили свої змагання в нерестову заборону. Чи нерестова заборона стосується тільки нашої області :?: На мою думку ми пропагуємо спортивну ловлю - зловив, поцілував))), сфоткав, відпустив. А за таких умов з рибінспекцією можна домовитися (адже інші федерації якось домовилися).
P.S. Все вище сказане попрошу нікого не сприймати як образу, докір чи думати, що це сказано в чийсь конкретний "огород". Просто я дуже люблю рибалку і хочеться, щоб було як найкраще, хоча з іншого боку розумію, що такого в нашій країні не буває. :f1:

Chupa

» 18.06.2013 10:11 pm

взяти до уваги, якій водоймі надають перевагу спінінгісти

Ау, дайте пропозиції щодо водойми придатної для змагань! Не Прилбичі!
Думаю, (навіть знаю), що керівництво спінінгового напрямку підтримає!
Критерії прості: +/-1500 м рівноцінного берегу, щоб сторонні (відпочиваючі)
не заважали під час змагань і риби хоть трішечки водилось!

ol:ko

Повідомлення: 36

» 18.06.2013 10:27 pm

Я не хотів нікого ображати!
Просто мало хто здогадуєтться,як ламають голову організатори над питанням - яку водойму вибрати.Яя був в цій шкурі і знаю як це.
Водойму дійсно підібрати тяжко.
1.Рівноцінні умови - річка тут відпадає 100%
2.Відпочиваючі - це основний фактор літніх змагань
3.Осінь все супер - і риба клює і відпочиваючих не має, але провести два човни і два берега, не кожен потягне за короткий проміжок часу.
4.Узгодження з власниками, які в нас дужепринципові.
5............ і можна наводити багато пунктів.

Rubachok

Повідомлення: 122

» 18.06.2013 11:10 pm

На нерест в нас була чітка розмова з рибінспекцією-НЕМОЖНА.Тільки в дозволених місцях.Зрозуміло що там човен не проведеш.Ніхто не проти Добротвору,і інспекція нам поможе,але де там риба?Зараз дивимось на берег в Віжомлі .Там є власник і 2 км берега.Човен там також може бути,але це пізніше.Окуня там тьма,різного,але щука також влітає періодично.Головна ідея човна-наявність різної риби.В Грушеві і щучка була і окунь від 15 грам до 580-це вже цікаво.А їздити і закриватись 20 знаючи що більше там нічого немає,то можна човен і на прилбичах робити-там хоть бонуси з глибини були.
Зараз не треба спішити-весь сезон тільки но почався.рейтинг човна починається з 27.06.Берег-вже почався тиждень назад.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 19.06.2013 11:00 am

ryvak написав:На нерест в нас була чітка розмова з рибінспекцією-НЕМОЖНА.Тільки в дозволених місцях.Зрозуміло що там човен не проведеш.Ніхто не проти Добротвору,і інспекція нам поможе,але де там риба?Зараз дивимось на берег в Віжомлі .Там є власник і 2 км берега.Човен там також може бути,але це пізніше.Окуня там тьма,різного,але щука також влітає періодично.Головна ідея човна-наявність різної риби.В Грушеві і щучка була і окунь від 15 грам до 580-це вже цікаво.А їздити і закриватись 20 знаючи що більше там нічого немає,то можна човен і на прилбичах робити-там хоть бонуси з глибини були.
Зараз не треба спішити-весь сезон тільки но почався.рейтинг човна починається з 27.06.Берег-вже почався тиждень назад.

Звісно, що водойми цікавіші де є, і окунь, і щука, і судак, і інший хижак, але в нас таких мабуть немає. В Привбичах лодка мені дуже сподобалася, а берег недуже. Я не кажу міняти водойму, я кажу що просто для різноманітності 1 змагання провести в іншому місці.
Олег приїжджай на вихідні до нас на водосховище і разом провіримо, подивимось і пошукаємо, що там водиться :) :f1: Буду з нетерпінням чекати.

Chupa

Поперед.

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей