Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Відкритий Чемпіонат ЛОФРС. Фідер 20-21.08.2011 Прилбичі

Re: Відкритий Чемпіонат ЛОФРС. Фідер 20-21.08.2011 Прилбичі

» 23.08.2011 06:03 pm

Кілька фоток з гумором

Біг-Фіш зірвався
Зображення

Секретна приманка, на яку зловлено найбільшу рибу
Зображення

Група підтримки :D
Зображення

Мені карп зірвався. Отакі во очі мав :D
Зображення

Корівок засушнячило
Зображення

Я трошка папарацци :twisted:

v'JurOK
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 399

» 24.08.2011 09:18 am

Нарешті появилась вільна хвилина для написання звіту. До змагань ми почали готуватись завчасно, водойма наша домашня тож ми мали всі умови для тренувань. З них і почну бо вони відіграли важливу роль в тому що відбулося на змаганнях.
На першому тренуванні ми використовували бюджетний фіш дрім з різними добавочками, ловили на 4 полі, риба дуже гарно стала на прикорм, ловився як карась так і гарна краснопірка, активність риби була просто шаленою. Зробивши певні висновки було вирішено що результат буде у всіх отже треба серйознішу прикормку щоб стягнути рибу на себе. Вибрати прикормку довірили мені, і після штудіювання різних звітів і статей я зупинив свій вибір на ВДЕ турбо блек+ ВДЕ Етанг + різні примочки. За моєю логікою турбо мав утворити на дні кормову зону де утримувалась би риба а етанг, який позиціонується як майже універсал, який стягує в першу чергу плотву і краснопірку, але і добре тримає карася також.
Друге тренування було на фірмових прикормках і це був фурор, в залежності від насадки ми ловили то карася то 100-150 гр краснопірку, скільки хотіли і як хотіли. Але цей фурор зіграв зі мною злий жарт, я витягнув шимановський пікер і ловив ним в такому шаленому темпі і з таким кайфом що фідер навіть в руки не брав, для себе вирішив ловити на пікер і це було роковою помилкою яка відбилась першого дня змагань.
Офіційне тренування ми провели на фіш дрімі, шифрувались так сказати :oops: , все було в принципі нормально і ми з впевненістю підійшли до змагань.
Змагання.
Приїхали ми в п"ятницю ввечері, веселе спілкування з друзями і спати - завтра в бій.
На ранок першого дня змагань на озері появилась хвиля, якої не було на жодному тренуванні, це насторожує, але оптимізм ще тримається. Жеребкування я в 17А, суцільне болото, судді виручають ще одним піддоном, тепер ліпше, розкладаюсь і ділі впираюсь в пікер хоча хвиля ого го. Проміряюсь метрів 25 від берега де ловив на тренуваннях все класно все чисто. Старт. Закид 5 кормових кормушок, перехід на меншу і в бій - відразу ловлю дві краснопірки ну думаю зараз піде, але у відповідь тишина, перзакидаюсь - окунь, що ти тут робиш. Постійні перезакиди нічого не дають, величезна хвиля просто змиває мою прикормку і риба на мілині не стоїть.
Беру фідер і пробую перейти на дальняк а там :o :shock: суцільні зацепи, але стоїть карась. Пробую ловити вправо, вліво таке враження що тут ріс ліс який зрізали. В результаті 5 втрачених кормаків, 20 поводків і з результатом 1.38 я десятий в зоні. Це провал :wall .
День другий.
Цілу суботу аналізую помилки, Араїк каже не киснути, а я не кисну я думаю! Вирішую повністю поміняти тактику, заміс з вечора з додаванням ароми Біг фіш від ВДЕ, зранку ще дабавляю всю перловку і пів банки кукурудзи, всі впевнені що підійде біг фіш, ну щож роблю ставку на карася і карпа. Зона 4В я в ній тренувався, це додає впевненості, знаходжу дальню бровку коряжника відходжу від неї ще на три метри всього десь метрів 50. Закорм риба клює, але немає крупного карася ну нічого стараюсь тримати темпі година дванадцята покльовка з розгибом гачка, це щось серйозне, Ігор зі Стрия зправа каже в мене карповий обрив, відразу ставлю 0.19 поводок з гачком гамакатсу Ф22 номер 10. Покльовок нема тишина чекаю, легка потяжка - підсічка і в руку бум бум бум, це карп.
Фрикціон гарно працюєі потихенько рибка заходить в підсак - амур 3420. Руки трясуть але роблю перезакид беру карася і плотву і знову тиша знову потяжка - бум бум в руку кричу карп і заводжу в підсак амурчика на 4100 за 15 хвилин до фінішу. Це заявка на результат і я перший в зоні.
Інтрига по результатах зберігається до кінця і наша командна бронза викликає в нас купу позитивних емоцій, таки попали в призи це дуже приємно.
Хочу подякувати Павлу за чудово організовані і проведені змагання, за допомогу з кормовим опаришом,суддям за високий професійний рівень, також хлопцям з Флагмана Дімі і Роману за доставку на озеро потрібного нам інвентаря і хорошого насадочного опариша. Сергію Млинку за дуже потрібні поради між етапами, всім за чудову атмосферу і спортивну боротьбу.
Окремо велика подяка моєму напарнику Араїку Паляну за його підтримку, без тебе не було б такого вдалого другого етапу, за твою надійність яка є проявом високого спортивного класу.
До зустрічі на рибалці :f1: .

Tadek
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 215

» 24.08.2011 12:52 pm

Нарешті і мені випала можливість написати пару слів :writer .
Найперше, велике спасибі організаторам та судійській бригаді за дане свято! Окрема подяку ЛКК та особисто Тарасу Сендезі за чудове озеро! :hi
Тепер про самі змагання. Приїхали на озеро близько 5:00. Правда прийшлося покружляти по полях поки найшли табір. А табір в цей час ще спав,лише то тут то там вже гуділи шуруповерти помішуючи прикормку. Розклали і свою палатку в таборі та теж приступили до замішування прикормки. І ось довгоочікуване жеребкування. Мені попадається сектор 4Б. Задоволений, адже по слухам після 8Б під водою справжній ліс. Юра попадає в зону А, яка значно чистіша. А погода в цей час дає про себе знати - сильний вітер який не вчухав всі змагання, та майже морські хвилі. Ставлю ківертип тестом 60 грам, в'яжу петлю Гарднера, пробиваю дно і очікую старту. Ось і він. Гудок "Горна" :lol: :lol: :lol: і кілограми прикормки понеслися в свої точки. Прикормився. Чекаю покльовки. а її все нема. От вже Араїк зправа витягнув першу рибку, от вже сусіди зліва отримують перші грами, а в мене поки 0. Розстроєний. Промайнула думка "Вітийти б хоча від нуля" :cry: , але осі кінчик удилища задрожав і... перша краснопірка вже тріпочеться в садку. Початок зроблено. Далі покльовки участилися, на прикормку підійшов карась і результат не заставив себе довго чекати. Одна, друга, третя рибка вже в садку. Настрій покращується. Бачу, що в "стрийських" хлопців в улові переважно плотва. Ну що ж думаю, хоча останнім не буду. і от тільки кльов став стабільно частим.....як звучить "Фініш". Фідер на березі. Очікую зважування, і з результатом 3140 відчуваю що десь 6-8 (як виявилося пізніше 5,5 :D ). Як на перший раз - просто супер.
Далі було особисте знайомство :beer , вечірні посиденьки :bala :fire :friday , задушевні розмови та просто обмін досвідом.
Зранку підйом. Нове жеребкування. На цей раз в мене сектор 20А. Ну що ж - зовсім поруч з попереднім, тому дно практично знайоме (особливо корчі :lol: :lol: :lol: ). Швидке приготування і..... в'язання поводків :D яких залишилося після першого етапу зовсім небагато. Сьогодні теж повторився для мене вчорашній день. Знову не мої сусіди витягують першу рибку, знову першою витягую краснопірку і знову підходить карась. правда карасик на цей раз прошений - подавай йому хробака та 2 опариша, але нічого.. тільки за 2 години до закінчення етапу в мене закінчується хробак... (не розрахував :oops: ). Експерементую з насадками, але крім одної плотви і сходу карпа нічого більше не відпувається. Находже під ногами пів обжованого хробака, насаджую його з двома опариками і ... ще два рятівні карася в садку. Фініш. Все від серця відлягло. Розумію що в уловах були карпи і амури, розраховувати на високий результат не приходиться, але як показало зважування я все таки з вагою 2340 9-й в зоні. Задоволений повністю.
В результаті за підсумком змагань я 11, і схвальне Араікове "Бодя, так тримати!".
За два дня було багато обривів. Залишив під водою близько 20 гачків. Обірвав також 2 кормушки, правду одну потім упіймав разом з карасем :D . І таке буває :D .
Вітання переможцям!
Ще раз дякую всім причетним до організації змагань! Дякую всім учасникам за чесну боротьбу і корисні поради!
Окрема подяку SASу за його рецепт бюджетної прикормки :hi, та Пліткарю за хорошу компанію :hi !
До нових зустрічей! Все було просто :super
Востаннє редагувалось bodja1715 в 24.08.2011 06:40 pm, всього редагувалось 1 раз.

bodja1715
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 130

» 24.08.2011 02:21 pm

Ну і я напишу пару слів.
З тренуванням нічого в мене невийшло.
Приїхали звечера п'ятниці, вже стемніло. Розставили палатку, повечеряли, підготували прикормку....спати. :sleep:
День перший.
Жеребкування. Сектор достався дуже двоякий в зоні Б, з однієї сторони крайній а з другої в секторі ліс. Підготовка почалася з ранкового купання і корчування лісу. :swim: Вроді вичистив площадку 4*4м. Ще з Юрою з 18 сектору попили ранкової кави і до бою. Перший заброс -- краснопьорка, другий -- карась, третій -- краснопьорка,...Ну і понеслось, але теж регулярні обриви через коряги і коропців. В середині сектору відстріл кормака....облом, міняю кормак, неможу зразу пристрілятися і знову обрив... :twisted: З тим всім втратив годину як мінімум... Вроді пристрілявся і діло пішло. :dance
Нічого не можу сказати про результат до самого кінця. Сектор крайній, нікого і нічого небачу. Емоції переповнюють. Фініш.
Зважування -- 4720. Мало, міг краще, більше і швидше. Араїк на пару грам відстав, а Діма порвав на 1080. В підсумку другий результат в зоні.
Після туру розумію, закінчились хорощі гачки, кормаки і поводочну лесочку треба ставити 0,18 як мінімум.
Після туру, допили з Юрою каву і почали збиратися на базу. А там вже двіж по повній. :maniak :friday :beer Дуже хотів відпочити пару годин -- невийшло, або скоріше недали. Прийшов Пліткар і зіпсував плани. :booze:
Окреме дякую моєму напарніку, ввечері ти мені дуже допоміг. :maniak :kick
Поновив запаси кормаків і гачків.
День другий.
Все почалося з ранкової кави, життя почало набирати барв. :dance
Задача мінімум -- призи, задача максимум -- порвати всіх.
Жеребкування. 7а. Сектор в першому турі гарно себе показав. Всьо би було просто гуд, коли б Діма біля мене сектор не потягнув. Хоча, я думаю що це до кращого. Я в очікуванні дикої заруби. :super
Попили ранкової кави з Араїком і вперед до бою.
Точку найшов зразу, покльовок нема нівкого.....хвилина, друга,....
Ловити з Дімою почали однаково, риба в Діми, риба в мене...і так добрих пів туру. Потім я найшов ще один секрет і всьо потрошки почало змінюватися в мою сторону. Ну вот як назло карповий обрив, зразу другий. Зміжуюсь на пару метрів лівіше і діло пішло знову. Загалом ми з Дімою йдемо риба в рибу, тільки в мене риба більша...радує.
Фініш. Зважування -- 6020. Задачу мінімум виконав точно а дальше побачимо.
Загалом зайняв друге місце з однаковою з першим кількістю балів, програв 180 грам. Відверто міг краще. :x
Дякую всім своїм друзям, яких зустрів на змаганням, окрема подяка Араїку за гостину і за фартоку кормушку. Паша, в ти дуже гарно організував змагання, одні з кращих де я приймав участь. Так тримати.
Дякую друзі, побачимся на водоймах або :mobile:
Все було :super

serhij
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 587

» 24.08.2011 03:24 pm

Вот на конец-то руки попали на клавиатуру, хочу выразить благодарность от всей Team Flagman-Lvov всем кто участвовал в организации такого прекрасного праздника .
Всем-всем без исключения – это Паша, без которого, наверное, было бы просто невозможно провести эти соревнования, судьи, которые сделали для нас всех очень много – работать 2 дня под палящим солнцем и безжалостным ветром, бежать в сектор в котором вытащили карпа, а потом бежать назад, да и вообще просто терпеть нас…Кравцов Андрей, Янышин Игорь, Ковальчук Юра и Покалюев Владислав спасибо вам ребята.

Всем нашим оппонентам - друзьям – за борьбу, за помощь, за всё. Араику с Тарасом за то что нас приняли, как они сказали на домашнем водоёме, вкусно накормили и напоили, но в меру )))) Тарас, твой шашлык был просто супер, Сёреге Млинку – за борьбу до последнего карася, за море эмоций после взвешивания)))) одно слово ВСЕМ СПАСИБО!!!

Нашему помощнику и коллеги Жени, за то что не поленился и приехал поддержать нас. Моральная поддержка это очень много стоит. Поддержка была хороша ))) Нашему директору Виктору за предоставленные призы, нашей компании Flagman за помощь в подготовке.

Теперь пару слов как это было.
Все наши тренировки показали что рыб клюёт только ближе к обеду, поэтому на утренний клёв рассчитывать не приходилось, а так как рассчитывать на нормальный результат по весу краснопёрки за 3 часа клёва смысла не имело (И.М.Х.О.), то ставка была сделана только на карася. Ловить Биг фиша тоже не хотелось, надо было ловить только карася, и карась должен быть крупным, зачётным. Прикормка – просто V.D.E., придумывать ничего не надо, состав прост ( Expo+Bob Nudd fider+bob Nudd универсал), прикормка сработала просто отлично, никаких нареканий, всё как я и рассчитывал. За 3 часа клёва вес улова составил 5800 гр., первое место в зоне и отрыв от 2 места 1100 гр., потом этот отрыв и сыграет самую важную роль… Затем, после этапа, были посиделки с Араиком и всей честной компанией, было весело, шумно но завтра надо было ловить рыб… за столом Серёга очень хотел попасть в зону рядом, ему это удалось, обыграл меня во второй день, молодец. Рубка была интересной и полна интриги. Когда за 30 минут до гудка он начинает таскать карася один за одним, становиться как-то не по себе….. толи страшно толи ещё что-то….. когда был известный результат стало как то легче …… всего 180 грам разделило нас с Серёгой.
Вечер, награждение, приятные слова друзей, поздравления…….

Stenger

Повідомлення: 292

» 24.08.2011 08:34 pm

До останнього моменту не був впевнений, чи буду приймати участь у змаганнях, чи ні... Трошки важко було поєднати роботу, підготовку, організацію і участь... :? В останні дні якось все стало ставати на свої місця, пазли почали складатись у картинку, тому велике бажання не пропустити ці змагання як учаснику і хороший напарник поставили крапку - заявка на участь :D
Приїхали ще в п'ятницю в першій половині дня для розмітки секторів і їх підготовки. Так як кількість зареєстрованих команд за останній тиждень збільшилась ло 20-ти, питання розташування зон ставало все гострішим. Але в п'ятницю, ще раз поблукавши по берегу було прийнято остаточне рішення - всіх на 5-те поле. 30 секторів ставали легко, а ще десять? Маловідома права сторона до каналу, верби на краю води і фіг знає що під водою. Тут ніхто не тренувався, карпові сектори були, але це не для фідера. Темна конячка… В додаток ще й необлаштовані місця, трава і вербові кущики на березі. Шнурок в руки і починаємо ставити прапорці. Раз не то, другий. Наганявшись по берегу, з третього разу розмічаємо всі 40 секторів, два з яких перескакують через канавку в кінці 5-го поля. Дякуючи Андрію Кравцову розвозимо по секторам піддони, вирізаємо великими секаторами вербу де можемо, залишивши учасникам не мало роботи по розчистці своїх секторів. Відразу стало ясно, що старту в 8:00 не буде, +1 година як мінімум. Але це будем узгоджувати завтра… Команди продовжують з’їзжатись, палаточне містечко росте, росте і кількість хмар на небі, під самий вечір починає накрапувати дощик. Піднімається вітерець. Ну, не перший раз :wink: , прорвемось. Робити щось вже зовсім нічого не хочеться, заміс прикорми і в’язку поводків лишаю на завтра, ну його… Спати… :sleep:
Вночі прокинувся від якогось ненормального шуму, блін, пів четвертої... спати хочеться, а шум не дає і палатку час від часу похитують пориви вітру… Вилажу з палатки - ого собі дує :wow … З права хитає парасолю і вона стукає спицею об машину, на березі шумить справжній морський прибій, дощові закривки на сітчаті вікна суддівського намету хлопають на вітрі як прапори на вежі, всі шість. Скрипить і хитається шатер перед входом. Вітерець добрячий і судячи по всьому, буде таким і далі. Так і не заснувши, починаю потрошки готуватись. Гарячий чайок, побалакали. Замішую прикормку Флагман. Нічого іншого не брав, просто суміш Флагман карп експерт+карп+карась. До них трошки трапперовського сухого БігФіш і карамелі. У воду для замісу незмінно порцію натурального малясу з цукрового заводу і фруктовий бустер. Перезволожую прикорму з розрахунком на те, що за дві години вона все вбере.
День перший.
Реєстрація, жеребкування, зміна регламенту, питання по правилам. Всі команди в зборі, настрій бойовий. В мене сектор 4А, у Віталіка 11В, попадає на невідомі сектори. Ну, є як є. Ділим і розкидуємо по коробкам опарика, пинкі, трошки кукурузки, хробачка. Наче все… У сектор 5А попадає Олег Луцишин, люб’язно відкриває свою Газельку (за що йому дуже дякую :) ) і я в неї запихаю свій рибальський крам. Віталік бере все в руки і вперед. На секторі ставлю платформу зразу за невисоким уступчиком берега на воду. Піддона немає, та і не треба, на платформі пофіг де сидіти. Перетрушую прикормку, трошки дозволожую. Збираю прути, на обох катушках шнур. Поки займаюсь механічною роботою по оснастці прутів, розвішуванні цяцьок на платформу і розтягуванні садка в голові крутиться рій думок. Сильний вітер, мілкий берег, далеко теж мілко… Від явно близької дистанції відмовляюсь відразу, видно, що вода мутна і в ній ловити нема чого. В цьому місці не ловив ні разу, нічого про нього не знаю. Простукую сектор, знаходжу полосу старого коріння на пологому свалі. Ставлю дві кліпси, на відстань 3-4 м до її початку і так само після. В праву сторону сектора буду старатись не кидати, бо там відчутно є щось зацеписте і нехороше. Перші заброси пустого кормака – і він летить до Олега в сектор. Ніфіга не харашо. Поправка під вітер, 42 гр Фідерспорт з малим кошиком летить добре, але дна не тримається. Хвиля на мілині своє діло робить і стягує кормак. Хм… не готовий я до такого. Риюсь в сумочці з кормаками і знахожу чотири 56 гр, на які ставлю маленькі кошики і один середній для старту. Годуватись великим кормаком зовсім не хочеться. На праву сторону ставити прут не комфортно – сонце відсвічує від води. В додаток витягнуте вітром і хвилями «пузо» робить кут між фідером і плетенкою дуже вже великим і покльовки буде тяжче фіксувати. Переставляю прут на ліво, підбираю висоту кінчика так, щоб і видно було добре, і хвиля менше заважала. Ще раз перетираю і дозволожую прикорму, сідаю дов’язувати поводки і вирішувати одне недобре питання. БігФіш і кліпса. А БігФіш на Прилбичах це не бонусний лящик кільовка, а справжній БігФіш :huge . І в цьому поєднанні переможцями будуть оба – і кліпса не пустить, і той самий фіш свого не віддасть. Значить зразу обрив… А от так от просто пустити його не хочеться… І без кліпси в такий вітер ловити – це розмазати прикормку по всьому сектору. Теж фігня. З обох боків конкуренти є, це тобі не проста рибалочка. В планах було починати з кліпсою і після пристрілки її зняти, а от вітру такого в планах не було. Поки я цим всім собі голову напрягав, пікнув будильник на мобілці, 5 хв до старту. Прибираю лишне, передивляюсь чи все під рукою є, ставлю поводок, набиваю кормак і шо буде, то буде. Старт! 1-й, 3-й, 6-й кормак і легенький тичок. Пауза, ще тичок і перший карасик. Ще заброс і залітаю правіше. Буквально перші пару обертів і бац! Зацеп. Відриваю поводок, міняю кормак на маленький і потихеньку пішло, краснопірка в перемішку з карасиком. Є паузи в покльовках, є зацепи і обриви… Час від часу Ігор закидає свій метод мені в сектор, з перехльостом, буває. Олег з правої сторони теж ловить з паузами, але карась в нього явно крупніший і в нього пару прикрих сходів біля самого берега хорошого карася. Ловим +/- в рівному темпі. Пів тура пройшло, ловим далі. Опарик+пінкі, опарик і опарик, опарик+ червяк працюють з явно більшою паузою. Міняю і пробую різні насадки, опарик і кукурузка +діп з дна баночки - попадається тяжкий карась і хороших розмірів краснопірка, але краще за все працює білий опарик і червона пінкі.. Пауза, нова порція корма, заброс. І тут рівна м’яка потяжка. Відразу відчуваєш легенький вприск адреналіну, автоматом підсічка, хороший, живий такий і знайомий «тук» і хтось там з другого кінця ду-уже не погоджується з таким розвитком подій. Пару оборотів з шпулі фрикціон віддає, той самий БігФіш встигає розвернутись і далі кліпса. 5 секунд фідером намагаюсь амортизувати вперті потяжки риби, ще один такий нехороший сухий «тук» і фідер відбрикує назад. Маєш... Тобто не маєш ні поводка, ні БігФіша. Шоб йому... Швидко ставлю поводок з гачком правильного розміру, опарик, кукурузина, опарик, діп, заброс і... не вгадавши з силою вітру кормак лягає чуть правіше. Да, там клює жвавіше, але там і сідає «крєпко». Кліпса знята, фрикціон послаблено. Поки підтягую «пузо» випустивши на секунду з поля зору кінчик, буквально рукою відчуваю ще одну хорошу потяжку. Знову на автоматі підсічка. Є! Тримаю на пруті, фрік піджужує на кожний ривок риби, адреналінчик прискорює пульс, пауза, підмотка, ще чуть і... прут завмирає в зігнутому положенні. З якоюсь обережною недовірою роблю пару несильних потяжок і розумію, що зацеп. Мертвий. БігФіша ясна справа вже немає. Обриваю передостанній 56гр кормак. Лишився один. Відставляю фідер в сторону, беру другий запасний з «прошкою», останній поводочок з тонкої плетенки, останній " важкий"кормак 28, 35, 42 є, 56 останній. Не зразу виставляюсь на потрібну дистанцію, повторюю з насадкою, але тишина. Взагалі. Наробив мабуть той великий фіш шуму, розігнав рибу. Все, прошльопав ти Паша підхід хорошої риби. Ну лузер :laugh1 ! А ще й карпятник... :kick Роблю серію частих перезабросів, дозволоживши аромою прикормку і всипав залишки пінкі. Часу мало, кльов поступово відновлюється. Між стандартними карасями проскакують тяжкі красавчики. Ще один підхід великої риби в мене і розігнутий гачок. Останнього карася беру в підсак буквально за 10-15 секунд до фінішу. Вітер приглушає сигнал «фініш», але його чути. Все, етап закінчився. Знаю, що велика риба пробувала на міцність оснастки у багатьох, але знаю, що реального БігФіша ніхто в нашій зоні не зловив. Ну і в зоні В теж... Починається зважування. Ігоря я обійшов, Олега теж. Вже добре :) Булавко Тарас з непоганим результатом у 8-му секторі. Збираю речі, відмиваю болото. Антоновський Дмитро з трускавецької команди з хорошим відривом у 2 кг перший в зоні. Діма Давидов перший в зоні Б. Два Діми порвали зони :).
Я в результаті 5-й і програв 4-му місцю лише 40 гр, Віталік 4-й. Непогано,хоча я явно міг відпрацювати краще.

Всі поступово підтягуються до табору, перекус, народ переміщується від намету до намету. Емоційні балачки, жарти і підколки, нові знайомства. Змагальне напруження повнітю зникає, рибацький табір загудів своїм традиційним життям. Готується юшка, запахло димком і шашликами, десь сконцентровано гудять на різні голоси компанії. Поновлюються запаси поводків, бракуються і вихваляються гачки і оснастки.
Вітер поступово вщухає, підтверджуючи обнадійливий прогноз на завтра - вітер буде тихший, сонце буде тепліше :)
Сутінки супроводжуються відчутно сирим повітрям, буде холодна ніч... Небо просто засипане зірками, вода спокійна, поверхня як зеркало. Красота...
Правду кажуть - час, проведений на рибалці, в залік життя не йде :)

Pavel K

Повідомлення: 2644

» 25.08.2011 02:35 am

День другий
На цей раз спалось просто супер. Втома минулого дня, недоспана ніч. Будильник так не вчасно верещить. В суддівському наметі Ігор з кимось балакає по телефону. Ото йому не спиться... Ще темно і відчутно сиро. Але треба вилазити, починати підготовку, приготувати і випити гарячої кави. Буквально виколупую себе з намету, вдягаю чоботи і куртку, холодно. Мокра від роси трава, мокрі намети, мокрі речі. Ще в наметі кажу Віталіку, що ми довбні - лишили відерце з пінкою під машиною без кришки, а якщо стінки відра стали мокрі - то весь наш залишок живого компоненту вже порпається в траві, а не у відрі. Бігом до машини, дістаю відро - о, все гуд, всі у відрі :). Закипіла водичка, роблю каву і чай...

Збір учасників, нове жеребкування з обов'язковою зміною зон, обговорення питань. Старт вирішили дати згідно первинного варіанту регламенту, але з можливим відтермінуванням, тобто по готовності зон. Все, балачки закінчили, розходимось по секторам.
Мені випав сектор 6В. Сектор карпятників, прямо під носом і з двома такими шикарними щитам (вертоліт посадити можна :D ). Віталіку 5А, це вже знайома ділянка. Аналізуємо минулі результати, розповідаємо, хто що бачив. Водойма - ну просто "душка" в порівнянні з вчорашнім ранком :) Вода тиха, спокійна і чиста, легкий ледь відчутний ранковий вітерець.
100_2511.jpg

Я собі такий весь спокійний і задоволений, переношу швидко речі в сектор і чомусь розслабляюсь. Робочі питання з суддями, намічаємо і розплановуємо роботу. Зовсім забуваю, що регламент по старому і часу на підготовку менше. Слабо реагую на зауваження "Чого ти тут бродиш, іди готуйся!". Все таки мене виганяють в сектор і я починаю розкладати все в звичному порядку. Ще раз перетрушую прикормку. Склад її на цей раз такий самий, єдина зміна - бустер Scopex в замін фруктовому.
Робочим ставлю фідер, на катушці якого шнур ПП. Простукую дно перед собою і... якесь дежавю. Знову права сторона мого сектора на ближньому свалі в хламі з зацепами. З першого заброса тягарцем добряче сідаю і на грані обриву таки звільняю тягарець. Ще раз, ще раз - не добре, зацепи.. Центр і ліва сторона чистіша. Більш-менш визначаюсь з напрямком і дистанцією, кліпсуюсь. Зліва від мене знову Ігор, але вже не Веритюк, а Максимів. Хороший суперник. З правої сторони Рома Боровець. Цікаво буде половити... "Ду-у-у-у-ууу!" Блін, поки я тут собі сектор щупав і ранком насолоджувався, раптово прозвучав "старт"! Слідкувати треба :woodpecker: Відро з прикормкою позаду мене, поводок не поставив, лишне не прибрав... Бігом все на свої місця і полетів середній кормак з прикормкою. 1-й, 2-й, 5-й... Ігор вже витягнув першу рибку. 10-й, 12-й, ще, ще... Ще заброс з новою насадкою. Покльовок немає. Просто немає і все тут. Зв'язуюсь з Віталіком - у нього справи пішли добре, нарощує темп. А я повне зеро. Ну от вірте, чи ні - хоть би якась дрібота смикнула за насадку. Що закинув, то і витягнув в нетронутому стані. Тадека бачу через сектор, теж ловить. А я зеро. Починають в голові зароджуватись всякі каверзні думки. Аналізую від самого початку свої дії. Та ні, все правильно. Година пройшла, година! Перша і дуже агресивна покльовка. Дістаю краснопірку, гачок глибоко... тобто риба бере жадно, але її немає в мому секторі. Ще раз повторно перекручую в голові кіно подій. Ну все наче правильно. Ще одна різка покльовка, і карась в садку. Щось не так, щось не так, шось не так... Відчуваю, що починаю панікувати. А паніка - причина всіх наступних помилок. Для заспокоєння самого себе роблю пару недобросів до точки. Тиша. Відмотую з кліпси 7 обертів і прокидую трошки дальше. Тиша... А сусіди ловлять, і дистанція наша не так вже відрізняється. Пару раз закидаю правіше, ніж треба і обриваю поводки. Ставлю нові, міняючи їх довжину. Результат той самий - ще пару рибок з такими ж агресивними покльовками і глибоко засівшим гачком. Все. Стоп. Вертаюсь на попередню дистанцію, кліпсуюсь і закидаю лівіше від першої, початкової точки. Паніки немає, заспокоююсь.Ще навіть не половина етапу. Але фактично мізерний результат за дві години ну зовсім не втішає. А як там напарник? Беру рацію і видаю в ефір мультяшну фразу з мультика про капітана Врунгеля "Алёалёшеф, алёалёшеф, наши координаты - сектор шесть, зона Б. Рыбы нет..." Отримую у відповідь "Тебе шо, від безкльов'я на ха-ха пробило?" :D Посміялись, побурчали... У Віталіка справа налагодилась, знайшов підхід до хорошого карася, ловить... Ну, хоч в нього добре.
Я роблю ще одну серію частих перезабросів, міняю кормак на маленький і повільно, дуже повільно починається нарощування темпу. Перепробувавши всі можливі комбінації насадки зупиняюсь на "трёх сменах блюд" - опарик білий+ червоні пінкі, просто 5-6 шт пінкі і кукурузка з опаріком+діп. Карась попадається частіше і дорослішає. Одна з покльовок карася просто скинула фідер з підставки, поки я зволожував і перемішував прикормку. Пронеслась інформація, що почали ловити і успішно завершувати виважування хороших амурчиків. Дивно, але в якості номінантів на титул "БігФіш" переважали іменно амури, не карп. Так поступово мій сектор активізувався і, як і в минулому етапі, до мене теж завітала велика рибка. Все повторилось - я не реалізува жодної :wall . І хоч зайшла вона за пів години до фінішу, всі мої справи її привабити і піймати успіхом не завершились. Втративши ще трошки дорогоцінного часу, завершую етап з вагою 2440. Ігоря я так і не обійшов, бракнуло 120 гр :) В результаті додаю до командного заліку 7 балів, це багато....Віталік 3-й в зоні, молодчина!
Далі було все по плану :) результати, підсумки, перевірка. Приємна процедура нагородження і Перше командне місце. Хороший результат. Ще одне в додаток до Шепельського перше місце команди Lviv Team. :victory: . Віталік 5-й в особистому заліку, я 8-й. Теж не погано :D треба більше :exercise: і тоді буде :D.
Дякую ще раз всім учасникам за боротьбу і готуйтесь до наступного змагання!!! ;)

Pavel K

Повідомлення: 2644

» 25.08.2011 01:22 pm

Паша молодець дуже хороший звіт , беріть приклад , лодирі, не лінуйтесь поклацати по клавіатурі :writer

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1628

» 28.08.2011 01:59 pm

Накінець хочу викласти ссилку на відео виважування Big Fish (Амур 5,860) Лех Романом http://www.youtube.com/watch?v=xqPNe1c6K-0. :f1:
Це відео вдалось зняти фотоапаратом, тому вибачайте за якість і операторські здібності :oops: :D .

Imark

Повідомлення: 31

Поперед.

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей