Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чемпіонат ІФФРС з поплавочної ловлі "Вільшаниця-2012"

Чемпіонат ІФФРС з поплавочної ловлі "Вільшаниця-2012"

» 26.06.2012 09:03 am

Закінчився черговий Чемпіонат ІФФРС з поплавка, який цього року відбувся на дамбі ставка у с.Вільшаниця. Цікавим моментом було обмеження для претендентів у збірну: домовились ловити тільки штекерами, для підвищення майстерності. Тепер уже можна сказати, що наша збірна сформована, і наступний сезон однозначно стартуємо на всеукраїнські змагання.

Нижче протокол, нарізка фото, та звіт одного з переможців - Сергія Бориса.

_______________________________________________________________________________________________________________
Перед змаганнями підготовка вносила неоднозначність
у вибір дистанції і відповідного оснащення для змагань: температура повітря ближче до змаганнь росла, короп збирався на нерест, а карась зовсім відмовлявся підходити до берега.
На тренуваннях дальній закид був значно повільніший за мах, під штекером
плотва була трохи крупніша ніж під 4-ю махом... Але штекер, це було досить ризиковано,
майстерність спортсменів росте шалено!!! Тож домовившись з Шкрібляком, Полівчаком, Кучераком в плані розвитку швидкісної ловлі плотви, працюємо штекером не коротше 9-ти метрів.(Притому,що плотва стоїть під 2-х метровим махом!!!).
Оснасщення:
Штекер Maver 331 13mt. поплавки Colmic Mako 1.5g.; Colmic Hunter 1;1.5gr.
Основна жилка 0.12, поводки 0,07;0,087;0,09 гачки Kamasan B511 N18; N14; Owner 50282 N16;14. Прикормка … Дуже незрозуміла була ситуація з прикормкою, на мою думку риба на неї зовсім не реагувала… Головне було її не розлякати прикорм кою!!!
Тож 09.06.2012 Перший день змагань.
8.30 Старт. Трохи замешкавшись в процесі розкладання реманенту для ловлі я не проміряв глибину під штекером і в той час коли суперники уже ловили рибу я проміряв глибину.
Глибину проміряв (на 9-ти), закормився, перша покльовка- плотва. Ще на протязі години в мене прекрасно клювала не крупна (40-60грам) плотва. Була величезна проблема, верба яка була зліва від мене із за неї я зовсім не бачив суперників. Риба клюкала практично весь тур. Фініш, зважування і я другий в зоні.
10.06.2012 Другий день змагань
8.30 Старт. Ситуація аналогічна крім корча верболозу і незрозумілого пожвавлення суперника який був на висоті весь тур і це було досить інтригуючи, бо по моїх підрахунках на 2-й годині ловлі я програвав йому 3-и рибки!!! Фініш, зважування і я перший в зоні із відривом в 100 грам від Гапєєва Андрія.
Результати в протоколі.
Величезна вдячність компанії Риболов Сервіс за надані призи для спортсмені (прекрасні поплавки, жилку, гачки), та риболов маркету Шаман! Також висловлюю вдячність Полівчаку Ростиславу та Кучераку Сергію за організацію змагань і Ліпській Олі та Гапєєвій Христині за допомогу в організації також Шкрібляк Марині!!!
Тепер Висновки!
В перший день програв, бо на 9-ти метрах стояла менша плотва ніж на 11-ти. Треба було на 2-й годині переходити на 11-ть метрів!!! Малий запас оснасток , в перший день вийшли з ладу три оснастки на яких проміряв глибину і втратив багато часу на налаштування. Оснасток треба по чотири кожної ваги і тоді може вистачить. В швидкісній ловлі «прикрої» плотви має значення кожна мить! Ну і зрозуміла ситуація із Гапєєвим Андрієм – дуже багато інформації він почерпнув у Кучерака і Полівчака, правда це трохи плачевно повернулось для Кучерака… Андрій досить впевнено сів на плотву і якраз на 2-ку мах, ловив він 4-ю але сидів трошки дальше тому і ловив на 4-х метрах від берега (може він не звернув увагу на це але це була правильною довжиною). Тепер головне щоб він правильно використав інформацію яку отримав (спортивна ловля складається із дрібниць, які є дуже вагомими). Ну і звичайно дуже підросла майстерність Остапа! Так тримати!!!
Змагання були чудові!!! Тепер готуємось до Кубка…

___________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ну і я короткий звіт напишу.
Пропагуючи спортивний поплавок в Івано-Франківську протягом кількох останніх років, я, чесно кажучи, вже просто задовбався... Іноді здавалось, що всі ті спроби - намарно, люди приходили, програвали і відходили, розпускаючи різноманітні плітки. Цього року вирішив остаточно - нікого "впрошувати" не буду - хто буде, то й добре.
Але виявилося, що "вірусом" спортивного поплавка вдалося заразити Кучерака Сергія, а також "зубасту" молодь - Сергія Бориса і Шкрібляка Романа. Відчувши смак медалей, ці спорстмени уже не можуть "спригнути" і тепер вже мені важко за ними вгнатись - от така діалектика :D
Відмінивши махалки для збірників, ми підвищили змагальний рівень штекером до цілком пристойного в українських масштабах.

Мені особливо приємно, що першим дивізіоном справа не завершилась - ростуть в майстерності і підпирають лідерів Шитов Володимир, Савко Костянтин - і відкриття цих змагань Гапєєв Андрій. Юний Остап Литвин ловить знання "на льоту" і вже наступного року складе конкуренцію лідерам і в мормишці і в поплавку - це точно. Серйозно, наскільки я розумію, зацікавився спортивним поплавком Єфімов Сергій.

Тепер по змаганнях. Тренування були рваними, часу не вистачало. Насторожувала погана реакція плотви на прикормку, а ще більшою проблемою були різкі провали в клюванні.
Після пауз плотва появлялась то далі, то ближче від загодованої плями, то збоку - і системи в цій поведінці не було. От така ця непевна дєвушка - плотва :oops:

До цього часу точної причини провалів не знаю - основна версія - це велика кількість раків під дамбою - на точці загодівлі на тренуванні Сергій Кучерак після відходу плотви зловив два раки на махалку. В першому турі роблю стратегіну помилку - годую дві точки, щоб при паузі оперативно "переключатись" з точки на точку. В результаті розмазую рибу по сектору і програю Шкрібляку. В паузі Роман ловить "бібіку" - а я гуляю по сектору в пошуках грубої плотви і програю. Небагато, але програю. Другий тур коментувати не буду - на початку поломав штекер з власної вини, тому морально був неготовий до боротьби, хоча знову став другим в зоні.

Результат в протоколі. Хоча найважливішим результатом вважаю те, що сказано вище, збірна сформована, молодь зубаста, рухаємось далі...
І подяка вірним нашим спонсорам - Івано-Франківському магазину "Шаман" (Женя Мохнаткін та Сергій Борис) та компанії "Риболов-Сервіс" (Salmo) за надані призи для учасників та переможців!

Ростислав
___________________________________________________________________________________________________________________________________________


Відео та фото:
http://www.youtube.com/watch?v=g8K7198ADnk
http://www.youtube.com/watch?v=fLLCTQtidNk
Приєднані файли
prot_V.jpg
Протокол.

Аватар користувача
Rost
 
Повідомлення: 141
З нами з: 13.03.2007 11:03 am
Звідки: Івано-Франківськ

Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість