Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Конкурс на кращий звіт про літню риболовлю 2012

Re: Конкурс на кращий звіт про літню риболовлю 2012

» 05.09.2012 01:08 pm

Мої вітаннячка призерам!

...будуть цікаві поїздки, будем писати далі :)

Всім хто читав, розумів і голосував за мій невеличкий опис почуттів від добре проведеного часу, велике спасибі !!!!

oleksij07

Повідомлення: 422

» 05.09.2012 02:41 pm

Дякую Львівському клубу активного відпочинку за гарну ідею проведення такого цікавого конкурсу :appl , магазину «Цифровичок» за корисні призи :super , авторам конкурсних звітів за надзвичайно цікаві звіти :writer та всім форумчанам за ваші голоси та підтримку учасників :hi .
За останні 2-3 роки, я вже в третій або в четвертий раз приймаю участь у аналогічних конкурсах на сторінках нашого форуму але це перша моя перемога в літераторстві :laugh1 . Заруба за перемогу цього разу була дійсно не дитяча, конкурсні звіти досить потужні (гарні світлини, цікаві місця та події, позитивні емоції та інше), відповідно і шальки терезів серед першої трійки коливались до останнього голосу. Вітаю Влада та Павла за ваші гарні звіти та чесну боротьбу, перемогти у таких акул пера – це фарт!
Шановні рибалки бережіть Природу, повз нас ще багато цікавого та унікального – тож тем для наступних звітів буде ще багато! :huge !! До нових зустрічей! :f1:

кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 452

» 05.09.2012 09:04 pm

Вітаю переможців! іх звіти були дійсно кращими,і заслувовували на те, щоб перемогти .Дякую клубу за чудовий конкурс,сподіваюсь так триватиме й надалі.Всім вітання,всім удачі на рибалці,НІ ХВОСТА,НІ ЛУСКИ!!!!

galatum

Повідомлення: 80

» 12.09.2012 11:17 am

Спасибі організаторам і ЛКАВу за такі чудові конкурси, всім учасникам за гарні звіти і напружену боротьбу у конкурсі! Дуже дякую всім, хто підтримав мій звіт :)

Сьогодні не зможу бути присутнім, адже до кінця тижня ще перебуватиму у відрядженні, навіть без доступу до інтернету... :?

Всім ні хвоста ні луски :f1:

StriDer

Повідомлення: 289

» 12.09.2012 11:23 am

ьогодні не зможу бути присутнім, адже до кінця тижня ще перебуватиму у відрядженні,

Не сегодня :) В четверг 13.09 - завтра :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3284

Поперед.

Повернутись в Конкурси, опитування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей