Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

КЧУ та ЧУ 2013. З НАМИ ЧИ БЕЗ НАС?

КЧУ та ЧУ 2013. З НАМИ ЧИ БЕЗ НАС?

» 10.11.2012 01:33 pm

Всім привіт. Відкрию цю тему в звязку з тим, що на СФ ведуться розмови про сезон 2013- КЧУ,ЧУ - разом, окремо- суми внесків, відбори. Закликаю всіх зацікавлених виголошувати тут свої думки. Щоб донести наші рішення до ВЕЛИКИХ КОРМЧИХ в ФРСУ. Також думаю необхідно провести з цього приводу засідання Президії ЛКК, а ще краще- збори на яких би прийняли участь команди, що планують участь в змаганнях ФРСУ 2013. Спільно виробити думку Львівщини, а можливо залучити до обговорення весь західний регіон. Бо не дуже хочеться їхати на ЧУ на етап в Челябінськ чи Краснодар. На сьогодні обласні Федерації в наших областях є чи не наймасовішими в Україні, кількість команд в областях також- давайте заставимо ГЕНЕРАЛІВ з нами рахуватися.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 763

Re: КЧУ та ЧУ 2013. З НАМИ ЧИ БЕЗ НАС?

» 10.11.2012 03:58 pm

Ну, до Челябинска, наверняка дело не дойдёт, хотя, как я уже где-то писал - технология (мы помним, о чём идёт речь) очень действенная,и, как видим, нас она задела за живое. Да иначе и быть не может! "В каждой шутке есть доля шутки", - писал К.Прутков (что й то я нынче расцитировался... :lol: ), поэтому наша реакция должна быть очень серъёзной, как минимум, для того, что бы впредь такие вещи не повторялись даже в виде шуток.
Эта тема также хороша тем, что несмотря на то, что представитель области в "Тайном Совете" :oops: один, но наши мнения он здесь сможет услышать, и, надеюсь, донести их до ведома небожителей

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 10.11.2012 06:48 pm

Мені здається що схема - відбори - Марянка - Камянка - Прилбичі - не зовсім правильна, а то і взагалі не правильна! Може бути таке,що на відборах з кожного регіону буде по 3-4 команди які бажають виступити на ЧУ- а це не змагання а цирк! Так що це є не зовсім правильно! Логічно було б зробити 3 обовязкових етапи(виключивши Марянку - дуже вже вона для нас далеко) - по принципу(ІМХО) :всі 3 етапи обовязкові - 1-ий Прилбичі, 2-ий - Камянка, а фінал на тій водоймі, яка представлена більшою кількістю команд чи на тій водоймі,яка показала кращий і більш рівномірний результат - тобто або на Прилбичах з нормальною рибою чи на Камянці з тузами! І по результатам 3-х етапів визначити переможця! Висновок: відбір -це лишнє, етап на Марянці - це також лишнє, бо при таких внесках і такій відстані до місця змагань це нереально!!!! Все викладене вище особисто моя думка!

artcool
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 303

» 10.11.2012 07:27 pm

Мені не відомо чи те що викладено на СФ є вже затверджено чи це тільки проект (графік змагань на наступний рік). На рахунок відбіркових - не потрібно гарячкувати- Бугай написав, що як не буде особливо бажаючих- відбору не буде. Також невідомо якій області скільки місць віддадуть. Наприклад дадуть на Львів квоту 2 команди- тоді напевно і відбори будуть. Дадуть 10 команд- можливо і не вся квота буде заповнена. Але я не про те. Коли так докорінно змінюється і форма і порядок проведення і фінансова складова ЧУ (про КЧУ не говорю) то виникає питання - чи нас потрібно про це питати? чи присутня тут демократія? ФРСУ - гром організація, ми всі її члени і мали б якимось чином впливати на прийняття нею рішення. В іншому випадку - як в армії- я начальник- ти дурак- НАМ СКАЗАЛИ- і ми всі це виконуємо. Чи є правильним або чи є це маразмом- ми тупо граємо по правилах, що встановлені. Наскільки я розумію є федерація, є президія, є органи, які затверджують ці плани, бюджети і порядок їх використання- по логіці ми би мали впливати на прийняття цих рішень хоча б опосередковано через представників. Також цінова складова 7800грн. - одноразово на старті- багатьох це відлякає.

terry
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 07:28 pm

Представником в "ТАЙНОМ СОВЄТЄ" (цитата) є я.

terry
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 07:37 pm

Пост Лапушинского про обєднані чемпіонати - зараз його подають нам як жарт- насправді була спроба пробити нас на вшивість та одночасно побачити реальну ситуацію. Була б тишина- було б обєднаний з Росією чемпіонат. Крім того Колєсніков в одному з постів написав щось типу- не все тут жарт, документи підписуються- чекайте сюрпризів. Я думаю що вони там мутять з організацією так званої ЛІГИ ЄВРОПИ. Чому я вживаю слово "мутять"- бо роблять це втихаря, про це нічого не пишуть, вголос нічого не відбувається, на СФ всі пости про цю тему негайно зносяться адмінами чи модераторами, цензура повна. З приводу цих неподобств (цензури) я писав Мєдвєдєву, писав Антону Андрійовичу- у відповідь- це не ми, нам про це нічого не відомо.

terry
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 07:45 pm

якщо ми тут не будемо активні та не будемо відстоювати свої права- будемо змагатися на марєвці всі три етапи разом з москалями. так що небайдужі- підключайтесь.

terry
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 07:56 pm

Якщо на старті буде внесок 7800 - то це не те що відлякає а змусить задуматись про адекватність організаторів - я як учасник ЧУ цього року можу сказати, що навіть такі демократичні внески і кількість етапів ,на яких ми були несуть дуже великий удар по бюджету!!! Я думаю, що такі рішення лише затормозять розвиток карпфішінгу в ФРСУ, а не розвинуть його - так і буде 3-4 клуби які будуть мати шанс на участь в КЧУ і мати шанс бути присутніми на Чемпіонаті світу.... А решта буде просто їздити на доступну комерцію чи просто на рибалку...
А на рахунок чемпіонату світу , то якщо раніше їздили з ЛЧУ чемпіони(чи хтось там) а зараз їдуть переможці клубного чемпіонату і нічого не міняється - ми як пасли задніх так і пасемо , то можливо необхідно подумати про корінь цієї проблеми,а не думати про те який із переможців має туди їхати!!!!

artcool
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 08:01 pm

Є ще питання , чому відбір на ЧС 2013 йде в 2012, а вsдбsр на ЧС 2014 в 2013??? На мою думку відбір потрібно робити в тому ж році коли і відбувається ЧС, а то багато може що змінитись за зимній період, хтось може взагалі передумати чи втратити інтерес до карпфішінгу!!!!

artcool
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 08:14 pm

artcool написав:Є ще питання , чому відбір на ЧС 2013 йде в 2012, а вsдбsр на ЧС 2014 в 2013??? На мою думку відбір потрібно робити в тому ж році коли і відбувається ЧС, а то багато може що змінитись за зимній період, хтось може взагалі передумати чи втратити інтерес до карпфішінгу!!!!

повністю згідний. але щоб це (та інші) питання було змінене необхідно комусь звернутись в ФРСУ з вимогою щось поміняти. Потрібно памятати- всі питання вирішує наш ТАТО- ФРСУ. Який документ він народить- так ми і будемо танцювати. маємо час до березня всі питання проговорити письмово оформити і подати на збори федерації. і думаю не потрібно чекати до березня. В регіонах проговорити в листопаді- грудні- виробити спільну позицію- і в письмовому вигляді (в трьох екземплярах - як казав класик кіно) подати в ФРСУ ще до кінця року. Якщо це взагалі комусь потрібно. Можемо організувати конференцію (просто збори) - всіх западенців - для вироблення єдиної позиції по всіх питаннях. Якщо ми згуртуємось, письмово виразимо свою думку, не промовчимо - в ФРСУ не буде шансу нас проігнорувати. Не будемо активні- нас ніхто не буде питати (саме так і є сьогодні).

terry
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 08:20 pm

terry написав:
artcool написав:Є ще питання , чому відбір на ЧС 2013 йде в 2012, а вsдбsр на ЧС 2014 в 2013??? На мою думку відбір потрібно робити в тому ж році коли і відбувається ЧС, а то багато може що змінитись за зимній період, хтось може взагалі передумати чи втратити інтерес до карпфішінгу!!!!

- так ми і будемо танцювати..

Але ми можемо там і не танцювати взагалі(тим більше що толку з того 0) ,якщо нас не послухають, в нас в принципі є де танцювати і з ким!!!

artcool
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 08:23 pm

А якщо самі собі щось вирішать,то хай один з одним і граються в змагання - хоча в цьому році нас послухали - так що я думаю якщо ми приймемо загальнозахідноукраїнське рішення то нас послухають - Влад іде на розмову - його цікавлять думки всіх....

artcool
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 08:33 pm

Скажу одну річ. Я не є опонентом Влада Бугая. І буду йому допомагати чим зможу. Він є єдиною особою, хто взагалі погодився взвалити все це гівно собі на плечі і взявся розчищати ці конюшні. Ми всі повинні йому допомогти, але при цьому відстояти свої інтереси.

terry
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 08:34 pm

terry написав:Скажу одну річ. Я не є опонентом Влада Бугая. І буду йому допомагати чим зможу. Він є єдиною особою, хто взагалі погодився взвалити все це гівно собі на плечі і взявся розчищати ці конюшні. Ми всі повинні йому допомогти, але при цьому відстояти свої інтереси.

+100500 - я теж за нього,але якщо все буде робитись розумно, а не так як завжди робилося через (о)-пу

artcool
Львівський карповий клуб

» 10.11.2012 09:36 pm

[quote="terry"]Мені не відомо чи те що викладено на СФ є вже затверджено чи це тільки проект (графік змагань на наступний рік).

Я так розумію що це лише проект який обговорюється, 7800 - також цифра взята "з потолка", це ще буде вирішуватися. Відбіркові думаю в цьому році будуть не потрібні, не вірю що буде стільки бажаючих. Бачу проблему в запропонованому внеску - це не просто відлякає, це реально вижене більшість бажаючих, але в той же час десь потрібно знайти гроші на ЧМ...

IGOR UZ
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 223

Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей