Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Збори ЛКК 20 грудня 2013 року

Re: Збори ЛКК 20 грудня 2013 року

» 17.12.2013 04:08 pm

Буду на зборах обов'язково Гумінський Юрій

koshtorys

Повідомлення: 12

» 17.12.2013 05:06 pm

Добавте в список Ю2! :booze:

fantom

Повідомлення: 113

» 18.12.2013 02:58 pm

Только увидел. Буду обязательно, старых друзей не обязательно приглашать, они припруться всё равно :)
Козлов Владимир
Рывак Олег

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 18.12.2013 09:06 pm

Вова написав:Только увидел. Буду обязательно, старых друзей не обязательно приглашать, они припруться всё равно :)
Козлов Владимир
Рывак Олег

І Таню з собою не забудьте.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 764

» 19.12.2013 06:51 pm

Долучаюсь
-Гримашевич В.

mitres
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 89

» 19.12.2013 08:27 pm

Хлопецький А.
Хлопецький В.
прийдемо якщо можна...

Avtor
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 255

» 19.12.2013 08:54 pm

1)Мартинець Т.
2)Мовчко О.
3)Дзікун Р.
Будемо обовязково.

Tarasfortuna
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 179

» 19.12.2013 09:20 pm

Avtor написав:Хлопецький А.
Хлопецький В.
прийдемо якщо можна...

приходьте обоязково

terry
Львівський карповий клуб

» 20.12.2013 12:59 am

Володимир Ружила - буду, якщо можна!? :D

vovk@rp

Повідомлення: 50

» 20.12.2013 10:41 am

Вот примерный состав сабантуя, будет весело и шумно :)

1Сендега Тарас
2Tpeckoт Михайло
3Векляк Олег
4Грабінський Ігор
5Tpeckoт Тарас
6Миколюк І.О.
7Палян А.Р.
8Михаць Я.
99.Фенчин Т.
10Василенко Юрий
11Нановский Тарас
12Долинич І.
13Чухній Юрій
14Кравцова А.В.
15Гришко С.
16Бідюк Я.
17Бідюк Я.
18Єгор Коваленко
19Тихонов Євген
20 Твердохліб В.Г.
21Романів Володимир.
22Анісін Валерій
23Звягін Олексій
24 Машковський Сергій 
25Демченко Віктор
26Лесик Вiктор
27 Якимович Л.М.
28Якимович Т.М.
29Прийма Н.
30Чемпіон
31Чемпіон
32Чемпіон
33Новозванский С.
34Хавік В.
35Гумінський Юрій
36 Ю2
37 Ю3
38Козлов Владимир
39Рывак Олег
40Мігальчич
41Володимир Ружила 
42Мартинець Т.
43Мовчко О.
44Дзікун Р.
45Хлопецький А.
46Хлопецький В
47-Гримашевич В.
48Вітя флагман
49Костяк
50дохтор Ігор
51Юлік
52Таня
53Овчаров
54Бубєнчик
55Ігор хата рибака
56Балух
57
58

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 22.12.2013 06:06 pm

Ну і як все пройшло??? Розкажіть для тих не був присутній :( :( :(

artcool
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 303

» 22.12.2013 11:06 pm

все пройшло цікаво. навіть є перші ЧЛЕНИ які прийшли на збори щоб заявити що їм клуб вже не подобається і вони виходять з клубу. я правда про причини не знаю- але щурі з корабля тікають першими. шкода - таких ЛЮДЕЙ втрачаємо.
Зараз відбираємо фото- текст напишу- і виставимо в неті звіт про збори.

terry
Львівський карповий клуб

» 23.12.2013 01:45 am

Зустріч відбулась, в робочо-товариському дусі.
З питань;
- проголосували про закриття водойми (по короповій ловлі) за 2-оє суток до змаганнь.
-обрали голову ревізійної комісії Векляка Олега.
-адміністрація поділилась планами на весну. Будуть закопані бруси з постійною розміткою секторів, номерація починатиметься з п'ятого поля(згідно фіпсу), тобто перший сектор тепер буде останнім.
-Україна подала заявку на проведення чемпіонату світу з ловлі коропа 2018, на Прилбичах
http://www.fips-ed.com/calandrier_me_eng.htm

Тарас як там поїздка в Київ?
Ми будем мати свого чоловіка поближче до Майдану, в президії 8)
ME9423-3Cic.jpg

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

Re: Збори ЛКК 20 грудня 2013 рокуц

» 23.12.2013 11:54 am

Всім привіт. Зі зборів поїхав в Київ. Мужик в купе храпів всю ніч-я не заснув ні на хвилину. Зато багато чого передумав за цей час- і про клуб і про водойму-і про львівську бичу ментальність- коли я особисто маю якісь питання чи претензії до когось- я йому в очі це все говорю- задаю запитання- або піднімаю питання на зборах- а не жую соплі в кулуарах чи розпускаю плітки по Україні. По крайній мірі для себе висновки я зробив.
Тепер про Київ. Я був перший раз. Обрали мене в склад президії одноголосно. Тепер я є рупором карпового напрямку і представником заходу України в президіі. Так що зі всіма питаннями до мене- а я вже викручую руки далі.
Прийняли нову редакцію статуту Фрсу - старий був на шести сторінках- новий -на двадцяти. Прийняли рішення виключити з числа членів Фрсу Страшного Олексія- в нього свої коломийки серед фідерістів. Обрали нового віце-президента Фрсу-ним став Терещук. Було трохи часу- по спілкувався з Бугаєм. Одним словом корисно провів час. Вечером вже був у Львові.
По результатах клубноі зустрічі- в новому сезоні буде багато нового, нові правила риболовлі, нові умови для клубників, чергування і багато чого іншого. В лютому чи березні проведемо робочі збори- там кінцевому затвердимо всі рішення.
Ще раз хочу всіх привітати з прекрасно проведеним роком- представники ЛКК багато перемагати, багато досягнень, сміливо можна сказати що ми є на сьогодні кращим клубом.
Життя-це відпочинок.

terry
Львівський карповий клуб

» 02.01.2014 01:21 am

ЧОТИРИ РОКИ ЛКК- ЯКИМИ ВОНИ БУЛИ.
НЕВЕЛИКИЙ ОГЛЯД МОГО РОЗУМІННЯ ІСТОРІЇ ТА
РОЗВИТКУ ЛКК РОЗБАВЛЕНІ ФОТОГРАФІЯМИ ТА
КОМЕНТАРЯМИ З УРОЧИСТИХ ЗБОРІВ 21.12.2013Р.

ЧЕТВЕРТИЙ РІК ІСНУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОГО КАРПОВОГО КЛУБУ.
ПЕРШОГО ЛИСТОПАДА 2009 РОКУ МИ ПРИЙШЛИ ДО СТВОРЕННЯ ЛКК. НА ТОЙ ЧАС НАС БУЛО ТРОХИ БІЛЬШЕ ДВАДЦЯТИ КЛУБНИКІВ. БЕЗУМОВНО СТВОРЕННЯ КЛУБУ НЕ БУЛО СПОНТАННИМ КРОКОМ- ЦЕ ВСЕ НАКОПИЧУВАЛОСЬ РОКАМИ. ОСТАННЬОЮ КАПЛЕЮ БУЛО РІШЕННЯ ПРО ОРЕНДУ ВОДОЙМИ- САМЕ НАВКОЛО НЕЇ І ЗАКРУТИЛОСЬ ВСЕ.
НА СЬОГОДНІ НІ ЗАКОНОДАВЧО НІ ПОНЯТІЙНО НЕ ІСНУЄ РІЗНИЦІ МІЖ КЛУБНИКАМИ 2009 ТА КЛУБНИКАМИ 2013- МИ ВСІ МАЄМО ОДИНАКОВІ ПРАВА І ОБОВЯЗКИ. ЗАСНОВНИКИ КЛУБУ ВІЙШЛИ В ІСТОРІЮ ЯК ЗАСНОВНИКИ НА ВСЕ ЖИТТЯ- ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ВСІ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА МЕМБЕРІВ. ХОЧЕТЬСЯ ЩОБ ВСІ ЦЕ РОЗУМІЛИ. В КЛУБІ НЕМАЄ БІЛИХ І ЧОРНИХ. ПОКИ ТИ Є КЛУБНИКОМ- ВИКОНУЙ ЗАВДАННЯ КЛУБУ ТА ДОПОМАГАЙ ДОСЯГНЕННЮ ЙОГО МЕТИ.
КЛУБНИК НЕ МОЖЕ БУТИ КЛУБНИКОМ ТІЛЬКИ НА ЗБОРАХ КЛУБУ АБО НА ВОДОЙМІ- ВІН МАЄ БУТИ ТАКИМ ЗАВЖДИ. ПРИНЦИП СПІЙМАВ – ВІДПУСТИ ПОВИНЕН БУТИ ОСНОВНИМ ЗАКОНОМ КЛУБНИКА. І НЕ ТІЛЬКИ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО КАРПА. КЛУБНИКИ Є В АВАНГАРДІ СПОРТИВНОГО ТА ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО РИБАЛЬСТВА, МИ ПОВИННІ БУТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ ВСІХ ІНШИХ. ЗАКЛИКАЮ ВАС ДО ЦЬОГО. НАШІ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ ПОВИННІ БУТИ НАПРАВЛЕНІ НА ПРОПАГАНДУ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, БЕРЕЖЛИВОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ПРИРОДИ, ДО РИБНИХ ЗАПАСІВ НАШИХ ВОДОЙМ.
ЗА РОКИ ІСНУВАННЯ КЛУБУ КІЛЬКІСТЬ ЙОГО ЧЛЕНІВ ЗБІЛЬШИЛАСЬ МАЙЖЕ ДО 120 ОСІБ. ЦЕ ВЕЛИКЕ ДОСЯГНЕННЯ – МИ ТЕПЕР СИЛА. МИ МОЖЕМО ПЕРЕВЕРНУТИ СВІТ. КЛУБНИКИ ЗАЙМАЮТЬ ТВЕРДУ ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ В ЖИТТІ, ПРИЙМАЮТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ В РИБАЛЬСЬКОМУ ЖИТТІ ОБЛАСТІ, ДОПОМАГАЮТЬ В ЗАРИБЛЕННІ ВОДОЙМ У ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ, ДОПОМАГАЮТЬ ОРГАНАМ РИБООХОРОНИ.
СВІДОМЕ ВІДНОШЕННЯ ПРОЯВИЛОСЬ В ПРИЙНЯТТІ РІШЕННЯ ПРО ДОПОМОГУ ОХОРОНІ ТА ОРГАНІЗАЦІЮ ЧЕРГУВАННЯ НА ВОДОЙМІ В НЕРЕСТОВИЙ ПЕРІОД. ДОПОМОГА ОХОРОНІ Є ВІДЧУТНОЮ ТА ПОХВАЛЬНОЮ.
ЛКК Є НАЙЧИСЛЕНІШИМ КАРПОВИМ КЛУБОМ В УКРАЇНІ. ДОСЯГНЕННЯ КЛУБУ ЗА ДВА ОСТАННІХ РОКИ Є ВРАЖАЮЧИМИ. КІЛЬКІСТЬ ПОТРОХИ ПЕРЕХОДИТЬ В ЯКІСТЬ- НАШІ КЛУБНИКИ СТАЛИ НЕОДНОРАЗОВИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЗМАГАНЬ, ЧЕМПІОНАТІВ І КУБКІВ. ПОКАЗОВИМ Є ТЕ, ЩО МЕМБЕРИ КЛУБУ ВИГРАЛИ ТА СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО ЛОВЛІ РИБИ ПОПЛАВЧАНКОЮ ТА СПІНІШГОМ З ЛОДКИ. ЗБІРНА КЛУБУ ЗБЕРІГАЄ ПРЕКРАСНІ ШАНСИ ПЕРЕМОГТИ В КЛУБНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ І ТАКИМ ЧИНОМ СФОРМУВАТИ СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2014 РОКУ. СЕРЕД НАС ВЖЕ Є ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ, МАЙСТРИ СПОРТУ.

ЧЕТВЕРТИЙ РІК КЛУБНОЇ ВОДОЙМИ «ПРИЛБИЧІ».
МИ ВСІ ПРЕКРАСНО ПАМЯТАЄМО В ЯКОМУ СТАНІ БУЛА ВОДОЙМА В МОМЕНТ ПОЧАТКУ НАШОЇ РОБОТИ. Я ПОТРОХИ ПЕРЕРАХУЮ ДЕЯКІ ЕТАПИ РОЗВИТКУ ВОДОЙМИ. В ПЕРШУ ЧЕРГУ НАМИ БУЛО ПРОВЕДЕНО РОБОТИ ПО ВІДНОВЛЕННЮ ТА БУДІВНИЦТВУ МАЛОЇ ДАМБИ. Я ТУТ І НАДАЛІ НЕ БУДУ НА ЗАГАЛ ОПИСУВАТИ КІЛЬКІСТЬ КОШТІВ НАМИ ВИТРАЧЕНУ НА ТІ ЧИ ІНШІ ЗАХОДИ (КОЖЕН ЯКЩО МАЄ БАЖАННЯ МОЖЕ ПРИЙТИ ДО МЕНЕ- Я ЙОМУ ВСЕ ПОКАЖУ І РОЗКАЖУ). ВАЖЛИВИМ ТАКОЖ БУЛО РІШЕННЯ НЕГАЙНОГО ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ «МОНАХУ»- ВІН БУВ ЗНИЩЕНИЙ ПОВНІСТЮ, В ПОВНІСТЮ НЕРОБОЧОМУ СТАНІ І БУВ ФАКТИЧНО СИМВОЛОМ БОРОТЬБИ БАЖАЮЧИХ СПУСТИТИ ВОДУ З ЛЮДЬМИ ЯКІ БОРОЛИСЬ ЗА ЇЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ. ДО РОБОТИ БУЛИ ЗАЛУЧЕНІ ВОДОЛАЗИ- БЕЗ НИХ МИ Б НЕ ВПОРАЛИСЬ. РЕЗУЛЬТАТОМ РОБОТИ Є ПОВНІСТЮ ВІДНОВЛЕНА ТЕХНІЧНА СПРОМОЖНІСТЬ КЕРУВАТИ РОБОТОЮ ШАНДОРУ, УТРИМАННЯ ПОСТІЙОНОГО РІВНЯ ВОДИ І МОЖЛИВІСТЬ НЕГАЙНОГО РЕАГУВАННЯ НА БУДЬ ЯКІ КАТАКЛІЗМИ. ПЕРЕД МОНАХОМ ВСТАНОВЛЕНО БЕТОННИЙ ЗАХИСНИЙ ПЕРЕЛИВ.
КОЖНОЇ ЗИМИ НАМИ ВЖИВАЛИСЬ ЗАХОДИ ДО ЧИЩЕННЯ ВОДОЙМИ ВІД ВЕРБИ ТА КУЩІВ. БОРОТЬБА ЗІ ЗМІННИМ УСПІХОМ- ЗИМОЮ МИ ПЕРЕМАГАЄМО ВЕРБУ- В СЕЗОН ВОНА ПЕРЕМАГАЄ НАС. ТАКОЖ ЗУСИЛЛЯМИ КЛУБНИКІВ ЗРОБЛЕНА РОКАДНА ДОРОГА, ВЛАШТОВАНО МІСТКИ ТА ПЕРЕХОДИ НАД ВСІМА ДЖЕРЕЛАМИ. ПОСТІЙНО ВЕДЕТЬСЯ РОБОТА ПО ВЛАШТУВАННЮ СЕКТОРІВ. СТАНОМ НА СЬОГОДНІ МИ МАЄМО ОБЛАШТОВАНИХ 43 СЕКТОРИ. ЦЯ РОБОТА Є СКЛАДНОЮ ЯК ФІЗИЧНО ТАК І ФІНАНСОВО. НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЦЕ МИ ПОСТУПОВО ЗАЧИЩУЄМО НОВІ СЕКТОРИ, КІЛЬКІСТЬ КОРЧІВ ЗНАЧНО ЗМЕНШИЛАСЬ. ХОЧА РОБОТИ ЩЕ НЕ ПОЧАТИЙ КРАЙ. ЦЬОГО РОКУ ПЛАНУЄМО НАКІНЕЦЬ РОЗПОЧАТИ БУДІВНИЦТВО СТАЦІОНАРНИХ СЕКТОРІВ- МАТЕРІАЛИ ВЖЕ ЗАКУПЛЕНО. ТУТ ТАК САМО НЕ ОБІЙДЕТЬСЯ БЕЗ СУБОТНИКІВ ТА БЕЗ ДОПОМОГИ КЛУБНИКІВ.
ЗАРИБЛЕННЯ ВОДОЙМИ РОЗПОЧАТО НАМИ ВІДРАЗУ В 2010 РОЦІ. НА ПОЧАТКУ НАМ ДУЖЕ ДОПОМІГ ЛЮБІНЬ- ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА- І ПОРАДАМИ І КІЛЬКІСТЮ РИБИ. ЗА ПЕРШИЙ РІК НАШОГО ПЕРЕБУВАННЯ ВОДОЙМУ ЗАРИБЛЕНО КАРПОМ В КІЛЬКОСТІ МАЙЖЕ 30 ТОН. ЗАРИБЛЕННЯ ВІДБУВАЛОСЬ ЯК ПРОМИСЛОВИМИ ПАРТІЯМИ ТАК І ШЛЯХОМ ПРИДБАННЯ РИБИ В РИБОЛОВІВ. ТАКОЖ БАГАТО РИБИ НАМ ПОДАРОВАНО- ПЕРЕДАНО БЕЗКОШТОВНО РИБОЛОВАМИ ТА СПІВЧУВАЮЧИМИ. РІВНЕНСЬКИЙ КАРПОВИЙ КЛУБ ОРГАНІЗУВАВ НАМ МАЙЖЕ ТОНУ РИБИ- БЕЗКОШТОВНО. В 2011 РОЦІ МИ ПРОДОВЖИЛИ ЗАРИБЛЕННЯ МАЙЖЕ 15 ТОН КАРПА. В 2012 РОЦІ ЗАРИБЛЕНО МАЙЖЕ 10 ТОН КАРПА. В 2013 РОЦІ ПРОМИСЛОВО ЗАВЕЗЕНО 2 ТОНИ КАРПА, ПРОТЯГОМ СЕЗОНУ ЗАКУПЛЕНО ПОШТУЧНО БІЛЬШ ЯК ТОНУ КАРПА, ТА ЗАКЛАДЕНО ОСІННЮ В ЗИМОВАЛ 5 ТОН КАРПА, ЯКОГО МИ ЗАПУСТИМО ЯК ТІЛЬКИ ЗІЙДЕ ЛІД ВЕСНОЮ. З ЦИХ ПЯТИ ТОН ДВІ ТОНИ Є ВЖЕ ОПЛАЧЕНІ (ОДНА - КОМАНДОЮ «КАРБОН-ВІННИЦЯ»- ЗА ЩО ЇМ ВЕЛИКА ПОДЯКА). ВСІ МИ ЗНАЄМО, ЩО ВСІ ЗІБРАНІ ВНЕСКИ ЙДУТЬ ВИКЛЮЧНО НА ПРИДБАННЯ РИБИ. Я МАЮ ЩОРІЧНІ ВАГОВІ ТА ГРОШОВІ ЗВІТИ ПО ЗАРИБЛЕННЮ. КОЖЕН БАЖАЮЧИЙ МОЖЕ ПРИЙТИ ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЦИМИ ДОКУМЕНТАМИ. ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ ДЛЯ ТИХ ХТО МЕНЕ НЕ ПОЧУВ З ПЕРШОГО РАЗУ- ЯК ВСТУПНІ ТАК І ЩОРІЧНІ ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ Я НЕ КЛАДУ СОБІ В КИШЕНЮ, НЕ ВИПЛАЧУЄТЬСЯ ЗАРПЛАТА ОХОРОНІ, ЦІ КОШТИ ВИТРАЧАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО НА ПРИДБАННЯ КОРОПА (НАВІТЬ НЕ СУДАКА ЧИ АМУРА).
ЗА ЦЕЙ ПЕРІОД ВОДОЙМА ЗАРИБЛЕНА ТАКОЖ БІЛИМ АМУРОМ- В КІЛЬКОСТІ БІЛЬШЕ ЯК 4,5 ТОНИ (ЗАФІКСОВАНИЙ НАЙБІЛЬШИЙ ЗЛОВЛЕНИЙ АМУР- 12,6КГ), НЕВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ ЛИНА (ПО ПРИЧИНІ ЩО НЕМАЄ ДЕ ВЗЯТИ- НАЙБІЛЬШИЙ ЗАФІКСОВАНИЙ ЕКЗЕМПЛЯР- 4,2КГ), ТОЛСТОЛОБОМ- ЯК ДРІБНИМ ТАК І ЕКЗЕМПЛЯРАМИ ПО 20-30 КГ. ВЕЛИКА УВАГА НАМИ ПРИДІЛЕНА ЗАРИБЛЕННЮ СУДАКОМ- ВСІ ЗАРИБЛЕННІ БУЛИ ПРОРЕКЛАМОВАНІ. РОБОТУ АМУРА ВСІМ ВИДНО- ТРАВА ЗНИКЛА ПОВНІСТЮ.
МИНУЛОГО РОКУ БУЛО ЗАКУПЛЕНО КАРПА УГОРСЬКОГО, ВИРОЩЕНО ЙОГО В ГОСПОДАРСТВІ В ДОБРОТВОРІ ТА ПЕРЕСЕЛО В ВОДОЙМУ. ЦЬОГО, 2013 РОКУ, ЗАКУПЛЕНО, ВИРОЩЕНО ТА ПЕРЕСАДЖЕНО В ЗИМОВАЛИ ТАК ЗВАНИЙ НІМЕЦЬКИЙ СОРТ РАМЧАТОГО КАРПА- ВЕСНОЮ ВІН БУДЕ В НАС. МАЄМО НАДІЮ ЩО ВІН ТРОХИ РОЗБАВИТЬ ПОГОЛІВЯ ЧЕЧЕНСЬКИХ ЕКЗЕМПЛЯРІВ. КРІМ ІНШОГО ЦЕЙ КАРП ВИРІЗНЯЄТЬСЯ ШВИДКИМ РОСТОМ-ДО 3 КГ В РІК.
З 2010 РОКУ ВОДОЙМА КОЖНОГО РОКУ ПРИНОСИТЬ НАМ СТАТУС НАЙБІЛЬШОЇ РИБИ РОКУ УКРАЇНИ - ЦЬОГО РОКУ ЦЕ ЕКЗЕМПЛЯР БІЛЬШЕ 23 КГ ЗЛОВЛЕНИЙ ПІД ЧАС КУБКУ УКРАЇНИ КРИМЧАНАМИ. НАГАДАЮ ТАКОЖ ЩО ЦЬОГО РОКУ НАМИ ЗАПУЩЕНО ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ (БІЛЬШЕ ЯК 40) ЕКЗЕМПЛЯРІВ ВАГОЮ БІЛЬШЕ 15 КГ, НАЙБІЛЬШИЙ 25КГ З КОПІЙКАМИ. ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ВСІМ ПРИЧАСНИМ ДО ПЕРЕДАЧІ НА ВОДОЙМУ ЦИХ ПРЕКРАСНИХ РИБ. ВСІ РИБИ ЖИВІ ТА ЗДОРОВІ- ЧЕКАЄМО НАСТУПНОГО СЕЗОНУ.
ПРОТЯГОМ ВСЬОГО РОКУ ЛОВИВСЯ ПРЕКРАСНИХ РОЗМІРІВ КАРАСЬ, МНОЮ ЗЛОВЛЕНА ВЕРХОВОДКА ДОВЖИНОЮ 24 САНТИМЕТРИ, НА ВИВАЖУВАННІ СУДАК ОБКУСУЄ ПОП-АПИ, ПОВНО ВЬЮНІВ, ВОСЕНИ ЦЬОГО РОКУ РОКУ ВОДОЙМА ПОТІШИЛА НАС ПРЕКРАСНИМИ ЕКЗЕМПЛЯРАМИ ОКУНЯ І СУДАКА. ЦЕ ВСЕ Є ОЗНАКАМИ ВІДТВОРЕННЯ ЯКІСНОГО ТА КІЛЬКІСНОГО ПОГОЛІВЯ РИБИ. ЧЕКАЄМО ВІД ВОДОЙМИ ЧЕРГОВИХ СЮРПРИЗІВ В НАСТУПНОМУ РОЦІ.

ЧЕТВЕРТИЙ РІК МОГО ПРЕЗИДЕНТСТВА.
МЕНЕ ОБРАНО ГОЛОВОЮ ПРЕЗИДІЇ ЛКК НА ПЕРШИХ ЗБОРАХ КЛУБУ. В 2013 РОЦІ ПЕРЕОБРАНО НА НАСТУПНИХ ТРИ РОКИ. НА МЕНІ ЛЕЖИТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕ СТІЛЬКИ ЗА ПАПЕРОВУ РОБОТУ КЛУБУ, СКІЛЬКИ ЗА РОЗВИТОК ТА НОРМАЛЬНУ РОБОТУ ВОДОЙМИ. ВЕЛИКУ ДОПОМОГУ МЕНІ В РОБОТІ НАДАЄ ПРЕЗИДІЯ КЛУБУ- ЗА ЩО ЇЙ ОКРЕМА ПОДЯКА.
ОСОБЛИВО БАГАТО ПРО СЕБЕ ПИСАТИ НЕ БУДУ- ВСЯ РОБОТА РОБИТЬСЯ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ. ЄДИНЕ НА ЧОМУ ХОЧУ НАГОЛОСИТИ- КОЖЕН МЕМБЕР ПОВИНЕН ПРИЙТИ ДО МЕНЕ З ПРИВОДУ БУДЬ ЯКИХ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ КЛУБУ ТА ВОДОЙМИ. НЕ ПРОСТО МАЄ ПРАВО- А ЗОБОВЯЗНИЙ. ВСІ ПИТАННЯ ПРОШУ МЕНІ ВИГОЛОШУВАТИ ВСЛУХ І ОСОБИСТО. ВСІ МАЮТЬ МІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ. ПРОШУ НЕ СТИДАТИСЯ ЗАДАВАТИ БУДЬ ЯКІ ПИТАННЯ І ТУРБУВАТИ З БУДЬ-ЯКИХ ПРИВОДІВ. ТАКОЖ ПРОШУ ВСІХ ЗРОЗУМІТИ- КЛУБ НЕ Є МОЄЮ ВЛАСНІСТЮ- Я Є ТАКИЙ САМИЙ МЕМБЕР З ТАКИМИ САМИМИ ПРАВАМИ ЯК ВСІ ІНШІ. КРІМ ПЕЧАТКИ- Я МАЮ ТАКІ САМІ ОБОВЯЗКИ ЯК І ВСІ ІНШІ. І ВСІ ІНШІ МАЮТЬ ТАКІ САМІ ОБОВЯЗКИ ЯК І Я. МИ ВСІ І КОЖЕН ОКРЕМО ПОВИННІ ВНОСИТИ ВКЛАД В РОБОТУ КЛУБУ- І НЕ ОБОВЯЗКОВО ТІЛЬКИ ТОДІ КОЛИ ПРЕЗИДІЯ ВИРІШИТЬ. КЛУБ РОЗРІССЯ ДО РОЗМІРІВ ВЕЛИКОГО КОЛГОСПУ. МИ ВСІ Є РІЗНИМИ. АЛЕ НАС ОБЄДНУЄ ЛЮБОВ ДО РИБАЛЬСТВА, ПРИРОДИ, КАРПА І В КІНЦЕВОМУ ВАРІАНТІ- ЗБЕРЕЖЕННЯ ЦЬОГО ВСЬОГО ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ. ПРОШУ МЕНІ ДОПОМАГАТИ.
ЗАКЛИКАЮ ВСІХ БУТИ ЗВАЖЕНИМИ, ДОБРОЗИЧЛИВИМИ, ДОПОМАГАТИ ОДИН ОДНОМУ, ТРИМАТИСЯ КУПИ- ТОДІ В НАС ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.
Я ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ВСІМ ПРИЧАСНИМ ДО РОЗВИТКУ ЛКК ТА ВОДОЙМИ- НЕ БУДУ ПЕРЕРАХОВУВАТИ ОСОБИСТО- ФРСУ, ДРУЖНІМ КЛУБАМ, БРАТНІМ САЙТАМ, НАШИМ ДРУЗЯМ ПОЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ - ВСІМ, ВСІМ - ХОЧУ ПОБАЖАТИ ВАМ ЩАСТЯ, ЗДОРОВЯ ВАМ ТА ВАШИМ СІМЯМ, ЗДІЙСНЕННЯ ЗАПОВІТНИХ МРІЙ.
ПАМЯТАЙТЕ- ЖИТТЯ- ЦЕ ВІДПОЧИНОК.
PS: фотозвіт в наступному пості.

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

Поперед.Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей