Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Яворівщина 2012

де були? які трофеї добули? звіти, фото

Яворівщина 2012

» 22.08.2012 06:26 pm

Всім привіт і вітання з відкриттям сезону.

Цьогорічний початок сезону не обіцяв нічого нового, а саме вже традиційна затримка і лоскотання нервів мисливцям, не стали несподіванкою. Комусь дозволили почати сезон раніше, комусь пізніше. Хтось вже встиг відчути прохолоду ранішньої зорі та тепло дружньої компанії, зробити влучні постріли та досадні промахи, а хтось терпеливо чекає, щоб з насолодою вернутись на свої, давно облюбуванні, місця і відчути себе мисливцем.

Для мене цей сезон знову розпочався з присмаком гіркоти. Робоча поїздка за кордон, змусила мене пропустити "першу хвилю". Колектив, з яким ми полюємо кожного року, підтримував мене короткими "смс". Я ж дивився фільми про полювання в інтернеті, і тихо жалів, що не в Україні....
Все в нашому житті короткочасне, і моя поїздка не виключення. В четвер прилетів до Львова, по дорозі з аеропорту заїхав в магазин, купив набої та складові для самокрутів і швиденько додому готуватись до свого свята.

Зображення

Суботній ранок видався напрочуд теплим. В угіддях я був вперше, а тому лише по розповідям орієнтувався куди ставати зранку. Ще за темряви поставив муляжі, замаскував човен і став чекати. Вдалині почулись перші постріли... Перший наліт не заставив себе довго чекати, перший постріл і як завжди - промах. Ну от і я відкрив сезон. :) На жаль того ранку це був перший і єдиний наліт качок на мене. Потім були декілька нальотів лиски, з яких мені вдалось добути трьох особин. Ще були Крохалі, яких в угіддях останнім часом стало багато. З ними окрема історія, цікаві пташки, добре що стріляти їх заборонено. :) В 11 годині зібрав муляжі, і вернувся в табір, щоб приготувати сніданок і трохи відпочити. Лиска на свіжому повітрі, тушкована на вогні - найкращий делікатес. Потім трохи поспав, а після обіду вирішив пройтись по берегу та дослідити невеличкі вікна води, що проглядались серед густих заростей тростини. В одному з таких натрапив на стайку крякових. Ну, а далі все як в кіно - скрадання, підйом, два постріли, і дві качки грузно падають на воду. На цих позитивних нотах вирішив завершити полювання.

Зображення

Відкриття вдалось. З горою позитиву, приємних вражень і спогадів вернувся додому, а все що відбулось тепер буде історією, яку я напевно, не раз ще згадаю...

Всім "Ні пуху, ні пера."

d0x

Повідомлення: 239

Re: Яворівщина 2012

» 05.09.2012 12:26 pm

Побував я трошки на минулі вихідні на полюванні. Не зовсім учасником, а так - спостерігаючим, і частково в ролі "мисливського песика" :D Дія відбувалась в суботу неділю 1-2 вересня.
Полювали в районі розливів біля санаторію Шкло. Трошки на самих розливах, трошки на болоті поруч.
Був з другом-мисливцем. Приїхали в суботу ще затемна. Дочекались ще представників Новояворівська, потихеньку склались та й вирушили в кількості 3 мисливців і одного зі спінінгом :D, прочісувати болітце. Мисливці з рушницями, а я за ними зі спінінгом :D . Першим підняли чирка, який був акуратно приземлений одним пострілом чітко на стежку :D . Просуваючись далі підняли ще крижня, який став трофеєм Михайла. На цьому болото закінчилось і перейшли вже на сам розлив.
А на дворі краса. Сходить сонце.
J5HxtyEMEwg.jpg

Поступово дойшли до дамби і на перельоті з одного озера на інше, здобули ще кілька трофеїв у вигляді крижнів. Льот, судячи зі слів присутніх мисливців був чудовим.
На фото результат друга :D
hNdRKCTmTuE.jpg

Загалом на трьох за ранок добули 6 крижнів і 1 чирка. Людей на розливах майже не було, то ж полювати нам особливо ніхто й не заважав.
Потім був смачний обід з приготованої дичини. Мисливсько-рибальські байки. Трошки сну і виїзд на вечірку.
Вечірній льот був менш активним. Добули лише одного крижака. Основний льот був по темному, то ж було важко щось добути, а стріляли тільки по 100% цілях.
На утрянку неділі не вставав, бо трошки допізна засиділись, та й вражень мені було достатньо. А ранішній літ, зі слів тих, хто на нього поїхав, був ніяким - два нальоти чирків і все. Але тим не менше, полюванням залишились задоволені усі. Два дні полювання пролетіли дуже швидко, залишивши за собою чималий запас позитивних вражень. :wink:
Востаннє редагувалось v'JurOK в 25.02.2013 12:48 pm, всього редагувалось 1 раз.

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 399

» 05.09.2012 11:18 pm

Молодці яворівчани,з полем і відкриттям сезону!!Удачі в полюваннях!

Арго

Повідомлення: 3816

» 18.09.2012 03:57 pm

:roll: Здається з наступного сезону на одного мисливця стане більше. Щось таки в тому є. Замість вступу.
Довелось мені знову побувати в цих чудових краях минулих вихідних. Прибули сюди ще зарані, з пятниці. Вечір скоротали за рибалкою, а потім вже на місці базування за шашличком з байками-прибаутками. Полягали на диво рано, то ж на утрянку всі стали в відмінній формі та бойовому настрої. Єдине, що не радувало, так це дощ. Але що робити, вдягаємо "непромакайки" і виїжджаємо в угіддя. В першу чергу вирішили перевірити одне озерце з відгалуженим від нього каналом неподалік від Шкла. Ну, а мені що? - Куда везуть, туда їду. Воду обіцяли :D На місці мисливці обговорили план дій і розійшлись по позиціях. А я ж тим часом потрошки взявся за спінінг, краєм ока споглядаючи за мисливцями та ранішнім небом. Перший наліт не заставив себе довго чекати - прошмигнула стайка чирків, але так як ще було темнувато і цілі були не чіткими, помахали їм рукою. Через хвилин 5 вже з іншого боку знову був наліт двохчирків, але так як вже трошки посвітліло, та й летіли вони з боку водного плеса, вони й стали першими трофеями суботнього ранку. Чирки впали на чисте, то ж дістати їх не склало жодної проблеми. Подальшого полювання я не спостерігав, оскільки вирушив за грибами. Бачити не бачив, але чути чув. Чув ще три вистріли, а потім бачив ще й результат від них - плюс два чирки до гурту. Зі слів колег-мисливців, чирок літав шалено, але його не стріляли, а качки не було. Я їх розумію - розмір не той.
Через деякий час вирішили переїхати на ще одне болото біля санаторію "Шкло".
Ранок, дощ, мряка
103_0843.jpg

По приїзді, знову ж обговорили тактику, зайняли свої місця, а один із присутніх разом з собакою, так як падав дощ, і качка сиділа по камишах, пішов її піднімати, обійшовши болото. Так, як болото не сильно велике, результату довго чекати не прийшлось - одна за одною піднялось сім, а потім акуратно впало п"ять качок :o . Я чесно кажучи, ще такого не бачив, хоч і в якості споглядача на полюванні не вперше. Що порадувало, що вдалось дістати всіх пять качок, щоправда одну прийшлось пошукати зо пів години, але я на цьому наполіг. Не люблю переводу дичини, а враховуючи, що качка впала на сухе і пес по сухому не хотів шукати :cry: , прийшлось самим камиш топтати, і, на щастя, не дарма. Загалом, на цьому вирішили завершувати - з качкою були всі, і, хоч можна було ще звірити кілька калабань, невщухаючий дощ не додавав комфорту полюванню. То ж біля десятої ранку вирішили висуватись "на базу" :D . ну а там, шашличок з посиденьками й смішними історіями, трошки "за збитих", потім післяобідні гриби і звичайно й вечірка.
Вечірка закінчилась однією качкою і майже повною відсутністю льоту, але, враховуючи ранішній результат, незадоволених не було :wink:
Частина ранкових трофеїв
103_0848.jpg

Майбутній мисливець. Рушниця і трофей не мої. Поки що!
103_0853.jpg

Наш чотирилапий помічник
103_0856.jpg

Після затяжних вечірніх посиденьок, на ранішній льот у неділю я не поїхав, не було ні сили, ні бажання, а внагляк дрихнув :D . Якби здогадувався - результат неділі був нульовим.
Зважаючи, що в трьох днях,проведених на Яворівщині, домінувало полювання, в мене щораз сильніше й сильніше виникає бажання стати мисливцем :hunt . Але в першу чергу заведу собаку. :hi
Востаннє редагувалось v'JurOK в 25.02.2013 01:05 pm, всього редагувалось 1 раз.

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 399

» 18.09.2012 04:46 pm

А я в цьому не сомніваюсь, скоро теж хворо по камишам і полям бігати будеш :? :D

Fedia

Повідомлення: 738

» 12.11.2012 01:08 pm

Всім привіт.

Нарешті знайшов час, на полювання з чучелами, от і вирішив трохи оживити тему.
Недільний ранок, 5.00, дзвінок будильника. Швидкі збори, і от я вже в дорозі.
Під'їзд до озера сильно змінився від мого останнього візиту. Тепер тут потрібен всюдихідник. Трохи переживав щоб не застрягнути, але жага до полювання підштовхувала вперед. :)
Далі все як завжди: вихід на воду, розстановка чучел, маскування. 6.45 перший наліт, пройшли з темної сторони, а стріляти в темряву не бачив змісту. Трохи пізніше пролетіли гуси, ключ - 18 голів. Спробували сісти на сусідньому озері, де після двох вистрілів, успішно звернули в сторону яворівського кар'єру.
На мене ж налетіла лиска. Один вистріл, і один трофей.
toz-34.jpg

П.С.
Качка літала, але дуже високо, і вся в кар'єр.

Всім ні пуху, ні пера.

d0x

» 12.11.2012 01:17 pm

По гусках ти бив чи інші і яким дробом :?:

ORKO

Повідомлення: 1189

» 12.11.2012 01:42 pm

По гускам стріляли інші. Чим не знаю. Я мав 4-ку в стволах, а перезарядитись не встиг. Тому не стріляв.

d0x

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей