Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Загальні збори ЛКК 20 грудня 2014 року

Re: Загальні збори ЛКК 20 грудня 2014 року

» 21.12.2014 05:40 pm

І це все при відсутності більшості мемберів :?

deconight
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 79

» 21.12.2014 05:50 pm

Це як? Є членські внески + Плата за рибалку? і в якому діапазоні коливалась ціна за рибалку?

4iter

Повідомлення: 21

» 21.12.2014 07:54 pm

Не надо преждевременно панику сеять - эти сборы не могли принять такого решения:
1. не было кворума (а присутності всіх мемберів, доречі, можна і не дочекатися ніколи), поэтому президиуму было поручено РАСССМОТРЕТЬ варианты, предложенные, между прочим, такими же мемберами клуба, и подать на следующие сборы варианты, которые могут быть и не приняты
2. да и вообще. вопросы оплаты или неоплаты решает администрация озера - это, по-моему, её право и компетенция . а клуб может согласиться или нет :)
===========================
Балаган был (как и всегда), но, взяв во внимание все РАЦИОНАЛЬНЫЕ предложения, президиум может вынести на следующие сборы несколько очень правильных и своевременных вариантов. которые будет нужно проголосовать.
Это, пока что, коротко.
Спокойно празднуем и не бурлим, поводов для беспокойства я не вижу :)
:f1:

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 21.12.2014 08:34 pm

Про збір фінансів для збірної:там не йшлось виключно за закордонні поїздки.ЧУ і КУ-також туди входять.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 21.12.2014 11:20 pm

Андрій Васильович каже правильно , непотрібно поспішних висновків щодо оплати і тому подібне.Краще щоб усі обєднались і подумали хто і чим може допомогти. Але не робити популізм( я думаю......а може це краще...) а реальні речі

Andriy_Leda
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 95

» 21.12.2014 11:30 pm

необнороазово неголошувалося, що будь яке голосування яке було на цих зборах, мало виключний рекомендаційний характер для президіуму "розжувати" пропозиції і розробити зі свого боку "пункти" для голосування.

giorgio

Повідомлення: 1308

» 21.12.2014 11:42 pm

deconight написав:Можу сказати лише одне - не дивно, що так багато людей не приходить на збори. Культура слухання майже відсутня. Після зборів одне розчарування. Замість того щоб популяризувати карпову ловлю і залучати нових людей, певні члени клубу голосують за платну риболовлю для мемберів та відміну суботників, тим самим показуючи, що карпфішинг це спорт для "ЕЛІТИ". Дійсно непогані і розумні пропозиції вносила інша половина аудиторії, зокрема про одноразову оплату при заїзді на риболовлю, про недопуск авто місцевих в зону риболовлі, ну і я пропонував збільшити членські внески до 900-1000 грн. Якщо втілиться ідея платної рибалки + щорічні внески - то мабуть на одного мембера стане меньше, оскільки банально не потягну по грошам, а не тому, що я "мертва душа" чи краду рибу.

100% - Підтримую!
Забули трохи на зборах і про фідеристів , куму з них буде цікаво таке членство -внески -оплата за риболовлю -суботник ?і ціна питання карась ? зле троха !
Забули і про спортсменів , які такі як і я їдуть на водойму на тренування ,випробування програми ,болів !накатаю бог знає що ,сиджу по 3-4дні чекаю покльовки !
Забули про людей які з перших днів клуба-водойми які дійсно вважають що оплати -внески були інвестиціями водойми -зариблення і що нехай хоч 10 рибок Но їхніми ! тепер вони стали просто відвідувачі якби мовити Завидович а не клубної водойми Прилбичі...!
Підтримую одне, при такому розкладі- 900 грн внесок , 50 або 100грн оплату за сектор при в'їзді і крапка.!
Місцеві ловят рибу на бетоні і на 1 полі!
Платник може рибалити виключно біля поряд з сектором членом ЛКК і тільки!

Миколюк Ігор (PLEYSTON)
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 486

» 22.12.2014 02:48 am

[i]Підтримую одне, при такому розкладі- 900 грн внесок , 50 або 100грн оплату за сектор при в'їзді і крапка.!
Місцеві ловят рибу на бетоні і на 1 полі!
Платник може рибалити виключно біля поряд з сектором членом ЛКК і тільки!
[/i]
Я, не знаю який розклад, але давайте внески будемо розраховувати коли будуть хочаб, 100 чол. мемберів!

TVG
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 88

» 22.12.2014 03:40 am

Обьявить на сл. собрание ЯВКУ ОБЯЗАТЕЛЬНОЙ!!!
В противном случае будет поставлен вопрос об исключении из клуба.
Предупредить за месяц, а то и раньше об дате и времени проведения

P.S. Если такой балаган был при 40+, то могу себе только представить что будет при 100+... :?

deconight
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 79

» 22.12.2014 05:00 am

Як не як,але я почесний член ЛКК.Не користуюсь всіма пільгами повноправного-всі бачили на зборах що не голосував-бо почесний це не ПОВНОПРАВНИЙ.Але ви можете скористуватись з мого досвіду-він не є маленький,бо очолював не одну ГО(громадська організація) в обласному маштабі.
Проблема ГО-реєстрація можлива тільки при СТАТУТІ (шаблонному,прописаному законами України)де прописані ідеальні умови для соціуму.Власне там вказано к-сть при КОНФЕРЕНЦІЯХ(вищий орган ГО)-3\4 чи 2/3.І це тупік :!: .Тому виникають проблеми розвитку.Одні живуть своєю ГО,другі відносять себе до неї шляхом проплати внеску.Ці другі ніколи не прийдуть на збори,не будуть приймати рішення для розвитку-бо їхня позиція проста-я заплатив,а ви робіть щоб мені було добре( і це не є ганебно!!! бо вони тратять на ГО те,що могли потратити на себе!!І ніяка ГО без фінансів не виживе,навіть такі об"єднання соціуму як церква без грошей не живе!!!!).На сьогоднішній день людство не володіє багатьма вимірами.Це не містика-це реалія.Тому для тих ,хто відпрацював суботник ,маючи гідний статок,його праця буде оцінюватись НАБАГАТО вище( з його т.з.) ніж тому хто маючи середні фінанси.Бо ми починаємо будь-яку річ підводити до знаменника ГРОШІ.Уявіть собі що будь-яка ГО має в собі мільйонера(фізичного) (для якого 6 годин пахати на болоті коштує десь 6-10 тис.,бо він розуміє свій тайм менеджмент,і усвідомлює скільки він заробив би сидячи весь той час на своїй роботі),і мільйонера(духовного)(для якого пахати в соціумі розцінюється виключно з позиції принесення в цей світ енергії "созіданія" і творчості).Обидва мають свій інтерес,роблячи одну й ту ж справу,але мають різні оцінки вартості своєї роботи-бо гроші і творчість речі несумісні(крокодил більш зелений чи більш довший?).
Тому єдиний вихід з с-ції є зібрання 75% чи 67%всіх членів (згідно закону про ГО).Тепер як це зробити-ті хто хоче прийняти участь в обговоренні питань подальшого розвитку мусять бути присутніми .Ті,котрі вважають що оплата внеску достатньо,ЗОБОВ"ЯЗАНІ видати тим першим доручення на право голосу.В остаточному результаті зберуться 30 ,20 чол,які спроможні надавати ГО шляхи розвитку,і кожен з них буде мати 2,5,10 голосів тих,хто оперує виключно фінансами і іншими відчуттями себе в соціумі.Ці 20-30 внесуть цілі і мету розвитку ГО на 2-3 роки,виберуть президію (для вирішення повсякденних,а не глобальних проблем),виберуть президента-щоб слідкував за нормою СТАТУТУ(закону ГО) і на цьому крапка.Всі подальші репліки від людей які відмовились від голосу (шляхом передачі за дорученням) слід вважати флудом.
Відносно минулих зборів-дуже вдала РЕПЕТИЦІЯ.Всі зрозуміли тупікову с-цію при НЕкворумі.Маєте час для поновлення списків членів,визначити к-сть (до встановленної дати),визначити хто творить,а хто довіряє(документально),і на наступне засідання зібрати КВОРУМ 75%,3\4 чи 2/3 66%(я не читав ваш СТАТУТ)!
Щоб не сильно флудити в цій темі всі свої пропозиції розвитку ЛКК пишіть тут.Не повторюйте попередні пости-достатньо +поставити.Якщо є ньюанс-пишіть Сендезі ,Солісту,Оксигену,Кравцову,Векляку,та іншим Творчим(не пам"ятаю імен -той хто запропонував камери,і той хто сказав за обмеження коштів-пробачте мені за склероз :oops: ) на мило чи в лічку тут.Коли будуть наступні збори -спочатку виставиться ряд питань для рішення.І пункта "різне" там не буде-тільки конкретика.Нехай тих 20-30-40 посидять 2-3 дні і зроблять,ніж тих самих 40 попиз..ть 5 годин і без толку.
Пи.Си-порада видана безкоштовно ( в грн чи іншій валюті),але коштує мені неймовірних ментальних зусиль,емоційної рівноваги,і контролю .

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 22.12.2014 09:39 am

ryvak написав:Як не як,але я почесний член ЛКК.Не користуюсь всіма пільгами повноправного-всі бачили на зборах що не голосував-бо почесний це не ПОВНОПРАВНИЙ.Але ви можете скористуватись з мого досвіду-він не є маленький,бо очолював не одну ГО(громадська організація) в обласному маштабі.
Проблема ГО-реєстрація можлива тільки при СТАТУТІ (шаблонному,прописаному законами України)де прописані ідеальні умови для соціуму.Власне там вказано к-сть при КОНФЕРЕНЦІЯХ(вищий орган ГО)-3\4 чи 2/3.І це тупік :!: .Тому виникають проблеми розвитку.Одні живуть своєю ГО,другі відносять себе до неї шляхом проплати внеску.Ці другі ніколи не прийдуть на збори,не будуть приймати рішення для розвитку-бо їхня позиція проста-я заплатив,а ви робіть щоб мені було добре( і це не є ганебно!!! бо вони тратять на ГО те,що могли потратити на себе!!І ніяка ГО без фінансів не виживе,навіть такі об"єднання соціуму як церква без грошей не живе!!!!).На сьогоднішній день людство не володіє багатьма вимірами.Це не містика-це реалія.Тому для тих ,хто відпрацював суботник ,маючи гідний статок,його праця буде оцінюватись НАБАГАТО вище( з його т.з.) ніж тому хто маючи середні фінанси.Бо ми починаємо будь-яку річ підводити до знаменника ГРОШІ.Уявіть собі що будь-яка ГО має в собі мільйонера(фізичного) (для якого 6 годин пахати на болоті коштує десь 6-10 тис.,бо він розуміє свій тайм менеджмент,і усвідомлює скільки він заробив би сидячи весь той час на своїй роботі),і мільйонера(духовного)(для якого пахати в соціумі розцінюється виключно з позиції принесення в цей світ енергії "созіданія" і творчості).Обидва мають свій інтерес,роблячи одну й ту ж справу,але мають різні оцінки вартості своєї роботи-бо гроші і творчість речі несумісні(крокодил більш зелений чи більш довший?).
Тому єдиний вихід з с-ції є зібрання 75% чи 67%всіх членів (згідно закону про ГО).Тепер як це зробити-ті хто хоче прийняти участь в обговоренні питань подальшого розвитку мусять бути присутніми .Ті,котрі вважають що оплата внеску достатньо,ЗОБОВ"ЯЗАНІ видати тим першим доручення на право голосу.В остаточному результаті зберуться 30 ,20 чол,які спроможні надавати ГО шляхи розвитку,і кожен з них буде мати 2,5,10 голосів тих,хто оперує виключно фінансами і іншими відчуттями себе в соціумі.Ці 20-30 внесуть цілі і мету розвитку ГО на 2-3 роки,виберуть президію (для вирішення повсякденних,а не глобальних проблем),виберуть президента-щоб слідкував за нормою СТАТУТУ(закону ГО) і на цьому крапка.Всі подальші репліки від людей які відмовились від голосу (шляхом передачі за дорученням) слід вважати флудом.
Відносно минулих зборів-дуже вдала РЕПЕТИЦІЯ.Всі зрозуміли тупікову с-цію при НЕкворумі.Маєте час для поновлення списків членів,визначити к-сть (до встановленної дати),визначити хто творить,а хто довіряє(документально),і на наступне засідання зібрати КВОРУМ 75%,3\4 чи 2/3 66%(я не читав ваш СТАТУТ)!
Щоб не сильно флудити в цій темі всі свої пропозиції розвитку ЛКК пишіть тут.Не повторюйте попередні пости-достатньо +поставити.Якщо є ньюанс-пишіть Сендезі ,Солісту,Оксигену,Кравцову,Векляку,та іншим Творчим(не пам"ятаю імен -той хто запропонував камери,і той хто сказав за обмеження коштів-пробачте мені за склероз :oops: ) на мило чи в лічку тут.Коли будуть наступні збори -спочатку виставиться ряд питань для рішення.І пункта "різне" там не буде-тільки конкретика.Нехай тих 20-30-40 посидять 2-3 дні і зроблять,ніж тих самих 40 попиз..ть 5 годин і без толку.
Пи.Си-порада видана безкоштовно ( в грн чи іншій валюті),але коштує мені неймовірних ментальних зусиль,емоційної рівноваги,і контролю .

Це все лірика і філософія!!!Чесно до кінця не осилив твою писанину!!!!

Aгроfishing
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 112

» 22.12.2014 01:49 pm

Валера ,може ти нам щось напишеш щоб було зрозумило и доступно. А то тильки критика, а конструктиву нуль.
Вибачаюсь за помилки в мене нема украинського шрифту, або я його не вмию включити.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1474

» 22.12.2014 04:23 pm

Напишу і я пару слів.
На зборах ми можемо прийняти рішення виключно щодо клубника. Питання оплати іншими особами не в нашій компетенції. Для інших рішення клубу не є законом.
Також хочу внести ясність щодо використання клубних внесків. Вони використовуються виключно на потреби клубу (не на потреби водойми)- в 2010 році було прийнято зборами рішення направляти членські внески на придбання риби. Тобто- членські внески ніколи не йшли на будь які витрати водойми- тільки на рибу і зариблення.
Клуб не утримує водойму фінансово- це робить КРГ Яворівське.
Думаю, що в наступному році клубники будуть ловити безкоштовно. Президія (їй було це доручено зборами) до наступних зборів розробить порядок риболовлі в 2015 році і ми загальних зборах в лютому 2015 це все затвердимо.
Можливо ми укладемо угоду між ЛКК і КРГ - виключно для того, щоб там все було прописано і зрозуміло для всіх клубників.
На зборах я просив задавати мені питання, можна було після зборів- ніхто не задав. Можете задавати зараз. Приходьте на президію. Оголосимо про засідання - і приходьте.
Фідерісти взагалі не мають відношення до клубу. А якщо клубник ловить на фідер- також безкоштовно.
Ніхто з чужих не ловить дальше ніж дамба і громовідвід- а хто ловить- той порушник і його потрібно виганяти. На перше поле ми пускаємо лише активістів- тих кого знаємо. З лодки не ловить ніхто- крім клубників.
Я ще раз наголошую- всі роки з членських внесків на водойму не йде ні копійки. Прийняли рішення за членські внески зариблювати- так і робимо. Приймемо рішення використовувати гроші на інші потреби- туди і використаємо. Це рішення зборів.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 764

» 22.12.2014 07:58 pm

Культура проведення зборів- є сумою культури кожного учасника зборів. Що маємо- те маємо. Я не вважаю збори, що минули балаганом. Але свою думку не навязую нікому- кожен на зборах міг говорити про все- чомусь мовчали. А біля клавіатури- всі розумні. Я чекаю будь-яких ідей і пропозицій щодо покращення роботи водойми і клубу.
Додатково. Наступні збори я організую так, щоб кворум був обовязково (довіреності, передача голосу). Тоді я не зможу пропетляти щодо звільнення, і окремо буде можливість внести всі необхідні зміни в статут і в роботу клубу. А на майбутнє внесемо в статут зміни про конференцію - як орган управління- оберемо делегатів- наприклад по одному від десяти клубників - нехай вони засідають і приймають рішення. Тоді не буде потреби всім йти на збори. Можливо в когось будуть інші ідеї.
Я думав, що збори - це один з способів спілкування клубників, в тому числі в міжсезоння, коли ми менше бачимось, а виходить що це спосіб нагнітати ситуацію і сваритися. Кому що подобається. Утриматись по всіх питаннях порядку денного, відмовитись голосувати, ні разу не виступити, нічого не запропонувати - а потім писати - балаган- мабуть не зовсім правильно. Я тут пишу не тільки про Валерія. :wink:
Ще що мені не подобається- це розмови про ЕЛІТУ і про інших. Мені видається, що ми всі однаково народжені голими. І умови в клубі для всіх однакові. Навчіться відстоювати свою думку. Якщо вона взагалі є. І на зборах в тому числі.
До лютого (наступних зборів) часу є багато. Давайте спілкуватися.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 764

» 23.12.2014 01:39 am

Не кидайте камінням, а може навпаки, всерівно не докинете :lol: :D
1 - Клуб ЛКК і озеро водойма Прилбичі це не одне і те ж саме. Це різні установи які утворюють симбіоз. Це так як футбольний клуб і стадіон.
2 - Кошти за членські внески не йдуть на озеро!!! Вони йдуть на потребу клубу. Те що кошти клуб використовує для зариблення водойми, а у свою чергу має певні привілеї. Наприклад Безкоштовна рибалка + використання водойми для організації змагань. (Ну це так як бачу наприклад я, решта буде тепер розписано Тарасом Романовичем)
3 - Отож, раз риба купується за кошти клубу, значить в якійсь мірі риба є клубу.
4 - Самі розумієте, що кошти на збільшення охорони водойми обмежені, а точніше є стільки охоронців скільки є. Більше їх не буде. Витрати водойми, хто був на зборах, той чув.
5 - Клуб запускаючи рибу у водойму знаючи наперед про те, що охорони (людей) не достатньо для такої великої водойми і про проблему постійного намагання крадіжок риби, має розуміти ризики на які йде.
6 - Рибу озеро не бере і навпаки робить все для того, щоб її зберегти і залучити по максимуму організаторів для проведення змагань, які проходять під егідою клубу ЛКК.
7 - Грошей на охорону клуб озеру не виділяє, бо всі кошти йдуть на рибу, (А навіть як би хотіли, то на охорону їх би не вистачило) отож тупо вимагати чогось більшого крім того, щоб озеро не розпоряджалося нею. (щось типу того)
8 - Озеро охороняє рибу яку закупив і запустив клуб за свої гроші, в міру своїх можливостей, які є обмеженими для клубних потреб, але яких достатньо для самого озера.

ІМХО.
Якщо я не правий прошу мене поправити, але з вище написаного у мене питання:
Чому ж клубники вимагають від озера і головно від охорони те, за що вони не платять їм (хоча охорона робить все для того, щоб зберегти рибу), але самі не хочуть палець об палець стукнути щоб захистити СВОЮ РИБУ!!!

giorgio

Повідомлення: 1308

Поперед.Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей